DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2022 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6. čtvrtek

BJJ V KIMONU (GI)

trénink trval: 90 minut
náročnost tréningu: 6/10
váha: 90kg

Včera jsem si koupil kimono a jelikož vycházel výjimečně čas (tento týden podruhé hoho) tak jsem vyrazil na GI čili Brazilské jiu jitsu v kimonu.
Rozcvička byla plná movementů které jsem neznal. Podivné kotrmelce a převalovačky s přeskování ani nevím jak to popsat.
Pak nácviky - to bylo fajn. Jak získat kontrolu nad soupeřem když má kimono či pořádnou bundu a jste na zemi. To bylo dobré. Plus ještě jeden únik.
Sparingy - taky dobré. Jelo se z postoje a oproti bez kimona je to samozřejmě více judistické, ale spoustu Judo hodů znám ze Samba jen ne s kimonem. Člověk si musí více dávat pozor na to, když ho někdo chytí. Normálně se vysmeknete či mu to tam sekundu necháte aby když začne něco dělat jste se vysmekli a šli hned proti, ale tady si to musíte hlídat. Boj o úchop. Naskočil jsem i do jedněch judistických nůžek, ale týpek to udržel, nicméně super, že mě to vůbec napadlo. Cool.
Sumarizace: občas když mi nevyjde trénink NO GI zajdu i na GI, ale není to úplně můj šálek kávy. Je to daleko pomalejší, jiné a víc statické, ale zajímavé. Třeba jednou za měsíc dám, možná častěji...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2022 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 9. neděle

SWINGY - 2x12 s 24
PENDLAY ROWS - 3X5 s 70, 2x5 s 80
MRTVOLA SUMO - 3x90, 3x110, 2x3 s 120

+doplňky: pressy s ručkou, pullover, plank, diamond push ups

trénink trval: 60 minut
náročnost tréningu: 5/10
váha: 90kg

Víkend výlety a užívání sluníčka, jen se blbě nahání čas na trénink. Tak jsem dal neděli ráno. Trénink dobrý, jen k mrtvolám jsem se nemohl zaboha nasetovat a tak stály za prd. Jinak dobré. Na trénink bylo dost času.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 11.úterý

BJJ GI

trénink trval: 100 minut
náročnost tréningu: 6/10
váha: 90kg

-rozcvička - různé nástupy, přehazování, přelejzání atd.
-dvě techniky, jedno bylo škrcení kimonem a jedno taková složitější věc, ale pár postupů jsem tam znal, tak se to hodilo.
-sparingy cca 8x4 minuty. Mezitím 30 sekund pauza a mě tam vyšly ještě dvě dlouhé pauzy jelikož jsme byli lichý počet.

Včera mi to nevyšlo tak dnes kimono. Boj už mi nepřipadal tak divný a začal jsem použít svůj styl nehledě na kimono, jen jsem občas soupeře kimonem víc kontroloval a oni mě. Čímž se hra zpomaluje a už chápu, proč spousta starců přechází na kimono.
Celkově mi to relativně šlo, respektive neřeším reálnosto toho jak mi to jde, ale jak jsem já osobně spokojen. Podařili se mi jedny nůžky (kani basami), za které jsem byl skoro v euforii než mě trenér zjebal, že to je zakázaná technik a že když to hodím blbě tak soupeřovi zlámu kolena. . To už je asi třetí od té doby co tam chodím. Určitě ještě na nějkou přijdu. Nicméně soupeř je namakané zvíře a tak to ustál a řekl mi, že jemu to házet můžu. Nic to nemění na faktu, že ho sice hodím ale za pět sekund mi tam už páčí nohu a bylo mi to úplně k prdu o)))
hodnocení klady: ty nůžky byly super. Ten chvat znám roky (možná patnáct let) ale povedl se mi až dnes. Respektive s kimonem jde daleko lépe.
zápory: furt vlastně stejné. když jsem v dominantní pozici dokážu si slušně kontrolovat soupeře, ale jakmile se mám bránit a jsem dole, je to bída.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to vypadá efektně, ty nůžky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2022 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 12. středa

ČELNÍ DŘEPY - 5x50, 5x60, 5x70
TRAP BAR DL no belt - 5X70, 5X100, 3x3 s 130, 3x150
ARNOLDOVY TLAKY - 10x18, 3x8 s 18kg
STROJ NA ZÁDA - 4x

trénink trval: 40 minut
náročnost tréningu: 4/10
váha: 90kg

Nebyl čas. Čelňáky lehounké, ale bál jsem se křeče, kterou dostávám když to nejezdím (do hamstringu) tak jsem radši skončil dokud to bylo fakt lehké.
Trap bar bez pásku zase tak lehký nebyl a cítil jsem lehce bedra... 3x150 už jsem cítil (RPE 7). Zbytek pumpa...

vlk# napsal:
to vypadá efektně, ty nůžky!

Teď jsem si vyjel na youtube videa kdy to nevyjde a soupeři se zlomí nebo poruší (asi kotník) no pěkné, už to chápu a to jsem si kdysi myslel, že to je nefunkční hod .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2022 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 14.patek

Pullover s v. č. - 15x20, 12x30, 3x10 s 40, 12x30
Pritahy jednorucky -5x7 s 35
Biceps o stehno - 3x6 s 16
Bricho -3x

trénink trval: 40 minut
náročnost tréningu: ?/10
váha: 90kg

Večerní trénink za trest. Nohy rozjebany z tech lehounkych celnich drepu ze stredy, takže jsem pri rozcvičce skoro dostal dostala křeč. Ted je to zatuhle jak prase. Klasika. Ty celnaky fakt musim pravidelne...
No, neco jsem odjel a to se pocita...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2022 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 15 sobota

Boxovaci pytel - 11x1 minuta

Stinovani - 4x2 minuty

Doplnky: vypady, bulhary, triceps, planky, zadky ramen

trénink trval: 60 minut
náročnost tréningu: 5/10
váha: ?


Asi hodinu před tréninkem jsem sezral pizzu a furt mi to leželo v břiše. Díky tomu jsem se chvilkama pěkně zadýchával a fakt to nešlo. Ale vzhledem k těmto okolnostem celkem dobrý trénink. Box usel. 14 jsem neboxoval a bylo to trošku znát...
Pak už jenom doplňky aby se neřeklo...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2022 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 17. pondělí

BJJ NO GI

trénink trval: 90 minut
náročnost tréningu: 6/10
váha: 90kg

-Tradiční rozcvička-variace běhu, hvězdy, kotrmelce, parakotouly, různé přeskoky atd.
-krk
-2 sweepy z butterfly guardu. Útěky když soupeře chytnete do butterfly, jednoduché, elegantní, funkční.
- Z toho se pokračovalo na triangl nebo arm bar. Mám problém triangl dobře chytit. Je to asi vinou špatné mobility kyčlí.
-sparingy 9x3,5 minuty. 30 sekund pauza mezi koly
Sparoše dobré, nikomu jsem nedal nic zadarmo, na druhou stranu se řídím starým heslem "tap early, tap often" o páky na nohách se skoro neperu a na ruce jsem také opatrný. Přecejenom jsem už masters divize .o))
Na některé boje jsem zkusil změnit taktiku, doteď jsem se vždy rval do útoku, ale zkusil jsem to přehodit, občas si počkám já, fungovalo to.
Pozitiva - všechno. Cítím se teď dobře. Většinou teď mám 1xtýdně BJJ a 1xtýdně sklep boxík (či vyjde 2xBJJ)a je to setsakra znát. Tréninky mi teď nepřijdou tak náročné a pohybují se většinou kolem 6/10 a dřív by to bylo určitě 7/10. Na druhou stranu je to i skladbou soupeřů. Většina kluků má mezi 80-85 až na jednoho co má 95, svaly jak decarabas. Koukal jsem na hodinky a je shcopen mě dát průměrně za 25 sekund
Negativa - musím se tlačit do pohybu, mám tendence být statický. Triangl mám problém zavřít když je ramenatější člověk, přitom je to víc o úhlu než délce nohou a svalech oponenta...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2022 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 20. čtvrtek

100 minut skládání a přenášení balíků - víceméně nonstop

20 minut přesun, pak:

(4 sets of this:)
DŘEPY S TRX - 12x
PŘÍTAHY S TRX - 12x

(4 sets of this:)
HRAZDA - 6x
PISTOLE S TRX - 5x

(4 sets of this:)
BRADLA - 10x
HORIZONTAL PULL UPS - 10x
LEGPRESS Z WORKOUT HŘIŠTĚ - 20x

(4 sets of this:)
KLIKY S RUKAMA U SEBE S TRX - 12x
BICEPS NA TRX - 12x

(4 sets of this:)
TLAKY NA RAMENA S TRX - 12x
ZADKY RAMEN - 10x

tahle část tréninku trvala 40 minut. Pauzy kolem minuty

Kámoš mi zavolal jestli nechci dobře placenou brigádu na hodku a půl, tak jsem neváhal. Jelikož jsem měl plán ten den ještě cvičit, tak jsem to dal prakticky v kuse. noooo...Byl jsem po tom pěkně zmrskanej. Navíc mi došla voda už v polovině brigády, ale nevadí, párkrát jsem byl nucený dát i dvouhodinový trénink Samba/grapplingu bez vody a když není vedro tak se dá dá .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2022 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 21. Patek

Sklepni MMA

Trenink trval: 90 minut

Sklep.
- rozcvicka
- opacka hodu. zahlavak, arm drag, unik kdyz vas nekdo chytne zezadu a jak z toho nasadit kimuru.
- utek ze side
- sparingy grappling 3x3 minuty. Lehce.
- lapy. Leva, prava, roundkick atd. 5x2 minuty
- sparingy 3x3 minuty postoj i s hody. Lehce.
- kolecko 4x5, plank 4x

Vse na pohodu. Hodil jsem i svojí první seio nage . Soupeře jsem nalepil na zeď, zablokoval mu ruku a hodil. Jak rika cohen i love my sweatyhole. Nebo to rika jinak? At tak ci tak, je super že můžu svoje detske MMA udrzovat...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2022 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak, #lovemysweathole 🥰
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2022 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podľa mňa pod heslom #sweatyhole nájdeš na nete veci, ktoré nechceš vidieť a s cvičením nemajú veľa spoločného. Možno s tým graplingom
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2022 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak já si pamatuji #lovemyplaguehole ... Carabas pak měl plague-pit nebo tak ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2022 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
no tak já si pamatuji #lovemyplaguehole ... Carabas pak měl plague-pit nebo tak ;)
presne, ale v lete, ked je fakt teplo, sa to same od seba premenuje na sweathole...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2022 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 23. neděle večer

GOBLET SQUAT - 2x10
BULGARIAN SPLIT SQUAT - 6xBW, 6x16, 6x24, 6x40, 6x24
PENDLAY ROWS - 2x5 s 70, 2x5 s 80, 2x5 s 90
TLAKY V SEDĚ S NATAŽENÝMA NOHAMA NA ZEMI JEDNORUČ - 4x10 s 16ktb

Trenink trval: 40 minut

Pozdě večer bez energie, ale udržovačka odjeta. Pendlay na hraně. Více moje tělíčko nezvládá .o)
Noc z neděle na pondělí jsem dostal epesní srajdu Přes den jsem to ještě párkrát pustil, ale už je to lepší. Dneska možná lehký bazén a zítra BJJ?
Je vidět, že s tou sweat/sweaty a já nevim co hole, jsem asi viděl do budoucnosti .o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne st říjen 26, 2022 6:05 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: