VOLBY 2010


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 63, 64, 65  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VOLBY 2010  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> VOLBY 2010
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho budete volit?
ČSSD
6%
 6%  [ 10 ]
ODS
16%
 16%  [ 26 ]
KSČM
1%
 1%  [ 3 ]
TOP09
29%
 29%  [ 47 ]
KDU-ČSL
0%
 0%  [ 1 ]
Strana zelených
2%
 2%  [ 4 ]
Věci veřejné
12%
 12%  [ 19 ]
Strana svobodných občanů
12%
 12%  [ 19 ]
Strana práv občanů (Zemanovci)
9%
 9%  [ 15 ]
Jiná strana (dole napište jaká)
8%
 8%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 158

Autor Zpráva
Č174


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:39 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Za 30 let tady bude 50% jiná rasa a z těch našich 50 procent bude 60 procent důchodců..
_________________
Moje MOTTO:

Fitness trénink nesmí být jako pomíjivá móda. Má to být celoživotní investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LuckaSvecova


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádně ten, kdo aspoň trochu rozumí ekonomii a tomu jak stát funguje, ten by nikdy nemohl hlasovat pro ČSSD (nebo vlastně jakoukoliv levicově zaměřenou stranu). . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ani stredovou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja budu volit Piraty ...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomkins


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LuckaSvecova napsal:
Každopádně ten, kdo aspoň trochu rozumí ekonomii a tomu jak stát funguje, ten by nikdy nemohl hlasovat pro ČSSD (nebo vlastně jakoukoliv levicově zaměřenou stranu). . .


Amen.
_________________
Čokoláda je naprosto zdrcujícím důkazem toho, že tuk ve spojení s jednoduchými sacharidy na celé čáře chuťově válcuje proteiny se sacharidy komplexními.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LuckaSvecova napsal:
Každopádně ten, kdo aspoň trochu rozumí ekonomii a tomu jak stát funguje, ten by nikdy nemohl hlasovat pro ČSSD (nebo vlastně jakoukoliv levicově zaměřenou stranu). . .


A s tím nesouhlasím, když máš fajn kamarády a umíš to, tak i se socánky u vesla se dá přijít ke slušným prachům:-)))). Fakt je, že se doporučuje doplnit portfolio osobních dokladů i o jiný pas, nežli je ten náš

To Č174 ... se neposeru, ale araby, jejich školní docházku, a rozdíly v porodnosti v jednotlivých státech bych sem netahal, když moc nevíš o čem je řeč. Pro klid tvé duše, já se taky asi před 14 dny kua divil, když jsem četl článek o srovnání Francie a Německa.
A furt jsi mi nevysvětlil, jak má nějaká strana zařídit, aby se malí cikáni ve škole vzdělávali, a ne tam jen dělali bordel. To, že zvyšování úrovně vzdělanosti je u nich žádoucí, to snad ví každý. Tedy, kromě nich
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron Lung Power


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Určite som ultrazástanca ČSSD Osobne J. Paroubka a D. Ratha
(len nech si toto tu prečíta holu :-))
_________________
"Já zprávy neposlouchám. Já zprávy tvořím."
Ole Einar Bjoerndalen
http://en.wikipedia.org/wiki/Ole_Einar_Bjorndalen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tojotomi


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:

A furt jsi mi nevysvětlil, jak má nějaká strana zařídit, aby se malí cikáni ve škole vzdělávali, a ne tam jen dělali bordel. To, že zvyšování úrovně vzdělanosti je u nich žádoucí, to snad ví každý. Tedy, kromě nich


Nejsem Č174, ale kdyby se skutečně chtělo, tak by to šlo. Nepracujícím s dětmi dávat životní minimum a přídavky na děti vázat na školní docházku (třeba 20% z částky přídavků), prospěch (40%), zájmové aktivity (20%) a další. Nikdo nechce, aby z nich byli budoucí vysokoškoláci, ale učňák by zvládnout mohli. A dokonce bych se nebál ty peníze vyplácet na účty těch dětí a následně kontrolovat k čemu byly použity. V současné době to je totiž jen alkohol, automaty a cigára pro rodiče a děcka nemaj ani na jídlo...

Hlasoval jsem pro VV, ale jestli jim dám nakonec hlas i ve volbách je ještě otázka. Zatím jsem jen zevrubně studoval programy neparlamentních stran a některé nevypadají vůbec špatně, takže možná hlas nakonec dám jiné menší straně.
_________________
"Neutopte se v detailech. Dívejte se na celek."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo dal hlas zelenym, by si mel dat facku, precist tohle a dat si jeste vetsi facku:

http://neviditelnypes.lidovky.cz/pravo-zelene-silenstvi-uz-neni-k-smichu-f0c-/p_politika.asp?c=A100313_100231_p_politika_wag
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernhard


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Naštěstí si to ještě spousta lidí s tím hlasem zeleným může rozmyslet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tojotomi napsal:
ygg napsal:

A furt jsi mi nevysvětlil, jak má nějaká strana zařídit, aby se malí cikáni ve škole vzdělávali, a ne tam jen dělali bordel. To, že zvyšování úrovně vzdělanosti je u nich žádoucí, to snad ví každý. Tedy, kromě nich


Nejsem Č174, ale kdyby se skutečně chtělo, tak by to šlo. Nepracujícím s dětmi dávat životní minimum a přídavky na děti vázat na školní docházku (třeba 20% z částky přídavků), prospěch (40%), zájmové aktivity (20%) a další. Nikdo nechce, aby z nich byli budoucí vysokoškoláci, ale učňák by zvládnout mohli. A dokonce bych se nebál ty peníze vyplácet na účty těch dětí a následně kontrolovat k čemu byly použity. V současné době to je totiž jen alkohol, automaty a cigára pro rodiče a děcka nemaj ani na jídlo...

Hlasoval jsem pro VV, ale jestli jim dám nakonec hlas i ve volbách je ještě otázka. Zatím jsem jen zevrubně studoval programy neparlamentních stran a některé nevypadají vůbec špatně, takže možná hlas nakonec dám jiné menší straně.


Nic ve zlém, ale tohle nefunguje, nikdy nefungovalo, a fungovat nebude .... první a poslední kriterium je čistě formální, obojí navís velmi snadno obejitelné, a u toho prospěchu je to silně diskutabilní. Když je někdo opravdu blbej, tak za to přece nemůže, takže by bylo otázkou, jaký prospěch je dostatečně dobrý pro výplatu dávky. Navíc bych chtěl vidět jak učitelé ustojí nátlak ze stran rodin, ke kterému by na 100% došlo ...

Ne že bych tyhle stimuly zatracoval úplně, ale prostě cikáni sami si musí uvědomit, že rozšiřovat a prohlubovat vzdělání svých dětí (ti dospělí už to asi nezvládnou) se jim samotným vyplatí. Do té doby se změní prd. Tohle si prostě žádná normální strana dát do programu nemůže, protože nějaké páky jak toho skutečně ... ne čistě formálně ... docílit jsou velmi omezené.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Č174


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:11 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

A co tím tady asi celou dobu naznačuju.. nejdřív to zapřeš a pak že souhlasíš s tím že si to maj uvědomit sami.. právě že uvědoměj si to potom, když zjistěj že je porody neuživí.. vono dneska kdo je vzdělanej a chytrej a není v náboženský sektě tak děti oddaluje.. cikáni si nadělaj děti, který jsou blbý proto, že jim nebyla dopřána pořádná výchova od rodiny a následně ani do tý školy nechodili..
_________________
Moje MOTTO:

Fitness trénink nesmí být jako pomíjivá móda. Má to být celoživotní investice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

c174: jenze oni chytry jsou :) bydleni zdarma a bez nutnosti platit najem, davky na jejich pomery slusny zivobyti .. takze oni jsou zabezpeceny dost, aby mohli mit deti ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomkins


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Setkal jsem se taky s názorem, kdy někdo navrhoval, že by mohly být cikánům vypláceny jednorázové částky za to, že se nechají dobrovolně sterilizovat. Třeba i 100.000Kč. Nejen, že to zabrání přehnanému rozmnožování, ale zároveň se peníze vrátí zpátky na dávkách, které by byly vypláceny ve formě přídavků na děti a dalších sociálních dávek.

Na druhou stranu já nejsem zastáncem podobných extrémistických řešení. Zvýšit vzdělanost je určitě přijatelnější cesta, ale jak napsal ygg - tohle fungovat nikdy nebude.

Pojďte se vrátit k původnímu tématu a neřešte cikány, na to je jinej topic. Co se Vám líbí na programu TOP09? Koukám, že by ji volilo docela dost lidí. A zatím je to jen Parkanová se žvatlou Švarcnberkem a Kalouskem, který jako ministr financí vytvořil nejvyšší státní deficit v historii.
_________________
Čokoláda je naprosto zdrcujícím důkazem toho, že tuk ve spojení s jednoduchými sacharidy na celé čáře chuťově válcuje proteiny se sacharidy komplexními.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 2:23 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Č174 napsal:
A co tím tady asi celou dobu naznačuju.. nejdřív to zapřeš a pak že souhlasíš s tím že si to maj uvědomit sami.. právě že uvědoměj si to potom, když zjistěj že je porody neuživí .. vono dneska kdo je vzdělanej a chytrej a není v náboženský sektě tak děti oddaluje.. cikáni si nadělaj děti, který jsou blbý proto, že jim nebyla dopřána pořádná výchova od rodiny a následně ani do tý školy nechodili..


Boha jeho, kde žiješ? Když je neuživí jedny dávky, tak druhé ... třeba inv. důchody ... a když ani to ne, tak něco čórnou, k tomu trocha dealingu a šlapání chodníku, a zase bude.
Jistě že si to musí uvědomit sami, ale jak má nějaká politická strana zařídit, aby se těm, kterým to ještě nedošlo, rozsvítilo, to fakt nevím. To je otázka generací a tlaku celé společnosti, ne pár zákonů v parlmanetu a nějakých huráá programů vlády.

Navíc by mě fakt zajímalo, jak bys to chtěl nastavit, aby se s tím nedalo velmi snadno vyjebávat .... a že cikáni jsou v tomhle VELMI chytří .... a bylo to k něčemu víc, než jen odškrtnutí políček v nějakém výkaze.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VOLBY 2010 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 63, 64, 65  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: