DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2022 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 28. Streda

Pendlay rows - 3x5 s 70, 3x5 s 80
Yates rows - 2x6 s 90, 2x6 s 95
DL klasika - 5x95, 5x110, 3x120, 6x130
Bulhary - 4x6 s 16
Plank -4x
Zvedani noh ve visu -3x8

trénink trval: 45 minut
pocitová náročnost tréningu: 4/10
váha: ? kg

Na to, ze jsem byl v noci 2 hodiny nucen koukat na Pata a Mata a pak nosit maleho, to slo.
Podarilo se mi jit cvicit odpoledne a byl to obrovsky rozdil. Fakt se mi chtelo makat. Mel jsem jen 45 min, ale stacilo.
Dl klasika o chloupek lehci nez sumo, ale zase tam neni idealni technika. 6x130 fajn vykon. Furt ted zeru a neni BJJ tak musim davat trosku vahy a prdet na pumping. Taky nemuzu tak casto. Asi az zaxne prace budu chodit rano... Super trenink!
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2022 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 30. Patek

Floorpress tricepsovy - 2x12 s 27, 4x9 s 35
Bradla - 4x8
Zadky ramen - 3x

trénink trval: 35 minut
pocitová náročnost tréningu: 2/10
váha: ? kg

Floorpressy fajn. Bidu stridat na uzko a na siroko ala benc.
Nemel jsem pocit ze by neco zlobilo. Jen u bradel jsem se citil divne. Tezko popsat...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sumarizace posledních dní. V sobotu mi začalo ostrá pichlavá bolest vystřelovat do kyčle á 20 minut. 10-15 sekund libózní bolesti. Další dny to bylo trochu lepší. Už kratší intervaly. Nicméně nic příjemného. Dneska u ortopeda a údajně artróza kyčle. Kde jsem si to uhnal úplně nevim .o))Takže nějaký rehabka a další srandy. Zítra jdu k fyzio, tak uvidíme. Tak teď lehce vršek nějakou dobu a uvidíme.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

well fuck
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
well fuck
To je ještě dobrý. Podle strýčka googla to byla vyhřezlá plotýnka. Čekal jsem to horší.
PS: Doktor se tvářil že rehabka pomůžou a že to není nic fatálního, tak tomu budu věřit .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Dneska u ortopeda a údajně artróza kyčle. Kde jsem si to uhnal úplně nevim .o))

možná při tom tvém dynamickém a agresivním sportu :) ale jinak je to normál, u někoho dříve, u někoho později... u tebe asi dost brzo a ještě kyčel. časem by to chtělo rtg, aby bylo vidět jako moc. bereš nějakou kloubovku? a rozumný pohyb, ať se to "maže".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2023 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, gratulujem k vyhre. Potom sa trosku rozpis, na co sa mam do buducnosti tesit 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2023 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Mno, gratulujem k vyhre. Potom sa trosku rozpis, na co sa mam do buducnosti tesit 😅
Uvidíme. Dneska bude to fyzio. Ještě je tu možnost, že se třeba pan doktor spletl a neni to tak hrozný (už jsem to zažil víckrát než by bylo zdrávo). Na první zprávě to bylo napsáno a na druhé o tom není ani zmínka...

vlk# napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
Dneska u ortopeda a údajně artróza kyčle. Kde jsem si to uhnal úplně nevim .o))

možná při tom tvém dynamickém a agresivním sportu :) ale jinak je to normál, u někoho dříve, u někoho později... u tebe asi dost brzo a ještě kyčel. časem by to chtělo rtg, aby bylo vidět jako moc. bereš nějakou kloubovku? a rozumný pohyb, ať se to "maže".
Poprvé v životě mám pocit, že to není z bojových sportů. Poslední dny si všímám toho jak se pohybuji a našel jsem spoustu špatných vzorců hlavně ze sezení. Mám tendenci sedět s jedno nohou, překřížené nohy. Dlouhodobě spím na jednom boku kvuli dětem. tak jsem to zkusil změnit a uvidíme. Na rtg jsem byl, tak taky uvidíme .o)

A kloubovku chci koupit. Nemáš nebo někdo jiný nějaký tip na fajn kloubovku za rozumnou cenu?
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2023 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6. Patek

Kliky - 3x10
Bradla - 3x10
Floorpress s ruckama - 3x12 s 27

trénink trval: ? minut
pocitová náročnost tréningu: 1/10
váha: ? kg

Fyzio dobre. Na artrozu to nevypada. Jen pretizene flexory. Spatne chodim, stojim ...mam protahovat, chvilku dat paizu od tezkych cviku, vic se hlidat pri chuzi a budu pry ok ..tak jsem dal pak lehce kozy.
Ps: dnes prvni den bez bolesti. Prijemne ...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2023 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cha! Stavil by som sa, ze aj u mna je ta ista pricina... len kvoli vyrazne slabsej pravej nohe to citim viac na nej.
Tfuj tfuj tfuj, nech nas kalcifikaty obechadzaju este 50 rokov. 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2023 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to vidíš, nač stahovat kalhoty... na takovou artrózu seš ještě mladej... ale samozřejmě ty klouby po těle jsou už v různém stadiu progresu, který se dá dostatečně dlouho oddalovat ;)

DAVID.LOPAN napsal:
A kloubovku chci koupit. Nemáš nebo někdo jiný nějaký tip na fajn kloubovku za rozumnou cenu?

za rozumnou těžko říct... beru Alavis Maxima Triple Blend (Extra silný 700 g), teď už je ochucený, takže no problemo, v lékárnách se dají využít různé benefity a při 1 odměrce denně (cca 5 g) to máš skoro na 5 měsíců. ale je potřeba brát pravidelně a delší dobu.

a pokud potřebuješ něco zaléčit akutně, tak Universal Animal flex 44 sáčků, to je celkem slušný "koktejl".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2023 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
tak to vidíš, nač stahovat kalhoty... na takovou artrózu seš ještě mladej... ale samozřejmě ty klouby po těle jsou už v různém stadiu progresu, který se dá dostatečně dlouho oddalovat ;)

za rozumnou těžko říct... beru Alavis Maxima Triple Blend (Extra silný 700 g), teď už je ochucený, takže no problemo, v lékárnách se dají využít různé benefity a při 1 odměrce denně (cca 5 g) to máš skoro na 5 měsíců. ale je potřeba brát pravidelně a delší dobu.

a pokud potřebuješ něco zaléčit akutně, tak Universal Animal flex 44 sáčků, to je celkem slušný "koktejl".
Zkusím, díky.

cohen999 napsal:
Cha! Stavil by som sa, ze aj u mna je ta ista pricina... len kvoli vyrazne slabsej pravej nohe to citim viac na nej.
Tfuj tfuj tfuj, nech nas kalcifikaty obechadzaju este 50 rokov. 😅
Jj je to dost možná. Určitě to tak má dost lidí. Špatné boty, roky sezení ve škole ve věku kdy by člověk neměl takhle sedět atd...

trénink 8. ledna neděle

BULHARY - 1x5 (ne)
PŘÍTAHY JEDNORUČKY - 4x12 s 27
POMALÉ SHYBY - 3x3
BICEPS - 4x

trénink trval: ? minut
pocitová náročnost tréningu: 1/10
váha: ? kg

Zkoušel jsem bulhary a nešlo to. Záda jsem dal lehce, tam bez problémů. Shyby ultrapomalé kvuli brachialisu, ale takhle nic nebolí.
Jinak fyzio říkala, že nemám disbalance hamstringů vs. stehen, což mě potěšilo. Trochu mám posílit zadek a bude to ok...
Další lehoulinký trénink, ale vše se počítá.
PS: Co se týče váhy, tak žiju v blahé nevědomosti a záměrně se nevážím, ale určitě jsem tak 2kg přes vánoce nabral. Domácí vaječňák je prostě droga o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2023 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 11. středa

ARNOLDOVY TLAKY VE STOJE S RUČKAMA - 10-10-8 s 19kg
PRESSY S JEDNORUČKAMA VE STOJE - 3x10 s 19kg
ZADKY RAMEN - 4x

trénink trval: 25 minut
pocitová náročnost tréningu: 1/10
váha: ? kg

Včera dost bolesti (vypadá to, že mi to stres násobně zhoršuje-jinak si to neumím vysvětlit), tak byl ráno čas na trénink. Nebolelo to le víc ani míň. Ráno jsem si přivstal a užil si svých 20 minut aby mi neatrofoval ten minizbytek .o) Rameno vůbec nebolelo. Takže aspoň něco. Možná se brzo dostanu do fáze, kdy to budu moci přestat zmiňovat...o)
Aspoň něco...
PS: Večer se mi podařilo zalehnout v půl desáté a spát prakticky nepřerušovaně až do 5.45. Takže slušný luxus a vlastně jsem i ráno litoval, že zrovna dnesk musím dřív do práce. Jinak bych si zacvičil ještě víc. Asi fakt rána budou moje...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2023 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 12. ledna čtvrtek

ÚZKÝ BENČ - up to 6x80
ZÁDA STROJ PŘÍTAHY - 4x
ZÁDA STAHOVÁNÍ KLADKY - 4x

ZÁDA JINEJ STROJ .O) - 3X
superset
STROJ NA KOZY - 3x

+triceps a zadky ramen

trénink trval: 25 minut
pocitová náročnost tréningu: 1/10
váha: cca 91 kg

Večer jsem dostal ďábelský nápad, jít cvičit ráno znova. Akorát jsem si nepřipravil věci a nenastavil vhodně budík, takže okénko bylo časově menší, než bych chtěl a musel jsem dost spěchat, ale stejně jsem kripl, tak to stačí .o) 6x80 úzký benč super. Evidentně mi floorpressy
jsou schopné udržet jakýstakýs základ. Rameno nebolelo. Chtěl jsem dát i nějaké předkopávání a zakopávání na nohy, ale ještě to chvilinku nechám...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2023 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13. ledna pátek

ranní BJJ

pocitová náročnost tréningu: 3/10
váha: ? kg

Takže včera na fyziu a paní tvrdí, že mám oslabené svaly/skříplý nerv mezi L4 a L5 na zádech. Že s kyčlí nic nemám (tohle odpovídalo i mým prvním pocitům). Nasadila mi nějaké cviky a včera večer, mi to tam při jednom hezky křuplo a měl jsem pocit, že to je ono. Od té doby jsem neměl nájezd bolesti. Samozřejmě v dálce něco cítím, ale nebolí to. Instinkt mi říkal, že jít na ranní BJJ by mohlo být skvělé a že si dám jen lehké sparingy a ono se to protáhne a udělá mi to dobře a udělalo...
Jinak teď otázka komu věřit. Doktor tvrdí kyčel. Fyzio tvrdí kyčel. Druhá fyzio záda a pak se v tom má laik vyznat .o)
-6 minut rozcvička - jumping jacks, běžky, boxování na místě
-techniky/drilly: armbar, triangl, útěk z guardu, přelez z guardu, triangl z různých pozic. Him bump sweep...
-lehké sparingy ze země 3x3 minuty (30 sekund pauza mezi koly)
Perfektní. Jel jsem lehounce a boží. Tím že jsem si vybral dva dobré kluky a jednoho lehkého, mohli být sparingy na pohodu a jentak jsme se oblejzali. člověk u toho dělal mosty, různě přeskakoval a noze/zádům se to líbilo...
Já to tak miluju...
PS: třetí trénink po sobě a mě se konečně vrací apetit...
EDIT: Když jsem ve vítězné pozici tak přehodím nohu a jakoby sjedu a dostanu se často do zvláštní pozice, kdy soupeři zablokuju jakoby předloktí a když začnu páčit, bolí ho to. Při hodně velkém tlaku bych mu asi pohmoždil svaly v předloktí. Vydržela by to jeho kost? Netuším, ale je to boží a tlačím opatrně. Asi jsem vymyslel novou submisi.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: