Zhodnocení jídelníčku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zhodnocení jídelníčku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Zhodnocení jídelníčku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Po tréninku maltox s vodou nebo mlíkem?
S vodou
64%
 64%  [ 11 ]
S mlíkem
0%
 0%  [ 0 ]
Nedávat vůbec/dát něco jinýho
35%
 35%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
Merrao


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No...nevím jak sojové kostky, podle mě je to jedno a to samé...ale sojové kostky - pravda - jsou jen produktem soji.

Nicméně sója má celé spektrum esenciálních AMK...tudíž plnohodnotná teoreticky je...
A prakticky...chtělo by se zeptat nějakého kulturisty vegetariána :)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
.chtělo by se zeptat nějakého kulturisty vegetariána :)))


Ja sice vegetarian nejsem, ale mam casto obdobi, treba i nekolik mesicu, kdy mam maso tak jednou za 14 dni nebo i vubec, protoze me nijak nechybi, nebavi me si ho pripravovat atd atd a veskere bilkoviny prijmam jen z mlecnych vyrobku, protoze na tech mam jistou zavislost :) a zadny rozdil ve vysledcich (svalove prirustky, hubnuti, regenerace...) jsem nikdy nepozoroval. Ovsem me v tomto brat asi trochu s rezervou :-)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shadoww


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, kompletní spektrum esenciálních AK=plnohodnotná bílkovina...nebo se to už tak nebere?:) Jasně, hovězí je lepší, ale whey protein je zase lepší jak hovězí...a stejně hovězí neoznačíme za neplnohodnotné, i když ty čísla o jeho biologické hodnotě nejsou nijak úchvatná (rozhodně s tím nelze dělat ramena na soju). Jasně, v soje je málo methioninu. V syrovátce zase argininu. No vždyť to je furt dokolečka, chce to kombinovat
Btw ještě jako studentík jsem měl za hlavní zdroj proteinů soju, soju, vajíčka, fazole, soju a semtam sýr. A porci soji navíc. No spát se mnou v jendé místnosti bylo asi za trest, ale pokrok v posilovně byl a levně. A to se u studenstva počítá ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Redshank


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou dík moc, tu sóju nejspíš taky zkusim, je mě jasný že to neni uplně ono, ale co zbejvá, on to stejně chce jen k večeři a každej den určitě ne, když se mi podaří ho přesvědčit že ty vejce ani cejtit nebudou tak to bud mít tak max 2x-3x do týdne. Zejtra ještě zkusim prolézt co stihnu za krámy v Písku a tam už to snad musí mít btw ten cottage jsem tu taky ještě neviděl by se jeden posral..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Redshank


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shadoww napsal:
Tak, kompletní spektrum esenciálních AK=plnohodnotná bílkovina...nebo se to už tak nebere?:) Jasně, hovězí je lepší, ale whey protein je zase lepší jak hovězí...a stejně hovězí neoznačíme za neplnohodnotné, i když ty čísla o jeho biologické hodnotě nejsou nijak úchvatná (rozhodně s tím nelze dělat ramena na soju). Jasně, v soje je málo methioninu. V syrovátce zase argininu. No vždyť to je furt dokolečka, chce to kombinovat
Btw ještě jako studentík jsem měl za hlavní zdroj proteinů soju, soju, vajíčka, fazole, soju a semtam sýr. A porci soji navíc. No spát se mnou v jendé místnosti bylo asi za trest, ale pokrok v posilovně byl a levně. A to se u studenstva počítá ne?

A o tom to je :) sice je 2x tejdně na intru ale oni se tam s tim nějak poperou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Redshank


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Merrao napsal:
.chtělo by se zeptat nějakého kulturisty vegetariána :)))


Ja sice vegetarian nejsem, ale mam casto obdobi, treba i nekolik mesicu, kdy mam maso tak jednou za 14 dni nebo i vubec, protoze me nijak nechybi, nebavi me si ho pripravovat atd atd a veskere bilkoviny prijmam jen z mlecnych vyrobku, protoze na tech mam jistou zavislost :) a zadny rozdil ve vysledcich (svalove prirustky, hubnuti, regenerace...) jsem nikdy nepozoroval. Ovsem me v tomto brat asi trochu s rezervou :-)

Taky jsem poměrně nakloněnej mléčným výrobkům, jen s mlíkem nejdu většinou tak pod 2l za den, tohle mě docela zajímá, rád bych si tak trochu popřeházel jídelníček, jet to samý furt dokola nic pro mě.. jak řešíš teda třeba obědy/večeře? já mám v tomhle docela omezenou fantazii, napadá mě fakt minimum jídel aby to za něco stálo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 11:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co docela zasyti jsou ovesny vlocky spareny horkou vodou..do teho kakao bilej jogurt (davam pomer tak 120g vlocek a 150g jogurtu Chocensky) a hrst piskotu..pripadne jogurt a rejze rozinky atd..proste na sladko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zhodnocení jídelníčku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: