narozeninové deprese


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - narozeninové deprese  Úvodní stránka -> Ostatní -> narozeninové deprese
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký byl váš nejlepší věk, který jste si nejvíce užili a vrátili by jste jej?
-15
19%
 19%  [ 11 ]
16-18
32%
 32%  [ 18 ]
18-23
35%
 35%  [ 20 ]
23-28
1%
 1%  [ 1 ]
28-39
7%
 7%  [ 4 ]
39-50
3%
 3%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 56

Autor Zpráva
Freimen


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 6:28 am    Předmět: narozeninové deprese Odpovědět s citátem

Ahoj, jak zvládáte deprese spojené s oslavou stárnutí našich těl, zkracování našich telomer a poklesu testosteronu?
Já mám vždy deprese, zase o rok starší - najednou jsou na ten věk váhy, které zvedám úplně směšné a slušelo by se přidat, najednou je ze mě senior a už ne drzý urýpaný studentík....
Jak to zvládáte vy? Před chvilkou mi bylo 16 a napsal jsem sem první příspěvek a nějak to plyne rychleji a rychleji...
Dnes je mi 20, už nejsem teenager, ale senior
Myslel jsem, že horší než 18tiny to nebude, ale je mi z toho fakt smutno..
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 6:35 am    Předmět: Re: narozeninové deprese Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Ahoj, jak zvládáte deprese spojené s oslavou stárnutí našich těl, zkracování našich telomer a poklesu testosteronu?
Já mám vždy deprese, zase o rok starší - najednou jsou na ten věk váhy, které zvedám úplně směšné a slušelo by se přidat, najednou je ze mě senior a už ne drzý urýpaný studentík....
Jak to zvládáte vy? Před chvilkou mi bylo 16 a napsal jsem sem první příspěvek a nějak to plyne rychleji a rychleji...
Dnes je mi 20, už nejsem teenager, ale senior
Myslel jsem, že horší než 18tiny to nebude, ale je mi z toho fakt smutno..
...ty jsi vážně zvláštní Freimene...vadí Ti že jde život dál?...že se vyvíjíš ( snad k lepšímu? )...vadí Ti nový zkušenosti?...příležitosti?....nechápu Tě...takhle mluví moje 84 letá babička když vzpomíná jak za války makala jako totálně nasazená kdesi u Fr. hranic....ale proč řešíš tohle taky ty????....připomíná mi to kecy těch lidí co tvrdí že dřív bylo líp...vše bylo spolehlivější...život byl krásnější...levnější...ale to je jen můj názor - třeba je špatnej... (ale je můůůj)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saty


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

najlepsi rok mojho zivota je ten ktory prave zijem ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já o tomhle nepřemýšlím......jsou to sračky...každej věk má svoje pro a proti...bud se budeš utápět co kdyby mi bylo ještě X let nebo se pokusíš žít naplno stím co máš...ono ti ani nic jinýho nezbyde...Koukni na kámoše...taky jim to letí...ale to asi každýmu!!!Život je moc krátkej na to abys to tady tedka řešil....v důchodu na to budeš mít dost času....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monsterbad


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty Freimene žádné starosti mít nemusíš... ty jsi ještě v pubertě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepsi to bylo -15. Nikdo po me nic nechtel, dostaval sem kapesny, nemusel sem pracovat abych si vydelal na jidlo pripadne sem nemusel litat po uradech kvuli socialce, praci, pojisteni a dalsich blbostech, nemohli me za nic zatknout, ucil sem se nasobilku atd atd...
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvarkopako


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo, tyhle stíhy mně taky čas vod času popadaj...zejména takle kolem narozeninovýho času...snad proto ani narozeniny neslavim. Nedomnívám se totiž, že by to byl důvod k nějkaýmu křepčení - spíš teda naopak, protože sem zase vo rok starší a navíc, když chci něco slavit, nemusim to přeci dělat jen proto, že "se to dělá"...to samý je třeba Silvestr...ale to už sem OT.

Spíš mně dycky sere, že se tak zamyslim, vohlídnu se ten rok zpátky a vidim, jaxem ho prozevloval, nic sem nedokázal a vniveč přisly všechny plány a předsevzetí, co všechno začnu dělat a co změnim

Ale většinou mi tyhle myšlenky nevydržej dlouho...naštěstí teda...jinak by mi fakt asi totálně jeblo
_________________
děkuji, děkuji za nezdar
ten naučí mne píli
...
děkuji, děkuji za slabost,
jež pokoře mne učí
...
za slzy, za slzy děkuji
ty naučí mne citu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 8:14 am    Předmět: Re: narozeninové deprese Odpovědět s citátem

Freimen napsal:

Dnes je mi 20, už nejsem teenager, ale senior
Myslel jsem, že horší než 18tiny to nebude, ale je mi z toho fakt smutno..


a co budeš dělat příští rok? zastřelíš se? a co teprve za pět, deset, padesát let??? ach jo, tvé starosti bych chtěl mít...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monsterbad


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 8:18 am    Předmět: Re: narozeninové deprese Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Freimen napsal:

Dnes je mi 20, už nejsem teenager, ale senior
Myslel jsem, že horší než 18tiny to nebude, ale je mi z toho fakt smutno..


a co budeš dělat příští rok? zastřelíš se? a co teprve za pět, deset, padesát let??? ach jo, tvé starosti bych chtěl mít...


a co až ho nebudou chtít fotit pro CYM..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anebo tedka mě napadlo..Mám kde bydlet,mám co do huby,jsem zdravej,studuju,rodinu na kterou je spolech,kámoše kerý mě podrží atd atd.....Tobě něco z toho chybí Freimene?!Jsem mladší než ty,ale příjde mě,že tu řešíš dětinský "problém".....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míma


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky me to docela sere, je mi necelejch 17, muzu si delat vicemene co chci, vek me v nicem nelimituje, ale hlavne nemam zadny "dospely" starosti...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Nejlepsi to bylo -15. Nikdo po me nic nechtel, dostaval sem kapesny, nemusel sem pracovat abych si vydelal na jidlo pripadne sem nemusel litat po uradech kvuli socialce, praci, pojisteni a dalsich blbostech, nemohli me za nic zatknout, ucil sem se nasobilku atd atd...


:)) muj clovek

ja mam tak od zacatku prazdnin vzdycky hodku po ranu chut si skocit,ale vetsinou to do obeda prejde.je mi 19.v 18 sem tohle nemel.pointa zadna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak pane freimen,preju vsechno nejlepsi,doufam ze jste zas o kousek bliz k dospelosti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míma


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaky si to udelas, takovy to mas


to si myslim, ze vystihuje v tomhle topicu vsechno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vše nej Freimene....ať se daří líp než loni a hůř než příští rok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - narozeninové deprese Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: