DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 81, 82, 83  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky chlapi, no shyby mě strašně bavěj ačkoliv nejsem moc vytrvalostní typ. Většinou po pár sériích s pauzama kolem minuty už nejsem schopen udělat víc jak 5 opáček, zatimco kamarád aniž by se moc snažil jich zvládá dělat skoro furt 8 :o)

Takže začínám v pondělí FIGHTER PULL UP (trénink Pavla Tsatsouina na zlepšení maxima shybů, kterej má na svědomí třeba skvělou objemovou rutinku BEER ROUTINE) která když půjde tak bych z ní plynule přešel na mou každoroční honbu za maximem shybů za hodinu. Rád bych překonal rekord z minulého roku který byl 520 shybů nadhmatem za hodku. Před lety jsem začínal na 120 za hodinu...Nicméně z téhle fáze si slibuju navyknutí na pravidelné shybování, zlepšení maxima a nahnání určitého objemu-protože třetí týden mi to vychází už zhruba na 300-400 shybů týdně a to bych mohl poznat, protože teď jsem měl tak 150-200
Má se to jet 5+1den volna, nicméně to bych se zbytkem neutáhl, takže to pojedu 5xtýdně (3+1 a 2+1)namísto 6x (5+1 den volna či dvou) . Cíl teda bude zlepšení hrazdy, nepřibrat, udržet či nabrat svaly a lehce zlepšit fyzičku, ale hlavně shyby, to je priorita.
trénink jsem si napsal takhle, opět tam kvuli zádům neni spousta srand, tak to nahrazuju různě jinak. V kostce vršek svalově,silově,vytrvalostně, nohy jen svalově a vytrvalostně. Taky si nechci otrocky psát cviky a furt jet to samý. V nějakejch fázích je to super, ale tréninky mě musí především bavit!
tohle je jen hrubej nástřel pro mě-nakonec se to stejně bude měnit podle času, regenerace...
PONDĚLÍ:
TĚŽŠÍ BENČ
FIGHTER PULL UP - 5 SÉRIÍ
BICÁK + TRICÁK
BŘICHO
FYZIČKA
STATIKA, ÚCHOP

ÚTERÝ:
FIGHTERS PULL UPS - 5 SÉRIÍ
BĚH

STŘEDA:
NOHY V POSILOVNĚ
FIGHTER PULL UP - 5 SÉRIÍ
FITNESS SRANDY

ČTVRTEK: VOLNO

PÁTEK:
NOHY DOMA LEHČÍ
FIGHTER PULL UP - 5 SÉRIÍ
BENČ - LEHČÍ
FYZIČKA - LEHČÍ
STATIKA - LEHČÍ, ÚCHOP

SOBOTA:
RAMENA TĚŽŠÍ - víc sérií, HSPU, cviky s kettlama atd.
FIGHTER PULL UP - 5 SÉRIÍ
BŘICHO
FYZIČKA

NEDĚLE: VOLNO

a teď bych potřeboval poradit-házel jsem to i na sajtu kde tento trénink uveřejnili, ale asi je to mrtvý vlákno :o)
Udělal jsem teda 20 striktních shybů, vypadá to, že bych měl teda asi začít zhruba takhle (tabulka je na 15 maximum a 25 maximum, takže to střílim od boku):
16-12-8-6-4 opakování (dohromady 46 opáček)
(no a pak se podle tabulky lehce přidává od zadních sériích s menším počtem opakování
asi teda zhruba takto)
16-12-8-6-6 (dohromady 48 opáček)
16-12-8-8-6 (dohromady 50 opáček)
16-12-12-8-6 (dohromady 54 opáček)
16-16-12-8-6 (dohromady 58 opáček)
a příští týden už začínám na
18-16-12-8-6 (dohromady 62)
18-16-12-8-8
atd...Pochopil jsem to správně? Nebo by jste začali na jiných číslech?
Třetí týden bych měl začínat na svém maximu a čtvrtý týden na novém maximu. To jsem teda zvědavej. Uvidíme až se k tomu začnu blížit jaké budou pocity. Pak možná budu dávat hrazdu na začátek tréninku, ale mám zkušenost, že třeba po silovém benči jí odjedu úplně stejně, ale to prostě přizpůsobím abych ten plán dojel.
Takže díky za rady!
PS: konečně dorazilo trochu peněz a měl jsem na protein, takže suplementace doslovace maximální
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne čt červen 05, 2014 8:14 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 6:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo je to akorát :) Ono kdybys začal ještě výš, tak by se mohlo taky stát, že to za týden přepálíš a hotovo (jako se to stalo mně ) Jinak sem zvědavý, jak ti to bude šlapat, mně se právě nikdy moc nezdařilo zkombinovat ten FP s klasickým tréninkem, prostě sem po týdnu/14 dnech vytuhl a už to nešlo, tak ať to lítá
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2014 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddo napsal:
Jo je to akorát :) Ono kdybys začal ještě výš, tak by se mohlo taky stát, že to za týden přepálíš a hotovo (jako se to stalo mně ) Jinak sem zvědavý, jak ti to bude šlapat, mně se právě nikdy moc nezdařilo zkombinovat ten FP s klasickým tréninkem, prostě sem po týdnu/14 dnech vytuhl a už to nešlo, tak ať to lítá
Právě mám taky bobky abych to nepřepálil hned na začátku a nekončil po deseti dnech. v originále se při 15 maximálce přidávají 2 a při 25 maximálce 4. Jelikož mám maximálku 20 budu přidávat 3 každý trénink až na poslední dva týdny kdy to nechám na 2. Takže kompromis...Přecejenom budu 3týden dělat skoro 400 shybů za týden a poslední skoro 450. Když nepočítám pokusy o rekord, tak jsem takovej shybovej objem ještě nejel a to výzva :o)

PLÁN-může se trochu měnit, ale vždy dodržím konečný počet a série:
16 12 8 6 4 CELKEM ZA DEN: 46
16 13 9 6 5 CELKEM ZA DEN: 49
16 13 9 8 6 CELKEM ZA DEN: 52
16 13 10 8 8 CELKEM ZA DEN: 55
16 14 12 8 8 CELKEM ZA DEN: 58
TOTAL ZA TÝDEN 1: 260 SHYBŮ

18 14 12 9 8 CELKEM ZA DEN: 61
18 16 12 10 8 CELKEM ZA DEN: 64
18 16 14 11 8 CELKEM ZA DEN: 67
18 16 14 12 10 CELKEM ZA DEN: 70
18 16 15 13 11 CELKEM ZA DEN: 73
TOTAL ZA TÝDEN 2: 335 SHYBŮ

20 16 15 12 12 CELKEM ZA DEN: 75
20 16 15 14 12 CELKEM ZA DEN: 77
20 18 15 14 12 CELKEM ZA DEN: 79
20 18 16 15 12 CELKEM ZA DEN: 81
20 19 16 16 12 CELKEM ZA DEN: 83
TOTAL ZA TÝDEN 3: 395 SHYBŮ

22 19 16 16 12 CELKEM ZA DEN: 85
22 20 16 16 13 CELKEM ZA DEN: 87
22 20 18 16 13 CELKEM ZA DEN: 89
22 20 20 16 13 CELKEM ZA DEN: 91
22 21 21 16 13 CELKEM ZA DEN: 93
TOTAL ZA TÝDEN 4: 445 SHYBŮ

Takový je plán, tak uvidíme. Ještě mám volný víkend, zatim jsem se byl jen párkrát projet na kole a jiný srandy, ale žádný činky ani nic na počítání. Prostě volno, který musí bejt abych se na další tréninky pořádně těšil a byl hladovej :o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne čt červen 05, 2014 8:23 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 26, 2014 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 1 FIGHTER PULL UP:

BENČ - 5x90, 5x100, 5x100, 3x105, 3x105
FIGHTER PULL UP - 16-12-8-6-4

4 ROUND OF THIS:
5x ÚZKÝ BENČ - 70kg
8x BICEPS JEDNORUČKY - 16,5kg
8x PULLOVER - 27,5kg
8x BICEPS KETTLEBELL - 24kg

TOES TO BAR - 6-6-6-6

3 ROUNDS OF THIS:
20x SWING - 24 ktb
10x WIDE PUSH UPS

KETTLEBELL BOTTOM UP - 4x s 16ktb
PLANK - 4x
BRING SALLY UP BRING SALLY DOWN S PAUZAMA DO 02:15

trénink trval 65 minut
Bavilo. Shyby aka Fighters Pull up nebyly úplně nejlehčí. Buďto jsem neměl den a nebo se na mě podepsalo těch pár dní pauzy a horší jídlo. Nevadí. Splněno a to se počítá. Nicméně se tréninky budou asi lehounce natahovat, protože abych pak zregeneroval třeba 2x15 na hrazdě, musim dát tak 3-4 minuty. Tady jsem pauzy ubíral jak šly dolu opakování.
Pak srandy na fyzičku, úchop, výdrže-statika-na což jsem maximálně nejhorší, ale to zlepšíme.
Kettlebell Bottom up totální pecka. Mám fakt slabej úchop, takže je třeba taktéž zamakat a tohle je boží cvik. Taky pozoruju, že je pravá ruka o dost silnější. Desítky let masturbace se na tom asi podepsaly. o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: po květen 26, 2014 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele pane masturbátor ten biceps tam a ty pulóvříky nevím jestli jsou ideální k tomu fighter's pull up programu, abys to fakt nepřepálil dřív než si myslíš
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 26, 2014 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddo napsal:
Hele pane masturbátor ten biceps tam a ty pulóvříky nevím jestli jsou ideální k tomu fighter's pull up programu, abys to fakt nepřepálil dřív než si myslíš
Na biceps je to vlastně všechno co mám v plánu za týden (možná ještě 3mrzké sérky na scottově mašině ve středu ) . Tzn. 4 série jen tak na udržení kopečků , ale u toho pulloveru mi nedocvaklo, že je to i na záda. Já to vždycky jezdim jako cvik na tricák. Vyhodim ho a nahradim něčim jinym na tricák. Nicméně těch 8x27,5 je pro mě opravdu lehké. Je to daleko předaleko od selhání (to samý ten biceps). Každopádně díky za feedback. Musim na tyhle věci myslet abych to fakt nepřepálil. Rád bych vydržel aspoň pár dní :o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 2 FIGHTER PULL UP - Váha 87,5:

FIGHTER PULL UP - 16-13-9-6-5 (+3 shyby od začátku týdne)

BĚH - 5km

Shyby lehčí než včera. První dvě ok, pak to tuhlo, ale splněno. Jinak slušná svalovka po včerejšku...
Běh totální pohodička. Breakbeat conference Winter Chilly breaks v uších a pochmůrno. Nebyl jsem vůbec unavenej ani skoro zadejchanej. Paráda! Konečně jsem si zase zvykl na běh...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 3 FIGHTER PULL UP:

FIGHTER PULL UP - 16-13-9-8-6 (+6 shybů od začátku týdne)

LEGPRESS - 4X
TRX ASSIST PISTOLS - 5X5
PŘEDKOPÁVÁNÍ - 3X
ZAKOPÁVÁNÍ - 3X
LÝTKA V SEDĚ - 5X
ZADKY RAMEN DELT DECK - 3X
KETTLEBELL DRŽENÍ BOTTOM UP - 5X
VIS NA HRAZDĚ A JEDNA RUKA NA PROVAZE - 3xpár vteřin
BŘICHO HLAVOU DOLU - 20, 12, 12
HYPEREXTENZE - 3x10

trénink trval: 60 minut
První dvě série shybů těžké-musel už jsem dát 4minuty pauzu (kterou jsem využíval na rozcvičení nohou a přípravu na legpress) a poslední tři lehké. Sranda jak se to pořád mění a je to těžký jinak. Asi podle vyspání :o) Nicméně větši počty opakování mi prostě nejdou a nejdou, takže to bude ještě zajímavý.
Pistole s přidržováním TRX. Stačí mi se přidržovat a jsem nahoře. Jakmile se ale pustim, nedám to, protože bych se zabil, ale cítím lehký posun...
Jinak všechno na pohodu. Priorita prostě shyby...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 5 FIGHTER PULL UP - Váha - 87:

FIGHTER PULL UP - 16-13-10-8-8 (+9 shybů od začátku týdne)

EMOM 5 ROUNDS OF THIS:
5x80 BENČ
10 SQUAT

EMOM 3 ROUNDS OF THIS:
3x90 ÚZKÝ BENČ
15 SQUAT

BRING SALLY UP BRING SALLY DOWN - KLIKY S PAUZAMA DO 02:37

3 ROUNDS OF THIS: (pauzy 15 sekund mezi kolama)
36 SCHODŮ NAHORU A DOLU
10 SQUAT
10 PUSH UPS FROM REST

trénink trval: 53 minut
Před tréninkem jsem usnul - v práci jsme měli pizzu jako oslavu a inzulín udělal svoje. Pak jsem byl slabej, rozlámanej a nechtělo se mi. Děsivym způsobem :o) Nakonec jsem to rozhejbal, ale stejně jen lehce a na nohy jsem se vykáknul a dal místo toho víc dřepů.
Fighter pull up - dneska první dvě těžký jak prostatický močení na poušti a ostatní lehounký. Pauzy 4 minuty mezi sérkama-natahuje se to, ale nejde to jinak. Nicméně nakonec mě trénink i začal bavit...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 6 FIGHTER PULL UP :

FIGHTER PULL UP - 16-14-12-8-8 (+12 shybů od začátku týdne)

HSPU - 4x4

3 ROUNDS OF THIS: (jedna minuta pauza na konci kola)
5x ktb PUSHPRESS - 24kg
10 PUSH UPS FROM REST
50xUDERS

STĚHOVÁNÍ GAUČE Z 4 PATRA - podle stopek cirka 4 minuty :o)))

PLANK - 3x

2 ROUND OF THIS (jedna minuta pauza na konci kola):
5 TOES TO BAR
50 UNDERS
10 SIT-UPS
10 BURPEES
pak
10 TOES TO BAR
100 UNDERS
20 SIT-UPS
30 BURPEES

KETTLEBELL BOTTOM UP and PRESS 16kg- 4x
VIS NA HRAZDĚ - 3x

trénink trval: 72 minut
Fighter pull up - první sérky těžké, pak lehké. Pauzy 4 minuty. Na konci 3. Nějak nadšenej z tohohle programu zatím nejsem a velmi pochybuju že zvládnu dojet příští týden, ale uvidíme.
Zbytek zábava. Hodně mě to bavilo. Akorát jsem tento týden zapomněl odcvičit středy ramen. Snad to mé ramena přežijí :o)
PS: jelikož se chystám do ciziny a musim trénovat víc angličtinu, začnu pomalu víc psát cviky anglicky...
Taky teď místo jednoho dne volna budou asi dva. Uvidíme jak to budu stíhat.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 9-druhý týden FIGHTER PULL UP :

FIGHTER PULL UP - 18-14-12-9-8 (+15 shybů od začátku)

BENČ - 3x90, 3x100, 3x105, 2x110

TABATA BURPEES
TABATA SIT-UPS
BRING SALLY UP KLIKY S PAUZAMA DO 02:45
KETTLEBELL BOTTOM UP - 4xněco s 16ktb
PŘEDLOKTÍ-PRSTY-PŘEHMATÁVÁNÍ S KOTOUČEM - 4x

trénink trval: 60 minut
Fighter pull up - po dvouch dnech pauzy to šlo skvěle. Stále se snažím as strict as possible. Dnes spokojenost.
Zbytek srandy. Tabaty bavily, protože jsem si stáhl fajnovou motivační muziku kterou jsem okoukal u e-witch v logu:o) Burpees pojedu častěji a pěkně tabaty, ať jde fýza pěkně nahoru. Sit-ups mě málem zabily, ale břišní svaly za poslední měsíc-dva slušně zesílily.
Kettlebell bottom up- zkoušel jsem 24ktb a no fucking way-moje dětský ruce tohle prostě nedávaj, ale jednou tu svini pokořim! :o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 5:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... to mě těší :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 10-druhý týden FIGHTER PULL UP :

FIGHTER PULL UP - 18-15-13-10-9 (+18 shybů od začátku)

HORIZONTAL LEGPRESS - 10x100, 8x120, 6x130, 6x140
TRX ASSIST PISTOL SQUAT - 4x6
PŘEDKOPÁVÁNÍ - 3x
ZAKOPÁVÁNÍ - 3x
LÝTKA V SEDĚ - 5x
ZADKY RAMEN DELT DECK - 3x
BICEPS SCOTTOVKA - 4x
TRICEPS KLADKA - 4x

trénink trval: 60 minut
Dnes návštěva posilovny, takže nohy a nějakej pumping.
Fighter pull up - dnes pro změnu první sérky velmi těžké a pak středně těžké.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 11-druhý týden (8trénink) FIGHTER PULL UP :

FIGHTER PULL UP - 18-16-13-11-9
BRING SALLY UP KLIKY S PAUZAMA DO 02:53

BĚH - 1000 METRŮ
pauzička
BĚH - 1700 METRŮ
pauzička
TABATA SIT-UPS (zhruba 8x10-11 opáček)
pauzička
BĚH - 350 METRŮ
TABATA SPRINTY (zhruba 8x80-90 metrů)
pauzička
BĚH - 2KM
(DOHROMADY BĚH I SE SPRINTAMA CIRKA - 5500 METRŮ)

trénink trval komplet 72 minut
Fighters pull up nešly. Je docela psychicky náročný se 4x-5xtýdně věšet na hrazdu s tím, že pojedete mezi 85-95% maxima. Taky je to krutě jednotvárná nuda...Zatím ale dávám a subjektivně mám pocit, že první série jsou furt skoro stejně těžké, ale ty závěrečený o něco lehčí. Teď následují 2 dny volna. Vypozoroval jsem, že mi docela vyhovuje jet 3+2 víc než 2+1 2+2, ale samozřejmě to různě střídám podle času a regenerace.
Běh-zezačátku to hrubě nešlo, tak jsem si za trest dal Tabatu Sit-ups, pak kousek běžel a protože to zase nešlo, tak za trest Tabatu sprinty-což bylo totálně boží Nesprintoval jsem prakticky roky. Navíc jsem sprintoval po golfovém hřišti. Krásně po měkkém trávníku. Lahoda. Musím dávat častěji.
Přemýšlím, jestli na začátku nevyběhnu moc rychle a nemám málo okysličenou krev. Protože ten začátek byl dneska peklo a ke konci jsem měl pocit, že bych pár km ještě zvládl...Nakonec se to zvrhlo v boží trénink!
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2014 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 14-druhý týden (9trénink) FIGHTER PULL UP :

FIGHTER PULL UP - 18-16-14-12-10

CLOSE GRIP BENCH - 5x80, 5x85, 5x90, 3x95, 3x100, 3x105

BENCH - 3x2 s 110
superset TOES TO BAR - 8-8-8

TABATA KLIKY
TABATA ZDVIHÁNÍ NOHOU VLEŽE
TABATA KETTLEBELL BOTTOM UP STŘÍDAVĚ

trénink trval 60 minut
Uff. Pátek, sobota, neděle (dnes) grilovaní a obžérství. Teď se z toho budu týden dostávat :o))
Fighter pull up - těžký jak vánoce pro alkoholika s depresema. První tři série na maximum, pak se to trošku zlepšilo. Ty vysoký počty mě zabíjej. Snažim se strict as possible, ale horší se to.
Benč fajn. Jen pro mě silově neni moc rozdíl Close grip oproti normální. Asi to bude tim, že normální je pro mě tak o 3cm na každé straně širší :o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 81, 82, 83  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: