Zhubnul jsem 13,5 kg a chci zhubnout dalších 6 kg.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zhubnul jsem 13,5 kg a chci zhubnout dalších 6 kg.  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Zhubnul jsem 13,5 kg a chci zhubnout dalších 6 kg.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frybis


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matty napsal:


To Frybis a jaký nakopávač/spalovač by jsi doporučil ? Máš zkušenosti s Kick Ass nebo Red Thermo od Bodyflexu ? Diky


S těmito ne, jinak mám zkušenosti s

SizeAndSimmetry Impact NO
Nutrend N1
MusclePharm Assault
PromIn Nitrox
LevroPump
Xtreme Napalm
Trec S.A.W.
Scitec Hot Blood
Ronnie Coleman Myo Blitz
Nutrend Xplosin
..a další

Nakopávač je dost kontroverzní věc. Zvyšuje tlak, zhoršuje lidem usínání, často nefunguje.. no a současně při cvičení sníží tlak (který se u toho přirozeně zvyšuje), lépe prokrví, dodá silnou motivaci, zabírá a funguje, a člověk je výkonnější (pocitově placebo, ale co, když to funguje?).

Mně nakopávače spaní nezhoršují, naopak je velmi rád užívám. Ale je to asi jako když si do auta koupíš nový sedačky a dotykovou obrazovku místo rádia - je to super, užitečný, ale to auto tě doveze kamkoliv i bez toho

Nic nepokazíš tím, když mrkneš po vzorcích (20-40kč ccca) a vyzkoušíš Na lačno - top
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2018 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, po delší době. Potřebuji radu, tak zase píšu....

Výsledky super, nejsem vyrýsován a asi nikdy ani nebudu, ale postava nejlepší, jaká kdy byla. Původní radost z výsledků přetrvává.
Od prvního příspěvku se mi toho v aktivitě moc nezměnilo. Natrhnul jsem si vazy od kosti v rameni. Takže cvičení s činkami a kliky na rukách vystřídaly tejpy a fyzioterapeut. Pauza byla víc než půl roku. Shaun T jsem obnovil, jsem včera dokončil 3. týden z 1. měsíce. Vše co on dělá na rukách, já dělám švihadlo. Bohužel. Jinak to nejde. Jsem v permanentní mírné bolesti s ramenem. Ale nechci sedět na gauči a vrátit se tam, kde jsem byl.

Jediné co beru je Instatnt Amino Fair + Trermogenic Extreme Fair obojí od Survival. Se spaním problémy nejsou. Resp. nechodím běžně spát před půlnocí, takže nepozoruji změnu.

Místo spalovače permanentně zkouším nakopávač. Jsem prakticky 1 měsíc s přetržkami na vzorcích. Kromě mravenčení obličeje (čelo, lícní kosti) nepozoruji žádnou změnu v navýšení chutě, odhodlání a síly do cvičení. Omlouvám se za upřímnost. Zkrátka nic. Zkusil jsem: N1 Shot, Agrezz, Hellgel, Caffeine Jet 200 Fair Power, Express Energy Gel a Essential Nitrox Pump.

Možná ten poslední byl asi nejlepší... N1 Shot taky asi trochu. I když jsem si to spíš přál, aby tomu tak bylo. Jinak mi to nic nedělá.

Teď v týdnu jsem zkusil Scitec Superhero. A to byla bomba. Složení mi příjde +/- stejný jako ostatní věci tohoto typu. Možná navíc tam je L-Citrulline. Ale s ním jsem jel cvičení jako kobylka. Rozdíl byl víc než znatelný.
(měl jsem chuť mango-limeta. Chutnalo to jak malina nebo bonbóny, ale to je jedno. Dobrý to bylo.)

Nechci doporučení co berete, protože jsem to asi už vypsal výše a každý bere něco jiného, pokud tedy bere nakopávače. Frybis zde už také nějaké vypsal. Superhero se už asi nedělá, resp. není ho moc jednoduché sehnat. Dotaz je, jestli ho někdo má nebo měl a "zažil" to samé co já. Moc děkuji přispěvatelům za jejich čas.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zhubnul jsem 13,5 kg a chci zhubnout dalších 6 kg. Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: