Ztráta svalů


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ztráta svalů  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Ztráta svalů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slavmistr


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 4:18 pm    Předmět: Ztráta svalů Odpovědět s citátem

Dobrý den mám takoví delikátní problém, od ledna letošního roku až do teď jsem ztratil pět kilo svalového hmoty, vím to díky inbody testům a nevím co s tím a stále se den ode dne ztrácím a nedokážu si vysvětlit čím to je. Přitom trénuji pořád stejně a stravu mám taky v pohodě. Kdyby jste mi mohl někdo poradit bylo by to super jestli se s tím už někdo setkal, protože já už su docela zoufalej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lžeš si sám sobě do kapsy, tvůj trénink je k ničemu a tvoje strava taky, nebo jsi nemocný, běž se nechat vyšetřit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

my se tu s tim setkavame kazdy den, v 99% je to strava
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavmistr


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak tohle můžeš říct, do ted to šlo v pohodě a najednou ne. trenink k ničemu a strava taky tak to je dobrý.. Prosím ostatní at se podobných komentářů zdrží a napíší když tak jestli se už s něčím pdobným setkali.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavmistr


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Strava to určitě není.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak napiš ten svůj trénink a a svojí stravu. Více informací o tobě, váha, výška atd. Jinak ti těžko někdo poradí a všichni budou jenom hádat podle svých zkušeností.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavmistr


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měřím 185, váha 94 kg. Třikrát týdně posilovna Pondělí Prsa, biceps Úterý záda triceps pátek ramena nohy, s tím že na velké partie čtyřy cviky po čtyřech seriich, na menší jako paže tři cviky po čtyřech seriich. Co se týče stravy tak bílkoviny bud z kuřecího, hovězího, bílky, tvaroh, cottage a vychází to na 210 g bílkovin za den ze stravy plus ještě okolo 60 g ze suplementu. Sacharidy ráno z vloček, zbytek dne bud z rýže, nebo těstovin. Každopádně sacharidy se u mě pohybují od 400 po nějakých 500 g za den. Tuky nepočítám ale příjmám je z kešu ořechů. Samozřejmě k tomu poměrně dost zeleniyn a v dopoledních hodinách ovoce. Vždy mi to tahle fungovalo a nejednou bum a nefunguje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

napada me ze si vysadil..? ne promin
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavmistr


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vysadil ? taky dobrý, k tomu jsem ještě nedospěl abych něco takového užíval takže zatím není co vysadit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavmistr


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako přemýšlel jsem nadtím co sjem viděl tady na ronnie nějakej článek co si o přetrenování ale to si myslím že nen iv mém případě možné no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slavmistr napsal:
Jako přemýšlel jsem nadtím co sjem viděl tady na ronnie nějakej článek co si o přetrenování ale to si myslím že nen iv mém případě možné no


Zaprvy: inbody bych bral tak duveryhodne asi jako domaci vahu od tamanu.
Zadruhy: jak jsi prisel na to krome inbody, ze prichazis o svaly? citis se objemove mensi, svaly meksi, splasklejsi? co sila, drzi se?
Zatreti: Kdyz uz tu mluvis o pretrenovani, pocitujes na sobe nejake symtomi pretrenovani? Tech muze byt samozrejme cela rada
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz, je to skutecne Inbody, nebo takova homovaha co ti od oka hodi svaly, tuk a celkovou vahu? Kolik si od te doby ztratil tuku, vody, mineralu, apod. Mas rozpis jednotlivych partii? Kde jsi nejvice ztratil? Apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavmistr


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano pozoruji to i na sobě ten ubytek svalů. A celkově se to tak ztrácí ze všeho a síla jde taky dolů. No co se týče toho předtrénování tak su občas trochu rozlámanej a unavenej no.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pretrenovanej asi nebudes :)
Dej si 14 dni volno, pak zacni novy trenink.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slavmistr napsal:
Měřím 185, váha 94 kg. Třikrát týdně posilovna Pondělí Prsa, biceps Úterý záda triceps pátek ramena nohy, s tím že na velké partie čtyřy cviky po čtyřech seriich, na menší jako paže tři cviky po čtyřech seriich. Co se týče stravy tak bílkoviny bud z kuřecího, hovězího, bílky, tvaroh, cottage a vychází to na 210 g bílkovin za den ze stravy plus ještě okolo 60 g ze suplementu. Sacharidy ráno z vloček, zbytek dne bud z rýže, nebo těstovin. Každopádně sacharidy se u mě pohybují od 400 po nějakých 500 g za den. Tuky nepočítám ale příjmám je z kešu ořechů. Samozřejmě k tomu poměrně dost zeleniyn a v dopoledních hodinách ovoce. Vždy mi to tahle fungovalo a nejednou bum a nefunguje.


O tom tréninku jsi nenapsal skoro nic. Podle toho rozpisu to vypadá, že to bude jenom nějaká plážová pumpovačka, kde nohy jsou zmíněný jen tak naokraj (ale třeba se mýlím).

O jídelníčku jsi taky nenapsal nic - jenom rozpis surovin. Takže ve výsledku můžeš být v takovém kalorickém deficitu, že jsi si zpomalil metabolismus, což mělo za následek odbourání svalového hmoty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ztráta svalů Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: