WORLD'S STRONGEST MAN


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - WORLD'S STRONGEST MAN  Úvodní stránka -> Strongman -> WORLD'S STRONGEST MAN
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CIZO


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
... takze buhvi koik by dal treba Rezazadeh, coz byl teda jiny tlakar a silove srovnatelny (ne-li prevysujici) se Zydrunasem...

To by mě zajímalo na základě čeho bys tu jejich statickou sílu chtěl srovnat jako :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) Na tom ze kdyz se podivas na jakykoliv zaznam z OH 2000-4 tak jasne vidis jak lehce Reza vstava s 250kg jako kdyby tam mel 50kg a ze vsechno vyrazel silou a nemel skoro zadnou techniku, klasicke zacatecnicke chyby jako napriklad noha vysponovana do zadu a predni moc pod telem, atd. 2) drepal 400, a samozrejme myslim Oly drep, coz pokud vim tak ho v tomhle zatim nikdo neprekonal ( 400 drep ve vzpirani je opravdu jiny level nez 400 drep v trojboji, s tim se mnou doufam souhlasis). A inak nevim co dodat, to ze je to jeden asi ze tri nejsilnejsich zijich lidi (ted v duchodu uz samozrejme ne) je obecne znamy fakt a moc o tom diskutovat nejde. Ale ze jsem si ho dovolil srovnavat s bozskym nedotknutelnym Savickasem, melo mi byt jasne ze se najezis zrovna ty :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to nějak nestresuje, jen jsem přemýšlel, na základě čeho to chceš srovnat, když je Savickas strongman a Rezazadeh vzpěrač a nikdy nedělali stejný silový disciplíny, natož stejnej silovej sport :) Prostě srovnání nesrovnatelného.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak spravedlive a jednoznacne by nikdy neslo rict kdo jde doopravdy nejsilnejsi, pokud by se proti sobe neutkali v nejlepsi forme v jasne vymezenych a dohodnutych disciplinach ktere by vyhovovaly obema stejne, coz je samozrejme nesmysl :) ale tak sleduju a vidim, ze jsou na tom nejspis silove hodne podobne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haino


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


A Sri Chinmoy je vosk?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mattto


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Aha, myslel jsem ze myslis soutezni lift :) nevim, i tak bych rekl ze i na treninku je to mimo lidske moznosti, ale kdovi, Misha neni zrovna technik, takze buhvi koik by dal treba Rezazadeh, coz byl teda jiny tlakar a silove srovnatelny (ne-li prevysujici) se Zydrunasem...

myslel som hocijako...ci technicky spravne alebo nespravne, ci jerkom alebo push pressom...to je jedno, hlavne nech to dostanu nad hlavu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak srovnat by je šlo např jejich osobákama normálně z gymu ne? :) to je asi nejspravedlivější podle mě...

jen nevím jestli to jde zjistit...rezazadeh tu píšete dřep 400 to je prdel na zem oly dřep...husty...

zajimalo by me co by odpovedel na tohle zydrunas...o tom člověku toho fakt moc zjistit nejde...ví někdo něco? dyt von nema jediny članek, rozhovor, video z treninku...NIC :D alespon ja vo tom envim a dneska sme to řešili s klukama v gymu :), je tajemnej jak hrad v karpatech...ale litevci asi objevili jak na to tak to tajej :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Mattto


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o Zydrunasovi jedine na wikipedii myslim...

Squat - 425.5 kg (938 lb) (Lithuanian record)
Bench press - 285.5 kg (629 lb) : Raw
Deadlift - 407.5 kg (898 lb) (Lithuanian record) - toto su ale stare udaje


v tomto videu neviem o com hovori, ale asi o mrtvom tahu, 460 kg..v case 1:53

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shamrock


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neco jsem nasel ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shamrock


PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Treningove materialy lifteru z iranu a ruska jsou cennejsi nez originaly mony lisy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tréninková maxima Savickase jsou prý kolem 2x220 tlak klády, 1x260 (!) přemístění klády na hrudník a věřím tomu, že mrtvý tah bude přes 450 kilo a dřep někde na podobný úrovni.

Tuhle historku už jsem někde psal, ale na jednom zahraničním fóru jeden člověk co zavítal do jeho fitka zmiňoval, že ho viděl jak si bere ze stojanu 180 kilo a sedá si s tím na lavičku. Prý si v tu chvíli říkal, že si na ty dřepy do sedu teda moc nenaložil... Jenže Z si s tím sednul a začal tlakovat za hlavou :))
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
superfosfat


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Tréninková maxima Savickase jsou prý kolem 2x220 tlak klády, 1x260 (!) přemístění klády na hrudník a věřím tomu, že mrtvý tah bude přes 450 kilo a dřep někde na podobný úrovni.

Tuhle historku už jsem někde psal, ale na jednom zahraničním fóru jeden člověk co zavítal do jeho fitka zmiňoval, že ho viděl jak si bere ze stojanu 180 kilo a sedá si s tím na lavičku. Prý si v tu chvíli říkal, že si na ty dřepy do sedu teda moc nenaložil... Jenže Z si s tím sednul a začal tlakovat za hlavou :))



Odkud ses dověděl tady tyto tréninková maxima?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už si nejsm jistý, ale mám pocit, že je někde v diskusi zmiňoval Paul Ohl, pořadatel soutěže Fortissimus. Měl jsem před dvěma lety možnost se se Savickasem asi hodinku bavit na soutěži v Polsku a už tam mezi řečí zmínil, že to co dal jako rekord rozhodně není stejné číslo, jaké dal na tréninku.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne ze treninkove maxima jsou vyssi, to u kazdeho zavodnika, je prece logicke ze treba po peti dnech tezkych disciplin zadny clovek nemuze jit uplne nadoraz jako kdyz zkousi maximum na treninku, kde mel plno casu na rege, rozcvik, a podobne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - WORLD'S STRONGEST MAN Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: