Bobr - jaká úprava


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bobr - jaká úprava  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Bobr - jaká úprava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou úpravu preferujete u partnerky
Vyholená
60%
 60%  [ 263 ]
Proužek (či jen částečně vyholená)
39%
 39%  [ 171 ]
Celkem hlasů : 434

Autor Zpráva
Bucci


PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2003 2:01 pm    Předmět: Bobr - jaká úprava Odpovědět s citátem

Tohle téma se dalo čekat a tak se teda dál ptám jakou preferujete "spodní" úpravu u vašich partnerek nebo zde přítomné ženy???

Já osobně preferuju, když je přítelkyně úplně vyholená, je to příjemnější a řekl bych pohodlnější a hygieničtější
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bucci


PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2003 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě pardon: ještě měla být 3 volba do hlasování - Bez úpravy - příroda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pku


PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2003 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na přírodu ti seru to bych se fakt asi já mám rád úplně hladoulinkou a vyholenou prcinku eventuelně bych snesl jemnou čárečku ale víc asi nic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bucci


PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2003 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pku napsal:
Na přírodu ti seru to bych se fakt asi já mám rád úplně hladoulinkou a vyholenou prcinku eventuelně bych snesl jemnou čárečku ale víc asi nic.



Tak to je přesně muj vkus

PS: čekal jsem, že se ozveš první
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Andrejj


PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2003 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ked uz dole bez tak dole bez bez


Naposledy upravil Andrejj dne po prosinec 01, 2003 9:03 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE


PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2003 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tu sa to pekne zvrháva
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2003 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To uplne vyholeni trochui zavani skrytou pedofilii, takze ja jedine dohola (ba ne, radsi carku)
Jo a jeste neni dobry, kdyz se ne to holeni pouziva nejaka paliva pena, to je potom jak lizat feferonky
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goyer
Anonymní


PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2003 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
To uplne vyholeni trochui zavani skrytou pedofilii, takze ja jedine dohola (ba ne, radsi carku)
Jo a jeste neni dobry, kdyz se ne to holeni pouziva nejaka paliva pena, to je potom jak lizat feferonky

Ono jde taky o to, jak to holit čím to holit a jak často holit!
Četl jsem na to nekdě celý článek...
Ale jsem názoru asi jako všechni, čárečka či dočista jemně vyholené!
nahoru
ivomir


PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2003 1:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, chybí tu hlasování pro NATURAL :o)
Tím samozřejmě nechci říct, že ta volba chyní mně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Master


PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2003 3:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz jsem naposledy lizl "NATURAL" tak jsem udelal 2tempa jazykem a doslo mi ze rukou to bude lepsi :)) .. fuck panny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goyer
Anonymní


PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2003 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Master napsal:
Kdyz jsem naposledy lizl "NATURAL" tak jsem udelal 2tempa jazykem a doslo mi ze rukou to bude lepsi :)) .. fuck panny

No je to problém, ale jak to dělali dříve? No?
Nevěřim tomu, že měli v jeskyni Gyllete a holili si přirození! To fakt ne!
Asi dříve jen šup šup a bylo po srandě!
Dneska to lidi více prožívají a to je moc dobře!
Ale zase ne celou noc
nahoru
Leus


PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2003 8:55 pm    Předmět: mela Odpovědět s citátem

tak vidim ze se to tu rozjelo......me so libi vyholena, ikdyz sem jeste zadnou nevidel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goyer
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 1:21 am    Předmět: Re: mela Odpovědět s citátem

Leus napsal:
tak vidim ze se to tu rozjelo......me so libi vyholena, ikdyz sem jeste zadnou nevidel

Takže v Karviné jsou samé Junglistky! Tak tam rědaji nejezdit! Prales vedle pralesa
nahoru
pku


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 1:24 am    Předmět: Re: mela Odpovědět s citátem

Goyer napsal:
Leus napsal:
tak vidim ze se to tu rozjelo......me so libi vyholena, ikdyz sem jeste zadnou nevidel

Takže v Karviné jsou samé Junglistky! Tak tam rědaji nejezdit! Prales vedle pralesa
Já to pochopil tak že je mu ještě málo let.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Goyer
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 1:30 am    Předmět: Re: mela Odpovědět s citátem

pku napsal:
Goyer napsal:
Leus napsal:
tak vidim ze se to tu rozjelo......me so libi vyholena, ikdyz sem jeste zadnou nevidel

Takže v Karviné jsou samé Junglistky! Tak tam rědaji nejezdit! Prales vedle pralesa
Já to pochopil tak že je mu ještě málo let.

Tak to mě nenapadlo, myslel jsem že tady všichni jsou 18+
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bobr - jaká úprava Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: