vyplnovat triko nebo ukazovat zily?


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vyplnovat triko nebo ukazovat zily?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> vyplnovat triko nebo ukazovat zily?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co preferujete?
Mohutnou objemnou postavu co vyplnuje triko, s vetsim procentem tuku
43%
 43%  [ 42 ]
Vyrysovanou postavu, sixpack, zily, minimum tuku.
56%
 56%  [ 55 ]
Celkem hlasů : 97

Autor Zpráva
Ricky1


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 1:13 am    Předmět: vyplnovat triko nebo ukazovat zily? Odpovědět s citátem

Jaky vzhled preferujete? Poradne velky telo ktery vyplnuje perfektne triko a kosile i za cenu vetsiho procenta tuku, ale kdy je poznat ze chlap chodi do posilky, nebo spis vyrysovanou postavu s zilama a minimem tuku?

Samozrejme ze nejlepsi je stred to znamena plnit triko svalama s minimem tuku, ale k tomu se dopracuje malokdo, takze co preferujete?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

preferujeme zeny,a nie chlapov v obtiahnutych vyplnenych trikach...hovorim ale za seba
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pořádně plný triko s velkejma prsíčkama , to vše ale jen u ženský , chlapi mě nezajímaj
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

moc koukas do casaku..zij v realite..o) Obtahly trika vidam akorat na ciganech co maj sice pracku 50..ale pres pricho si nevidi na bimbase jak jsou vyzrany..a ti vkus fakt nemaji..o) Zeptej se zenskejch jak se jim libi borec v uplym triku..tusim byla uz nekde nejaka anketa..a bylo to jen par % (3-5)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
preferujeme zeny,a nie chlapov v obtiahnutych vyplnenych trikach...hovorim ale za seba
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hel


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Vladikem. Jako žena mohu zodpovědně prohlásit, že pohled na kupku prejtu přetékající z upnutého trika mě spíše odpuzuje, byť by pod tím lojem bylo svalů sebevíc. Stejně tak nemám ráda okázalé předvádění vypracované postavy tam, kde taková věc působí nemístně. Od toho jsou soutěžní mola a specializované diskuze. Chlap má vypadat NORMÁLNĚ!:-)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co je normálně ? Každej má laťku někde jinde
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hel


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Culda13 napsal:
co je normálně ? Každej má laťku někde jinde


Zkrátka žádný extrém. Nelíbí se mi mládenci v upnutých trikách, ani mě nenadchne, když musím v supermarketu stát za chlapíkem navlečeným do tílka nebo když u vody spatřím týpka v tangách. Normální je, dle mého, pohodlné triko s krátkým rukávem, které má velikost tak akorát, nikoliv o dvě čísla menší či větší. Pochopitelně jiná věc je u vody či při sportu. Nedávno jsem viděla v supermarketu "maminu" s parádní pneumatikou jen v bikinkách, to mi taky nepřišlo normální...

PS.: Ten supermarket není u koupaliště:-)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hlavicze


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo když nemáte hrudník, mužete to vyřešit jako tenhle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tomto sa s Hel da urcite suhlasit.
V inom vyzname slovo vyzerat "normalne" je uz diskutabilne. Ak niekto cvici mnoho a mnoho rokov, tak to samozrejme vidiet je a skryt sa to neda :) A tu je to uz individualne, niekto chce byt za kazdu cenu "velky", niekto dava prednost atletickemu vzhladu. Velky objem a zaroven vysekanost na kost je uz skor vecou vyssich stupnov sutaziacich. Myslim si...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hel


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

EpsteinBarr napsal:
V tomto sa s Hel da urcite suhlasit.
V inom vyzname slovo vyzerat "normalne" je uz diskutabilne. Ak niekto cvici mnoho a mnoho rokov, tak to samozrejme vidiet je a skryt sa to neda :) A tu je to uz individualne, niekto chce byt za kazdu cenu "velky", niekto dava prednost atletickemu vzhladu. Velky objem a zaroven vysekanost na kost je uz skor vecou vyssich stupnov sutaziacich. Myslim si...


Neříkám, aby někdo svou vypracovanou figuru skrýval, to ne, jen je třeba určitého vkusu a citu pro to, jak mohutnější tělo rozumně obléci. Já si třeba taky nemůžu dovolit navléknout se do nadýchaných šatečků s vlolánky a kanýrky, byla bych v tom jako stodola a působila přinejmenším směšně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hel


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádní drobci, přesto vypadají NORMÁLNĚ.

http://kulturistika.ronnie.cz/php/i_img.php?gal=9685_4
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono ani nejde tak o to co nosí, ale jak to nosí .... Pro mě za mě ať si klidně nosí tanga když na to má odvahu a tělo.... A už úplně zcestnej názor mi přijde u Hel o tilku....proč by sakra nabouchanej borec nemohl nosit tílko? .... To jako když má někdo svaly, na kterejch dře celej rok, tak je má v létě schovat aby se náhodou nějaký slecne v obchodě u kasy nezvedl kufr ? ...wtf ? :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ricky1


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tady ale neni otazka o obleceni ale o postave.. to s tim trikem je mysleny tak ze ne ze je obtazeny, ale ze se podivas na oblecenyho chlapa a reknes si ze ten maka v posilovne, je objemnej. Na oblecene fitness postave to byt videt vubec nemusi.

Ze tomas bures je ideal je jasny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redis


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja zadnej nabusenec nejsem a stejne chodim vetsinu casu v 30+ bez trika :)) Pac temer vzdy kdyz jdu ven, tak jdu bud do bazenu, na skaly, behat a nebo se proste jenom projit ... a nevidim duvod proc bych nemohl mit tilko nebo jit bez trika kdyz je parak jako svine :D Rozhodne mnohem lepsi jit bez trika nebo v tilku nez mit pak na triku kolace az to hezky neni, protoze se proste potim jak prase v trikach:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vyplnovat triko nebo ukazovat zily? Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: