Zbuzerujte mě !!!!!!!!!!!!!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zbuzerujte mě !!!!!!!!!!!!!  Úvodní stránka -> Trénink -> Zbuzerujte mě !!!!!!!!!!!!!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co si myslíte o Šejdyho postavě ?
Je to bagoun tlustej,měl by zhubnout !!!!
7%
 7%  [ 3 ]
Je vychrtlej,žebra bych na něm spočítal(a). Žrát !!!!
39%
 39%  [ 16 ]
Normální postava,nijak nevybočuje z normálu.
12%
 12%  [ 5 ]
Sportovní postava,jak má bejt.
26%
 26%  [ 11 ]
Vcelku nabušenej.
0%
 0%  [ 0 ]
Synek Lee Priesta.
9%
 9%  [ 4 ]
Jiné
4%
 4%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
Sejdy


PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2003 11:27 pm    Předmět: Creatin Odpovědět s citátem

Jsem velmi rad ze me tady nikdo neosocuje,ze beru creatin. Toho jsem se obaval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2003 11:39 pm    Předmět: Re: Creatin Odpovědět s citátem

Sejdy napsal:
Jsem velmi rad ze me tady nikdo neosocuje,ze beru creatin. Toho jsem se obaval.
Ty p/čo ten kreatin, to je teda vál!!!;)) Just kiddin'...Funguje různě, i jako booster kondičky a regenerátor, takže jestli ho bereš rozumně, proč ne...
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sejdy


PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2003 11:47 pm    Předmět: Cratin funguje Odpovědět s citátem

Na me teda Creatin pusobi. Sice jsem mel prvni 3 dny rozsireny zornicky,bylo mi vedro a malatno,ale pak jsem zacal poradne pit a vpoho. Zlepsil jsem si rekord na plaveckejch zavodech (o 2sec a vyhral jsem kraj),zvedam vic kg (napr. v benchi jsem se zlepsil o 17kg) a jsem obecne silnejsi a vybusnejsi. A taky trochu agresivnejsi,i kdyz to je mozna placebo efekt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2003 11:54 pm    Předmět: Re: Cratin funguje Odpovědět s citátem

Sejdy napsal:
Na me teda Creatin pusobi. Sice jsem mel prvni 3 dny rozsireny zornicky,bylo mi vedro a malatno,ale pak jsem zacal poradne pit a vpoho. Zlepsil jsem si rekord na plaveckejch zavodech (o 2sec a vyhral jsem kraj),zvedam vic kg (napr. v benchi jsem se zlepsil o 17kg) a jsem obecne silnejsi a vybusnejsi. A taky trochu agresivnejsi,i kdyz to je mozna placebo efekt.
Já psal že nepůsobí?;) Jen si hlídej dávkování a pij hodně vody...
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sejdy


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 8:55 am    Předmět: A chystam se brat v unoru i Protein Odpovědět s citátem

Jaky protein byste mi doporucili ? Cena tolik nerozhoduje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Random


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 11:53 am    Předmět: Re: A chystam se brat v unoru i Protein Odpovědět s citátem

Sejdy napsal:
Jaky protein byste mi doporucili ? Cena tolik nerozhoduje.


Já bych ti doporučil Laktofit 70,ale vyzkoušej sám co se ti bude zamlouvat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 12:23 pm    Předmět: Re: A chystam se brat v unoru i Protein Odpovědět s citátem

Random napsal:
Sejdy napsal:
Jaky protein byste mi doporucili ? Cena tolik nerozhoduje.


Já bych ti doporučil Laktofit 70,ale vyzkoušej sám co se ti bude zamlouvat.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 12:29 pm    Předmět: Re: A chystam se brat v unoru i Protein Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sejdy


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 12:30 pm    Předmět: tak jo Odpovědět s citátem

Půjdu do toho Laktofitu 70,uvidime co to udela.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 12:46 pm    Předmět: Re: tak jo Odpovědět s citátem

Sejdy napsal:
Půjdu do toho Laktofitu 70,uvidime co to udela.


Zdar kámo! Docela slušný (seš dobře vysekanej teda hlavně o proti mně já sem teď zalitej tukem) Ale chybí ti tam foto břicha!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sejdy


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 1:11 pm    Předmět: Ach to bricho Odpovědět s citátem

Za bricho se stydim. Nemam pivas,ale mam posunuty brisni svaly,nevim,co s tim,vypada to osklive. Jinak udrzet si kostky mi nedela zadnej problem,bricho jsem delal naposled v cervnu a furt ho mam docela namakly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 1:57 pm    Předmět: Re: Ach to bricho Odpovědět s citátem

Sejdy napsal:
Za bricho se stydim. Nemam pivas,ale mam posunuty brisni svaly,nevim,co s tim,vypada to osklive. Jinak udrzet si kostky mi nedela zadnej problem,bricho jsem delal naposled v cervnu a furt ho mam docela namakly.


Tim chceš říct že břicho teďka vůbec neposiluješ?? A Nohy??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misisko
Moderátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 2:05 pm    Předmět: Re: Ach to bricho Odpovědět s citátem

Sejdy napsal:
Za bricho se stydim. Nemam pivas,ale mam posunuty brisni svaly,nevim,co s tim,vypada to osklive. Jinak udrzet si kostky mi nedela zadnej problem,bricho jsem delal naposled v cervnu a furt ho mam docela namakly.


To ze mas posunute kocky nezmenis! Ale nic si z toho nerob pozri si pozorne fotky hocijakych kulturistov a zbadas ze je ich vela takych co su na tom podobne!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Sejdy


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 2:16 pm    Předmět: Nohy ANO,bricho od jara Odpovědět s citátem

Noham venuji samostatny trenink 1x tydne a pozuruji na nich docela slusny narust sily i objemu. Bricho ma ted pauzicku,zacnu s nim az tak od dubna. Nemam problem si za mesic udelat bezvadne vyrysovane bricho,ktere dlouho vydrzi bez nejakeho omezovani. Ale ty posunute svaly,ach jo!
Ted se hlavne zameruji,abych dohnal biceps a zada,tyto partie pokulhavaji. Az budu mit shodny obvod krku,lytka a bicepsu,tak budu spokojeny. Krk (40 cm),lytko (38cm) a biceps (33cm). Dalsi miry naleznete v mem treninkovem deniku v casti mereni. Je tam videt narust po kreatinu - 5cm na hrudniku po 2 tydnech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2003 3:55 pm    Předmět: Re: Nohy ANO,bricho od jara Odpovědět s citátem

Sejdy napsal:
Noham venuji samostatny trenink 1x tydne a pozuruji na nich docela slusny narust sily i objemu. Bricho ma ted pauzicku,zacnu s nim az tak od dubna. Nemam problem si za mesic udelat bezvadne vyrysovane bricho,ktere dlouho vydrzi bez nejakeho omezovani. Ale ty posunute svaly,ach jo!
Ted se hlavne zameruji,abych dohnal biceps a zada,tyto partie pokulhavaji. Az budu mit shodny obvod krku,lytka a bicepsu,tak budu spokojeny. Krk (40 cm),lytko (38cm) a biceps (33cm). Dalsi miry naleznete v mem treninkovem deniku v casti mereni. Je tam videt narust po kreatinu - 5cm na hrudniku po 2 tydnech.


Na to že máš posonutý čtverečky se vys...!!! Sou to přece bříšní svaly ať tak nebo tak podívej se na profesionální kulturisty kolik z nich má asimetrický břicho!!! (i když to už vlastně psal Misisko) To je daný geneticky s tim nic hold neuděláš!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zbuzerujte mě !!!!!!!!!!!!! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: