DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2023 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
Včera jsem si ve tři ráno hrál hodinu v teepee. Byla hodná a nechala mě zakrýt se aspoň dekou a sedět


Fakt hodná Skús ju nabudúce ukecať, aby si mohol aj ležať a možno aj zavrieť oči
To jsem zkoušel, ale vždycky mi řekne "tatínko, je noc. Nespi" Nebo mi nacpe ty malinký pracinky do obličeje a otevírá mi oči.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út březen 28, 2023 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi by som mal byt vdacny, ze moji chalani si v noci vzdy pytaju mamu... a vlastne vacsinou ani velmi nevymyslaju.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2023 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 29. streda

ČELNÍ DŘEPY - 5x50, 5x60, 5x70, 5x80, 5x90
BENČ S JEDNORUČKAMA - 12x24, 12x34, 12x34, 15x24

+doplňky: 2cviky na záda, triceps, zadky ramen, hamstringy

pocitová náročnost tréningu: 5/10
pocitová radost z tréningu: 6/10
váha: ? kg
trénink trval: 35 minut

Rychlovka. Víc času nebylo.
Dřepy do 5x90 slušné. Ještě byla rezerva. Akorát mě to ale má tendenci házet dopředu odspodu, pak se to vyrovná. Tzn. něco je slabé (core?) nebo mobilita? Neví někdo?
Benč s jednoručkama eh. Tak toto ne vážení, nebaví. Nebaví mě je brát ze stojanu, nebaví mě si je nadhazovat, ani s nima cvičit. Jenže rameno u benče bolí. Takže tady moc přihazovat nebudu a budu to rvát víc do opáček, což mě taky nebaví .o))
Dobrý trénink. Čelní dřepy velmi pěkné. Spokojenost.

cohen999 napsal:
Asi by som mal byt vdacny, ze moji chalani si v noci vzdy pytaju mamu... a vlastne vacsinou ani velmi nevymyslaju.

Bibi si taky říká o mamču, ale ta zase musela kojit Nica a tak vzala zavděk i tatíkem
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2023 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:

Tzn. něco je slabé (core?) nebo mobilita? Neví někdo?

U klasických se to děje, když jsou hamstringy a spodek zad silnější než kvadricepsy, tak tělo využije to co mu jde. U čelňáků většinou vršek zad (vzpřimovače hrudní páteře) což jde ruku v ruce s mobilitou zápěstí a hrudní páteře, abys to správně usadil a držel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2023 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Nebo mi nacpe ty malinký pracinky do obličeje a otevírá mi oči.


To mi dela pri uspavani 🤣

Hezky jsme se tu sešli 🤣
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2023 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne pomohlo častejšie drepovať vpredu a ísť ATG a dole to neodrazat, všetko bez opasku. Časom dávam takto viac než niekedy som dával na paralel, takže zmysel to má.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2023 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za rady. Zkusím na tom popracovat. Atg jedu, ale dole asi trošku odrážím...A silnější záda a hamy jsem měl asi vždy. U klasických dřepů to při těžkých seriích vypadá jako good mornings .o)
Ustinov: je to tady slušný klub fotříků.


trénink 30. čtvrtek

BJJ

pocitová náročnost tréningu: 5/10
pocitová radost z tréningu: 8/10
váha: 90-92 kg
trénink trval: 80 minut


-rozcvička kotrmelce, žížalky
-nácviky útěk z guardu do kříže+pak se nabalovaly techniky tzn. nacvičí se jedna a přidá se další která navazuje na tu minulou a přidá se další atd...
-pak člověk z kříže přelezl přehozením nohou do halguardu kde ho soupeř chytil, následovala americana, pak přímá americana, pak arm triangle a nakonec útěk z arm triangle. Uff.
Jelikož dílčí části znám a nejsou pro mě nové, tak je to ok, ale být začátečník tak už by na mě tohle bylo asi moc. Takhle mi tam luxusně docvakávají detaily a zlepšuje se moje hra.
-sparingy 3x4 minuty 20 sekund pauza (pak jsem musel zdrhat uspávat).
-Soupeř 1 - 115g kg svaly tuk 185cm - to je pohodový chlapík, jeli jsme z postoje a asi dvakrát mi tam vlezl na judistické hody, ale při jeho váze a mojí váze jsem si nebyl jistý, jestli ho vlastně chci házet, tak jsem to nechal a šli jsme na zem. Tam oblejzačka na pohodu. Jakmile se dostane na mě mám pramálo šancí utéct...
-Soupeř 2 - budu mu přezdívat Pan Božský - cca 95 rýslých svalů, pazoury jako hovado a umí to. U něj mám vždy pocit, že jsem mentálně retardovaný, jakmile mu do něčeho vlezu, tak se začne smát. Nevím jestli je tak milý a nebo se směje retardům...Přitom reálně nemůže být silnější než já třeba o 30% procent, ale jakmile se to spojí s tím, že to umí, tak každý úhel, každý úhyb, každá skulina udělají to, že mám pocit jako bych vážil 60 a on 100kg...Zajímavé.
-Soupeř 3 - 80kg menší obranář. Výborná obrana. Neměl jsem vůbec pocit, že by mě mohl jakkoliv ohrozit, ale dokázal se všemu ubránit. Musel bych ho hodně zmáčknout silou abych ho porazil...
POZITIVA - Zase jsem utekl z trianglu, juhůůů.
NEGATIVA - Když jsem unavený začínám být pasivní.
Boží trénink.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2023 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 2. 3. neděle

BULHARY - 2x6, 6x16, 2x6 s 24
MILITARY PRESS - 5x30, 5x40, 5x45, 5x50, 5x52, 7x52

pocitová náročnost tréningu: 4/10
pocitová radost z tréningu: 5/10
váha: ? kg
trénink trval: 35 minut

Kolem desáté večer se mi podařilo doplazit se na trénink. Dal jsem si předtím nalačno protein co jsem objednal z ronnie, jako prošlý, ale jakože dobrý. Fuj to je kekel. Do 15 minut mě začalo bolet břicho, ale tak nějak jsem to docvičil. Pak jsem se najedl a za půl hodky už ok. nebudu psát co to je, kdyby něco tak PM .o)
Nohy lehounce, pressy docela fajn. Pomaloučku to leze nahoru a cítím tam větší jistotu. Cvik mě baví...Chtěl jsem dát ještě něco, ale nechtěl jsem pokoušet to břicho.
Nicméně tento týden jsem byl 4x. 2 těžké a 2 lehké, takže dobré. Uvidíme tenhle...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2023 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím napíšeš mi na martin@ronnie.cz, co to bylo za produkt? Zkusil bych si ho taky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2023 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 4. 4. úterý

HORIZONTAL PULL UPS - 4x12
PŘÍTAHY S TRX - 4x10-12
PŘÍTAHY S TRX NA ŠIROKO - 4x12
ZADKOSTŘEDY RAMEN NA TRX - 4x6

pocitová náročnost tréningu: 2/10
pocitová radost z tréningu: 7/10
váha: ? kg
trénink trval: 18 minut

S dcerou venku. Vydržela to se mnou krásných 18 minut a pak už mě tahala na kačenky. Byl jsem vděčný aspoň za to. Já aspoň lehoulince odcvičil záda. S TRX mě to občas baví, ale potřeboval bych daleko víc času a sérií, ale fajn. Dneska budou činky a to těžké dřepy a něco na kozy. Budu mít víc času než jen 30-35 minut, tak i protáhnu trošku pauzy a nebudu se tolik hnát...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2023 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 4. 4. pondělí

HORIZONTAL PULL UPS - 4x12
PŘÍTAHY S TRX - 4x10-12
PŘÍTAHY S TRX NA ŠIROKO - 4x12
ZADKOSTŘEDY RAMEN NA TRX - 4x6


pocitová náročnost tréningu: 2/10
pocitová radost z tréningu: 7/10
váha: ? kg
trénink trval: 18 minut


S dcerou venku. Vydržela to se mnou krásných 18 minut a pak už mě tahala na kačenky. Byl jsem vděčný aspoň za to. Já aspoň lehoulince odcvičil záda. S TRX mě to občas baví, ale potřeboval bych daleko víc času a sérií, ale fajn. Dneska budou činky a to těžké dřepy a něco na kozy. Budu mít víc času než jen 30-35 minut, tak i protáhnu trošku pauzy a nebudu se tolik hnát...

Ronnie napsal:
Prosím napíšeš mi na martin@ronnie.cz, co to bylo za produkt? Zkusil bych si ho taky.

Máš to na mailu. Pokud se neozveš, tak počítám, že si měl žlučníkový záchvat.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne st duben 05, 2023 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2023 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 4. 4. úterý

SCHODY - 5 minut
ČELNÍ DŘEPY - 5x50, 5x60, 5x70, 3x80, 3x90, 3x95
PŘEDKOPÁVÁNÍ - 100 opáček s 25kg v různých sériích
ZANOŽOVÁNÍ - 4x
CICKOSTROJ - 5x
BENČ JEDNORUČKY - 2x10 s 32kg
BENČ ŠIKMÁ JEDNORUČKY - 12x16, 12x18, 12x20, 12x22kg


pocitová náročnost tréningu: 5/10
pocitová radost z tréningu: 7/10
váha: ? kg
trénink trval: 50 minut

Dobré. Bavilo. Čelní dřepy tak akorát. Pokud bych dal příště 3x100 tak mám nejlepší formu v novodobé historii.
Kozy jsem napumpoval a celkem si to užil. Rameno jsem v dálce cítil tak lehčí váhy. Ostatně jako vždy...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2023 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:

Dobré. Bavilo. Čelní dřepy tak akorát. Pokud bych dal příště 3x100 tak mám nejlepší formu v novodobé historii.

Slyšel jsem příště 3x105?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt duben 06, 2023 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 5. 4. středa

biceps, středy ramen, břicho - pár sérek od všeho lehce


pocitová náročnost tréningu: 1/10
pocitová radost z tréningu: 4/10
váha: ? kg
trénink trval: 10 minut

V práci klid a našel jsem 2xcca 10-12kg cihličky s úchytem, tak jsem dojel biceps, středy ramen a dal si trochu břicho. Dle zápisu jsem toto 14 dní vynechal. Tak jen aby bylo vše. Samozřejmě ultralehký trénink...

MilanT napsal:
DAVID.LOPAN napsal:

Dobré. Bavilo. Čelní dřepy tak akorát. Pokud bych dal příště 3x100 tak mám nejlepší formu v novodobé historii.

Slyšel jsem příště 3x105?
nooo zatim budu postupovat pomalinku a uvidíme jestli z toho něco vykřešu .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2023 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 7.4. patek

BJJ


pocitová náročnost tréningu: 7,5/10
pocitová radost z tréningu: 8/10
váha: 91 kg
trénink trval: 110 minut

-rozcvicka standard. Nejake pohyby se mi lepsi...
- achilles lock. Nejzakladnejsi paka na nohu. Stara pres 2000 let. Zakladni variace a uniky. Sranda je, ze unik jsem delal stejne jen diky instinktu uz roky...
-sparingy. 5x4 minuty. 30 sekund pauza mezi koly. Pak 5x2 minuty bez pauzy. Respektive pauza na zmenu soupere...
5 souperu. Nejtezsi kolem 100kg. Zbytek spis lehci...
Na konci mi ten 100kg týpek rekl, ze jsem magor, ze nic tak hrozneho jeste nezazil a to jsem jel na cca 75 procent... Potesil Samozřejmě to, že jsem jel relativně lehce jsem mu neříkal...o)
- neco se darilo, neco ne. Klasika. Na jednoho zacatecnika se mi povedla upravena verze kesagateme co ksem odkoukal z videa. Potesilo. První krok je se páku naučit. Druhý krok je vzdy byt schopny to dat nekomu slabsimu, kdo se ale brani. Třetí těm lepším a pak i těm nejlepším. I když se všeho se dá utéct dokud to není naplno nasazené...
Dobreee. Dnes me boli cely clovek...Miluju to! Snad mé stařecké tělo vydrží ještě hodně zim téhle zábavy.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne út duben 11, 2023 8:01 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: