Vzperacsky opasek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vzperacsky opasek  Úvodní stránka -> Trénink -> Vzperacsky opasek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používáte opasek?
Ano
27%
 27%  [ 10 ]
Ne
21%
 21%  [ 8 ]
Pouze na MT, dřepy
51%
 51%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
ursus.


PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yazi napsal:
pasek supluje praci svalu a ty pak adekvatne nezesilujou,


a mozte to locknut
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik.cz


PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

poldi napsal:
u nas vo fitku mame "profikov" co si davaju pas aj na stlacanie kladky na triceps a vela takych co si to davaju na bicepsove zdvihy..to tiez moc nepochopim..


u nas v tom nekdo leze rovnou z satny.. aspon ze pred sprchou to sunda.. pokud se teda umejva..
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mik.cz napsal:
poldi napsal:
u nas vo fitku mame "profikov" co si davaju pas aj na stlacanie kladky na triceps a vela takych co si to davaju na bicepsove zdvihy ..to tiez moc nepochopim..


u nas v tom nekdo leze rovnou z satny.. aspon ze pred sprchou to sunda.. pokud se teda umejva..


to ja teda chapu dobre
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik.cz


PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
ChickenEater napsal:
Poman napsal:
225 (bez pásku:)

treba zmenis nazor az se dostanes na vyssi vahy.. stablizacni svaly toho udrzi dost, ale pokazdy to nestaci.. jednoho dne se treba spatne vyspis,nebo udelas nejakej nesikovnej pohyb pri zkouseni maxka nebo vykonavani posledniho opakovani v serii a muzes se dat na sipky nebo stolni tenis..

nutno rict ze pokud udelas neco blbe tak te nezachrani ani deset pasku a stejne jsi namydlenej ...


mas 110% pravdu..
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mugo


PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se přiznám, že když jsem začínal v 15 letech cvičit - tak když jsem si koupil pásek, tak jsem se do něj narval co to šlo a cvičil skoro celej trénink. Bylo mě v něm tak nějak dobře a asi jsem byl línej ho furt sundavat, když jsem se pak do něj tak rval. Stejně jsem cvičil hlavně benč, mrtvolu, dřepy, biceps a triceps. Je mě jasný, že pak klesá vlastní zpevnění, ale může to mít i pozitivní účinek. Bricho se nemá šanci roztáhnout - řek bych takovej korzet pro muže Pak jsem ho nepoužíval a když jsem ho chtěl po létech vytáhnout, tak mi byl malej Že já hlava dubová jsem ho přestal používat.... Nemusel jsem teď mít o 20 cm v pase víc Zase se jen tak nepřelomím vejpůl
_________________
Better dead than rat !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poldi


PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazzy napsal:
Mik.cz napsal:
poldi napsal:
u nas vo fitku mame "profikov" co si davaju pas aj na stlacanie kladky na triceps a vela takych co si to davaju na bicepsove zdvihy ..to tiez moc nepochopim..


u nas v tom nekdo leze rovnou z satny.. aspon ze pred sprchou to sunda.. pokud se teda umejva..


to ja teda chapu dobre


nie u 15rocnych 60kg chlapcoch ktory si tam daju 40kg a pasok ich obtiahne 2x

edit:obrazne povedane
_________________
I LOVE MY LADY...AND IRON
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr.S.


PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 1:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem kdysi přestal používat pásek. Po čase sem byl schopný fungovat i bez něj naprosto bez problémů. Až tak, že jsem se účastnil kraje v liftu bez ničeho, jen v trenkách a bavlněným tričku. Netrénoval sem to, takže sem tam šel spíš z recese. Nicméně při váze asi 92kg sem dal 160, 220 a 240. ... Ale to někteří z vás možná ještě nebyli na světě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grazls


PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 2:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já pásek používám na střídačku. ale nutno říci, že někdy, když zaberu jsem za něj rád. Že ten tlak z břicha se někde zastaví a já mužu vklidu odejít na záchod))))
_________________
Na řeči mě fascinuje to množtví výrazů pro věci, které neexistují. Třeba pravda, svoboda, spravedlnost.

Pouze ti co se odváží jít hodně daleko, mohou přijít na to jak daleko se dá zajít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef


PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Používám ho někde nad 80-85% maxima a hlavně jako prevenci zranění. Testovat maximálky bez pásku je dost velkej risk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

abych nezakladala nove tema tak tady:

nema nekdo na prodej fitness (vzperacsky) pasek? Klidne i hodne pouzivanej, proste aby jeste plnil ucel.. predstavovala bych si to tak do 200kc , vlastne shanim hned dva, jeden na me (pas kolem 70cm, ale zas aby to slo utahnout ze.. tak naka ta dirka na min), druhej na kamarada, pas asi 80, nevim presne, ale je mu i muj lifterskej pasek, tak to klidne asi muze byt stejna velikost.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lou Ferigno


PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz jsem zacinal se vzpiranim, pouzival jsem vzperacsky pasek... ted uz ho nepouzivam, je to spis takovy mytus...vec psychiky. Jestli jste nekdo sledovali ME 2008 ve vzpirani, tak cca polovina zavodniku pasky vubec nepouziva (samozrejme u nadhozu, pri trhu pasek nema nikdo)... Samozrejme do powerliftingu nevidim, tam to je asi o necem jinem...
_________________
Být silný je pro siláka stejně snadné, jako pro slabocha být slabý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lou Ferigno napsal:
Kdyz jsem zacinal se vzpiranim, pouzival jsem vzperacsky pasek... ted uz ho nepouzivam, je to spis takovy mytus...vec psychiky. Jestli jste nekdo sledovali ME 2008 ve vzpirani, tak cca polovina zavodniku pasky vubec nepouziva (samozrejme u nadhozu, pri trhu pasek nema nikdo)... Samozrejme do powerliftingu nevidim, tam to je asi o necem jinem...

No on vyloženě vzpěračskej pásek je v podstatě taková sranda...ve srovnání s lifterským. Na trh je k ničemu, to je jasný, hlavně by člověk s činkou zavadil o sponu, ale taky ho někdo na světový úrovní používá. Já teď začal používat lifterskej pásek na nadhoz, ale musím mít sponu na boku, protože jinak bych o ní zadrhnul činkou


Naposledy upravil Rall_ dne st duben 23, 2008 10:28 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ten pasek chci na celni drepy a nadhoz, nebo i pozvedy nadhozovy a tak.. jen pro jistotu proste. jestli si ho vemu na soutez to jeste nevim.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
grazls


PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lou Ferigno napsal:
Kdyz jsem zacinal se vzpiranim, pouzival jsem vzperacsky pasek... ted uz ho nepouzivam, je to spis takovy mytus...vec psychiky. Jestli jste nekdo sledovali ME 2008 ve vzpirani, tak cca polovina zavodniku pasky vubec nepouziva (samozrejme u nadhozu, pri trhu pasek nema nikdo)... Samozrejme do powerliftingu nevidim, tam to je asi o necem jinem...


Ta psychika hraje velkou roli. Je to podobné ,jako když vedle vás stojí sparing partner a vy zvednete více ikdyž se činky ani nedotkne.
Pocit bezpečí
_________________
Na řeči mě fascinuje to množtví výrazů pro věci, které neexistují. Třeba pravda, svoboda, spravedlnost.

Pouze ti co se odváží jít hodně daleko, mohou přijít na to jak daleko se dá zajít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukyn_


PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky se to pouziva aby si nedostal kylu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vzperacsky opasek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: