WO: Vzpirani - cesta k silnym noham


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - WO: Vzpirani - cesta k silnym noham  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> WO: Vzpirani - cesta k silnym noham
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
WildOrchid


PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Necham, ale jen v necem. ;)
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ony si můžou podat ruce - jedna si cíleně ničí zbytky zdraví, a druhá si nenechá poradit :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Juli, opravdu jsem neladila, nemám co... těch injekci už bylo něco kolem 40 a dalších 60 mě čeká.... taky proto mám tak malou váhu, abych tomu trochu ulehčila... Mimochodem teď to koleno přes otok ani není vidět... zítra jdu na dalších 10....

Jinak pár postřehů... nechápu těch milion serií na 35-40 kilech na trhu co si dělala v rozcvičovně... To není trénink, ale závody... Máš každý pokus jiný, jednou z visu, pak ze země a pokaždé to vypadá dost odlišně, pak to tam strašně lítá, no darmo mluvit... mimochodem mi přišlo, že si ukrutně pomalá oproti tomu, když jsem Tě viděla na jaře v Plzni... Bavím se tedy o trhu, nadhoz jsem prošvihla, ale ten říkali klucí že byl lepší a hlavně konečně těch 80, tak to je samozřejmě super:)...

K tomu tréninku už nic psát nebudu, myslím, že tu bylo všechno řečeno a ty si to přeber jak chceš... pokud vím, tak Jirka mluvil s Luďkem a něco se mu tam taky snažil vysvětlit... Ale mám pocit, že to prostě je, jak psal Ygg... už nás to nikoho moc neba, je to jak mluvit do dubu...:)

Tak ať se daří, uvidíme se zase na Eleiku...:)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Ony si můžou podat ruce - jedna si cíleně ničí zbytky zdraví, a druhá si nenechá poradit :P


Ono prostě profesionální sport bolí... Jirka má zápěstí, já koleno, každý máme něco, ale je to lepší, než kdyby jsme si prochlastávali játra v hospodě... děláme co nás baví, živí nás to a alespoň se snažíme s tím něco dělat... mě ty injekce pomáhají... rameno, kvůli kterému si měl onehdá toliko řečí je už půl roku naprosto ok, úplně bez problémů a následků:))...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patokras


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 12:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju k osumdesátce. Čet jsem si tadyhle tu diskuzi, jako samozřejmě souhlasím s Rallem a Pavlou, ikdyž třeba intenzita u Pavli se mi zdá zase minimálně pro neprofíka zase neuregenerovatelná :-)

Jinak úplně jednoduše zařad 2x týdně dřepy nejlépe vpředu na začátek tréninku trojky a aspoň 7s a určitě to půjde nahoru. A řídil bch se tím, že cesta k síle je se flákat a výbušně to šolíchat.

Jinak s geneticky slabejma nožkama mám taky broblém. Ještě když pro mě vzpírání bylo hlavním sportem tak se mi taky stávalo, že jsem s tím nevztal.

Pokud nehodláš měnit trénink tak jenom doporučím ještě pomůcky, lifterskej pásek, nejlíp na sponu aby jsi o něj nezadrhávala pro mě při vztávačce u vzírání znamená +15kg a před pár lety jsem si dokonce vázal bandáže THP na kolena, ož jsem asi dodneška jedinej vzpěrač to ti těch 10kg taky hodí.

Jinak zvláštnost u mě, mezi otočením a pozvedem mám asi 150kg hold si to neumím podat. A bohužel nadhoz u mě z 95% ztroskotává právě na otočení.
_________________
110kg ročník 1991
Total 965kg (410+280+312)
Trh 110kg, nadhoz 147kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju, že sis dala osobák, to je super a opravdu ti to přeju ;-). Ale co jsem sem psal, za tím si stojím a je to pravda. Máš např. strašný nepoměr mezi silou zad a nohou - např. v nadhozu jsou to pokusy do vyššího polodřepu, se kterými máš problém vstát nebo nevstaneš. Trénink, co jedeš, nestojí za nic a to je fakt...Poradit si nenecháš od nikoho, ani od mistra Evropy, aspoň toho už bys mohla brát jako autoritu. Závod mi výkonama příliš nevyšel, ale taky se závodí trochu jinak, když jdeš radši na jistotu nízký základy, který stačí na soupeře, abys měla zlato, než když tma máš někoho výkonnostně podobného a musíš jít fakt do maxima, abys ho porazila, to je pak úplně jiná motivace, tím se ale samozřejmě nijak nevymlouvám...A pokud vím, tak ty se o 80kg pokoušíš už asi 2 roky nebo déle, a kdybys trénovala kvalitně, tak už jsi je dávno nadhodila. Nehledě na to, že kdybyste s trenérem aspoň trochu taktizovali a nenechávali vše náhodě, tak jsi mohla jít do jiné váhy a mít zlato taky ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Ono prostě profesionální sport bolí... Jirka má zápěstí, já koleno, každý máme něco, ale je to lepší, než kdyby jsme si prochlastávali játra v hospodě... děláme co nás baví, živí nás to a alespoň se snažíme s tím něco dělat... mě ty injekce pomáhají... rameno, kvůli kterému si měl onehdá toliko řečí je už půl roku naprosto ok, úplně bez problémů a následků:))...


A ted budu tezce OT: to jakoze clovek, co nedela sport na nejaky urovni, je automaticky štamgast, co si nici jatra a zcela ocividne nic jinyho nedela ? Takovyhle laciny argumenty a nazory, poplatny tzv. "sportovnimu fašismu" tady potkavam docela casto, o to vic to bije do oci v pripade, ze to tu obcas napise i jinak inteligentni clovek.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rall - vsak jsem o tom premyslela, ale dosla jsem k tomu, ze mi udela vetsi radost dobrej vykon, nez zlato na MCR. Pro me to nema az takovej vyznam. Nedavno jsme se o tom s ludou bavili a ja zjistila, ze si ani nepamatuju ze jsem byla prvni dvakrat.
Nicmene, kdybych vedela ze neprijede Laura, sla bych do 63ky. Bohuzel jsem to nevedela, protoze mi na muj dotaz neodpovedela.

Patokras- ja ty bandaze jeste pred rokem pouzivala :) ale nejak mi pak prestaly pridavat, a je to hroznej stres si je furt namotavat. mam nizkej tlak, mota se mi hlava, a kdyz mam ty bandaze na sobe dlouho tak necitim nohy a dostavam depresi. Takze su rada ze uz dam 80kg i bez nich, a znovu se k nim pravdepodobne nevratim. nestoji to za to.

kulíšek- ty trhy byly hlavne pro zahnani nervozity, na 35kg jen, coz je vaha ktera me neunavi. Taky se musim pred trhem poradne rozhybat. I na treninku jsem si dala nejlepsi vykony az po milionu serii, spis nez kdyz jsem sla s kazdou vahou jen jednou. Z visu (a od pasu) to chodim na zacatku kvuli rychlosti spadnuti pod cinku, pak uz jdu jen od zeme.
Pomala jsem furt, a obzvlast u trhu si musim hlidat drahu. Ale myslim ze pomala jsem furt stejne.

Jak uz jsem psala, nektery rady poslechnu, ale ne vsechny. Kazdej jsme nejakej, ja to musim prizpusobit sobe. Petr Veznik urcite nechodi jen techniku treba..
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach napsal:
kulíšek napsal:
Ono prostě profesionální sport bolí... Jirka má zápěstí, já koleno, každý máme něco, ale je to lepší, než kdyby jsme si prochlastávali játra v hospodě... děláme co nás baví, živí nás to a alespoň se snažíme s tím něco dělat... mě ty injekce pomáhají... rameno, kvůli kterému si měl onehdá toliko řečí je už půl roku naprosto ok, úplně bez problémů a následků:))...


A ted budu tezce OT: to jakoze clovek, co nedela sport na nejaky urovni, je automaticky štamgast, co si nici jatra a zcela ocividne nic jinyho nedela ? Takovyhle laciny argumenty a nazory, poplatny tzv. "sportovnimu fašismu" tady potkavam docela casto, o to vic to bije do oci v pripade, ze to tu obcas napise i jinak inteligentni clovek.


A tak já bych to tak nehrotil...to spíš byla zcela konkrétní reakce na konkrétní "akci":-))). A ne že bych ji nechápal, a formulace .... no, každému se občas "zadaří", že jo;-)
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Cratach napsal:
kulíšek napsal:
Ono prostě profesionální sport bolí... Jirka má zápěstí, já koleno, každý máme něco, ale je to lepší, než kdyby jsme si prochlastávali játra v hospodě... děláme co nás baví, živí nás to a alespoň se snažíme s tím něco dělat... mě ty injekce pomáhají... rameno, kvůli kterému si měl onehdá toliko řečí je už půl roku naprosto ok, úplně bez problémů a následků:))...


A ted budu tezce OT: to jakoze clovek, co nedela sport na nejaky urovni, je automaticky štamgast, co si nici jatra a zcela ocividne nic jinyho nedela ? Takovyhle laciny argumenty a nazory, poplatny tzv. "sportovnimu fašismu" tady potkavam docela casto, o to vic to bije do oci v pripade, ze to tu obcas napise i jinak inteligentni clovek.


A tak já bych to tak nehrotil...to spíš byla zcela konkrétní reakce na konkrétní "akci":-))). A ne že bych ji nechápal, a formulace .... no, každému se občas "zadaří", že jo;-)


Takhle to vůbec nebylo myšlené... byla to reakce na to, že se dobrovolně ničíme... jen jsem zaháněla jeden extrém druhým, rozhodně si nemyslím, že lidé, co necvičí by byli špatní, nebo snad že by všichni chlastali.... to by mě nikdy nenapadlo.. jen že těch způsobů jak se ničit je mnoho (nejen sport a chlast, to je snad jasné), ale tak prostě já si vybrala toto a myslím si, že je to jedna z těch lepších variant sebedestrukce...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotku z MCR mam jen jednu, ale na strankach svazu jsem objevila ze me nekdo nafotil s tema 70 v trhu co jsem nedala Tvarim se tam jak debil, ale aspon to mam nad hlavou.


[/img]
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Streda

vyskoky do schodu
nadhoz od pasu 45/2, 50/2/2
nadhoz technicky 65/2/2, 70/2/5, 72
pozved nadhozovy + kolkol* 65/2+3/5
vytahy trapezama 85/5/5
drep 75/3/2, 80/2/2, 85/2, 90x, 90
vyraz technicky 60/2, 65/2/3
bricho


*kolkol= pozved jen z pod kolen nad kolena a zas pod kolena, bez pokladani.
Vytahy trapezama jsem brala cinku ze stojanu a proste jen skubala trapezama.

Vim ze mi zas chcete vycitat ze toho mam moc, ale aspon techniky nemam malo, a intenzitu mi taky neuprete :) To co tam mam navic ma nakej duvod.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patek

drep trhovy (a balancovani ve drepu) 35/3/4
trh technicky 50/2/2, 55/2/2, 60/2/3, 65/1+0/3... *
vytah trhovy 65/3/5
drep vpredu 65/3/2, 70/3/3
predklony 40/6/4
bricho


ve ctvrtek mi vzali 4 zkumavky krve, tak jsem zacinala v patek trenink trosku s obavama jak se to na me projevi, ale u trhu jsem se citila tak jista, ze jsem zkusila tech 65 jit po dvou. Prvni byl dycky hrozne lehkej, ale druhej o kousek nedodelanej. Vseci mi na treninku rikali ze chybel fakt kousek. Zkusila jsem to trikrat, pokazde prvni bezvadnej, druhej spadl. pak uz bylo jen par neuspesnych pokusu tak jsem se na to vykaslala. Pocit ale docela dobrej, priste to bud dam po dvou, nebo jednicky s vice :)
Drepy jsem docela vydrela, bylo to tak akorat abych si neprznila techniku.
To balancovani na zacatku treninku je s cinkou nad hlavou ve drepu. Obcas mi to totiz pada proto, ze mam v jednom lokti hyperextenzi (asi 10°), tak se mi tam protaci.

Sice jsem byla smutna ze jsem ten trh po dvou nedala, ale zpetne z toho treninku mam dobrej pocit. Myslim ze v technice mam fakt jeste rezervy, tak doufam ze se do eleika stihnou projevit :)
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondeli

Nadhoz tech. z beden 55/2, 60/2/3
Nadhoz technicky 60/2, 65/2/2, 70/1/2, 72/1/4, 75
vytah nadhozovy +kolkol 75/2+2/5
drep 80/2/3, 85/2, 90/1/2, 92
vyrazovy tah 50/2/5
predklony 40/6/5
bricho


nadhoz pocitove docela tezkej, u 72 jsem to jednou premistila tak, ze jsem zustala dole, a postavila to uplne zmrtva. U drepu bych sla i vic, ale uz me vyhaneli ze stojanu.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Streda

vyskoky do schodu
Trh od pasu+ dřep trhový 40/2+2/4
Trh technicky ... 60/2/2, 62, 65/1/4 (treti spadl)
pozved trhovy 65/2/4, 70/2
vytah trhovy z beden 70/3/5
drep vpredu 60/2, 65/2, 70/2, 75/1/2, 80/1/2
predkopavani, avelany, bricho


Uz na me zas jde unava z predeslyho treninku. Doufala jsem, ze se dostanu na trochu vyssi vahy. Nicmene, i tak jsem docela spokojena. Kdyz si v pristim tydnu dostatecne odpocinu, tak by ty zavody nemusely dopadnout spatne :) Hlavne dat zaklad...
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - WO: Vzpirani - cesta k silnym noham Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: