Dante Log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dante Log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dante Log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Ja nemám kamarátov. Upozornil som moderátora, dúfam že to premaže.


Dobre robis, nech este dalsich 50 rokov tlacis smiesnych 100 kilo ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

W3 D4


HANG POWER CLEAN

2x80kg
2x82.5kg
4x2x80kg
Not bad, akurát som si pri tom skoro vykĺbil rameno. Najhoršie ale boli tie rázy do tela jak som to vracal nazad. Moja chrbtica neznášala toto úplne najlepšie a zasa som ju blokol.

MILITARY PRESS

10x40kg
9x40kg
8x37.5kg
8x35kg
4x10 malo byť, ale absolútne to neviem odhadnúť. Dám menej druhýkrát. Pozitívna správa je, že ma po tomto prestalo bolieť to rameno čo som si pojebal na premkách.

DB REAR DELT

2x10x3kg
2x10x4kg

DB BACK DELT on bench

4x10x5kg

BB CUBAN PRESS

4xMAXxdrevená tyč

BB SHRUG

10x70kg
2x10x80kg
Pána boha, len cez bolesť, svinsky ma boleli kríže pri tomto nech som sa akokoľvek snažil robiť to správne.

PARTIAL STAND AB ROLL

6x4

FITBALL SITUPS

2xMAX

PLATE HOLD

15 a 25kg

3 série na krk s 10kg, zápästia so 7.5/10 a pinch lift s 20kg


Dnes s Jamesom a jeho sparringom, bola sranda

Po tréningu asi pol hodiny snaha odblokovať chrbát, skúšal som všetko možné, pomohli mi až také zvláštne rotácie, neviem to popísať, ale chytil som sa osky položenej na drepovacom stojane, ťahal sa do strany a nazad som sa vracal už bez opory. Vcelku ma to uvoľnilo, hoci stále to cítim. Pravý vzpriamovač musí byť fakt riadne zatuhnutý, jak som skúšal len tak drepy s prázdnou osou predtým, tak som to bez bolesti pravej časti bedrovej oblasti nedal, po tom strečingu už viac-menej bez bolesti, akurát to koleno ma furt sere kurva. Budem to teraz furt strečovať takým štýlom jak dnes.

Čo som ešte skúsil bol jednoduchý cvik na core, zobral som si 15 a potom aj 25 kg kotúč a vystretý držal pred telom s rukami mierne ohnutými v lakťoch. Rozobralo ma to viac jak všetky cviky na stred tela čo som doteraz robil a začnem to zaradzovať pravidelne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2016 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

W4 D1


MUSCLE SNATCH

2x2x60kg
2x62.5kg
2x60kg
2x1x60kg

DB PAUSE FLAT BENCH PRESS

3x10x25kg

supinovaný úchop

3x10x19kg

Milion sérii na core.


Tak dnes som to totálne zaklincoval, bolesť ktorá ma sužovala posledné 2 týždne prerástla po poslednej sérii trhu do riadneho seknutia v krížoch, že som si nevedel vybrať zo stojana jednoručky na tlaky Toto som už hodne dlho nezažil a dokončiť tréning v pôvodnom pláne bolo nemysliteľné.
Zjavne bude treba poriadne začať cvičiť HSS lebo OHP aj tie premiestnenia/trhy ma seriózne dostávajú do hyperlordózy jak ich cvičím. Toto bude priorita teraz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V stredu som skúsil predsalen ešte zatrénovať nakoľko ma už nič nebolelo...bohužiaľ, stačila rozcvička s prázdnou osou a opäť ma seklo Tak som pocvičil bench, core a šiel domov.

Dnes sa to už ako-tak dávalo dokopy, bolesť šla skôr do bedier, ale jak som sa zohol dole po spadnuté kľúče, tak ma zasa z ničoho nič mrdlo v krížoch

Dosť v piči som a mám riadne nasraté v slipoch či som si nedosral platničku. Hodne by ma to mrzelo, kebyže sa dojebem pri mtvole s 200+ tak nič nepoviem, ale pri týchto polotréningoch Ach jaj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2016 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Len v krátkosti, už mi bolo dobre posledné dni, dnes gym:

Military paused

11x45kg
5x5x45kg (pomaaaly dole)
V supersérii plank.

Drep olympic

tyč
3x40kg
A toto bol koniec, seklo ma zasa Dalo by sa cvičiť ale nemá cenu riskovať.


Je mi do plaču popravde, jak som sa roky vytešoval že relatívne bezbolestne cvičím aj s veľkými váhami, tak z toho teraz som v piči fyzicky aj psychicky a nemôžem poriadne cvičiť. V podstate sa to posralo predminulú nedeľu a odvtedy mám bolesti spodného chrbta, ide to do bedier, dokonca občas mi brní v nohe, z čoho som vysratý úplne najviac. V minulosti som už samozrejme viackrát pociťoval bolesť občas, ale toto už mám taký zlý pocit, že neni sranda. Čo najskôr pôjdem na vyšetrenie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajtra idem k obvodnej nech mi dá lístok niekam na ortopédiu, príp. neurochirurg?? No neviem. Každopádne rád by som šiel na RTG nech som na istom, či mám vyskočenú platničku alebo je to len niečo menej závažné.

Anyway, dnes som si dal poctivý strečing a nejaký ten plank. Necítim sa zle, po planku ale cítim krásne stred tela a takú ako keby príjemnú úľavu. Pri strečingu som zistil, že mám zjavne mega zatuhnuté vzpriamovače pravdepodobne, lebo toto tu nedám ani omylom:



Takisto mám trochu skrátené kvadricepsy, zbytok si myslím že v norme, špičiek sa v stoji s vystretými nohami dotknem, nedám síce šnúru ani rozštep hehe, ale zas tak ďaleko od toho nie som.


Skúšal som aj cviky na hip mobility, všetko v norme až na toto:



Dám to, ale jak nazad vystriem nohu tak ma solídne bolia kríže, čo je celkom zaujímavá haluz Ako keby mi ten pohyb spôsoboval bolesť v krížoch, zaujímavé že to je len ak to spravím ľavou nohou, pravá bezproblému.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dostať sa u nás na ortopedické vyšetrenie je neuveriteľná tortúra. Kým sa tam dostanem tak už mi asi ani nič nebude Každopádne, včera som si bol zacvičiť, ale len tak piánko, veľa plankov, strečing a nejaké benche s 50 kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy či mrtvoly stále bez šance, dnes som skúsil mrtvolu s 50 kg a veru, nejde to. Už to teda radšej nebudem pokúšať kým nebudem vedieť, že je to v poriadku.

Inak teda jak som šiel minule benche, tak dnes pre zmenu hlavne príťahové cviky na kladkách, predkop, zákop a planky. Toto je v pohode, akurát tie kríže zaťažovať nesmiem.

Po tréningu strečing a ešte jeden borec čo ťahal trojky s 240kg tam mal foam roller, tak som skúsil pod chrbát a to je niečo neskutočné Hneď jak som došiel domov tak som objednal z eshopu, dal som si v posilke na chvíľu pod kríže a poroloval, vstal som jak nový človek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

SITTING OVER HEAD PRESS

5x40kg
5x42.5kg
3x5x45kg
Dve obmeny oproti minulosti - širší grip a kontrolované opakovania bez stopky. Na tlakoch nad hlavu som o niečo silnejší úzko, chcem teda vylepšiť silu pri tomto širšom úchope. Opačka bez stopky na margo tej debaty vedľa v ktoromsi logu. Zato som šiel pomaličky kontrolovane dole, tak snáď to pomôže.

LAT PULL DOWN - wide over grip

2x12x25kg
12x30kg
12x25kg

SUPERSET:
LEG EXTENSION + CALF RAISE


4x12x5kg + 4x12x60kg
Kristove rany, tie kvady sú riadne čajové teraz. Niežeby to bola v minulosti nejaká hitparáda...

HAMSTRING CURL

12x15kg
3x12x10kg

PULL THROUGH

4x12x42.5kg

PLANK

10s.ON - 20s.OFF
Start 0:05 - end 5:45

Zapastie,krk,grip

Kardio 15 min.beh 2600m


Mrtvoly ani drepy som neriskoval, tréning bezbolestný a v rámci možností OK. S ortopédmi už som stratil nervy, v utorok som vstal o 4 ráno lebo sa tam neobjednáva, 5:10 som čakal pred poliklinikou, 6:30 ju otvorili, hovorím si paráda, som prvý na rade...ale to by samozrejme musel niekto prísť Čo sa nestalo, hoci kok0t má napísané ordinačné hodiny od 7 do 12, 7:30 nikoho a akási zamestnankyňa mi prišla zvestovať, že kkt doktor dnes ani nepríde O tom, že ordinačné hodiny na internete mu totálne nekorešpondujú s tými čo má na dverách, už ani nehovorím.

Tak som sa najebal a po jednominútovom telefonáte si dohodol vyšetrenie v pondelok u fyzioterapeutky. Sláva.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2016 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes som chcel cvičiť, ale namiesto toho som 6 hodín nosil skrine a gauče hore dole po schodoch...Bol som zvedavý ako sa bude správať chrbát ale musím zaklopať, okrem svalovej bolesti spôsobenej zaťažením svalov po dlhšom čase, necítim žiadnu tú bolest "od platničiek", takže super. Preventívne sa ale nechám v pondelok prehliadnuť fyzioterapeutkou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes som chcel opäť cvičiť ale vesmír je v poslednej dobe naozaj veľmi krutý voči mne

Včera som zabudol na jeden projekt do školy, 20 strán A4 textu s popisom činností stavebnej firmy, začal som večer okolo 21:00 a skončil ráno o 4:00 Potom spánok asi hodinu, fungovanie celý deň, potom zasa pol hodiny spánok...

Každopádne som sa dnes konečne dostal k fyzioterapeutke Asi som len simulant lebo jediné čo mi povedala, že vidí zatuhnutý spodný chrbát a oslabené hlboké svaly brucha. Na to som ešte došiel aj sám, ale...Ukazovala mi cviky s použitím zvierača konečníka o ktorých som nemal ani páru Ale fajn, po masáži sa mi uvoľnilo a tie cviky s lanom budem cvičiť. Fitko mi zakázala, každopádne keď vidím ako chradnem, nedá mi neprevetrať aspoň vrch tela + nejaké izolačky na nohy. Spodok chrbta cvičiť nebudem. Nebolí ma nič, ale pokúšať to nebudem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FLAT PAUSED GUILLOTINE PRESS

5x50kg
5x55kg
5x60kg
2x5x65kg
Pomaličky dole, široký grip s prostredníkmi na vonkajších ringoch. 65 už som cítil, že to začína ťažknúť, tak som neprikladal na 70.

CHEST SUPPORTED ROW - wide over grip

10x25kg
3x12x17.5kg

CABLE TRICEP PUSHDOWN

12x27.5
12x22.5kg
2x12x10kg
Posledné 2 série na "jednokladke", tamto predtým má vedené lanko cez dvojicu kladiek, preto vyššia váha.

SUPERSET:
EZ WIDE GRIP PREACHER CURL + DB REAR DELT


12x15kg + 10x6kg
12x15kg + 10x5kg
12x12.5kg + 12x3.5kg
Chcel som ešte jeden set, otváracie hodiny boli proti.

DB BACK DELT - on bench

2x11x6kg
Tu som ešte 2 sety nestihol.

Zapastie 10/7.5,krk 10/10,grip 2x10

Kardio 15 min.beh 2800m


Bohužiaľ, nestihol som planky a stretch, dám zajtra cez deň. Inak jak mi ukazovala tie cviky, tak to robím hocikedy počas dňa, v autobuse, doma...len sa snažím zaťať tie svaly čo mi kázala, ale neni to vôbec jednoduché Mám tendencie zatínať aj to, čo netreba. Snáď sa časom zlepším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2016 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FLAT JM PRESS

5x45kg
5x50kg
2x5x55kg
5x60kg
Skúšal som na začiatku širší úchop, ale to sa mi zdalo že je mierne nekomfortné pre ramená, takže nakoniec klasicky úzko. Opakovania technické a pomalé, ešte som si to aj stopol pri brade

SUPERSET:
SEATED CABLE ROW - V grip + MACHINE CALF RAISE


12x25kg + 12xBW+60kg
2x12x25kg + 2x12xBW+75kg
12x25kg + 12xBW+90kg

SUPERSET:
LEG EXTENSION + HAMSTRING CURL


3x10x15kg + 3x10x15kg
10x15kg + 12x15kg

PULL THROUGH

12x42.5kg
12x47.5kg
12x52.5kg
12x62.5kg

PLANK

20.ON - 30s.OFF
Start 0:10 - end ?
Pána Boha, toto dneska bralo! Plakal som.

Zapastie10/7.5,krk10/10,grip10+10franka

Kardio 15 min.beh 2960m


Not bad, hlavne klopem na drevo že ma nič nebolí. Dnes som stretol kolegu liftera čo už neni lifter lebo ho nebavilo súťažiť natty proti sypačom Aj keď RAW trojboj okolo 530 v 75-ke mi príde dosť slušný. Škoda ho, ale už je aj tak pomaly masters. Teraz ideme my, nová krv
Ďalej je škoda aj jednej miestnej ženskej, ktorá je síce v tvári pekná, zadok má parádny, 10 zhybov širokých fukne učebnicovou technikou jak nič, ale je presypaná až to neni pekné, kozy zdeformované. Chodí aj s frajerom, podľa mňa ona šuká jeho a nie naopak.
Ešte ma zaujal jeden veľký týpek čo si 140 na bench pohadzoval jak prkno od hajzla a drepy robil snáď s 220? Aj keď teda vážil dobrých 130 sám, aj tak som čumel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2016 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SITTING OVER HEAD PRESS - wider grip

5x6x45kg
5x45kg
Slow reps, dole stopky. Posledná série už príliš krátka pauza, nestopoval som, ale škoda no, mohol som mať pekne 6x6

LAT PULL DOWN - wide over grip + MACHINE CALF RAISE

2x12x30kg + 2x10xBW+90kg
10x30kg + 10xBW+105kg
12x30kg + 12xBW+105kg

SUPERSET:
LEG EXTENSION + HAMSTRING CURL


4x11x15kg + 4x11x15kg

PULL THROUGH

4x12xvšetko

PLANK

20s.ON - 30s.OFF
Start 0:10 - end 5:30

Zapastie10/7.5,krk zad 10,grip10+10

Kardio 15 min.beh 2890m


Jo a ešte som skúsil mrtvolu, mám vcelku solídny blok v hlave teraz na dvíhanie čohokoľvek zo zeme...dal som ľahko bezbolestne 5x50 a 5x70. Naposledy ma pri 3x50 seklo, takže je tam pokrok. Každopádne sa ešte určite necítim úplne fit, takže to nebudem robiť pravidelne.
Pred tréningom som bol ešte u fyzioterapeutky pocvičiť, kúpil som si lano, takže budem cvičiť aj doma tie cviky čo mi ukázala.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2016 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pár dní odmlka kvôli práci a škole. Dnes tréning:

FLAT PAUSED GUILLOTINE PRESS

2x6x65kg
5x65kg
7x60kg
5x60kg
Dal som trochu viac jak minule, nabudúce dám len 60 a pôjdem viac do volume. Cecky napumpované pomalými opakovaniami.

CHEST SUPPORTED ROW - wide over grip

10x25kg
2x10x22.5kg
Mohol som dať ešte 1 sériu jak tak na to pozerám.

CABLE TRICEP PUSHDOWN

12x10kg
2x12x15kg
Aj tu.

EZ WIDE GRIP PREACHER CURL

12x17.5kg
8x20kg
10x17.5kg
Sranda aký rozdiel spravia 2 CDčká naviac, heh. Pravda, pauzy boli krátke.

SUPERSET:
DB REAR DELT + DB BACK DELT - on bench


12x5kg + 12x6kg
10x5kg + 9x7kg
12x3.5kg + 9x7kg

PLANK
20s. ON 30s. OFF, 6:20 end

Zapastie 10/7.5,krk 10,grip 2x10, cuban press

Kardio 15 min.beh 2990m
Pff, 3 km stále nedám


Pred tréningom rehab cviky s lanom. Skúsil som pár drepov so 60kg a nič nebolelo, čo je fajn. Stále to však ešte neni úplne preč podľa mňa, takže ešte nejaký čas sa takto poflákam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dante Log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: