Výběr proteinu, prosím POMOC!



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Výběr proteinu, prosím POMOC!  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Výběr proteinu, prosím POMOC!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bunny


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 8:45 am    Předmět: Výběr proteinu, prosím POMOC! Odpovědět s citátem

Zdravím Vás,
úterý - pátek mám každý večer trenink basketu + vikendy 1-3 zápasy. Kvuli pracovnímu vytížení jsem začal méně jíst, proste nestíhám a začal jsem hubnout.
Proto potřebuji (doufám) po treninku protein. Ale na trhu je takova spousta produktů, že laik jako já si prostě nedokáže správně vybrat.
Můžete mi prosím poradit konkrétní produkty zde v eshopu? Poměr výkon/cena/chuť. Předem všem děkuji. Pokud je to potřeba, je mi 22, 190/85
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 8:54 am    Předmět: Re: Výběr proteinu, prosím POMOC! Odpovědět s citátem

bunny napsal:
Zdravím Vás,
úterý - pátek mám každý večer trenink basketu + vikendy 1-3 zápasy. Kvuli pracovnímu vytížení jsem začal méně jíst, proste nestíhám a začal jsem hubnout.
Proto potřebuji (doufám) po treninku protein. Ale na trhu je takova spousta produktů, že laik jako já si prostě nedokáže správně vybrat.
Můžete mi prosím poradit konkrétní produkty zde v eshopu? Poměr výkon/cena/chuť. Předem všem děkuji. Pokud je to potřeba, je mi 22, 190/85


https://forum.ronnie.cz/nez-si-koupite-prvni-suplement-t34185.html
https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=34486&highlight=protein
nebud linej si to vyhledat sam, a az budes mit jasno, v tom pravem vlaknu poloz presny dotaz
tohle je jako: chci auto na jojizdeni do prace...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!


Naposledy upravil Peter Ustinov dne st únor 01, 2017 9:02 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bunny


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, ale píšu "Můžete mi poradit konkrétní produkt". Tohle to úplně nesplňuje, informací je všude milion
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bunny napsal:
Super, ale píšu "Můžete mi poradit konkrétní produkt". Tohle to úplně nesplňuje, informací je všude milion

i tak jsi minimalne v blbem vlakneale jo, udelam radost ronniemu a tobe dobry skutek, obejdnej si tenhle:
a po mesici rekni, co to s tebou udelalo
https://obchod.ronnie.cz/s-5795-100-whey-protein.html
rychle protejny, po treningu to pujde hned do svalu a cena je velmi prizniva!
( a ano, jsou i rychlejsi hydrolyzaty, ale cena je taky hodne jinde, tady je dobry pomer ceny a kvality)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bunny


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2017 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Okkk, moc ti dekuji!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
burnthemall


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to bych nepapal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:

rychle protejny, po treningu to pujde hned do svalu a cena je velmi prizniva!
( a ano, jsou i rychlejsi hydrolyzaty, ale cena je taky hodne jinde, tady je dobry pomer ceny a kvality)


Ehm ... on hubne. A hubnout nechce. Proč by proboha po trenálu měl do sebe cpát protein, nedej bože hydro???
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Peter Ustinov napsal:

rychle protejny, po treningu to pujde hned do svalu a cena je velmi prizniva!
( a ano, jsou i rychlejsi hydrolyzaty, ale cena je taky hodne jinde, tady je dobry pomer ceny a kvality)


Ehm ... on hubne. A hubnout nechce. Proč by proboha po trenálu měl do sebe cpát protein, nedej bože hydro???

precti si prosim muj prvni prispevek v teto diskuzy
hodil jsem odkazy, kde by se docetl, co a jak v tele funguje atd.
dostal jsem servano,ze chce protejn
tak jsem spolkl "chytre rady" a doporucil mu z meho hlediska nejlepsi protejn
(minimalne by mel zabezpecit, aby neztracel svalovou hmotu, tuky na sebe nabali kdykoliv)

jinak by byl asi i vhodnejsi tenhle vyrobek
https://obchod.ronnie.cz/s-5426-mass-gain-14.html
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to čtu, a že jsi to ty tak ještě raději jednou:-), nicméně tam pořád čtu následující ....

Proto potřebuji (doufám) po treninku protein. .... resp. .... Super, ale píšu "Můžete mi poradit konkrétní produkt ".

... co ve mně vyvolává silný, leč možná mylný:-), dojem, že proteinem si tazatel není zrovna moc jist a nikterak na něm ultimativně netrvá (což jej šlechtí a je to zcela správně:-))) , ale nechce se mu nikterak ponořovat do studia zákonitostí suplementace a výživy vůbec ... a od jeho prvního zapojení se do diskuze před 5 lety se na tom nic nezměnilo:-) ... takže chce odkaz na některou konkrétní pixlu .... což je samozřejmě požadavek dosti nesmyslný, ale zase jeho boj.

Nicméně odkaz na nějaký gainer už přeci jen smysl dává. Že jsou gainery všechny na jedno brdo a je jednoduší a levnější si je doma namíchat sám je samozřejmě pravda, stejně jako je pravda, že jestli mu z něj nebude na blití a neposere se z něj:-) ... a podobně ... to si už musí každý soudruh vyzkoušet sám.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: so duben 15, 2017 7:12 pm    Předmět: RoseMed Holding s.r.o. Odpovědět s citátem

Nechci zakládat zbytečně nové téma.

Sice se říká "darovanému koni na zuby nehleď" ALE...
- co říkáte na složení?
- jednatel Aleš Růžička, RoseMed Holding sro, znáte?

Je to nějaká hrůza nebo se to dá?

Díky předem.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Výběr proteinu, prosím POMOC!
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: