DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 6:24 pm    Předmět: DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Odpovědět s citátem

Pro lepší orientaci obsah :o) Zatím netřeba, ale časem snad jo .o)

OBSAH:
FOMIN-BENČ, BĚH, FYZIČKA A SVALY-----------------strana 1-3 mého logu
FIGHTER PULL UP ----------------------------------------strana 4--5 mého logu
cesta k 600 ti shybům za hodinu------------------------strana 5--6 mého logu
letní flákání před odjezdem a trénink na Zélandu-----strana 6--8 mého logu
vesnický Crossfit -celková fyzička, trocha síly a první krůčky--strana 8--14 mého logu
vesnický Crossfit -síla,fýza,vzpírání--strana ----------strana 14--15 mého logu
flákání přes zimu ----------------------------------------strana 16-17 mého logu
nabereme trošku masa ---------------------------------strana- 18
cvičme v rytme-větší nohy------------------------------strana 19-20
8x4, 4x8, 3x12 Chad Waterbury-------------------------strana 22-23
stařecké MMA------------------------------------strana 23-současnost
postupný přechod na brazilské ju jitsu ----------strana 57 (BJJ)...


Zdravim,
dlouho jsem přemýšlel jestli si založit log, nebo ne a pak jsem si řekl, proč ne? Stejně si to budu číst asi hlavně já :o)

HISTORIE: Cvičim od roku 1996 (kliky, dřepy, malé činky). Poprvé v posce v roce 1999 (ročník 82). V roce 2003 asi půl roku ve znamení kickboxu.
Léta 2004-2007 ve znamení trojboje DL-220, Benč-155,Dřep-205, (při váze cirka 105kg raw) ale záda pobolívaly, prsní svaly se vzpouzely a tak jsem na to hodil bobek. Mám relativně úzkou kostru a mám podezření, že na to prostě nejsem stavěný.
Pak 3 roky Sambo, MMA kdy jsem posku jen tak šmrdlal. Pak roky udržovačka. Pak nová láska-běh, kde jsem uběhl max. 22 km s vahou 96 (při výšce 176) na což jsem řádně pyšnej Pak trošku problémy s nohou, ztráta fyzičky a zase udržovačka a život, jó život :o)
Pak mě dostala krize středního věku a začal se mi líbit Cross Fit (nesouhlasím se vším, ale ten duch se mi líbí).
V roce 2018 jsem se vrátil k bojovým sportům. Zezačátku veeelmi lehce tréninky tak 1-2x za měsíc a postupně jsem pak přidával. pak dělal pár let lehce MMA a nakonec přešel už jen na zem a BJJ či grappling jako celek...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne st únor 21, 2024 7:21 am, celkově upraveno 58 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 6:28 pm    Předmět: Re: DAVID.LOPAN - Benč, Crossfit, Hrazda, Běh, KB, Šmrdlání Odpovědět s citátem

DEN 51:

BENČ: 5x6 s 96kg (objemová fáze Fomina)
superset s PŘÍTAHY JEDNORUČKY - 4x6 s 35kg

WOD: ANGIE
100 SHYBŮ (07:45 a nový PR!)
100 KLIKŮ
100 DŘEPŮ
100 SIT-UP
čas: 21.45 a celkový čas tréninku 48 minut


Takže Fomina jedu od minulého týdne a dneska byla objemová fáze. Bylo to tak středně těžký a tak jsem to prokládal přítahama ručky.
WOD Angie - hrazda super. Novej rekord, ale zbytek hrůza. U dřepů jsem myslel že mi prasknou nohy a u břicha jsem skoro brečel. Mé břišní svaly jsou prakticky nijaké, ale díky rekordu na hrazdě jsem spokojen
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar, návrat ztraceného syna! :-) Tvé logy mě vždycky bavili, budu číst! Přeji hodně zdaru a žádné další zdravotní problémy. Co konkrétně máš se zády?
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 7:12 pm    Předmět: Re: DAVID.LOPAN - Benč, Crossfit, Hrazda, Běh, KB, Šmrdlání Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
[b] DEN 51:
100 SHYBŮ (07:45 a nový PR!)


cože?
totální masakr
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út duben 15, 2014 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Nazdar, návrat ztraceného syna! :-) Tvé logy mě vždycky bavili, budu číst! Přeji hodně zdaru a žádné další zdravotní problémy. Co konkrétně máš se zády?
Díky! :o) se zádama ani moc nevim. Měl jsem tušim nějakou skoliozu, pokud ty záda nepřetěžuju těžkýma cvikama tak je vše celkem ok (nicméně kamarádka dělá fyzioterapeutku, tak přemýšlím nad návštěvou) . Do toho mám sedavé zaměstnání, což zádům taky moc nepřidá. Nicméně nohy cvičit může v posce naplno (legpress, předkopy, zakopy) doma chci pravidelně Goblet squaty a Bulgarian squaty (do toho běh). Takže nohy nejsou úplně slabý (aspon objemove ne). Jen prostě zatim (třeba časem jo) žádné MT, Dřepy a vzpěračké cviky. Dobrá zpráva je, že můžu swingovat, takže swingovat budu. Prostě pár cviků nemůžu, ale jelikož jsem kondičák tak to neni moc problém...

Cmeni: :o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: út duben 15, 2014 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Irenka sa vratila!!!!!! Totiz, Lopan sa vratil, nemozem tomu uverit..po rokoch.... Vitaj, samozrejme log budeme sledovat, ako vzdy...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út duben 15, 2014 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Irenka sa vratila!!!!!! Totiz, Lopan sa vratil, nemozem tomu uverit..po rokoch.... Vitaj, samozrejme log budeme sledovat, ako vzdy...

Díky

DEN 53:

BĚH - 5KM


Dneska jsem v polovině běhu chytil kroupy a bylo to vážně...no...rustikální...řekněme.
Byl jsem unavenej, ale aspoň 2xtýdně musim jít abych dodržel co jsem si předsevzal a trošku se vyběhal...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 54: Váha - 88 kg

HORIZONT LEGPRESS - 10x100, 10x110, 6x130, 6x140, 6x150
PŘEDKOPÁVÁNÍ - 5x
ZAKOPÁVÁNÍ - 5x
LÝTKA V SEDĚ - 6x
BŘICHO STROJ - 5x

ZÁDA STAHOVÁNÍ KLADKY ZA KRK -4x10
superset TRICEPS KLADKA -4x10

BENČ (STŘEDNÍ - FOMIN) 4x4 s 90kg
superset HYPEREXTENZE - 4x10

4 KOLA (30 SEKUND PAUZY tohoto-tzn. dohromady 32bradel, 100swingů, 40kliků):
KLIKY NA BRADLECH - 8
SWINGY (16KG KTB) MIXLÉ SWINGAMA JEDNORUČ - 25X
KLIKY NA PĚSTECH - 10

5 minut kolo cesta domu .O)
trénink trval: 62 MINUT


Dneska velká únava kterou jsem naštěstí roztahal. Návštěva posilovny, takže hromada srandiček.
Fomin-dneska střední benče (podle rozpisu) ale byly strašlivě lehký (sérií bych zvládl klidně 20-30) o)). Nicméně tenhle trénink je odzkoušen a baví.
Na konci swingy-no v posce maji max 16kg Kettlebell s čímž mě prostě swingovat nebaví. Lítá to tak nějak samo a neni to prostě ono. Doma mám 24kg kterej je taky lehkej (na větší zatim nejsou peníze, ale rozhodně přikoupim) ale s nim mě to už baví. Celej trénink docela rychlej (rozcvičuju se mezi pracovníma sériema na ty další a šetřim tak čas). Záda mám ještě napadrť z pondělích shybů...Spokojenost.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ha ha, necekal jsem, ze se nekdy jeste vratis :) log budu sledovat, tak at to slape :)
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach: Díky. Akorát jsem po návratu koukal, že mi zmizelo tak 80% všech příspěvků :o)

DEN 56:

BENČ (LEHKÝ) - 4x8 s 80kg
HSPU - 6 (PR), 4, 3, 4
SWINGY 24KTB - 8x15 (pauzy 30 sekund)
UPAŽOVÁNÍ VE STOJE - 3x8
PŘÍTAHY V.Č. K BRADĚ NAŠIROKO - 3x8
ZADKY RAMEN - 3x12

trénink trval: 45 MINUT


Je zajímavý jak to tělo funguje. Pá, so, po,ut,st byly těžké tréninky (ani né plánovaně ale o víkendu jsem byl s kamarádem a tak jsme makali, blbli a běhali ) a hnedle je tělo unavený a žádá si lehký trénink :o) Dneska všechno těžký jako prase a žádná energie. Únava převeliká. Takže mimo HSPU, kde byl osobák (No jedu je tři týdny, takže osobáky padaj skoro každý trénink ). To mám rád na nových cvicích. Jinak vše lehce-nelehce. Delší pauzy, ale lehčí trénink jsem dnes plánoval, takže vlastně vše podle plánu :o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEN 57:

HRAZDA NAŠIROKO - 10, 4x5 s 20kg v baťohu .o)

PŘÍTAHY V PŘEDKLONU S OPOROU HRUDNÍKU - 3x10 s 28 ručky
superset GOBLET DŘEP - 3x10 s 24KTB

BULGARIAN SQUAT - 3x6 s 9kg

HRAZDA ŽEBŘÍK 1-2-3-4-5-6-4 (90 sekund pauza a druhá série) 1-2-3-4-5-4

BICEPS VE STOJE - 3x10 s 16ručky

BICEPS O KOLENO - 3x

WOD: DEATH BY BURPEES
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13 (tzn. 91 dohromady)

trénink trval: 52 MINUT

Dneska docela energie. Vše příjemné. Akorát u bulharů se trošku pasuju s technikou a hlavně s rovnováhou, ale zvyknu si a přidám.
Žebřík na hrazdě je klasika. Uděláte 1, čekáte 10 vteřin, 2 deset vteřin atd. dokavad neselžete.
WOD - DEATH BY BURPEES - start každou minutu. Uděláte 1 angličák odpočíváte do zbytku minuty. Na začátku druhé minuty uděláte 2 a odpočíváte zase do konce minuty. Pak na začátku třetí 3 a zase odpočinek atd. do té doby co zvládáte. Tak tohle je slušná prasárnička panečku. Řekl a ujedl řádně uzrálé jitrnice. Bylo to totálně na plech. Ani smrt mé milované by mě nedonutila dostat se na 14. Končil sem a poslední třináctý jsem končil pádesátou osmou vteřinu a byl jsem totálně v hajzlu. Snažil jsem se opravdu každé opakování vyskočit a tlesknout. Pak už jsem tleskal jak na koncertě Moravanky a byla to parodie na tlesknutí...Další sérii ani nemělo smysl načínat. Udělal bych tak 3 . Nicméně dobrý je, že ačkoliv jsem byl dost udýchanej a nohy mrtvý, tak jsem se ze zadýchání probral tak za minutku. Angličáky budu dělat častěji protože mi nejdou. Moje slabina-nohy,břicho. Zamakám a zlepším. Dneska obrovská spokojenost. Třináct jsem nečekal. Byl jsem připraven na 11-12. Jsem si jistej že 91 jsem jich nedal ani když jsem dělal sambo a dělali jsme je :o) Skvělej trénink!
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus Cindy na čas a nebo 100x angličák na čas
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten žebřík to je jako, že tam celou dobu visíš? Nebo se udělá shyb a můžu si těch 10s odpočinout?
edit: to je vlastně kravina tam takhle dlouho viset, tak se chci zeptat alespoň na ty angličáky, to děláš nějakou speciální techniku, že tam tleskáš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
smetak


PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to znamena, ze pri vyskoku tlesknes nad hlavou
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

flew napsal:
zkus Cindy na čas a nebo 100x angličák na čas
rozhodně během pár dní zkusim aspoň Cindy. Angličáky zařadim pravidelnějš a pak také zkusím. Cítím z nich velký benefit pro fyzičku...


Cmeni napsal:
Ten žebřík to je jako, že tam celou dobu visíš? Nebo se udělá shyb a můžu si těch 10s odpočinout?
edit: to je vlastně kravina tam takhle dlouho viset, tak se chci zeptat alespoň na ty angličáky, to děláš nějakou speciální techniku, že tam tleskáš?

Nene seskakuješ. Uděláš shyb a odpočíváš 10sekund. Já už zhruba 8ou vteřinu dávám oči pryč ze stopek a pomalu se věšim :o)) tohle většinou zařazuju když nevim co dál, jsem línej dělat víc opakování a unavenej. Na tohle se zmůžu vždycky. Navíc je to třeba dobrý když člověk nestíhá, protože se u toho nemusíš skoro rozcvičovat, protože tě to jakoby samo rozcvičí (nicméně na začátku tréninku se vždy tak 10 minut rozcvičuju)
A jinak jak psal smeták, při výskoku tleskneš nad hlavou. V mém případě jsem pak byl rád že sem vůbec nějak dokázal vyskočit a nezabít se u toho. Tleskal jsem pak jak ponocnej.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: