Zamek na MT


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zamek na MT  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Zamek na MT
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honzik833


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 6:23 pm    Předmět: Zamek na MT Odpovědět s citátem

Ahoj ve spolek dneska mam otazkovy den.

Pri mrtvem tahu, pouzivate zamek. tz. uchop kdy jedna dlan je nadhmatem a druha podhmatem?

Nekde jsem slysel zarucenou informaci, ze toto neni dobre a spatne to pusobi na zada. Ze je potreba to stridat a podobne. Zda se mi to trosku divne, ale radeji se na to doptam. Takze kdyz uz jedete zamek pro drzeni vahy MT stridate ruce, tzn. leva/prava ob trenik nebo zamek mate porad stejne? Nevim kde chodim na ty otazky dneska
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 6:25 pm    Předmět: Re: Zamek na MT Odpovědět s citátem

Jedu to porad jak rikas ty zamek, a nic nestridam, nic me neboli, ale urcite je to spatne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co můžu jedu nadhmat a zbytek střídám úchop po sérii
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Co můžu jedu nadhmat a zbytek střídám úchop po sérii


mam to stejne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deco


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak všechno nadhmat :D
a pri težší váze beru pásek a strídám uchop pravá levá.
pokod jedu serii se skoro maximálkou tak klidne po každým opáčku strídám uchop.Btw nekde jsem tady četl že to pomáhá protahovat šlachy a zabranuje se tim urazu bicepsu což je prý dost nepríjemný.
Ale nato by odpovedel Cizo.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deco napsal:
Btw nekde jsem tady četl že to pomáhá protahovat šlachy a zabranuje se tim urazu bicepsu což je prý dost nepríjemný.


Ja bych to zase tak nedramatizoval, zalezi s jakou vahou ty mrtvoly jezdis...
S timhle pristupem budou 80 kg borci, zvedat na MT 90 - 100 kg samozrejme s paskem a premyslejic jestli nahodou nezapomeli prostridat uchop...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to co ides ty sa podla mojho nazoru vola skor striedavy uchop. Zamok je vzperacsky uchop ked pri nadhmate prstami prekryjes palec.
Co sa tyka striedaveho uchopu, tak nie kazdemu to vyhovuje. Ked uz striedavy uchop tak idealne je striedat ruky kazdu seriu.
Ja chodim lahsie serie nadhmatom a tazsie s trhackami. Proste mi to vyhovuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya to píše dobře... to, co ty popisuješ je střídavý, zámek je, když držíš palec, což na mrtvoly opravdu nedoporučuju...

Jinak střídavý je ok, osobně celý život chodím stále stejně, tedy na jednu stranu a nikdy jsem s tím žádné problémy neměla.. Ale pokud se to učíte, bude asi rozumné to střídat...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ruce nikdy nestridam. Mam to uz tak zazity, ze bych si asi ublizil, kdybych to prohodil. Na zada to neni az tak dramaticky, ale urcite je lepsi uchop stridat, aby zada zabiraly rovnomerne.

To co popisujes neni zamek ale stridavy uchop. Zamek pouzivaji vzpereci.

Mimochodem, vsimli jste si, bicepsy u MT praskaji u ruky co drzi podhmat?
O duvod vic naucit se vzperacsky zamek (pro mne bohuzel nepripada v uvahu )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzik833


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oka, tak jsem zjistil ze to neni zamek, ale stridavy uchop.

Druha vec je, ze k cviceni nechci prilis pouzivat trhacky. Duvod je jasny. Zesileni uchopu potrebuji casem abych v rukach udrzel co bude treba a trhacky k tomu nebudu moci pouzit.

No zkusim v ramci cviceni menit mezi seriemi postaveni rukou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rachela


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem, ci to s tym suvisi, ale ja pri striedavom uchope ruky neobmienam a prave vzpriamovace mam asi o 3 cm hrubsie nez lave. Je to vidno, ked sa predklonim. Maserka z toho bola dost v prdeli :D

Kazdopadne sa uz dlhsiu dobu ucim pouzivat pri mrtvolach zamkovy uchop, no zatial len do 200kg, lebo palce mi z toho odumieraju. Snad jedneho dna...
_________________
Wilks? Makes little guys feel better about lifting less. Means nothing. I came up with my own formula that makes weaker guys like me to feel better: it's a combination of bw, years training, leverages, excuses, potential and heart :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora MSN Messenger
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejsou to spodní laty? já mám právě levej (spodní lat? vzpřimovač?) tak o 2 cm kratší ...
nahoru
honzik833


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no hosi zacinate me desit. z tema zkracenejma ( nevim cim) to neni dobre :-) Budu to muset opravdu cykovat nebo se naucit ten zamek ( coz nevim predstava mi prijde prinejmensim divna) si drtit palec o cinku

Ale jako prevenci svalove dispabalnce radeji budu proadne hlidat meneni a stridani rukou pri pouziti stridaveho uchopu u MT.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rachela


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie nie, jedna sa naozaj o vzpriamovace (m. erector spinae). Ked sa predklonim, pri pohlade zpredu to vyzera, ako keby som mal hrb a nemam ziadne deformacie chrbtice (lordoza, kyfoza, skolioza)
Samozrejme, netvrdim, ze to je z MT. Mozno mam jednoducho prirodzene taky disbalanc :D
_________________
Wilks? Makes little guys feel better about lifting less. Means nothing. I came up with my own formula that makes weaker guys like me to feel better: it's a combination of bw, years training, leverages, excuses, potential and heart :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora MSN Messenger
Judson


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ze zacatlu jel jen nadhmat, ale jak sem zacal pridavat vahy uz se to dost spatne drzelo.

Takze ted jedu ztridavej uchop, a stale pravou rukou podhmat.

Leva na podhmat me nejak nesedi, ale nejlepsi by bylo to stridat, skusim to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zamek na MT Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: