Jak zlepšit regeneraci při silovém sportu?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak zlepšit regeneraci při silovém sportu?  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Jak zlepšit regeneraci při silovém sportu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MaláPowerlifterka


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 3:32 pm    Předmět: Jak zlepšit regeneraci při silovém sportu? Odpovědět s citátem

Všimla jsem si, že je vás tu docela dost a je to tu aktivní. Tak mě napadlo se s vámi poradit o problému, který mě poslední dobu hodně omezuje a tím je regenerace.

Silový trojboj dělám cca 2roky, jezdím sumo deadlifty, ale poslední dobou mi dělá problém je vůbec odjet. Těžký treninky střídám s lehčími a vždy mi to tak vyhovovalo (jezdím splity). Nemám úplně ukotvený tréninkový plán a hlavně jezdím na pocity, vždy jsem to tak dělala a osvědčilo se mi to, ale poslední dobou je to děs.

Přijdu na trenink úplně skvěle naladěná, nic mě nebolí. vrhnu se pěkně na deadlifty a bum, po prvních sériích bolest nohou jak svina vůbec nemůžu zabrat. (takova ta bolest, jak když dojedeš trenink a druhý den tě to bolí,znáš to ne?)
A to jsem si nechavala ještě volno téměř týden před těžkým treninkem, protože minuly těžký deadlifty se mi stalo to stejné. Papam dostatečně, ale možná bych mohla papat ještě víc...

Strašně mě to demotivuje a už nevím, jak toto zlepšit. Je tu někdo kdo by mi poradil?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mal som presne rovnaky problem tri roky dozadu, pretrenovanie, na mesiac som musel vypustit vsetko tazko.
Ale musis najst pricinu, najskor to bude absenciou poriadnej periodizacie, podla pocitu nedokaze kazdy cvicit. Daj sa do kopy a vyber si silovu rutinu ktora odpoveda tvojeje vykonnostej triede, podsekni maxka a ides.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaláPowerlifterka


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maciak:
No, to doufám, že ne-e za tři týdny jedu na závody. Doufala jsem, že dám ještě nějaký těžký trenink do té doby. Achjo! Právě podle plánu jsem jezdila, i tréninky od Stefi Cohen, který byly o dost náročnější i celková periodizace, než teď jezdím a nikdy jsem se nepretrenovala. Není možné, asi stárnu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zrovna treningami stefi by som sa urcite neinspiroval, ona ma genetiku a suplementaciu ako jednza z 10 milionov, mozno viac...
Ak mas zavody, tak ti poradim, na tyzden uplne volno, len chodza, vela kvalitnej stravy (uplne vyhhod junk) a dobru suplementaciu, vela B, magnezia, zinku... A vela spanku. po tyzdni by som skusil lahko mrtvolu a ak pojde tak si max skusil zaklad, ak nepojde tak na zavody zabudni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak zlepšit regeneraci při silovém sportu?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: