Volby, druhé kolo...


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Volby, druhé kolo...  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Volby, druhé kolo...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Udrží ODS většinu?
Ano
30%
 30%  [ 7 ]
Ne
69%
 69%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 23

Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 11:52 am    Předmět: Volby, druhé kolo... Odpovědět s citátem

Jak to tipujete? Udrží ODS většinu v senátu?
A byli jste volit, tedy pokud se u vás volí?


Naposledy upravil Ronnie dne so říjen 25, 2008 12:15 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Broken


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem naprosto politicky stupidně šel k volbám a volil proti ČSSD kanditáta ODS Vítězslava Vavrouška.Zástupce socanů pan ing.Korytář ve mě vzbuzoval nedůvěru už jenom díky svému příjmení
_________________
Kdyz jsem byl mlady,byl jsem namysleny.Ale ted uz nemam chybu...


Naposledy upravil Broken dne so říjen 25, 2008 2:08 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thomy


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi spíše zbožné přání, ale hlasoval jsem, že ANO.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Broken napsal:
já jsem naprosto politicky stupidně šel k volbám a volil proti ČSSD kanditáta ODS Vítězslava Vavrouška.Zástupce socanů pan ing.Korytář ve mě vzbuzoval nedůvěru až jenom díky svému příjmení


A šel jsi až teď v druhém nebo i v prvním?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Thomy napsal:
Asi spíše zbožné přání, ale hlasoval jsem, že ANO.


Já tu anketu chtěl předělat na "přáli byste si, aby...", ale napadlo mě to pozdě. Pro mě by tam seděla odpověď, přál bych si, aby ANO, ale obávám se, že NE.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Triton


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nešel jsem volit ani v prvním ani ve druhém kole. U nás je mi tedy o dost sympatičtější kandidát ODS ( Bernard vs. Štěch). Ale nebudu zvedat ruku pro radar a jiné věci, které mi vadí. Což bylo takové rádoby racionální vysvětlení, hlavní důvod je, že mi je fakt jedno, kdo mě bude "okrádat".
_________________
[size=9:d2af49dc03][i:d2af49dc03][color=darkblue:d2af49dc03]Dr.Zoidberg[/color:d2af49dc03][/i:d2af49dc03][/size:d2af49dc03]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

volby byly v blbym terminu, ja mela zrovna zavody. Moc se v tom nevyznam, volila bych ods ze dvou duvodu: protoze cssd si spojuji s komunismem, a protoze v ods je jeden muj bejvaly spoluzak ze zakladky kteremu verim. (v minulych prostejovskych volbach ziskal pres 1000 hlasu, takze mu asi veri vic lidi)
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
holu


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud byl umístěný na předním místě na kandidátce, tak mu moc lidí věřit nemuselo... :)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

holu napsal:
pokud byl umístěný na předním místě na kandidátce, tak mu moc lidí věřit nemuselo... :)))

nekde na konci, tehdy mu bylo 19 teprv nebo tak nak
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Douglas


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja sice volit nemuzu, ale verim ze to ODS zvladne, treba nakonec jeste posili... Na reformy ale muzeme asi stejne zapomenout, ted uz do nich nepude nikdo.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že takhle nebude vypadat i konečná mapa: (.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Thomy


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přestávám chápat mentalitu národa českého..
Teď už jen dostat zase komunisty k moci a bude vymalováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavý článek z iDnes.cz:

Deja vu 1946, aneb hloupý národ si svobodu nezaslouží

Když v demokratických volbách v demokratickém státě vyhraje demokratická strana, obdrží blahopřání, pár maličkostí se změní a jede se dál. Když vyhraje strana totalitní, existují dvě možnosti. Buď se objeví nějaký Pinochet, nebo přijde čtyřicet let světlých zítřků a na Letné se staví "Fronta na maso" oslavující kult osobnosti nějakého Kim Ir Sena, Stalina, případně Paroubka.

Tak jsem dneska seděl se svou dívkou nejdříve v kině, poté chvíli v kavárně, kde jsme prosklenou stěnou pozorovali velkoměstský ruch v centru Prahy. Neubránil jsem se pocitu, že to všechno už tady bylo. V roce 1946 před volbami určitě lidé také seděli v kavárně, určitě také chodili do kina, určitě si také říkali, že je politika nezajímá. Měli své starosti, studenti na vysoké škole, zaměstnanci v práci, podnikatelé ve svých firmách. Nikdo, kromě pár komunistů, si nedokázal představit, co přijde po roce 1948. Nikdo z nich... A říkali, že je politika nezajímá, že mají svých starostí dost...... Deja vu?

Naštěstí byly tyto volby "jenom" krajské. Nicméně jsou varováním, ukázaly, že tento prapodivný národ má rád diktátory, že tento prapodivný národ je lehce ovlivnitelný hlupáky a demagogy, že tento prapodivný národ je schopen dobrovolně ztratit svobodu pro kus žvance. Proč jsme si mysleli, že duch tohoto národa se po desítkách let totality změnil? Byli jsme hloupí, tomuto národu stačí slíbit třicet stříbrných a on svoji svobodu dobrovolně pošle do kytek.

Co nás nyní čeká? Praha v obklíčení rudých regionů, totální destrukce nyní již stabilizovaného zdravotnictví, předlužení krajů, budování nesmyslů na úkor potřebné infrastruktury. A co bude dál? Pokud parlamentní volby dopadnou podobně, ty rozumné čeká úprk do zahraničí, ty ostatní světlé zítřky.....

A pokud myslíte, že jsem paranoidní, počkejte si na rudé koalice v krajích......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Seva98


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K clanku co tu ukazal ronnie:

Ptal jsem se svoji pritelkyne co volili jeji rodice, jeji odpoved byla CSSD, a proc? Protoze nechcou poplatky u lekaru, protoze si mysli ze je to nesmysl

Myslim ze je v CR vice takhle premyslicich lidi u voleb
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dival jsem se na predbezne vysledky (cca 25% sectenych) a je to oranzova a zase oranzova, krome Znojma, tam vyhrala komunistka. Radsi jsem to vypnul. Toto mi opravdu hlava nebere.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Volby, druhé kolo... Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: