Balbiho log - powerlifting RAW


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Balbiho log - powerlifting RAW
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Držím palce!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kámaráde ať se ti to pěkně vydaří, držim ti palce, natrénováno máš jako svin, tak nic neposer nebo ti namlátim naturále, šikovně zálož, to co dáš i kdyby te vzbudili ve 2 ráno bez pasku, v trenkách.. fandím ti, tak koukej prosimte poradne máknout
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pripajam sa k zelaniam - drz sa! A chceme potom poriadny report
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky držím palec, ať koukají, kolik taková lehká váha zatáhne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky chlapi, Vám všem! Pokusím se zajistit videa z pokusů a pak hodím večer po závodech report
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2017 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Volyně RAW 2017
5.8.2017


Tak jsem se zúčastnil 6. ročníku Volyně RAW. Cesta začala ráno o půl 9, na místo jsme dorazili těsně před 13h odpolední, celkově přes 200km. Cesta byla poměrně dobrá, ale šíleně dlouhá.
Od 13h začínalo vážení, kdy váha ukázala 72,8kg což je nejnižší číslo za celou dobu, jaké jsem měl. Hned mi bylo jasné, že to musím co nejvíce dojíst a dopít (jelikož od rána až do té 13h jsem nic nepil ani nejedl-teď už vím, že to byla chyba a příště to musím udělat trochu jinak, aspoň lehce popíjet, ale takovou dobu bez vody bylo hrozné, holt pro príště budu vědět, měl jsem takovej strach, abych se vešel do 75kg, až jsem to stáhl zbytečně moc).
Tím, jak jsem to tam hrnul (poslal jsem tam 1,5l ionťáků, a celkem dost jídla) mi pak bylo spíše těžko a bylo to naškodu.
Při rozcvičování mi bylo jasné, že dnes šťáva nebude, navíc, to rozvičení mi vůbec nesedlo, byly tam dvě osy a hromada lidí, v rozcvičovně jsem šel 5x90kg, 3x120kg, 2x140kg, 2x190kg, 1x200kg, což jsou pro mě skoky naprd, příště to chce v klidu, nikam nespěchat, prostě si to shodit na co potřebuji a rozcvičit se podle sebe.
Díky tomu, kdy jsem cítil, že to dnes bude ono, jsem šel upravit první pokus na 205kg (po vážení jsem měl nahlášeno 210kg), abych si najistotu zapsal základ a viděl, jak to pujde. Druhý pokus jsem šel 215kg, který byl už poměrně těžký, ale ještě šel a byla tam nějaká rezerva, tudíž jsem na třetí pokus nahlásil 225kg s tím, že to bude buď a nebo. Bohužel to bylo to nebo. Činku jsem odlepil, ale zasekla se mi v mrtvém bodě (kousek pod koleny) a ač jsem se s ní pár vteřin pral, dnes nebyl ten den, kdy jsem ji mohl přemoci.

Byla to první soutěž a tím pádem i hrozně cenné zkušenosti, už nyní bych udělal spoustu věcí jinak, začal zlehka mnohem dřív pít, poté se najedl jen zlehka pro energii a ne, aby mi bylo těžko a v neposlední řadě jít kvalitní rozcvičení. Byla to dobrá zkušenost a i skvělý zážitek, zazávodit si v kategorii s Grmolcem (který zapsal 2. pokusem 370kg, třetí pokus 380kg bohužel nedotáhl) a také skalp některých těžších cvičenců, kteří jsou na steroidech.
Celkově z toho mám takové smíšené pocity, nebude říkat, že mě to nenaštvalo, chtěl jsem si zapsat těch 225-230kg, ale je něco jiného cvičit za "ideálních podmínek" na tréninku a pak tři hodiny sedět v autě, nejíst, nepít a chtít něco zvedat.

Vůbec nechci, aby to vyznělo, že se vymlouvám nebo tak, vůbec ne, holt, první závody a tohle byla daň za nezkušenost, kterou jsem potřeboval, abych do příště věděl, jak to udělat jinak- lépe

Nakonec z toho tedy vzešlo 215kg při 72,8kg a celkově 9. místo ze 14. Na kdyby se nehraje, ale kdyby mi vyšel ten třetí pokus, bylo by to na třetí místo.





Teď si to vše nechat pěkně projít hlavou, popřemýšlet a vymyslet to lépe a 19.8. si na Extrifit cupu trochu zpravit chuť
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
decarabas


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2017 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda, ono skúsenosti sú holt potrebné. To platí v každom športe.

Nabudúce budeš chytrejší a pôjde to lepšie. Aj tak - na tú tvoju váhu sú to masakr čísla. Tu platí to, čo som písal u Mravenca - keď ťa to baví, makáš a chceš sa s tým poprať bez bobúľ, klobúk dole a držím palce, nech sú výsledky akékoľvek.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2017 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, přesně tak, tohle závodění je vždy běh na dlouhou trať, člověk si může zvedat x let v sám ve fitku, ale na závodech je to úplně něco jiného, jiné osy, atmosféra atd atd a právě ty zkušenosti jsou potřeba


---Našel jsem video, v čase 3:15 (a nebo 9:34 do konce) jdu druhý pokus 215kg.---
https://www.facebook.com/silovesporty.cz/videos/1898452617073839/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mravenec1


PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2017 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko grauluju ti, zapsal si při tvé pidi váze velky cislo.. ideální podmínky neexistujou.. za me ses frajer, stoji to zato, jsem rád, ze ses nakonec po tech letech vazne odhodlal a sel na soutez. same pozitiva a klady... preju ti at ti to vydrzi..nebo spis nam vlastne bych mohl i napsat.

btw: to je jeste dobry, u tebe zmenej maximlne osu, nebo ti daj podlahu z kopce.. ale kdybys videl náčiní, který davaj na zavody kdyz obcas jezdim, je to tak rozmanitý... v tom je to krásný. konec řečí do prázdna, gratuluju, mam radost z tebe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2017 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem na prvu sutaz super vykon a pri tej BW, sak sa blizis k 3xbw!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2017 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemusis byt vobec nespokojny, ber to tak ze 99% ludi co cvici nikdy nenajde gule ani vykonnost aby to skusili na zavodoch. Natrenoval si paradne, myslim ze este lepsie ako bol vysledok ale to je jedno, mozes byt uplne spokojny.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2017 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mravenec1: Jsem také rád, dost mě to namotivovalo, mám chuť soutěžit dál, teď za necelé dva týdny ten Hradec, tam bude okolo 200 závodníků a pak se těším na ten svět v září, okolo 600 závodníků z různých zemí, tam to bude pecka

maciak: Ono ta 3xbw už padla, ale ještě to chce oficiálně zapsat na soutěži, soon

seeya: Sice lehce zklamanej jsem, chtěl jsem tam předvést víc a vím, že jsem na to měl, ale zase na druhou stranu vím, že když si to nepokazím sám svýma chybama, ze kterých je potřeba se poučit, tak to nebude špatné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dave1913


PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super výkon! Jak říkáš, ideální podmínky máš doma v posilovně, ale jet několik kilometrů na soutěž je něco jinýho. I tak výkon neskutečnej, gratuluji!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju k výkonu a těším se, co ukážeš v Hradci :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky! Už se na Hradec těším, jak to udělám jinak-a doufám lépe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: