Zhodnoťte objemový jídelníček 80 kg to 90 kg / 2m



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zhodnoťte objemový jídelníček 80 kg to 90 kg / 2m  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Zhodnoťte objemový jídelníček 80 kg to 90 kg / 2m
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bloody.ghost


PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 12:11 am    Předmět: Zhodnoťte objemový jídelníček 80 kg to 90 kg / 2m Odpovědět s citátem

Ahoj,

Sestavil jsem si objemový jídelníček, budu moc rád za Vaši zpětnou vazbu - pozitivní i negativní. V případě negativní mi prosím uveďte důvody proč - moc díky.

Cvičím již delší dobu - po zranění jsem cca rok cvičil menší váhy. Zaměřoval se na kalisteniku.
Se sacharidy kolem 200g jsem ale svalový boom neudělal.
Nyní jsem dojel Korte trénink a hned 5kg nahoře, rozhodl jsem se v objemu pokračovat a toto jsem si sestavil:

Pitný režim: 3l vody

4:45 (ihned po probuzení)
sklenice vody s citronem + trávící enzymy
30g Protein + 20g maltodextrin + 20g glukoza /v netréninkový den i kreatin 4,5g
260 Kcal / 20B / 40S

5:30 snídaně
Netréninkový den: Míchaná vejce 4ks + 30g Feta sýr
Tmavý chléb 50g
Ořechy 20g
2 banány
830 kcal / 30B / 63S / 40T
Tréninkový den: 100g ovesná kaše + 250 ml mléko
2 lžíce cukru
puding - prášek 10g / kakao
jablko
Kreatin + Arginin
700kcal / 21B / 122S / 9T

8:00 Po cvičení
30g protein + 30g glukoza + 30g maltodextrin + 5g glutamine
banán
kreatin+multivitamín+vitamín C
[i]420 Kcal / 25B / 80S


11:00 Svačina
100g kuřecí prso
250g brambory
10ml oliv. olej
370 kcal /23B / 40S / 10T

14:00 Oběd
pytel rýže
150g maso
100g brokolice
10ml oliv.olej
730kcal / 37B / 100S / 10T

17:00 svačina
3 rýžové chlebíky s marmeládou
250 ml kefír
20g ořechy
385 kcal / 15B / 60S / 16T

19h večeře
250g Brambory
150g ryba
100g salát
10ml oliv olej
500 ml pivo 12°
840 kcal / 33B / 67S / 20T

21hod 2.večeře
50g musli s mlékem
250g polotučný tvaroh
5g BCAA
5G Glutamine
Vápník+hořčík+zinek
415kcal / 35B / 40S / 17 T


Celkově :
4100 Kcal / 210B / 550S / 82T
-hodnoty se lehce liší ve tréninkový den vs netréninkový den.

Ca na to říkáte?
[/i]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bulinak


PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2018 6:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijde mi, že s tolika sacharidy se slušně sprasíš. Alkohol snižuje gains... Místo cukru třeba med, když už. Po ránu by taky mohl stačit samotný protein bez malty atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2018 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja by som si to nastavil tak ze napr maš 80 kil tak by som dal 160g B 250g S a 100g T

A sledoval či priberam či nie svaly sa naberaju tazko a ked uz čo to maš odcvicene tak nabereš napríklad 0,6 kg svalov za mesiac a 0,4 kg tuku a zda sa ti to malo tym ze pridaš sacharidy a kalorie naberieš 0,8 kg svalov ale 1.2 kg tuku... CISLA SU LEN PRIKLAD!! Takze potom pojdeš dietu a zhodíš vačšinu svalov podla mna je rozumnejšie naberať radšej kilo mesacne ako kilo tyzdenne (hadam tomu chapeš čo chcem povedat). Ked zvyšiš kalorie pojde vaha hore ale prevažne TUK a to asi nechceš svaly sa naberaju tazko a preto je to beh na dlhu trať.

Riaď sa zrkadlom nie váhou načo ti bude 100 kil ked budeš ako prasiatko. A ak prestaneš priberat zvyš o trošku sachre alebo tuky alebo daj par dní hladovku ze Bielkoviny nechaš alebo daš vyžšie a sachre minumum na 2-3 dni a trošku metabolizmus znizit. Samozrejme schudneš ale hlavne vodu a nie svaly kedze B daš dostatok.

Ja som fungoval takto príklad.
Tréning trval 8 týždnov pri 100kg BW tak som si zostavil jedalniček v tvare že:
220g B 250g S a 120g T

13 dní som držal clean jedalniček 14 den som zjedol čo som chcel. A takto dookola zase 13 dní držal clean a 14 čo som chcel keď som nepriberal zvyšil som sacharidy o 25g a išiel som max po 300g S a ked sa nehybala vaha dvíhal som tuky do 140-150g. Ked sa vaha hýbala tak som nezvyšoval nič.

Potom som šiel zvyčajne deload a tam som jedol menej alebo tak ako na začiatku tréningového planu.

Po deloade som si dal 1-2 týždne len take hala bala cvičenie a dal 3-5 dni 250g B 100g S 120g T. a potom pomaly zvyšoval sachre na 200g denne a začal novy plán... a fungovalo mi to.

AJ KED JE PRAVDA ze som za cely 8 tyzdnovy trening pribral 1 max 2 kila ale cely rok som mal tehličky na bruchu a drzal si priatelne % tuku a nebol spraseny ale tak v norme seknuty. Co je pre mna rekračneho cvičenca zaklad a nie sa vyzrat ako prasa a potom drzat nezmyselne diety...

A PODLA MNA NAJLEPSIE JE RIADIT SA SAM SEBOU A PRIST NA TO CO VYHOVUJE TEBE SKUSAJ DVIHAT SACHARIDY KED VIDIS ZE TO PRASIS DAJ NIZSIE DVIHNI TUKY A CASOM PRIDES NA TO CO VYHOVUJE TEBE ALE TO BUDE CHVILKU TRVAT SKUSAJ SKUSAJ SKUSAJ LEN A LEN NA SEBE A NERIES CO PLATI NA OSTATNYCH NEMUSI NA TEBA.

JA som rok necvicil vobec žral som junk food (hamburgre, pizze, sladkosti, čipsy, klobasy, chleba a koooopec kokotín a schudol som 20 kilo... ale stale mam tehličky na brušku keby toto zral niekdo iny rok v kuse tak je z neho riadne prasa no moj metabolizmus je divny... )

EDIT: Ono ziadny trener ti nezostaví skvely jedalniček na ten si musíš prísť sám niekomu vyhovuju na ranajky sacharidy a bielkoviny a inemu zase tuky a bielkoviny na to vsetko prídeš najlepšie sam čo a ako a to sustavnym skusaním a zapisovaním si jedalnička a sledovaním seba ako na čo reaguješ to iste trénning... A nejdeš na sutaz tak miesto tej glukozy a pod by som si radšej dal čokoladu ako hento pchať do seba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zhodnoťte objemový jídelníček 80 kg to 90 kg / 2m
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: