Ze špeku sval? Aneb jedy startuje P90X


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ze špeku sval? Aneb jedy startuje P90X  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ze špeku sval? Aneb jedy startuje P90X
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jedy


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 9:41 pm    Předmět: DAY 9 - Plyometrics Odpovědět s citátem

DAY 9 - Plyometrics
Dneska se k něčemu dokopat byl skoro nadliskej výkon. Venku hrozný suchý dusno a já jsem před sebou měl jeden (pro mě) z nejnamáhavějších tréninků. Po nekonečném odkládání jsem se do toho zkrátka vrhnul a udělal jsem jedině dobře. Za celou hoďku jsem si udělal jen jednu kratičkou pauzu navíc, kdy jsem se potřeboval napít. Jinak jsem jel všechno a odcházel jsem s úplně nasáklým trikem potu. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem si potréninkový drink pěkně rozmíchal, nebo tím, že jsem tak dřel, ale chutnal mi líp než jindy a byla to krásná tečka :) Dnešek perfekt :)

Dnešní strava:

Snídaňo-svačina - Dva celozrné rohlíky se šunkou
Oběd - Kuřecí směs se zeleninou (včerejší večeře)
Svačina - Rajčata s mozzarelou (opět), banán
Večeře - Zeleninový salát se šunkou a sýrem
- Sachariďák po tréninku
Pozdní večeře - Půlka vaničky tvarohu s medem

Mablung
- Jedině se studenou, nedokážu si představit, že bych uřicenej začal pít něco teplýho (zvlášť po dnešním tréninku s takovým počasím) :) Ale díky za poznatek :)
_________________
http://www.thinker.cz - blog o tom, co mě zajímá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mr.Samorost


PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teš sa za pár mesiacou to sa pri "Plyometrics" ani nezadíchaš :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jedy


PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 11:22 pm    Předmět: DAY 10 - Shoulders & Arms + Ab Ripper X Odpovědět s citátem

DAY 10 - Shoulders & Arms + Ab Ripper X
Od rána mě bolel skříplej nerv pod lopatkou, takže jsem se bál, že pro dnešek budu dost limitovanej. Naštěstí jsem ho cítil jen při rozcvičce a snad jen jednom cviku, takže ok. Ikdyž jsem nikdy neměl nijak silný ruce, Shoulders & Arms je jeden z mých oblíbenějších tréninků, takže jsem si hodinku hezky užil a vylepšil si osobáky. Příští týden zvedám závaží :)
+
Zas mě to dost odrovnalo, ale jsem rád, že jsem si u dost cviků vylepšil osobáčky, rozhodně jsem podával daleko lepší výkon než minule (asi to opravdu bude tím spánkem). Už se fakt nemůžu dočkat buchtiček (jestli ovšem spálím tolik tuku :D).

Dnešní strava:

Dneska teda nic moc. :-/ Stával jsem pozdě a měl jsem to nějaký přeházený, ani moc hlad nebyl.
Oběd - Domácí hrachovka s osmaženou houskou, banán
Večeře - Bílková omeleta se šunkou a sýrem
- Sachariďák po tréninku
Pozdní večeře - Celá vanička tvarohu s medem (ať si to trochu vynahradím)

Mr.Samorost : Haha, tak to doufám :D Jen podotknu, že tvůj log jsem celý četl a je mou inspirací jak pro moje P90X, tak i pro tento log :)
_________________
http://www.thinker.cz - blog o tom, co mě zajímá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
gurmán


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 9:47 am    Předmět: Re: DAY 2 - Plyometrics Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
jedy napsal:

Jedna otázka, pokud by se vám chtělo - Ten Mass Gain míchám s vodou a zrovna dvakrát dobře se nerozpouští, mixuju to akorát lžičkou. Myslíte, že v mléku by to bylo lepší? A celkově, je lepší míchat ho takhle po tréninku spíš s vodou nebo mlékem? Díky!

Mícháš to s teplou nebo studenou vodou? V teplé by se rozpustnost měla zlepšit


Hehe, taky jsem kdysi míchal lžičkou, a nadával jsem, že se to nerozpouští . Poříď si šejkr, v tom rozpustíš 99% proteinů (existují výjimky, ale to už je fakt extrém). Stačí zatřepat a je to rozpuštěný...já si míchám protein s tvarohem a s kakaem + voda a stevia (sladidlo), normálně všechno hodím do šejkru, zatřepu a je to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jedy


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 8:04 pm    Předmět: DAY 11 - Yoga X Odpovědět s citátem

DAY 11 - Yoga X
Dneska to celkem šlo. Prvních 45 minut mě opět moc nebavilo, ale zvládal jsem to líp, jak minule (na druhou stranu jsem se tolik nespotil, že by tím počasím?). Druhá polovina tréninku už byla zábavnější.

Dnešní strava:
Pozdní snídaně - Vločky s mlékem a grankem (stejně je to hnus :-/)
- Sachariďák po tréninku
Svačina - Kousky ananasu a jahody
Oběd - Kuřecí řízky
Večeře - Vanička tvarohu s medem

gurmán : Bratr by měl ještě mít shaker z dob, kdy si dělal barmanský kurz, tak si ho od něj půjčím :) Ale s lžičkou už mám takový skill, že to rozmíchávám dobře :D
_________________
http://www.thinker.cz - blog o tom, co mě zajímá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jedy


PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 10:33 pm    Předmět: DAY 12 - Legs & Back + Ab Ripper X Odpovědět s citátem

DAY 12 - Legs & Back + Ab Ripper X
Dneska toho moc nenapíšu. Otálel jsem s tréninkem dlouho, až jsem ho nechal na noc, před půl hodinou jsem skončil, takže jsem mrtvej. Legs & Back mě taky hodně baví, takže jsem si opět pěkně zacvičil.
+
Ab Ripper byl dneska divnej, jel jsem dokonce líp než kdykoliv předtím a nastavil si nový rekordy, ale když jsem při pár cvikách zajel moc, tak mě začlo bolet břicho, ne tak, jako když bolej svaly, ale tak jako když mám v něm prázdno a svírá se mi žaludek.. hlad jsem ale neměl. :-/

Dnešní strava:
Snídaně - Vločky/Cereálie (takovej mišmaš) s mlékem
Svačina - Houska a půl se 3/4 100g šunky (čtvrtka mi totiž o hodinu spadla na mateřskou desku, když jsme rozebírali počítače, tak jsem ji s lítostí vyhodil :D)
Oběd - Tuňák se salátem
Večeře - Kuřecí maso s čínskou zeleninou
- Kafe, s mlékem, bez cukru před tréninkem
- Sachariďák po tréninku
Pozdní večeře - Půlka vaničky tvarohu s medem - mám to tu připravený, ale nějak se mi do toho nechce po tom tréninku :-/

Jsem KO, jdu si lehnout. X_X
_________________
http://www.thinker.cz - blog o tom, co mě zajímá


Naposledy upravil jedy dne st květen 16, 2012 9:59 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jedy


PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 9:56 pm    Předmět: DAY 13 & 14 Odpovědět s citátem

Včera jsem měl jeden z nejhorších dnů za posledních X měsíců, neměl jsem náladu psát.

DAY 13 - Kenpo X
Jel jsem Kenpo akorát na vyčištění hlavy.

Strava:
Snídaně - Mišmaš (vločky, cereálie) s mlékem
Svačina - Tmavá bageta se šunkou
Oběd - Kuřecí maso s čínskou zeleninou
- Sachariďák po tréninku
Večeře - Špenátový těstoviny s kuřecím masem

DAY 14 - Rest
Bylo mi včera večer a dneska ráno blbě, tak jsem to nechtěl nijak napínat, ikdyž šlo jen o Stretch.

Dnešní strava:
Svačina - Dvě malé tmavé bagety se šunkou
Oběd - Čína s rýží
Večeře - Sushi (tuňák, losos, kreveta, úhoř)

2 týdny za mnou!
_________________
http://www.thinker.cz - blog o tom, co mě zajímá


Naposledy upravil jedy dne čt květen 17, 2012 10:21 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jedy


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 10:21 pm    Předmět: DAY 15 - Chest & Back + Ab Ripper X Odpovědět s citátem

DAY 15 - Chest & Back + Ab Ripper X
Moc se mi nechtělo, ale hodinka utekla rychle :) Zvýšil jsem o trochu závaží, protože jsem už minulý týden cítil, že to není uplně ono a že mám rezervy, takže jsem si zabejčil a na klikách to bylo dost znát, byly těžší :)
+
Ripper byl opět OK, v něčem jsem se zlepšil, v něčem ne. Jen ten pupek pořád nechce dolu :-/ :D

Dnešní strava:
Snídaně
- Tmavá bageta se šunkou
Svačina - Houska se šunkou
Oběd - Ryba s mexickou zeleninou
- Sachariďák po tréninku
Večeře - Tuňák

Nějak se mi do jídelníčku dostalo víc sacharidů, než bych měl. Jenže nevím, čím ty housky a bagety nahradit. Když nestíhám nic připravit, tak ve školním bufetu nic lepšího není :-/
_________________
http://www.thinker.cz - blog o tom, co mě zajímá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ze špeku sval? Aneb jedy startuje P90X Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: