začátečník


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - začátečník  Úvodní stránka -> Začátečníci -> začátečník
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dany91


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 9:43 pm    Předmět: začátečník Odpovědět s citátem

Zdravim vás,
před týdnem sem začal cvičit a bylo mi doporučeno si pořídit nějakej ten protein a gainer. Do toho sem si zjistil nějaké informace co se týče Kreatinu. A chtěl bych se zeptat v jakém množství a v jaké posloupnousti (čase) to všechno dohromady brát. Trénuji třikrát týdně pondělí středa čtvrtek od 16:00-17:30hod. (Vážím 71kg měřím 178cm)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 9:58 pm    Předmět: Re: začátečník Odpovědět s citátem

Dany91 napsal:
Zdravim vás,
před týdnem sem začal cvičit a bylo mi doporučeno si pořídit nějakej ten protein a gainer. Do toho sem si zjistil nějaké informace co se týče Kreatinu. A chtěl bych se zeptat v jakém množství a v jaké posloupnousti (čase) to všechno dohromady brát. Trénuji třikrát týdně pondělí středa čtvrtek od 16:00-17:30hod. (Vážím 71kg měřím 178cm)

Vem peníze které bys utratil za tyhle suplementy a investuj je do trenéra. Bude to pro tebe sto krát (bez přehánění) lepší investice než suplementy. Neber to jako buzeraci či posmívání. Pro tebe jsou suplementy bezcenné (stejně jako kolo za 100 000 Kč pro začínajícího cyklistu) a nepomohou ti ani v nejmenším
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dany91


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když to tak vezmu tak mi na penězích moc nezáleží,do posilovny chodíme s partou lidi a ty dokážou poradit co a jak cvičit. Chápu to že to není zas tak dobrý ale chci to zkusit co to se mnou udělá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo to investuj do jídla. To s tebou udělá hodně:) Možná jen hádám, ale spousta lidí nemá jídelníček vyřešený...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protein, gainer - co cekas ze to s tebou udela?
kreatin - jake informace sis zjistil a co si od toho slibujes?

nicmene pokud mas penez dost jak pises a muzes je vyhazovat lopatou oknem, tak potom je to tva vec, klidne si to vyzkousej, holt jeden mesic misto tisicovkama budes topit uhlim
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spashett


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao má pravdu.. Až moc lidí se snaží vymyslet něco zázračného co se týče cvičení a suplementace, přitom základ je vždy ve stravě ( kam samozřejmě časem ty suplementy patří také).
Myslím, že pro začátečníka už bude velkou změnou právě kombinace cvičení+stravování, která se zcela jistě projeví ve všech směrech.

Možná mě někdo vyvedete z omylu a alespoň se přiučím ale především protein ve své stravě mám z prostého důvodu. Je pro mě totiž těžké přijmout určitý počet bílkovin z normální stravy během celého dne. Jak už z hlediska časového tak i z hlediska zatěžování organismu. Proto je pro mě v průběhu dne jednodušší (neříkám, že lepší) mít protein (mysleno koktejl), maso, tvaroh, maso, a zase protein. Ale jak říkám, pouze můj názor.
Věřím však, že při váze 71kg nebude ten příjem bílkovin ale i sacharidu a tuku takovej problém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a jak trenujes?
cviky, serie, opakovani, vahy....?

jak jis?
co, kdy, kolik...?

doplnky, jsou od slova doplnovat, treba muzeme vzit, ze mas mit denne 150 g proteinu, ale kolik jich do sebe dostanes z jidla???
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se gainer zdá zbytečný, sacharidy do sebe můžeš dostat po cvičení i jinak; buď si můžeš sníst banán, vypít trochu mlíka (tam máš i bílkoviny) nebo si koupit za pár korun glukopur. Stačí protein, přijmout každý den 2 -3 gramy bílkovin na kg váhy jen ze stravy může být jinak docela náročné. S kreatinem bych aspoň pár měsíců počkal, pokud budeš cvičit poctivě, uvidíš dostatečně velké změny i bez něho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dany91


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao s tím jídelníčkem máš pravdu... prostě večer přijdu domu kouknu co je v lednici vezmu a jim a ani nijak moc nesleduji co to obsahuje a tak..měl bych?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dany91


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic méně kdybych si nějaký ten jídelníček udělal je možnost do toho brát ten protein s gainerem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dany91 napsal:
Nic méně kdybych si nějaký ten jídelníček udělal je možnost do toho brát ten protein s gainerem?

z masa rostě víc masa, než z proteinu
z gaineru rostě víc tuků, než z těstovin
nahoru
jupe84


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na druhu stranu privelke davkovanie masa prekysluje a zatazuje organizmus, protein v prasku sa lahsie metabolizuje a telo s nim ma menej prace celkovo. Vsetko ma svoje svetle aj tmavsie stranky.
_________________
"in Russia we train the bar"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Mně se gainer zdá zbytečný, sacharidy do sebe můžeš dostat po cvičení i jinak; buď si můžeš sníst banán, vypít trochu mlíka (tam máš i bílkoviny) nebo si koupit za pár korun glukopur. Stačí protein, přijmout každý den 2 -3 gramy bílkovin na kg váhy jen ze stravy může být jinak docela náročné. S kreatinem bych aspoň pár měsíců počkal , pokud budeš cvičit poctivě, uvidíš dostatečně velké změny i bez něho.


tos tomu dal korunu teda ... bludy naproste :)


Základem budiž jídelák, kde si zvykneš co a jak jíst, kdy to jíst. Sachariďák (malta) + Protein si davat jako PTN.
Ve chvili kdy se dostanes do stavu, ze uz nebudes moct prijimat vic zivin (a ono to ani neni zdravy) v normalnim jidle, tak bych volil drinky pres den.

Co se tyce maso vs protein, rozhodne neni zdrave prijimat velke mnozstvi bilkovin (tech 1.5 je tak ideal), pak uz bych volil spis predtraveny proteiny
a nebo neco podobnyho, abych co nejmene zatezoval traveni (nicméně jsem toho názoru, že 90% foru staci tech 1,5 ... max 2g /kg)

Nicmene jako zaklad, jak vsichni rikaji = JIDELNICEK, ja ti doporucim jeste nejaky vysoko% protein (76%+) a maltu, kterou budes michat po treninku.

Jako dalsi muzes klidne volit kreatin (ale pokud nemas precteno a nemas zkusenosti pockal bych, nez dostatecne nactes informace o tom, co to skutecne dela ... oni totiz tyto vyrobky nemaj jenom vyhody)

Do ceho se ale skutecne vyplati investovat je nekdo, kdo ti je schopnej udelat jidelak (vetsinou do 500) a pak osobni trener (hodina vetsinou 250,-) kdyz si to spocitas, tak jidelak mas za 500 + 4hodiny s trenerem a mas to 1500,- => to bys utratil za nejaky protein atd. ktery ti vydrzi stezi mesic. Tech 1500 co investujes do trenera a jidelaku mas naporad.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kubaz


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi sacharidak je home made, 400ml voda,xx g protein, xx g vlocky zmixovat a vypit, a nemusite resit jaka firma co kde ojebava jestli tam fakt maji takove a takove sacharidy nebo co, mate to proste vlocky, ktere si koupite v obchode
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubo, misto jidla urcite super, po trenale bych misto vlocek dal urcite glukopur aspon.
Todle "jim/piju" vetsinou rano, kdyz nestiham vetsinou s mlekem jeste (misto vody)...


edit. nicmene glukopur z vlastni zkusenosti vim, ze je sladka sracka a bal bych se o zuby, takze bych radsi za stejnou cenu koupil maltu :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - začátečník Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: