VOLBY 2010


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VOLBY 2010  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> VOLBY 2010
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho budete volit?
ČSSD
6%
 6%  [ 10 ]
ODS
16%
 16%  [ 26 ]
KSČM
1%
 1%  [ 3 ]
TOP09
29%
 29%  [ 47 ]
KDU-ČSL
0%
 0%  [ 1 ]
Strana zelených
2%
 2%  [ 4 ]
Věci veřejné
12%
 12%  [ 19 ]
Strana svobodných občanů
12%
 12%  [ 19 ]
Strana práv občanů (Zemanovci)
9%
 9%  [ 15 ]
Jiná strana (dole napište jaká)
8%
 8%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 158

Autor Zpráva
Čebyšev


PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak moc ale těmito kroky dodrbou rozpočty na další roky (příjmy)?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To v tuhle chvíli nikdo neví .... záleží na celkovém vývoji ekonomiky i veřejných financí a tohle je jen z faktorů, a navíc ne rozhodující. Kdyby se na MF někdo jooo nudil, tak si může zkusit udělat nějaký model/kvalifikovaný odhad, ale rozhodně bych si na něj nevsadil.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
A kdo nad tím jako bude přemýšlet? Tihle dementi ????


"Ministr školství Josef Dobeš (VV) dokonce přiznal, že když na jednání vlády hlasoval pro návrh zvýšení DPH, vliv na školy ho nenapadl. "Přiznám se, že mě tento dopad dosud nenapadl, a musím se tím zaobírat, když říkáte, že by vyšší DPH padlo i na učebnice," uvedl ministr před několika dny pro MF DNES."
http://zpravy.idnes.cz/zacal-velky-boj-o-preziti-knih-zdrazeni-zabije-tituly-ktere-nenesou-117-/domaci.asp?c=A110305_163339_domaci_jan

... je tohle kua vůbec možný
A kdo jiný, jako? :-) Co se týče penzijní reformy, mělo by dojít k širší dohodě politických stran nebo by mohla vzniknout nějaká expertní skupina, která se bude zabývat jen tímto a možnými dopady na lidi. I když, když jsem koukal na "Máte slovo" a poslouchal toho idiota Sobotku (ČSSD), tak nevím, nevím...

Každopádně reforma v tomto stylu je pro mně nepřijatelná a definitivně mně to utvrdilo v názoru, že ODS už hlas nehodím. Nicméně to znamená, že nebudu mít koho volit, protože do leva ani náhodou a v pravo nic není. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mirio:
A co třeba Svobodní? Samozřejmě z pozice neparlamentní strany se lehce kritizuje, když nejsou napojení na žádné zájmové skupiny, ale zdají se mi jako rozumná pravicová alternativa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A bude líp a líp a líp, až bude nejlíp na celém světě .... bo peníze přeci kazí lidi ....

http://ekonomika.idnes.cz/plan-ministerstva-cast-pojistneho-misto-firem-zaplati-zamestnanci-1p7-/ekonomika.aspx?c=A110306_210100_ekonomika_vel
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rall_ napsal:
Mirio:
A co třeba Svobodní? Samozřejmě z pozice neparlamentní strany se lehce kritizuje, když nejsou napojení na žádné zájmové skupiny, ale zdají se mi jako rozumná pravicová alternativa.
Svobodné jsem zvažoval už před volbama, nicméně Mach je podle mně mimozemšťan. Koukal jsem na různé jeho debaty, četl články, ale nesedl mi. Svobodní s největší pravděpodobností ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio: on tam dycky vytahne nejakou svoji myslenku a tu porad masiruje. Kazdopadne kdyz odmyslis ten odpor proti EU (celkem rozumny) a nektery sileny napady, tak neni o nic horsi, nez vsechny ostatni strany. Akorat s tim rozdilem, ze on jen nebleje napady, ale ma to domysleny do konce.
Uz pred volbama mel spocitany jak udelat vyrovnany rozpocet. Sice by treba v realu se od toho o neco odklonil, ale i tak by na tom byl porad lip nez ty soucasny mamrdi ..
Zvedat prijem (danema) a srat lidi, ktery nakonec daj vlastne min - to umi kazdej kokot .. ale snizovat vydaje a hlavne nebat se toho - to je politika

Za nejvetsi ulet povazuju zvysit danovou zatez, okrast jeste posledni idioty, ktery muzou neco dat a pak to kompenzovat masam "chudych" rodin s detma, duchodcu - proste velka volicska zakladna .. na co prerozdelovat

Misto snizeni dani, snizeni prerozdelovani, snizeni vydaju a tim padem zneatraktivneni sede ekonomiky, motivujou lidi, ze krast je normalni a okrast stat je velmi velmi dobry napad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ony i ty kompenzace jsou otázkou .... protože jak už jsem někde psal, například spotřební koš důchodce je trochu jinde, než ostatních skupin. Průměrný důchodce zaplatí bydlení (myšleno celkové náklady), jídlo, léky ... všeho se týká zvýšení DPH ... a zbyde mu tak nějak už hovno. Že zlevnily plasmy, kosmetika od Diora nebo ntb-čka mu většinou moc platný nebývá:-), takže valorizace o inflaci, která je počítána z jiného spotřebního koše, mu zvýšení nákladů pravděpodobně nepokryje. To samé platí u rodin s dětmi ...

EDIT ... u Macha jsem na tom podobně jako mirio. On podle mě zbytečně tlačí na pilu za situace, kdy je jasné, že bude rád, pokud se do sněmovny, a tím třeba nějaké vládní koalice, vůbec dostane. Co chce je prostě v nějakém střednědobém horizontu zcela nereálné a já u něj vůbec nevím, jak by ty své programové teze v praxi chtěl naplňovat. Ale příště mu to tam asi hodím, protože jinak fuck nevím vůbec komu .... ve většinovém systému bych jel volit někam Zemana, s tím by byla v PS aspoň sranda
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.dfens-cz.com/view.php

... aneb D-FENS 4 president ... zejména tato formulace je dokonalá ... "Standa umí poznat, před kým se posrat a na koho se vysrat ... "

_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomkins


PříspěvekZaslal: st duben 20, 2011 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím o podpis. Nevím, jestli je to pomůže něco změnit, ale pořád lepší, než sedět doma a drápat se na prdeli

http://www.neo2011.cz/
_________________
Čokoláda je naprosto zdrcujícím důkazem toho, že tuk ve spojení s jednoduchými sacharidy na celé čáře chuťově válcuje proteiny se sacharidy komplexními.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: st duben 20, 2011 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myšlenka hezká, ale za momentálního stavu mi přijde akorát jako nejrychlejší cesta, jak dostat Sobotku do Strakovky .... a to se mi nějak nechce.

EDIT .... i když jak si to znovu čtu, tak ani ta myšlenka není zas taková bomba
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: st duben 20, 2011 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomkins napsal:
Prosím o podpis. Nevím, jestli je to pomůže něco změnit, ale pořád lepší, než sedět doma a drápat se na prdeli

http://www.neo2011.cz/


Způsob jak přijít i o tu prdel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomkins


PříspěvekZaslal: st duben 20, 2011 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reichenberk napsal:
Tomkins napsal:
Prosím o podpis. Nevím, jestli je to pomůže něco změnit, ale pořád lepší, než sedět doma a drápat se na prdeli

http://www.neo2011.cz/


Způsob jak přijít i o tu prdel.


_________________
Čokoláda je naprosto zdrcujícím důkazem toho, že tuk ve spojení s jednoduchými sacharidy na celé čáře chuťově válcuje proteiny se sacharidy komplexními.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VOLBY 2010 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: