Zacali by sypat i bez fora?


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zacali by sypat i bez fora?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Zacali by sypat i bez fora?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

tak co si myslite?
ano
48%
 48%  [ 24 ]
ne
51%
 51%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 49

Autor Zpráva
Rimmer


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 4:19 pm    Předmět: Zacali by sypat i bez fora? Odpovědět s citátem

Dam priklad, posledni dobou se tu mnozi pripady, kdy kluk posiluje 1-2 roky (poradne nema trenink zmaknutej) a uz jde sypat. Zajima me jestli si myslite, jestli by sel do sypky takhle brzo, kdyby na zadne forum nechodil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnBlbec


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 4:24 pm    Předmět: Re: Zacali by sypat i bez fora? Odpovědět s citátem

Rimmer napsal:
Dam priklad, posledni dobou se tu mnozi pripady, kdy kluk posiluje 1-2 roky (poradne nema trenink zmaknutej) a uz jde sypat. Zajima me jestli si myslite, jestli by sel do sypky takhle brzo, kdyby na zadne forum nechodil.


tot otazka. ano i ne. nektere to jiste navnadi, ale jini
ziskaji sirsi rozhled a lepe pak posoudi, jestli do toho
jit ci ne a pak je spousta moznosti, jak je, kdyz uz nic
jineho, aspon usmernit. samozrejme druha otazka je,
jestli si to vezmou k srdci...
_________________
lidi o mne rikaji, ze jsem flegmatik, ale mne je to jedno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi jak kdo....

...velky chceme bejt vsichni, ne?
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jose


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že by začal stejně, takhle o tom aspoň může něco vědet ...
_________________
Jde farář a šlápne do hovna.
"Hergot, hovno! Sakra, řekl jsem hovno! Do prdele, řekl jsem sakra! Kurva, řekl jsem do prdele! A seru na to, stejně jsem nechtěl být farářem!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak urcite se najde i nekolik lidicek co by bez tohohle fora/stranky vubec sypat nezacali, mozna by je to ani nenapadlo, mozna by nevedeli co a jak a od koho... atd.
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
walk3r


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tezko rict. Zadna konkretni odpoved. Ja to vidim asi takhle:
1) Muze sem prijit uplne "citej" clovek, co si o sypce mysli ze ja tabu, a ze sype jenom "par" lidi, tam nekde .... Pak zjisti, ze sype pomalu "kazdej druhej" az mu to zacne pripadat normalni ...
    ... a rekne si, ze kdyz sypou vsichni a pohoda tak do toho pude taky
2) Prijde clovek co chce nasypat, pak si precte nejakej clanek od Ronnieho jak si poslat jatra do .... A tu sracku co si koupil "vysype" radsi do hajzlu. Pripadne to alespon nejak usmerni.
3) Prijde borec co jsou mu tyhle kecy uplne u PR... Ma vlastni nazor a nenecha se tak ci onak zvyklat.

tak asi tak hmmm ... takze sem vlastne nic novyho nerek .... a to sem zezacatku myslel jakou mam skvelou myslenku
_________________
"Ať Vás provází síla!" - ObiWanKenobi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tuberacek


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prijde sem borec co cvici 2 roky, o AS moc nevi, tady se dozvi mnohem vic... a sere na sypku zvysoka... => tuberacek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
walk3r


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tuberacek napsal:
Prijde sem borec co cvici 2 roky, o AS moc nevi, tady se dozvi mnohem vic... a sere na sypku zvysoka... => tuberacek
Tak nejak
_________________
"Ať Vás provází síla!" - ObiWanKenobi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goyer


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už mě tohle štve, pošlu jeden přízpvěk a hned se zobrazí, nemůžete odeslat další v tak krátkém čase...pak ho chci smazat a ono mi to napíše, nebůžete mazat post, na který bylo odpovězeno, když jsem přitom na něj neodpovídal.


Naposledy upravil Goyer dne po červen 28, 2004 6:57 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goyer


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych tohleto už vůbec neřešil v dnešním světě má každej svoji hlavu, tak ať s ní naloží, jak uzná za vhodné.
Problém je ten, a ten je jasný, že každý kdo zavítá do fitu, chce bejt "korba" to ho činí nenasytným a chce více, nejvíce a udělá proto vše.
Pokud mu někdo poradí a bude to dobrá rada on ho poslechne, má něco v hlavě, pokud je to obráceně a to víme, že je naprostá většina, že ho pošle doprdele, tak s tím asi najdělám co, nic...
Každý se musí spálit, tak proč ne i tady, když ho to bude stát třeba i něco více o čem ještě neví.
Ale proč z toho dělat drama, jde o mne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

walkr: asi tak nejak, jen bych skoro vynechal tu 2. skupinu...

Goyer: OT, to jsi ty na te ikonce? Jsi nejak zazracne narost
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
walk3r


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
walkr: asi tak nejak, jen bych skoro vynechal tu 2. skupinu...
jo ... to je asi cista teorie
_________________
"Ať Vás provází síla!" - ObiWanKenobi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie


PříspěvekZaslal: po červen 28, 2004 11:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jde člověk na fórum, tak si chce buď pokecat, nebo se dovědět něco novýho (nemusí to být vědomosti, ale jen tak pro zábavu), no a pak, když vidí jak to je, tak ho to třeba nakopne, je jedno, že něco četl na fóru a td., stejně by do toho šel (když se pro to rozhodne, i kdyby se rozhodl teprve tady), jen záleží na tom, kdy....
Jak bylo napsáno, každej má svoji hlavu, tak ať dělá, co umí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: út červen 29, 2004 5:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli nekdo tady zacal sypat,pze si precetl forum tak to nema v hlave v poradku........
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUC


PříspěvekZaslal: út červen 29, 2004 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

určitě se dá říct,že je to od všeho kousek.
někdo by se vůbec nedozvěděl,že je to dneska v cvičení běžná věc,někdo by se k tomu dostal možná později-což taky neni na škodu.A někdo si zase jenom rozšíří nějaký vědomosti.I když velice často to tady je spíš pokřivení toho,co už ví,vzhledem k blbostem,který se tady často v týhle souvislosti objevují.
Až na pár vyjímek tady ale každej kecá,když se snaží tvrdit něco jako..."kluk dva roky poctivě cvičí a potom...dobře všichni víte,že dneska se ti pitomečci shánějí nejdřív po bobcích a až potom po nějaký posilovně,podle toho taky vypadají
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zacali by sypat i bez fora? Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: