Zvracanie.... dokaz hardcore treningu?


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zvracanie.... dokaz hardcore treningu?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Zvracanie.... dokaz hardcore treningu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zvracanie.... dokaz hardcore treningu?
Ano
14%
 14%  [ 7 ]
Nie
85%
 85%  [ 40 ]
Celkem hlasů : 47

Autor Zpráva
Guli


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 8:49 pm    Předmět: Zvracanie.... dokaz hardcore treningu? Odpovědět s citátem



Tak dnes som pocas treningu prvy krat zvracal, konkretne po mrtvych tahoch. Po tom som v klude pokracoval v treningu.

Arnold (konkretne v rozhovore vo filme Pumping Iron), a iny kulturisti sa tymto niekedy dokonca chvalia a povazuju to za sucast hardcore treningu.

Poznámka: dnes som trenoval kratko po zobudeni a v zaludku som mal iba banan, ovsene vlocky a protein ktoreho zbitky som si aj potom uvidel

Aky je vas nazor na toto? Mate s tym skusenost?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spíš nedostatek trénovanosti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guli a Ty to vracanie ako vnímaš?
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomt3
(ban)


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to není nic neobvyklýho, já se teda ještě nepoblil, ale už asi 3-4x jsem měl na tréninku namále a skoro jsem se ..Ale je pravda, že čím větší výdrž, tím míň budeš blejt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guli


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maria napsal:
guli a Ty to vracanie ako vnímaš?

neprijemne, nie som fetisista na zvracanie
Deadlift napsal:
spíš nedostatek trénovanosti

poprecitoval som si par clankov o tomto a pisalo sa tam ze to byvava sposobene prehnanim treningu, respektive ze telo dava signal aby sa prestalo. Tiez na internete su notoricky zname videa kedy weight lifteri hodili ticku priamo pri pokuse o drep alebo mrtvy tah cize tou netrenovanostou si nemyslim ze to bude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vidíš - a ono je
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guli


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
no vidíš - a ono je


Jaj takze ked cvicim dva roky (neni to nic cim by sa dalo chvalit), mrtvy tah asi 1,5 roka a nikdy som sa nedotickoval, maximalne mal motaky tak teraz som zrazu netrenovany.



to potom aj tento pan co tam ma nalozene to co tam ma nalozene je netrenovany, aj arnold je netrenovany ked priznal ze sopar krat omdlel a dotickoval sa pri treningu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne tím chtel rict, ze proste nejsi dostatecne natrenovanej (zvyklej) na ten vykon, kterej si chtel v te posilce predvist. To je vsechno. Nebo myslis , ze lidsky telo je nastaveny tak, ze pri mrtvole se 180kg te necha cvicit,ale jak uciti ze zvedas 250, tak zapne davici reflex? my god..
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vidíš - já cvičil deset let a nikdy nezvracel - a to jsem na své možnosti trénoval tvrdě - ovšem pořád pod možnosti svého těla očividně.

Byl jsem párkrát na atletickém treninku ( hod kladivem, disk a koule ) ...a tam jsem se doblil jako Alík ...a to jsem v silových testech atletů dopadl z oddílu nejlépe - prostě v něčem jsem trénovaný byl - v něčem nikoliv - ovšem k treninku jsem přistoupil jako k tomu ve fitku a neměl nato - tj. výsledek bylo to zvracení.

Tedy pokud pomíjím, žes šel na trenink s kocovinou nebo máš virozu nebo dietní chyba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wescoast


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně!!! Důkaz hardcore tréninku. Ještě lepší když zvracíš krev, popraskají ti žilky v očích. Prostě pravej hardcore.

Jestli se pozvracíš po ranním krátké tréninku, tak to má asi od HC daleko. Možná máš vředy, něco špatně se zažíváním, nebo ten steper jedeš asi moc dlouho.

Co si vzít závěrem z mých posměšků atd.: zvracení není známka HC tréninku.

Poslední dobou mi přijde že se nějak moc často omývají pořád dokola slova: hardcore a genetika...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
maria


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:41 pm    Předmět: Re: Zvracanie.... dokaz hardcore treningu? Odpovědět s citátem

Guli napsal:


Tak dnes som pocas treningu prvy krat zvracal, konkretne po mrtvych tahoch. Po tom som v klude pokracoval v treningu.

Arnold (konkretne v rozhovore vo filme Pumping Iron), a iny kulturisti sa tymto niekedy dokonca chvalia a povazuju to za sucast hardcore treningu.

Poznámka: dnes som trenoval kratko po zobudeni a v zaludku som mal iba banan, ovsene vlocky a protein ktoreho zbitky som si aj potom uvidel

Aky je vas nazor na toto? Mate s tym skusenost?

zvykneš tak trénovať bežne?tesne po raňajkách?
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guli


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:45 pm    Předmět: Re: Zvracanie.... dokaz hardcore treningu? Odpovědět s citátem

maria napsal:
Guli napsal:


Tak dnes som pocas treningu prvy krat zvracal, konkretne po mrtvych tahoch. Po tom som v klude pokracoval v treningu.

Arnold (konkretne v rozhovore vo filme Pumping Iron), a iny kulturisti sa tymto niekedy dokonca chvalia a povazuju to za sucast hardcore treningu.

Poznámka: dnes som trenoval kratko po zobudeni a v zaludku som mal iba banan, ovsene vlocky a protein ktoreho zbitky som si aj potom uvidel

Aky je vas nazor na toto? Mate s tym skusenost?

zvykneš tak trénovať bežne?tesne po raňajkách?


nene obycajne na vecer po vsetkom jedle... nj mozno aj nezvykom to bolo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to bude to najpravdepodobnejšie vysvetlenie
hardcore raňajky
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maria je prostě zkušená trenérka / závodnice - ví odkud vítr vane. Podívej se na stav ankety - tam máš taky vodítko jak se věci mají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guli


PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wescoast napsal:
Přesně!!! Důkaz hardcore tréninku. Ještě lepší když zvracíš krev, popraskají ti žilky v očích. Prostě pravej hardcore.

Jestli se pozvracíš po ranním krátké tréninku, tak to má asi od HC daleko. Možná máš vředy, něco špatně se zažíváním, nebo ten steper jedeš asi moc dlouho.


no ono to bolo dve hodky s minimalnymi pauzami medzi seriami, cize kratky a lahky asi ne...

a tvoje posmesky mi nevadia, vies pochybujem ze ked si mal 17 si robil mrtvoly s 140 kg 6 serii pauzy 60 - 120 s. + dalsie dve serie 120 kg 8 opakovani...
aj ten clovicek co ho mas na obrazku sa dotyckoval zopar krat nez bol hentaky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zvracanie.... dokaz hardcore treningu? Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: