DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 81, 82, 83  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2022 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 30. srpna úterý

HORIZONTAL PULL UPS - 4x10
SHYBY RUCE K SOBĚ - 4x6
HORIZONTAL PULL UPS RUCE K SOBE - 4x6
DIPS - 10-10-10-12-14-16-18
TRICEPS - 3x
PLANK - 4x

trénink trval 45 minut.

Maličká nemohla usnout, tak jsem ji vzal do auta a když spala a já jel kolem workout hřiště, tak jsem neodolal .o) Bylo fakt hezky, já si to užil a dal vršek.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2022 6:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 30. srpna středa

SWINGY - 4x15 s 24ktb
BULHARY - up to 2x6 s 40
VÝPADY DOZADU - 3x8
MRTVOLA - up to 2x3 s 110
BŘICHO KROUŽENÍ - 3x

trénink trval 45 minut.

Trénink zase po desáté večer.
Výpady dozadu braly slušným způsobem, takže spokojenost. Mrtvola né úplně lehká. Na druhou stranu lehká mrtvola je furt lepší než žádná. To si budu opakovat abych byl šťastný. o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá září 02, 2022 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 1. čtvrtek

POSTOJ

trénink tval 60 minut

-rozcvička 5 minut (dnes nestačilo)
-boxovací pytel komba - 5x90 sekund (60 sec. pauza)
-boxovací pytel komba - 5x1 minuta (60 sec. pauza)
-boxovací pytel freestyle - 5x1 minuta (60 sec. pauza)

+krk, kolečko, kobra, hipthruster, visy na hrazdě

Rozbitost 5000. Trvalo mi i hrozně dlouho než jsem přemluvil nohy a ruce k bouchání a kopání (hlavně ty kopy po včerejších bulharech a výpadech). 4 den po sobě a malinko jsem podcenil rozcvičku. Většinou mi bohatě stačí 5 minut, ale dneska ne. Celé to bylo líné,unavené,pomalé, ale bavilo a měl jsem z toho dobrý pocit.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po září 05, 2022 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 2. pátek

GRAPPLING

trénink trval 60 minut

-rozcvička 10 minut
-nájezdy do porazů a porazy. Hlavně Goshi guruma z obráceného postoje
-kimurasweep, ezekiel choke, northsouth choke
-sparingy ze země 6x3 minuty. Minutka pauza mezi koly.

Pět dní po sobě. Už jsem byl slušně rozbitý, ale bavilo.
Pak celý víkend volno. V neděli jsem chtěl jít, ale zůstal jsem s rodinou, regeneroval a poslouchal své tělo.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út září 06, 2022 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 5. pondělí

BJJ

trénink trval 90 minut

Před pár dny jsem zjistil, že je u nás další klub Grapplingu, konkrétně Brazilského jiu jitsu, což jsem absolutně netušil. Jelikož v našem klubu je grappling jen 1xtýdně a jinak MMA, které už moc dělat nechci (navíc teď chodím do fight klubu do sklepa-což mi stačí), tak jsem se rozhodl juknout na ten jiný klub. Mají tréninky několikrát týdně, což je perfekt, protože si můžu více
vybírat kdy dorazím a nejsem tolik vázaný určitým dnem.

-Rozcvička lehké rozběhání, kotrmelce dopředu, dozadu, různé jiu jitsu pohybové srandy, neznám jména, ale různé plazení, otáčení atd...Tohle mi dělá pohybově neskutečně dobře na celé tělo. Něco mi samozřejmě absolutně nejde.
-drilly klasika triangl, armbar, kimura, pak útěky z vítězné a útěky ze side.
-sparingy ze země 8x4 minuty. Po dvou kolech (2x4 minuty) 4 minuta pauza. Jinak mezi prvním a druhým kolem 10 sekund.

Dnes jsme byli tři. Brown belt trenér, cca 90kg a druhý purple belt 74kg. Sparingy jsme měli jít lehce a taky šli, s lehčím purple beltem to šlo, je samozřejmě lepší než já a zná víc věcí, ale jsem těžší, silnější a přecejenom to taky dělám dlouho a i když spoustu věcí neumím technicky přesně, tak vím jak přelézt, na jakou stranu blokovat a kam ho nenechat chodit. Končilo to
tuším 2:2. Jednou jsem mu dal podivnou páku na ruku, biceps slicer a jednou armbar, on mě jednou patovku a jednou triangl. Samozřejmě jsme nešli na plno...
S trenérem brown belt to bylo jiné. Šel enormně lehce, ale měl jsem problémy se dostat do jakékoliv lepší pozice, ale byl hodný a zabíjel mě něžně.
Sumarizace: velmi dobrý klub, líbí se mi tam. Nicméně tréninky nejsou podle mě kvalitnější než v klubu kam jsem doteď furt chodil. Takže dva dobré kluby. Super .o)
PS: Po tréninku enormní šílený hlad, ráno po probuzení taky crazy stavy těla...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st září 07, 2022 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6. úterý

SWINGY - 2x20 s 24 ktb.

BULHARY - 8, 6x16, 6x24, 6x40, 6x44
ARNOLDOVY TLAKY - 5x6 s 20kg ručkama
PENDLAY ROWS - 5x5 s 70kg
(triset)

+plank a biceps

trénink trval 30 minut

Žena zavelela a dostal jsem 30 minut. Stačilo, bylo to těžké, dobré a příjemně jsem se u toho zadýchával. Přecejenom to byl triset. Rameno u Arnoldových tlaků nebolí. S 20kg ručkama se už i normálně cvičilo.
U bulharů neřeším ani tolik váhu, ale spíš fakt, že se mi hůře drží rovnováha. Nicméně 6x44 jsem tam v moderní historii, co už jsem slabý a nedřepuji 160 v sériích, neměl...
Plank jen na okrasu, ze pondělního BJJ mám rozbité břicho na padrť.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 08, 2022 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 8 ctvrtek

SWINGY - 2x20 s 24 ktb.

Mrtvola sumo - up to 3x130 (nadhmat)
superset
Pullover - up to 3x10 s 35

Diamond push ups - 3x

trénink trval 35 minut

Na značky jsem se dostal pár minut před desátou. 3x130 velmi lehké. Podařilo se mi k tomu hezky srovnat a bylo to znát. Chtěl jsem přidat, ale jelikož jsem musel činku potichu pokládat protože sousedi spí, tak jsem se na to radši vyprdl. Diamond push ups je další cviky kde mě nebolí rameno. Tlaky stále vynechávám, dělám rehab cviky a citím že se rameno trošku lepší.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po září 12, 2022 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 11. nedele

I. fáze ráno

BRADLA - 10-10, 3x6 s 16kg, 10-10

trénink trval 10 minut

-------
II. fáze odpolko

POSTOJ

-rozcvička a stínování
-boxovací pytel cca 14x1 minuta - klasická komba
-stínování - 2x3 minuty

3 rounds of this:
břicho kolečko
hip thruster
krk
zkracovačky
kobry

+biceps, diamond pushups

trénink trval 55 minut

Dneska bude log ve znamení stěžování si .o)
Cvičit už jsem měl v pátek, mělo vyjít i BJJ, ale přijel kamarád opravovat záchod a malá neusnula, tím se posunula ženy práce, já musel vzít kočárek a prohánět se po Kolíně místo abych očuchával suspenzory. V sobotu jsem zase pomáhal manželčině ségře malovat a tak nezbyl čas.
Neděle: Ráno jsem po cestě z krámu měl 10 minut navíc (život otce je někdy těžký) a jelikož bradla jsou skoro jediný cvik co na kozy můžu, tak jsem zastavit, vyndal ketl co občas vozím a dal pár sérek. Jinak bradla fakt rád nemám, doufám, že se mi zahojí rameno a už to nebudu muset nikdy jezdit .o))

Odpoledne po tom, co jsme s manželkou hodinu a půl uspávali dítě a já byl zralej na to si hodit mašli, jsem se odplazil z ložnice do kuchyně a váhal, jestli si jí hodit, jít spát nebo jít cvičit a tak jako správnej magor jsem obětoval spánek a šel cvičit.
Pytel a srandy, bavilo. Jelikož se tam sousedovi váleli i činky, tak jsem přihodil biceps a triceps...
PS: Dnes je moje princezna nemocná, tak místo BJJ budou asi činky, tak snad ve středu. No ještě nehážu flintu do žita...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne po září 12, 2022 8:20 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po září 12, 2022 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:


No ako to tu čítam, to ja mám ešte dreamlife, minimálne, čo sa tréningov týka
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po září 12, 2022 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
DAVID.LOPAN napsal:


No ako to tu čítam, to ja mám ešte dreamlife, minimálne, čo sa tréningov týka
Celkem jo. a to se mi za dva měsíce narodí číslo 2 . Ćinky tam vždy nějak narvu, ale ty bojové sporty vycházejí blbě. Musel bych najít magory, co chtěj chodit blbnout ráno, což není úplně lehké .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 12, 2022 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pestrý život... proto máme manželky... proto si vyrábíme děti... co by za to někteří dali

nic si neházej, ono si to zase sedne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po září 12, 2022 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pestrý život... proto máme manželky... proto si vyrábíme děti... co by za to někteří dali

nic si neházej, ono si to zase sedne
To házení si byl naštěstí joke, přes permanentní únavu si to užívám, naštěstí .o) Ale je to tak jak píšeš, jenom bych cvičil, žral, čuměl na seriály a to můžu v důchodu taky .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út září 13, 2022 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 12. pondělí

BJJ

trénink trval 90 minut

-rozcvička běh
-kotrmelce, parakotouly, plazení atd.
-únik ze side
-poziční grappling. Někdo vás zalehne na side a vy se tím únikem máte dostat pryč. Zezačátku třeba na 60% a pak naplno. Vyfasoval jsem milého pána s 95kg svaly a prackama jak houfnice. Když se zapřel naplno, tak sem ho prostě nevymostoval. Tohle jsme jeli několik kol. On byl samozřejmě profík a nechával mě, jinak bych tam jenom ležel a funěl.
-únik ze side když se soupeř přehodí do kesagatame
-únik nebo spíš možnost z arm triangle, ve chvíli kdy přeléza na druhou stranu ho přehodíte.
-sparingy cca 6x2 minuty. Mezitím jsem měl jedno kolo pauzu.
Spároše - byl jsem krásně bitej jako žito .o)
S hodně jsem na tom byl podobně, ale je znát, že jakmile začínáme ze země a z horší pozice, jde to blbě. Jsem prostě zvyklý hodem získat lepší pozici a pracovat. Aspoň jsem musel něco vymýšlet...
Popíšu alespoň jeden boj: on začínal na mě v kříži (side) měl jsem se z toho dostat, podařilo se mi ho trošku zklepat a on mi sebral nohy a já nohu, chytil jsem patovku a lehce přitahoval, mezitím mi on začal páčit obě nohy. Vtipná situace, abych vyhrál, musel bych mu tu nohu urvat (což opravdu jde, vezmete to silou a odervou se vazy v noze-celkem časté zranění na BJJ-proto tohle vždy hned klepu) takže jsem mu to radši plácnul. Nicméně i on mohl zabrat více, ale mě by to zezačátku jen bolelo přes lýtko. Je skvělý když bojujete s někým kdo je inteligentní a nechce vás zabít .o))
ZÁPORY: Neumim moc unikat z pozic a jsem starej .o)
KLADY: Patovku jsem dal asi vůbec poprvé + se mi zlepšila fyzička na zápasení. Ani jednou jsem nekončil na to, že bych nemohl. Jediné co mě napadá je, že za to může ten boxovací pytel. Taky se musím zvážit, je možnost, že jsem zhubl a nevím o tom...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2022 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 14. středa

ČELNÍ DŘEPY - 3x5 s 60
HORIZONTAL LEGPRESS - 3x10
ZAKOPÁVÁNÍ - 3x12
PŘEDKOPÁVÁNÍ - 3x12
ARNOLDOVY TLAKY - up to 3x8 s 22kg ručkama
PŘÍTAHY STROJ NA ZÁDA - 4x
STAHOVÁNÍ KLADKY - 4x

trénink trval 60 minut

-Poska. Udělal jsem změnu a nedal mrtvoly. Ty budu jezdit doma. Dal jsem po pár měsících čelní dřepy a dobré. Jen jsem musel dát lehkou váhu a dávat si pozor na hamstring, který si vždycky natáhnu když pár týdnů vynechám čelní dřepy nebo normální. Většinou potřebuji tak 2-3 tréninky aby to bylo v cajku a nebo je nepřestat jezdit .o))
Celkově fajn. Rameno už jsem ale u 22kg ruček občas cítil...
PS: Mezitím jsem samozřejmě visel furt na hrazdě, což je rehabko na to zkurvené rameno co mám. Vůbec to dělám všude kde můžu. Prostě 10-20 sekund visim...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so září 17, 2022 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 16. Patek

MMA

trénink trval 75 minut

Sklepní mma.
- rozcvička
- 7x1 minuta boxovací pytel komba
- springy box 3x3 minuty
- single leg takedown, goshi guruma z obraceneho postoje
- ezekiel choke, northsouth choke, útěk z kříže
- sparingy grappling 3x3 minuty.

Sklepik. Za středečních dřepů naprosto rozbitý vnitřní hamstringy. Chodil jsem jak retard. nicméně během tréninku se mi to podařilo docela rozhýbat. Musím to jezdit pravidelně jinak je to hrozná bolest...
Box - je znát jak ho poslední dobou jezdím. Je to docela plynule. Samozřejmě radši mám kickbox či mma, box je pořád moje nejhorší disciplína, ale fajne.
V grapplingu se slabším ale šikovným klukem, tak jsem se záměrně nechával dávat do horších pozic abych to měl těžší. Jednou mě dokonce nečekaně utáhl...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 81, 82, 83  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: