Zacatecnikum


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zacatecnikum  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Zacatecnikum
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Design


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste bych upozornil na jednu malickost.. Zijeme v cesku a jeste spousta lidi pouziva pro pristup k internetu modem! Myslim ze kazdej si uz praci na internetu s modemem vyzkousel, takze je jasne ze zeptat se je za 1. rychlejsi, 2. levnejsi, 3. jednodussi..
Na toto by se proste taky nemelo zapominat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kayaba


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marcela : no mazat je pekna hovadina - tak je aspon presunuj nekam do sekce nazvane treba "100x zodpovezeno". Problem tehlech for je, ze asi po 10 prispevku do sebe zacnou lidi sit a cele se to zvrhne naprosto od tematu - potom ma sice topic 15 stranek, ale z toho 2 odpovedi jsou pouzitelny. Takze mysli .
A nevim proc mazes nektery uz dobre rozjety temata - ja tam mel neco ohledne zdravotnich problemu, odpovedi bylo dost, ale co se nestalo, tema uz tady neni. Nevim co si tim chces dokazat ??? Ale drsna to ses - to jo .
Souhlasim s Ondřejem - úplně bych fórum zavřel a místo diskuzního fóra bych napsal - napište si výrobcům, do výzkumných pracovišť apod. Tam to vědí lépe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marcela


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kayaba napsal:
Marcela : no mazat je pekna hovadina - tak je aspon presunuj nekam do sekce nazvane treba "100x zodpovezeno". Problem tehlech for je, ze asi po 10 prispevku do sebe zacnou lidi sit a cele se to zvrhne naprosto od tematu - potom ma sice topic 15 stranek, ale z toho 2 odpovedi jsou pouzitelny. Takze mysli .
A nevim proc mazes nektery uz dobre rozjety temata - ja tam mel neco ohledne zdravotnich problemu, odpovedi bylo dost, ale co se nestalo, tema uz tady neni. Nevim co si tim chces dokazat ??? Ale drsna to ses - to jo .
Souhlasim s Ondřejem - úplně bych fórum zavřel a místo diskuzního fóra bych napsal - napište si výrobcům, do výzkumných pracovišť apod. Tam to vědí lépe



Kdyby ses koukl poradne , videl bys ze je to tema v sekci pro Zacatecniky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kayaba


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo tak sorry - no nic to ale nemeni na neprehlednosti pro zacatecniky co tady jsou poprvy. Orientace je znacne ztizena
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marcela


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kayaba napsal:
jo tak sorry - no nic to ale nemeni na neprehlednosti pro zacatecniky co tady jsou poprvy. Orientace je znacne ztizena



Kayabo, tohle nikdo nezpochybnuje....slo jen o snahu abyste bez rozmysleni nezakladali porad tytez topicy se stale stejnymi dotazy....ONY TAM TY INFORMACE JSOU, take clanky, jenze o tech spousta z vas nema ani paru. O tohle slo. Ve vyzive nad sebou tri stejne topicy, nechapu to.....

Muzete si ale klidne vytvorit dalsi, je to asi jednodussi....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
Obávám se, že s podobným přístupem se toto fórum může prakticky zavřít, protože už vše bylo řečeno, tak proč nehledat, že? Mimoto hledání opravdu moc nefunguje. Co vás tak štve na tom, že mají začátečníci začátečnické dotazy, proto přece byla tato sekce vytvořena! Přijde sem poprvé nějakej uplně zmatenej začátečník, dá sem začátečnickej dotaz (pochopitelně, jak taky jinak) a nějakej moderátor, kterýho to hrozně štve, mu ho hned smaže, opravdu lidskej a inteligentní přítup, gratuluju! Ano, pokud člověk ví, co má přesně hledat, protože už se tu delší dobu pohybuje, zná charakter fóra, počítá s tím, že tu bude hodně OT, tak je funkce hledání jakž takž použitelná, např. jsem si byl schopen najít podrobnosti o CKD. Pokud jste ale začátečník, tak toto možné není, protože NEVÍTE CO HLEDAT, a NEZNÁTE TOTO FÓRUM, a právě proto byla zřízena sekce pro začátečníky. Proto prosím některé nejmenované moderátorky, aby se trochu uklidnily a nebyly tak horlivé!!!


Ondřeji,nikdy jsem nebyla proti poradit někomu,kdo je začátečník...ostatně kdyby mě to otravovalo,už dávno mám jen svou práci a nepřesunuju se pravidelně odpoledne do fitka na "druhou směnu"...ale co mě opravdu odrazuje jsou dvě věci-za prvé velmi častá arogance oněch tazatelů (a to často i po PM,opravdu musím říct,že ač ješitná jsem málo,napadání od někoho,kdo byl v posilovně dvakrát a je ve věku mého syna mě docela uráží..)..a pak to co už tu bylo zminováno-že jsou založeny třeba tři topicy na stejné téma...a to nebrání dalšímu začátečníkovi založit čtvrtý..
P.S.moderátorka je zde jen jedna,takže prosby směřuj na ní:-))))


Naposledy upravil PetkaB dne út březen 29, 2005 8:54 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Design


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je problem napsat mrkni o radek, dva nize a lock?? pak se ta zase strhne hadka ze touz tu bylo a jsme na zacatku..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2005 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten můj příspěvek Petro nebyl rozhodne myšlený na tebe, asi tě zmátlo to množné číslo

Stále je potřeba chápat, že někdo prostě má potřebu se na něco zeptat, tak hledá nějaké fórum o kulturistice a najde třeba Ronnie.cz. Zeptá se a druhej den svůj dotaz nenajde, a to bez jakéhokoliv vysvětlení, tak co si asi pomyslí?

Uznávám, že občas je to smutné, když jsou nad sebou tři téměř stejné dotazy, ale dotazy, které se nám zdají stejné, mohou připadat začátečníkovi rozdílné. A hlavně, když už jsou opravdu uplně stejné, tak mi přijde lepší diskuzi uzamknout, vysvětlit důvod a dát odkaz na onu podobnou diskuzi. S nějakým mazáním bych byl opravdu opatrný!
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2005 5:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřeji,koukni se na topic "sacharidové vlny a sacharidy".....občas se i pár lidí,co mají k tématu určitě co říct,pokouší diskutovat....myslíš,že po tom,co tam jistý rádoby odborník předvedl,budou mít chut příště odpovědět na otázku např.Můžete zhodnotit můj rozpis na sacharidové vlny?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2005 5:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

budes,resp.mela by jsi, vis toho sakra dost a tve zkusenosti jsou cenne !
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2005 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Ondřeji,koukni se na topic "sacharidové vlny a sacharidy".....občas se i pár lidí,co mají k tématu určitě co říct,pokouší diskutovat....myslíš,že po tom,co tam jistý rádoby odborník předvedl,budou mít chut příště odpovědět na otázku např.Můžete zhodnotit můj rozpis na sacharidové vlny?
no, nemám slov, není nic horšího než arogantní hlupák, který chce změnit svět Ale zase jsem se dozvěděl, že CKD je vlastně to samé jako sach. vlny
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Design


PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2005 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale PetkoB.. prece by sis takove veci nenechala pro sebe.. Dotycny je blba vyjimka..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yannick


PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2005 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,... mozem sa spytat?
Ja som zaciatocnik a potrebujem pribrat...mozete mi poradit? ako sa zaklada novy topic?

Ale nie, teraz vazne...zakazdym ked pridem na toto forum a chcem nieco zistit ,tak sa najprv pozeram po temach ,ktore su podobne, a nezakladam ihned novu temu....
Pre zaciatocnikov je asi najvhodnejsie aby ziskavali informacie z odbornej literatury...roznych knih a casakov o kulturistike, z internetu, nie vsak z diskusneho fora... aspon ja by som to tak spravil...
A ludia ,ktori co to uz vedia o cviceni si pridu sem podiskutovat, vymenit si nazory ( velakrat sa pohadat ,ze ano...)

Tak ako v skole na prednaske najprv profesor prednesie temu a az potom sa o nej diskutuje , tak aj tu najprv sa novacik nauci zaklady a sem moze prist prediskutovat co ho trapi...Myslim,ze by to takto mohlo fungovat.
Tak to je moj nazor,.... (mier s vami)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
white_tiger


PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2005 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Yannick napsal:
Ahoj,... mozem sa spytat?
Ja som zaciatocnik a potrebujem pribrat...mozete mi poradit? ako sa zaklada novy topic?

Ale nie, teraz vazne...zakazdym ked pridem na toto forum a chcem nieco zistit ,tak sa najprv pozeram po temach ,ktore su podobne, a nezakladam ihned novu temu....
Pre zaciatocnikov je asi najvhodnejsie aby ziskavali informacie z odbornej literatury...roznych knih a casakov o kulturistike, z internetu, nie vsak z diskusneho fora... aspon ja by som to tak spravil...
A ludia ,ktori co to uz vedia o cviceni si pridu sem podiskutovat, vymenit si nazory ( velakrat sa pohadat ,ze ano...)

Tak ako v skole na prednaske najprv profesor prednesie temu a az potom sa o nej diskutuje , tak aj tu najprv sa novacik nauci zaklady a sem moze prist prediskutovat co ho trapi...Myslim,ze by to takto mohlo fungovat.
Tak to je moj nazor,.... (mier s vami)


Wooow,excelentne
_________________
See your ass go down!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dexterXXL
(ban)


PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2005 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Yannick napsal:
Ahoj,... mozem sa spytat?
Ja som zaciatocnik a potrebujem pribrat...mozete mi poradit? ako sa zaklada novy topic?

Ale nie, teraz vazne...zakazdym ked pridem na toto forum a chcem nieco zistit ,tak sa najprv pozeram po temach ,ktore su podobne, a nezakladam ihned novu temu....
Pre zaciatocnikov je asi najvhodnejsie aby ziskavali informacie z odbornej literatury...roznych knih a casakov o kulturistike, z internetu, nie vsak z diskusneho fora... aspon ja by som to tak spravil...
A ludia ,ktori co to uz vedia o cviceni si pridu sem podiskutovat, vymenit si nazory ( velakrat sa pohadat ,ze ano...)

Tak ako v skole na prednaske najprv profesor prednesie temu a az potom sa o nej diskutuje , tak aj tu najprv sa novacik nauci zaklady a sem moze prist prediskutovat co ho trapi...Myslim,ze by to takto mohlo fungovat.
Tak to je moj nazor,.... (mier s vami)


toto co hovoris tu mozno platilo kedysi, teraz je tu par ludi co si myslia ze maju patent na pravdu a preto
vsetko co sa im nepaci jednoducho vyumazu...ukaz mi jeden pripad diskusie tu na tomto
fore za posledny cas...nic...vsetko kde sa zacne debatovat je po jenom dovch dnoch zamknute alebo vymazane..
a ked sa spytas preco, odpovedou ti bude arogancia a vysmech...

ano malo by to tak byt ako hovoris, ale to by tu museli byt ludia ktori vhcu pomahat inym a nie zakomplexovani uboziaci a uboziacky,
pre ktorych je svet tohoto fora jedinym svetom kde su nieco a niekto..
.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zacatecnikum Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: