DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po duben 27, 2020 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink středa

BENČ JEDNORUČKY ŠIMÁ LAVICE - 12-12-12- opáček s 27,5 ručkama
PŘÍTAHY V PŘEDKLONU S OPOROU HRUDNÍKU - 8-8-8 s 27,5 ručkama

Ultrarychlovka. Nebylo víc času. Takže minulou středu takto, pak předělávání bytu a příprava na stěhování. Už se těším na svoji posku ve sklepě. A dneska konečně do fitka na půlhodinovou rychlovku...Těším se.
PS: chtěl jsem dát nějaký lehčí trénink o víkendu, ale řekl jsem si, že větší pauza mi neublíží kvuli těm zádům.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2020 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink pondeli

Čelní dřepy - 2x5 s 60
Mrtvé tahy trapbar - up to 5x110
Bench s jednoručkami - up to 6x34 kg rucky

Doplnky: zada kladky, bicak, tricak, stredy a zadky ramen


Poprvé po dlouhé době fitko. Čelní dřepy šly velmi lehce nicméně pake chytila skoro křeč, jakmile to dlouhou dobu necvičím tak se to stane... easy v ramci moznosti. Cas jsem mel jen na 30 min trenik. .

trénink ctvrtek

Mrtvé tahy trapbar - up to 3x130
Bench s jednoručkami - 3x8 s 32 kg rucky

Doplnky: zada kladky, bicak
na bicák jsem objevil dokonaly cvik na kladce na záda se speciálním nástavcem. Vůbec mě z něj neboleli šlachy ale jenom bicák. Krasa. Cas jsem mel zase jen pul hodky, ale zatim staci... První fáze stěhování je za námi a teď už to bude víc na pohodu...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2020 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proběhlo pár nezapsaných tréninků - pamatuju si jen zběžně
1) trap bar mrtvoly do 4x135
+spousta doplňků
2) ONE ARM KTB PRESSY s 24. 10 opáček (ruka se lepší)
+hromada břicha


trénink pondělí

TRAP BAR MRTVOLA - up to 4x140
ČELNÍ DŘEPY - 3x5 s 60
LÝTKA
BENČ RUČKY - up to 6x35 (ruka pouští zase o milimetřík víc)
+spousta doplňků na zbytek těla.

První trénink co už nemusel být rychlovka. Jsme skoro dostěhování a zase bude víc času. Užil jsem si to.
Mrtvoly teď přihazuju 5kg na trénink. Zatím furt docela lehké.

trénink úterý

MMA POSTOJ

První MMA od korony. Dneska to vedl nějakej týpek co je dobrej v postoji, ale začátek a konec byla příšerná nuda. Fyzička a rozcvička můžou být relativně zábava, ale tohl nebyl ten případ .o)
Deset minut švihadlo - strašná nuda
pak protáhnutí
- stínování 1 minuta kolo. 10 sekund pauza (10-15 kol) mezitim občas týpek zařval a jeli jsme 5 sekund na max.
- techniky lapy -leva, pravá, úhyb, zvedák atd. zase cca 10 kol nebo neco takového
-fyzička 1 minuta dřepy, 1 minuta kliky, 1 minuta výpady - 10 minut
-5 minut břicho

ZÁVĚR: Fyzička by na tom mohla být po pauze hůře.
Den poté a dva dny poté jsem byl rozlámanej jak hovado. Břicho na prach, latismy total mrtvý...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2020 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink pátek

MMA

Rozcvička, pak různé kombinace v postoji. Potom sparingy jenom box, pak sparingy i kopy. Pak grappling. Nebylo to zas tak zlé po dvou měsíční pauze. Na druhou stranu tu pauzu měli všichni, tak jsme na tom podobně :D. Podařilo se mi dát jednoho slušného pořízka na armbar, tak jsem měl radost, ale musel jsem to vzít hodně silou.
Tento týden tři plnohodnotné tréninky (2xMMA a 1xposka) jsem spokojen...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st květen 20, 2020 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink úterý

MMA

Rozcvička deset minut. Pak pět minut protahování. Potom 5x1 minuta (20 sekund pauza) lapy, kopy...Pak druhá skupina a já někoho lapoval a pak zase 5x1 minuta. Levá, pravá, skrčení. Nějaké kopy. atd. Pak jsem pro změnu držel velkej lap na kopy...
Pak fyzička.
TABATA - SPRAWLY
TABATA - DŘEPY A VÝPADY
TABATA - BŘICHO
Je zajímavé, že takhle na fyzičce na tam nejsem nejhůř, ale při boji se celkem rychlo utavím...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2020 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink středa

MRTVOLA TRAP BAR - up to 3x145
BENČ JEDNORUČKY
hromada doplňků na celé tělo
ČELNÍ DŘEPY 3x60, 3x70, 3x60


Po úterním MMA to stálo za prd. Svaly bolely, byly slabé a chyběla síla. No jo no, co bych čekal. Pak následovalo čt-nedele volno. Bohužel mi to tak vyšlo. Myslel jsem, že už posilovna ve sklepě bude hotová, ale jde to pomaleji než bych čekal (jsem na to sám a neodsejpá to). Nicméně dneska bude fitko a zítra MMA a tento týden to snad bude normálnější než nárazově dva dny po sobě a pak 4 dny nic. Na druhou stranu, lepší než nic.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2020 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink pondělí

ČELNÍ DŘEPY - up to 3X85
BENČ RUČKY - up to 5x35
doplňky: ZÁDA, BICÁK, ZADKY RAMEN

Čelní dřepy celkem lehké. Což bylo překvapivé vzhledem k tomu jak poslední dobou cvičím. Jednoručky na benčinepustí více jak do 5X35. Musim začít nahřívat ty záda jinak se toho nezbavim...



trénink úterý

MMA SPARINGY

Takže včera MMA. Cca 10 kol boxu sparingy. 2 minuty kolo a 1 minutka pauza.
Pak 3 kola x 3 minuty grappling z kolen. Jednomu klukovi jsem dal gilotinu a zavřel ho do guardu, ale nebylo to dokonale nasazené, tak jsem místo toho dal kimuru. Furt neplácal a neplácal a já přitvrzoval a říkal jsem si "hajzl jeden gumovej" a najednou slyšim jak někdo furt řve. Měl jsem pocit, že řve někdo z druhé strany gymu, ale byl to on. Málem jsem mu zlomil v zápalu boje ruku...Naštěstí to nebude mít možná ani natažené, ale plácání jsem nešlyšel a řev taky ne. Uff...
Trenér je fyzicky po koroně v hajzlu a tak vyhrožuje tréninkama jenom fyzičky. Doufám že na to nedojde .o)))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2020 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink pátek

MMA

60 minut

Měl jsem jenom hodinku. Pak jsem musel zdrhat.
Rozcvička
Techniky v postoji. Levá, pravá, úhyb, pravá, round kick. Atd. v tomto stylu.
Pak 3x3 minuty sparingy postoj
2x3 minuty grappling

Po tom jenom hodinovém tréninku jsem se cítil fakt svěže. V ideálním světě bych trénoval tak 5xtýdně, ale jenom 50 minut až hodku. Pocit po hodinovém MMA a po hodinu a půl MMA je diametrální...Nicméně, je to tak, jak to je .o)
V postoji proti levákovi, furt jsem mu rozkopával přední nohu a vždycky ztratil balanc a noha mu odlétla, ale nedokázal jsem toho více využít.


trénink nedele

BĚH - 3 KM

Asi měsíc jsem nebyl běhat, protože mi začlo stěhování atd. ale teď už je času více, tak jsem vyběhl oběvovat krásy svého nového bydliště. Vzal jsem to kolem sadu, pak kolem velkého rybníka, kde jsem zjistil, že ho musím oběhnout, nebo se vrátít. Nakonec z toho byly krásné 3km na pohodu v pohodovém tempu. Takovýto výběh mi tak akorát stačí, ale ideálně častěji...No, plány si nedělám...o)

Tento týden 3xfyzička a 1činky. Fajn. Poska ve sklepě už je nadosah...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2020 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink pondělí

DL TRAP BAR - 5x60, 3x90, 4x3 s 120kg
PULLOVER - up to 8x32
BENČ JEDNORUČKY - up to 5x38kg ručky
KTB PRESSY VE STOJE - 4x6 s 16+20kg ktb (střídal jsem ruce)

doplňky: záda kladky vleže, záda v sedě, biceps, triceps, zadky ramen, středy ramen

fyzička:
4x30 sekund ski trenažer (10 sekund pauza mezi)

trénink trval 60 minut

Z nedělního běhu jsem měl nohy rozbité na padrť. Ano, z 3km. Ačkoliv běh sám o sobě byl lehký, tak nohy evidentně nejsou zvyklé na tento druh zatížení. A je očividně úplně jedno, že na MMA můžu vypustit duši. Běh to není. Takže jsem nemohl dát dřepy a místo toho Trap bar mrtvoly. Nicméně z trap baru hodně cítím stehna, takže pohodka. 4x3 s 120 bylo velmi lehkých. Výhoda trap baru je, že to skoro nikdo necvičí a prakticky vždy je to volné.
Jinak 5x38 jednoručky hodně potěšily. Je vidět, že to nahřívání pomáhá (asi jako jediné) ještě nejsem na normálu ani náhodou, ale už se necítím jako mrzák...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st červen 03, 2020 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink úterý

MMA

trénink trval 90 minut

Nácvik armbaru
Nácvik trianglu
5x3 minuty sparing MMA komplet (3 minutky pauza mezi koly-čekání na druhou skupinu)
1x3minuty grappling

Bláhově jsem si myslel, že těch posledních 5 tréninků co jsem absolvoval mě dostane do mého normálu, ale ne. Je poznat, že jsem komplet dlouho nejel. Taky jsem byl nějak pasivní a nechtělo se mi...Většinou jsem s každým cca 1,5-2 minuty jel postoj a pak když se mi už nechtělo, tak jsem na soupeře nalétl a hodil ho a pak pokračoval na zemi.
Šel jsem s jedním bývalým karatistou, zajímavej styl postoje, chvilku jsem s nim blbnul a pak ho hodil. Ani na zemi nebyl špatnej a já byl línej něco dělat. To se mi občas stává, čím průměrnější soupeř, tím méně se snažím. Taky jsem byl netechnický a silový. No fuj. Holt tenhle trénink mi nesednul.
Jak mě bolely nohy z nedělního běhu, tak na MMA se to rázem rozhýbalo a dneska už je to ok. Po třech trénincch v řadě, se ale cítím dobře, jen celkově unaven...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2020 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink čtvrtek

MMA

trénink trval 85 minut

Sparingy.
7x3 minuty box
1x3 minuty lapy
3x3 minuty komplet MMA
1x3 minuty grappling

Box-moje nemesis. Snažim se používat i pravou ruku, ale upřímně, kdyby mi ji přivázali k zádům, skoro nic by se nezměnilo . Jel jsem proti jednomu týpkovi co jel magor, total bomby naplno. Ani jednou mě netrefil, ale kdyby ano, tak lehnu. Když proti němu jedu komplet nebo alespoň postoj, tak to jde, protože si kontroluju ty agresivní výjezdy nohama a porazama, ale jenom při boxu, no fuj. Aspoň že se vždy za minutu unavil. Fyzička celkem ušla a celkově to šlo...
V zrcadle se zdám lehce splasklý. No jo činky mi teď často vycházely jen 1xtýdně. No, jakmile naskočí sklepní fitko, tak to vidim tak na 4-5 tréninků a opticky bude vše zpět.

Váha furt 91kg/177 špek svaly stařec
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2020 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink nedele

PRESSY s KTB - 5x5
BĖH - 3km

Pressy smrtelne tezke a beh lehounky jak pirko.
Tento týden: 4 treninky. Spokojenost. Sklepní posilovna se blíží i když to říkám asi uz měsíc... A pak bude konečně víc činek...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červen 09, 2020 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink pondělí

DL TRAP BAR - 5x60, 3x90, 4x3 s 127,5 kg
ČELNÍ DŘEPY - 3x5 s 60
ZANOŽOVÁNÍ - 3x
BENČ JEDNORUČKY - up to 6x36kg ručky

doplňky: 3 cviky na záda + biceps

trénink trval 55 minut

DL Trap bar mě neuvěřitelně baví. Postupně trošičku přidávám (nicméně jsem začal de facto až po koroně), ale momentálně při tréninku 1xtýdně sleduji spíš dlouhodobý cíl. Spíš si zvyknout na to zase pravidelně tahat a nechat svoje staré slabé tělo zesílit. Přecejenom jsem seriozně netahal přes deset let...
Zvolil jsem systém - prvních pár týdnů jsem každý trénink přidával +5kg a jel up to. Tzn. rozcvičku a jedna pracovní série skoro na max, pak lehké shození a ještě jedna střední. Tím jsem se dostal na 3x145, pak to začlo těžknout, tak jsem shodil na 120 a teď jedu 4x3 a každý trénink přidám +5. Jakmile to zase ztěžkne, tak uberu a přejdu na 6x3 nebo 6x2. Nicméně dlouhodobě budu lehounce přidávat a uvidíme...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st červen 10, 2020 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink úterý

MMA

trénink trval 75 minut

Relativně pohodový trénink. Sešlo se nás asi 10 a jelikož máme menší místnost tak jsme to rozdělili na dvě

skupiny. Já byl v té druhé (zřejmě mrzáci). My jeli jenom grappling.

CCA 4x3 minuty GRAPPLING Z KOLEN
CCA 4X3 minuty GRAPPLING ZE STOJE
pauzy mezi 3 minuty (výměna druhé skupiny)

+fyzička asi 6 cviků po 45 sekundách břicho

Užil jsem si to. Povedlo se mi z armbaru, kde si soupeř chytil ruce, přejít pěkně do strany, lehnout si a ruce se mu rozpojili. Taky jsem jednoho dobře shodil když byl na mě ve vítězce-to se mi taky nedaří pokud to nedám fakt silově...
Nicméně jsem zjistil, že můj wrestling je dost zrezivělý. Poslední dobou jezdíme buďto postoj (defacto kickbox-thaibox) nebo grappling z kolen a je tam málo hodů. Což se projevuje. I když se mi jeden fajn záhlavák povedl. Soupeře jsem natlačil na klec, to ho trošku odrazilo a pak jsem ho hodil a přistál v kesa gatáme, kterou jsem dotáhl...Jinak jsem se pral jako mentál se záchvatem. Fyzicky jsem se cítil dobře...Mám pocit, že fakt, že jsem byl 2x běhat mi už pomáhá i když je to asi blbost a jenom se spíš dostávám zpět do předkoronové fyzičky (která je samozřejmě ubohá)
Brzo zkusím nějaký swing test a jak bude sklep, tak budou i nějaké tréninky ala crossfit (protože mě to baví .o)
Dneska jsem celkem rozbitej, tak bude pauzička. Maximálně lehoulinký běh.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2020 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink čtvrtek

BĚH - 3500 metrů

Běh lehkým tempem (jinak neumim). Příjemné a na pohodu. Prostě aktivní relax.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: