Zdravotní problémy pohybového aparátu.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zdravotní problémy pohybového aparátu.  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Zdravotní problémy pohybového aparátu.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte nějaké problémy s pohybovým aparátem?
Ano.
63%
 63%  [ 24 ]
Ne.
36%
 36%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
ChickenEater


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chybi mozna odpoved" ano, obcas"
myslim, ze klouby obcas zlobi kazdyho, kdo to bere trochu vic vazne.. staci prochladnuti, pretrenovani + zatez a je to hned..
Nastesti se toho clovek vetsinou behem kratky doby zbavi.

lokty, ramena, kolena.. obcas zada.. normalka, ne?

nastesti ted jsem uplne v pohode.. mozna mi prospela zmena stravy
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krulis


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v zacatcich posilovani jsem to prehnal s ramenama a trpim na to jeste ted. Uz pet let jsem nejel trenink ramen treba dneska me boli rameno jako svin. Zacal sem jest gelatinu a dobre se protahovat pred treninkem. Jediny co je lepsi, tak to ze trenink odjedu, ale druhy den to boli...
_________________
[url]http://krulis.net[/url] | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ben


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolena, lokty atd. jsou ok. jenom obcas predlokti boli pri vysokych vahach na bicepsovych zdvizich. no, mozna jeste nejake zkracene svaly, mel bych se vic protahovat, ale subjektivne s tim zadne potize zatim nemam. podle me je dobrou prevenci pouzivat rozumne vahy a nezapominat na to, ze krome svalu ma taky clovek vazy, slachy, upony, atd... ktere neregeneruji tak rychle jako svaly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím proč, ale když mě vemou opravdu dost ramena, která už skoro vůbec necvičím, pomáhají mi rozpažky v předklonu!!! Překonám bolest, pokut to jde, tak 10 kg jednoručky a po každodenních tak 3-4 sériích okolo 20 opak. se to za pár dnů zlepší!
Jde to vysvětlit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JayPee


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Necvicim shyby a stahovani kladky za hlavu s velkou zatezi, boli me ramena, hlavne levy. Kdyz necvicim drepy a po dlouhej dobe s nima zase zacnu, tak me nekolik dni boli kolena. Jinak krupe v nich, kdyz se treba zvedam ze zidle, kresla...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mtor


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rameno leve, chronicky zanet slachy rotatoru, tet mam nucenou prestavku cca pul roku , jsem zvedav jestli se to tentokrat vrati.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
luklin


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Páteř musim prokrupavat, krk taky
rameno levý rotátor křupe pravý trochu
kolena už dřív zničený (chytal sem 5 let závodně v hokejbalu a trenoval sem pořád a dlouho) proto taky ani se mi moc do dřepů nechce
pravý loket se mi někdy prostě jakoby zamrzne-lépe řečeno ho neohnu pár vteřin.
_________________
SíLA NENI O SVALECH A TAKTEZ ZVITEZIT V BOJI NENI O SíLE...________________________________
NIKDY NEPOZNÁTE SVOJE HRANICE,POKUD SE JE NEPOKUSÍTE PŘEKONAT____________________________
NO BRAIN NO MUSCLES
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zdravotní problémy pohybového aparátu. Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: