vtipné fotky(naše:-)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vtipné fotky(naše:-)  Úvodní stránka -> Fotografie -> vtipné fotky(naše:-)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

závidím ti tvojí genetiku-doufám že příští rok něco vyhraješ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnold Strong napsal:
závidím ti tvojí genetiku-doufám že příští rok něco vyhraješ

upřímně děkuju...

mí nepřátelé : Lukáš Topinka, Ladislav Houser (Šádek si dá zase rok pauzu, jak ho znám)
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Iggix


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Relax na trave


_________________
No Brain No Gain !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palestra


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Arnold Strong napsal:
závidím ti tvojí genetiku-doufám že příští rok něco vyhraješ

upřímně děkuju...

mí nepřátelé : Lukáš Topinka, Ladislav Houser (Šádek si dá zase rok pauzu, jak ho znám)


no len aby :) freimene ty by si sa mal predovsetkym sem tam aj najest nech trosku podrasties, ale zase mas vyhodu ze nemusis drzat dietu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Iggix : to jsi ty? Hukot
nejsi? Tak to tady nemá co dělat
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Palestra napsal:
Freimen napsal:
Arnold Strong napsal:
závidím ti tvojí genetiku-doufám že příští rok něco vyhraješ

upřímně děkuju...

mí nepřátelé : Lukáš Topinka, Ladislav Houser (Šádek si dá zase rok pauzu, jak ho znám)


no len aby :) freimene ty by si sa mal predovsetkym sem tam aj najest nech trosku podrasties, ale zase mas vyhodu ze nemusis drzat dietu...

vtip je v tom, že v dorostu byl každý "velký", brutálně mohutná, scházelo se nás pár na xchatu a kluci dělali ramena, jak mě porazí, když mám nějakých 68kg a oni 82 a pak jsme se sešli všichni v kategorii, všichni jsme byli stejně velcí a já vyhrával:-)))....ale v juniorech mi je jasné, že to tak hladce nepůjde, navíc nemáš šanci jít tam čistě, což mě už sere...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Iggix


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
to Iggix : to jsi ty? Hukot
nejsi? Tak to tady nemá co dělat


Som to ja Frei
_________________
No Brain No Gain !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je darda jarní!!!!!!!
A pak že známe jen posilovnu a bobule

Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy Pivo sex steroidy
.....to jsem já, že
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mutagenn


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Palestra napsal:
Freimen napsal:
Arnold Strong napsal:
závidím ti tvojí genetiku-doufám že příští rok něco vyhraješ

upřímně děkuju...

mí nepřátelé : Lukáš Topinka, Ladislav Houser (Šádek si dá zase rok pauzu, jak ho znám)


no len aby :) freimene ty by si sa mal predovsetkym sem tam aj najest nech trosku podrasties, ale zase mas vyhodu ze nemusis drzat dietu...

vtip je v tom, že v dorostu byl každý "velký", brutálně mohutná, scházelo se nás pár na xchatu a kluci dělali ramena, jak mě porazí, když mám nějakých 68kg a oni 82 a pak jsme se sešli všichni v kategorii, všichni jsme byli stejně velcí a já vyhrával:-)))....ale v juniorech mi je jasné, že to tak hladce nepůjde, navíc nemáš šanci jít tam čistě , což mě už sere...

a tohle jsi vzal kde?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosímtě, zrovna mě neříkej nějaké naivní blbosti - já se s těmi kluky znám, závodil jsem s nimi v dorostu, popřípadě některé znám přes tyhle kluky, kteří ví, jak se jejich známí chystají....pokud by to pravda nebyla, co říkám, bylo by to jedině dobře. Ale rozhlídni se kolem sebe, nastřelený je už i dorost, což teprve junioři. A nezajímá mě, že jeden dva nejsou - ano, takový Orava je skutečně naturál, ale jaké měl na republice výsledky?

Postni sem radši nějakou fotku, tohle je topic o uvolnění a srandě a ne o znechucení ze současného stavu, popřípadě si založ topic nebo můžeme pm, ale další posty zde jen k topicu...

EDIT : mluvím o tom jet vyhrát, ne se umístit
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jacob s.


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
prosímtě, zrovna mě neříkej nějaké naivní blbosti - já se s těmi kluky znám, závodil jsem s nimi v dorostu, popřípadě některé znám přes tyhle kluky, kteří ví, jak se jejich známí chystají....pokud by to pravda nebyla, co říkám, bylo by to jedině dobře. Ale rozhlídni se kolem sebe, nastřelený je už i dorost, což teprve junioři. A nezajímá mě, že jeden dva nejsou - ano, takový Orava je skutečně naturál, ale jaké měl na republice výsledky?

Postni sem radši nějakou fotku, tohle je topic o uvolnění a srandě a ne o znechucení ze současného stavu, popřípadě si založ topic nebo můžeme pm, ale další posty zde jen k topicu...

EDIT : mluvím o tom jet vyhrát, ne se umístit


Mám takový pocit že už mluvíš až moc.. Orava byl na republice druhý a dostal nominaci na MS. Jestli byl nebo nebyl naturál, to já nevím. Stejně si myslím že nevyhraješ, ani nasypanej, ve vší úctě k tobě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onkon


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
prosímtě, zrovna mě neříkej nějaké naivní blbosti - já se s těmi kluky znám, závodil jsem s nimi v dorostu, popřípadě některé znám přes tyhle kluky, kteří ví, jak se jejich známí chystají....pokud by to pravda nebyla, co říkám, bylo by to jedině dobře. Ale rozhlídni se kolem sebe, nastřelený je už i dorost, což teprve junioři. A nezajímá mě, že jeden dva nejsou - ano, takový Orava je skutečně naturál, ale jaké měl na republice výsledky?

Postni sem radši nějakou fotku, tohle je topic o uvolnění a srandě a ne o znechucení ze současného stavu, popřípadě si založ topic nebo můžeme pm, ale další posty zde jen k topicu...

EDIT : mluvím o tom jet vyhrát, ne se umístit


připadaš mi jako velkej tlučhuba, myslim že ti na vítezství nepomůžou steroidy ani nic jinyho, radsi cvič než mluv a vubec si neber do huby ostatní zavodníky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DarioGVN


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



tak takhle sem vypadal kdyz mi bylo 15
s xichtem radsi ani neposilam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to teraz machrujes ci sa stazujes ci co?
lebo na 15 je to velmi dobre...

Vies ako mi to skor pripada? Ty napises: aha aky som hnusny. A my napiseme: Ale vobec nie, na 15 si super. A ty mozes pod perinou honit delfina ze aky si super.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: út červen 27, 2006 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
to teraz machrujes ci sa stazujes ci co?
lebo na 15 je to velmi dobre...

Vies ako mi to skor pripada? Ty napises: aha aky som hnusny. A my napiseme: Ale vobec nie, na 15 si super. A ty mozes pod perinou honit delfina ze aky si super.

A HLAVNĚ VYPADÁ STEJNĚ I TEĎ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vtipné fotky(naše:-) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: