Effortless powerlifting- 730@-93


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Effortless powerlifting- 730@-93  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Effortless powerlifting- 730@-93
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 5:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku, já jsem pochopil normálně 5 serií po 3 opakováních :) ať už předtím píše váhu nebo za tím, vždycky je první číslo počet serié a druhé číslo počet opáček ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

možu se zeptat na co máš neoprenovy bandaže za 100 usd když v IPF snima neni povoleny dřepovat? ... nebo se pletu? (koukám, že IPF povoluje pouze určité značky ahahaha :D, tak to je pecka :D, penízky se hrnou) titan rehband a metal jsou povolené... (asi zaplatili nejvíc) :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To Vlk : zkusím popřemýšlet nad změnou zápisu. Mě to přišlo takhle logické :-D díky, že sleduješ.

To Smike04 : jsou to neoprenové návleky ne bandáže. A samozřejmě jsou povolené. Motací bandáže se používají jen v pseudo federacích. Firmy platí autorizační poplatek IPF z kterého se pak financují soutěže, přenosy na YouTube a odměny. A v neposlední řadě jsou povoleny jen některé návleky proto, aby všichni závodníci měli stejné vybavení, tím pádem spravedlivé porovnání výkonnosti. Ne, že někdo má 2m bandáže a jiný 2.5m....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no... vy máte ještě nějaký interní speciální pravidla, který nejsou veřejný? protože já našel tohle a hovoří to celkem jasně.

Kolena
Technickou komisí IPF byly schváleny tyto neoprenové bandáže na kolena:
1. Titan
2. Metal
3. Rehband

jinak to že si každý může zvolit délku a tvrdost bandáží, která mu vyhovuje, na tom nic nefér není. To není logické co si napsal :)

no jistě mnohem lepší je že kdo zaplatí může nám prodávat bandáže :D TOPka - ještě lepší by bylo zjistit jestli za těmito firmami nefigurují přímo představitelé IPF a tím pádem si tímto způsobem přihrávaj zakázky do vlastní kapsičky :D vsadím se že to tak je. To samy s těma penězma za dresy apod. vy na to máte ještě vlastně dotace že takže se to nakupuje jak rohliky jojo to je sen :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
RaptorMira


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
no... vy máte ještě nějaký interní speciální pravidla, který nejsou veřejný? protože já našel tohle a hovoří to celkem jasně.

Kolena
Technickou komisí IPF byly schváleny tyto neoprenové bandáže na kolena:
1. Titan
2. Metal
3. Rehband

jinak to že si každý může zvolit délku a tvrdost bandáží, která mu vyhovuje, na tom nic nefér není. To není logické co si napsal :)

no jistě mnohem lepší je že kdo zaplatí může nám prodávat bandáže :D TOPka - ještě lepší by bylo zjistit jestli za těmito firmami nefigurují přímo představitelé IPF a tím pádem si tímto způsobem přihrávaj zakázky do vlastní kapsičky :D vsadím se že to tak je. To samy s těma penězma za dresy apod. vy na to máte ještě vlastně dotace že takže se to nakupuje jak rohliky jojo to je sen :D


tady má někdo bebínko na dušičce :D
na tvoje otázky jenom rychle
délka bandáží (motací) - nemáš pravdu
jinak
ano
ano
ano
z dotací mám sedum mega ročně osobně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou jedny pravidla v rámci celé IPF. To co jsi napsal je výňatek z pravidel ČSST, která nejsou moc aktuální. Je to kvůli tomu že certifikace nového vybavení probíhá každý rok. SBD je jedním z největších sponzorů IPF stačí se podívat na některý velký závod v Rawce.

Nefér je že jednomu člověku přidají bandáže 20kg a jinému 40kg. Prostě to není RAW tečka.

Mě to přijde v pořádku. Máš přesně dané vybavení a jak už jsem psal díky financím za certifikace se může náš sport posouvat dal.

Jinak ke zbytku je asi zbytečné se vyjadřovat. Jasně a za všechno může USA a Putin. :-D:-D

Jen malá otázka. Kolik je startovné v open federaci? Třeba na republiku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no jo vy to asi nechápete, ale zakořenovat přímo do pravidel federace od jaké značky si musím koupit bandáže to je prostě komerční hnůj a nějak se stím fakt nemůžu ztotožnit aniž bych viděl slovo komerční asociace meziřádky :) toť vše

nehledě na to že fakt chcou za ten kus neoprenu 90 dolarů - joke



žijte blaze IPFkaři :D ve svem vysněnem světě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten kus neoprénu je fakt dobrý, ručně šitý v Británii. Takže cena celkem odpovídá. Tady na fóru je má třeba Ripper a ten si je asi nekoupil kvůli tomu že musel.

Jo jsme hrozně komerční hlavně že vy v open máte startovné na každé soutěži min 30€. A víš kolik my? Ano u nás se startovné neplatí (oblasti, pohárové a národní soutěže). A ještě ti ta hnusná IPF proplatí cestu a ubytování na soutěžich typu ME a MS.
Hrozná továrna na peníze. :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ano jste komerční proto je nijak nezatěžuje dat penize na soutěž nebo jak řikaš nějaky vylohy. ty to pišeš jako protiargument, ale přitom tohle přimej dukaz toho co sem řikal já :D

jinak samozřejmě že ta cena je napálená stejně jako u všech zmíněných značek o kterých jsme se tu bavili, ale to bude samozřejmě taky čistě náhoda, že ano :D neříkej mi, že si tak naivní aby tomu věřil. napálíme cenu a předepíšeme, že si je musí všichni kupovat.

Jinak jo i rehbandy si určitě někdo koupí asi nebudou špatný ale jsou předražený o tom se absolutně nema cenu bavit.

No a jinak s argumentem že s bandažema to neni raw...nevím je mi to jedno :D, se 7mm bandážema to rozhodně taky není raw tak tlustej neoprej no twle to musi byt uplnej katapult :D schvalně si koupim 7mm a vyzkoušim je (za 19usd mimochodem)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2016 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6.10

Bench

60x10
90x5
110x3
130x3
145x4x2 Zřejmě základ

Tah +řetězy
70x5
120x5
150x5
170+ 12kg x2x2
170+ 24kg x2
170+ 36kg x2
170 +48kg x2
190 +48kg x2


Bench
120x4x3



7.6

Dřep
70x5
120x5
150x3x2
170x2x2
190x4x2
celkem ok, únava z tahů

Bench
125x5x3 dynamika

Dřep
160x4x3

Příští týden základy těším se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2016 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11.10
Dynamický trénink ve znamení předávání váhy a výšky stojanu, to mě zmohlo asi nejvíc. Jinak hláška dne : Noři chodí častěji na doping než já na záchod. Cítím se celkem ve formě jen to nezakřiknout.

Tak když máme dnes ten Norský den tak budu zapisovat norsky

Knebøy
70x10
100x5
120x5
160x3
170x5x2 bez pásku a návleků

Benkpress
60x10
90x5
110x3
120x5x2


Doplňky v dětském oddělení

Ksichto pulls
4x8

Shyby
3x5

Kolečko břiško
+15kg
3x9
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2016 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13.10
Až teď jsem si všiml jaké máme pěkné datum :D Dneska základy na Moravu. nejdřív jsem pomáhal chlapům v equipu a pak jsem na to vletěl. Díky Raptorovi a Sládkovi za pomoc a za to, že jsi kvůli mě prodloužili trénink

Dřep
70x10
120x3
150x3
175x2
200x2
215x1 Prý si mám dát víc , mám to moc lehké
225x1 RPE 9 Vyrovnaný NR, spokojenost. Video
225x1 Jen pro jistotu :D

Bench
60x10
90x5
110x3
135x2
150x1 RPE 8,5 video
155x0 křeč v zádech, únava
150x1 RPE 9

Tah
120y5
170x3
200x1
215x1
220x1
RPE9 video

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

základy hodně jistě... tak to na Moravě rozbij!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně lehce, krásná technika.

V jaké kategorii budeš závodit a kolik máš roků?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku díky! Uvidím co půjde dělat ;-)


Dave jsem ročník 95 a závodit buď v - 93. Mám teď slabých 90kg a stahovat se mi to nechce a ani mi to nepřijde jak dobrý nápad. Minulý rok jsem to udělal a necítil jsem se vůbec dobře. :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Effortless powerlifting- 730@-93 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: