Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom čtyři série tahů, dřepů a bench pressů na tréninkovou jednotku?

Dave1913 napsal:
Jen přemýšlím, jestli má smysl jezdit pauzovanej low-bar, když mi v pravidlech dovolují nosit na kolenou bandáže, které mě od spodu kopnou.[/img]


Pauzovanej dřep se v liftu obvykle cvičí kvůli hloubce, respektive kvůli zlepšení hloubky dřepu. Pokud s ní problémy nemáš, nemají smysl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždycky jsem to cvičil tak, že jsem měl 3x1 a drop serie 5x3 a čím jsem se blížil k RPE 10, snížil na 1x1 a 3x3. Tady jsem spekuloval, ale jelikož pojedu dřepy 3x týdně, tlaky 3x týdně a tahy 2x týdně, myslím že by nebylo ideální dávat tam o hodně víc objemu. Ale ano, pravděpodobně první týdny a RPE 8-9 pojedu na víc serií.

S hloubkou mám občas problém, když si hodně utáhnu bandáže. Řekl bych že se trénují i z důvodu, abys získal sílu u spodní pozice a u paralel. Ale v bandážích dostanu od spodu kopanec a mrtvý bod se přesouvá výš, do poloviční dráhy dřepu.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper: Ještě k tomu počtu serií - vem v potaz, že se budu pohybovat kolem 90% 1RM a výš. To není jak Sheiko, kde jedeš se 70% (bez jakéhokoliv narážení na Sheika, nic proti němu nemám a respektuji ho, jen poukazuji).

PONDĚLÍ 20.11. - lower body

High-bar dřep
60-6
100-6
130-5 ... belt on
150-1
150-1
155-1
... RPE 8
dropserie 140-3x3 ... RPE 8,5

V plánu bylo jen 150 kg, aby bylo kam se posouvat, během těch 4 týdnů (chci skákat po 5 kg), ale i 150 kg bylo na RPE 8 málo, tak jsem na poslední sérku přidal 5 kg. Příští týden budu zakládat na 160 kg.

Dotahy sumec
70-5
120-5
160-3 ... belt on
190-2
200-3x1 ... RPE 8
dropserie 170-4x3 ... RPE 8

Pěkně jsem procítil prdel a hamy, bralo to.

Výpady s VČ
60-12
80-12
80-12

Glute ham raises s expanderama
7, 7, 8, 8

Břicho, kolečko, strečink


První trénink měl byt lehký a taky byl. Sice jsem se neskutečně zapotil, ale to spíš bylo tou intenzitou a hlavně hřejivkou, co mně přítelkyně koupila na SportLifu od Alpy. Pokud někdo má rád hodně hřejivou hřejivku, Alpu doporučuju. Mám i chladivou, ale tu teď v zimním období dávat nebudu Zatím nejsem Wim Hof (snad ale brzo budu aspoň 1% chlapák co on, mám v plánu se hecnout!). Měl jsem změnu a systém, moc mě to bavilo. Už se těším na zítřejší upper body. ČŮS

_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ÚTERÝ 21.11. - upper body

Close-grip BP
60-6
90-6
110-3
120-1
130-1 ... RPE 8,5
115-4x3 ... RPE 8,5

Shyby
4x8

Veslo
vše bez 2 cihliček - 4x8

Kliky bradla
bw 10x
bw 10x
+20 kg - 4x8
cooldown bw 15x

Břicho, strečink

Super, rychlej trénink, jen 90 minut včetně mobility i strečinku. Na první trénink lehce, tak to má být. U doplňků jsem dal lehkou váhu a 4x8, postupně budu zvyšovat, uvidíme kam se to posune.

Celej den mě bolela prdel z těch sumo dotahů, dneska ráno jsem čekal že to bude v pohodě, ale je to ještě horší tady jde vidět, že tu prdel mám fakt slabou, co se učím pořádnej silovej příprc, je to znát, slibuju si od toho lepší dotahy.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Roper: Ještě k tomu počtu serií - vem v potaz, že se budu pohybovat kolem 90% 1RM a výš. To není jak Sheiko, kde jedeš se 70% (bez jakéhokoliv narážení na Sheika, nic proti němu nemám a respektuji ho, jen poukazuji).


Však jo, já mám ale v hlavě zafixovaný, že na soutěžní cviky, se používá parametr minimálně pěti serií, což je vlastně i takový „dogma“ v posledních letech.

Jinak lze okrajově využívat při počtu sérií/opakování klasickou Prilepinovu tabulku, byť je v principu vytvořená pro vzpěrače:
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Dave1913"] ČTVRTEK 23.11. - lower body

Sumo deficity
70-4
120-2
150-3 ... belt on
170-2x1 ... RPE 8,5-9
115-4x3 ... RPE 8,5-9

Mělo to být trochu lehčí, ale jel jsem to poprvní a neodhadl jsem váhu. Bylo to složitý se tam poskládat, ten deficit byl jak kdybych to tahal z pekla. Nešlo mi se držet na patách a už vůbec ne mít ramena nad nebo za osou . Však uvidíte na videu.



Pauzovanej lowbar (1sek)
70-6
120-5
140-1
150-3x1 ... RPE 9
130-4x3 ... RPE 8,5-9

Výskoky na bednu
výbušně... 4x5

Spoto press
60-5
90-4
110-2
120-3x1 ... RPE 8,5
105-4x3 ... RPE 8

Foam, strečink

Většinu cviků jsem jel prvně, tak bylo těžký zvolit ideální váhu na RPE 8, aby se bylo kam 4 týdny posouvat. Někdy se povedlo, někdy ne. Slibuju si od toho ale že se do toho dostanu a půjde to líp, je to nezvyk.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Děkuji Roperovi za komentář na youtube, odpovím mu ale tady:

Sumo v deficitu cvičím z důvodu těžkýho odlepení od země. Deficit by ti měl udělat pocit, že pokud budeš tahat normálně ze země, že je to výš. Deficit se cvičí ke zlepšení spodní fáze tahu.

To bys ty jako expert, který radí spoustě lidem, kteří ho kontaktují aby jim udělal tréninkový plán.
A k radě skončit s cvičením? Řeknu ti to tak. Každý má nějakou slabou stránku. A nevím, co je horší.... jestli při váze 90 kg mít slabinu mrtvolu a mít maximálku 220 kg, nebo jestli mít při váze 105 kg maximálku v benči okolo 130-140 kg a ještě se specializovat na benčpress a dělat tréninkové plány.

A jestli jsem spřáhnutej s těma dvěma gumama Balabánem a Sládkem, jak píšeš? Tak třeba ta jedna z gum, Balabán, potáhne trojnásobek své váhy. A ty, co píšeš, že máš nadprůměrný tah, viz: ...

Roper napsal:
Ahoj, přecházím sem z jednoho fóra, které skomírá a aktivita (nebo spíš neaktivita) tamních adminů/moderátorů je tristní.

Ve stručnosti:
- věk: 21 let
- výška: 185,5cm
- váha: cca 106kg

- tréninkové zaměření: převážně propracovaná silová charakteristika tréninků
- PRs: víceméně průměrný, nic nijak výrazně nevyniká ( jen lehce DL ) .


...bys musel tahat 315 kg.

Je zajímavé, že tady na fóru jsme přátelská komunita lidí, co se podporuje, jen Roper, Laco123 a Marek_D.... zajímavé
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper ma 106 kg?!, ehm, ok, staci mi...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Směju se, jak opět, Davide, vaříš z vody. Ten údajný "můj" komentář na Youtube není vůbec můj. Mám svůj kanál na YouTube, který využívám ojediněle, a videa na YouTube téměř vůbec nekomentuji. Už mě z tohohle komentáře lživě osočil schizofrenik Mravenec1. Navíc v tu dobu jsem měl tréninku v Eaglu.

Problém je, že pokaždé, když vyneseš svoje obvinění, tak nemáš sebemenší důkaz a jen fabuluješ. A jak, resp. čím, jsem nepřátelskej? Nemám důvod bejt nepřátelskej.

Srovnávat bench press a tah je na pováženou. Navíc já nejsem lifter, vzpěrač či strongman, takže mi je celkem fuk, kdo a kolik zvedá. Na bench press se zaměřuji teprve krátkou dobu. Nikdy jsem explicitně nepsal, že mám nadprůměrnej tah, jak píšeš ty, což je další tvoje lež.

Uber na závisti a nebuď tolik zhrzenej. To, že mi píše poměrně dost lidí skrz trénink, a tudíž jsem víc sledovanější než ty, neznamená, že musíš kolem sebe "chrlit oheň".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt 106kg?

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu má ty "výkony" při 106kg? A on píše lidem tréninky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
xavo


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
To, že mi píše poměrně dost lidí skrz trénink, a tudíž jsem víc sledovanější než ty, neznamená, že musíš kolem sebe "chrlit oheň".


nejsem prvni, kdo ti to pise, ale prece: kdyz si pises sam sobe z altu, tak se to nepocita
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
Opravdu má ty "výkony" při 106kg? A on píše lidem tréninky?


Jenom v případě, když se mě po chatu/mailu zeptají, tak je nasměruji a doporučím eventuálně knihu. A jak už jsem naznačil, nemám mindráky z toho, kolik a kdo zvedá, neboť nejsem lifter, vzpěrač či strongman.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvedač


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen jestli si David nenapsal ten komentář sám, aby měl záminku začít flame a konečně se pomstít Roperovi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zvedač napsal:
Jen jestli si David nenapsal ten komentář sám, aby měl záminku začít flame a konečně se pomstít Roperovi.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: