DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2022 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 7. 5. Sob Ota

Vaha:90 kg

MRTVOLA - 5x70, 5x80, 5x90, 3x110, 3x120, 3x140
UZKY BENČ - up to 2x3 s 80
Pritahy v predklonu - 3x8 s 70
Benc s ruckama - 3x10 s 30

Trenink trval 25 minut

Jen 25 min na trenik, ale i tak super.
Nejlepší mrtvola za posledních pár let... Není to tím že bych nejak extra zesilil, ale jen tím, že jí cvičím ted pravidelne. Vraci se asi tricha stareho masa. Slo by vice...obr spokojenost.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2022 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 9. 5. pondělí

(brzo ráno)
BĚH 9 MINUT
30 sekund pauza
3X2 MINUTY STÍNOVÁNÍ
30 sekund pauza
BĚH 11 minut


Maličká vstala kolem páté, že se jí chce kakat. Na kakání se volá samozřejmě táta. Takže jsem tohle brzké probuzení využil, popadl věci, vyrazil do práce a tam běhal na golfovém hřišti. Nádhera. Pak se jen osušil, převlékl a vyrazil do práce. Velmi příjemné, akorát večer usnu tak v děvět, ale nevadí .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2022 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam kamosa ktory tiez vstava o piatej rano aby si siel zabehat... len on to robi cely rok 😳😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 10, 2022 6:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Mam kamosa ktory tiez vstava o piatej rano aby si siel zabehat... len on to robi cely rok 😳😂
V létě bych řekl pohoda, ale v zimě? Respekt...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2022 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 10. 5. úterý

BULHARY - 2x6 s BW, 6x24, 2x6 s 36kg
PŘÍTAHY V PŘEDKLONU - 5x8 s 70
MRTVOLA - 3x90, 3x3 s 110
ÚZKÝ BENČ - 5x50, 5x60, 5x70, 3x80, 3x3 s 90

doplňky: biceps, triceps, plank


Dobrý večerní trénink. Vše na pohodu. Docela mě baví lehké mrtvoly. Myslel jsem si, že se mi je večer nebude chtít cvičit, ale když vím, že si je mohu dát jakkoliv lehké, tak mě najednou baví. Není stres. Tzn. vůbec je plán mrtvoly cvičit furt lehce a zvykat si a jen sem tam vyjet výše. Zatím ani netuším, kolik bych dal. 170? 180? Who knows.
Rameno u 90kg úzkého benče říkalo "zase jsem lepší".
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2022 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 11. 5. středa

MMA

100 minut


MMA po dlouhé době. Posledních 14 dní proběhlo sice 2x BJJ/GRAPPLING, ale to není to samé (ale zem díky tomu šlapala).

-rozcvička rollování (tzn. lehký grappling)
-protažení
-techniky - falešný hák, zvedák
-techniky - levá, pravá projede kolem obličeje záměrně, chytí hlavu a stahuje na koleno
-5x1 minuta sparingy MMA
-techniky thaiboxerský sweep kdy jsme u soupeře blízko, podmeteme mu nohu a přitom zatlačíme do vršku těla
-techniky-dostaneme se k soupeři-respektive za něj a v sníženém postoji podobně jako v thai sweepu ho přes nás přehodíme
-pak sparingy takové kolečko. 30 sekund v postoji, pak 30 sekund na zemi z guardu
-pak angličáky, stínování a zase sparingy MMA koplet

Sparingy vysoce fyzicky náročné. Postoj extra nešel. Povedl se i a trenéra singl leg takedown s ustoupením dostrany, tak jsem měl radost. Jinak jsem spíš dostával. Jakmile se to přesune na zem, tak mi ani nevadí že se může bouchat, ty roky na zemi tam jsou znát.
Akorát mě soupeř (zkušený) při zvedáku dloubnul do oka. V noci jsem si to užil. Blbě se mi spalo, bolelo to. Lehké pocity na zvracení, ale mohlo by to být horší. Ráno o minichloupek lepší (nebo jsem si zvykl) asi si škočím k doktorovi a v práci to zatáhnu dřív. Nicméně asi jenom modřina na oku .o))
Trénink super, až na to oko. Ale za těch dohromady asi 5 let co dělám bojové sporty se mi tohle stalo poprvé...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2022 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13. 5. Patek

Mrtvola - 5x70, 5x90, 3x110, 4x3 s 120
Uzky Benc - 5x50, 5x60, 5x70, 4x3 s 80
Pritahy - 3x6 s 70
Benc s ruckama - 3x12 s 3
Pritahy s trx - 3x12

+Triceps a bricho

Vecer. Pohoda. Lehce. Tahy hrozne bavi.
Oko lepsi,. Uz skoro neboli, lec obraz trochu rozzostreny. Uvidime zitra...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2022 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 16. 5. pondělí

GRAPPLING/JIU JITSU

100 minut


-rozcvička běhání
-gymnastika-pády,kotrmelce, žížaly atd. o)
-svatá trojice - armbar, triangl, omoplata.
Různé variace tohoto a drobnosti k tomu. Nakonec spojování do jedné velké techniky či jak to nazvat.
-sparingy 6x1 minuta

Opravdu hodně techiky a to mě bavilo. Sparingy lehčí. Jen trenér byl opravdu dobrý, tak to nebylo těžké. Příjemný trénink.

trénink 17. 5. úterý

BULHARY - up to 6x40
ÚZKÝ BENČ - up to 3x85
PŘÍTAHY JEDNORUČKY - 2x10 s 30
PEDLAY ROWS - 2x5 s 70


Večer. Nešlo to. Byl jsem nějakej vyšťavenej, u úzkého benče jsem cítil rameno a navíc byl těžký, tak jsem uznal, že dnes na to nemám. K přítahům jsem se vyloženě donutil. Po dvou sériích se mi už nechtělo na další, ale 70kg mám standardně naloženo, tak jsem dal lehké pendlay rows.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne út září 06, 2022 8:02 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2022 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 19. 5. čtvrtek

MRTVOLA TRAP BAR - 5x60, 5x90, 3x120, 3x140, 3x162, 2x172

doplňky: horizontal legpress, 2 cviky na záda, biceps

40 minut


40 minut okénko. Mrtvola od začátku totálně lehká. Nevím jestli znáte tyhle dny, ale dneska by šlo určitě 190...Nicméně bez magnézia s mýma dlaněma, které se zastavily v růstu asi v pěti letech se to klouzalo.3x162 easy a 2x172 easy až na úchop. Cítím progress. MT se lepší a lepší.
Tohle je nejlepší výkon za poslendních několik let. Takže radost...Dál to budu různě šolichat a občas vyjedu na vyšší váhu. Jelikož je spousta tréninků třeba v 21-22 hodin večer, tak na plán prostě nemám. Musím podle pocitu a chuti...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2022 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 22. 5. neděle

ÚZKÝ BENČ - 8x50, 5x60, 3x70, 3x80, 3x3 s 85
BULHARY - up to 2x6 s 40
PŘÍTAHY JEDNORUČKY - 3x
BENČ S JEDNORUČKAMA - 2x15 s 30kg

doplňky: břicho, plank, diamond push ups, středy ramen, lehounké pressy


Večer a lehce. Rameno u úzkého benče bylo cítit, tak jsem nepřidával. Na jednoručkách vůbec. Jelikož se mi vůbec nechtělo, tak to bylo ve znamení doplňků...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne st květen 25, 2022 9:20 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2022 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 23. 5. pondělí

BJJ/GRAPPLING

90 minut


-Rozcvička ala MMA - skákání, sprawly, direkty...
-protažení těla
-útěk z želvy nácvik
-lehké sparingy z kolen. Cca 5 minut
-z armbaru do trianglu a zase zpátky
-sparingy z postoje cca 7 minut
-triangl z vítězné, kdy mu nacpate nohu pod hlavu a otočíte si ho
-wrestling na zdi. Jeden začíná na zdi a další ho má hodit, pak se hned vstává a pokračuje. Jakmile vás někdo hodí, jde na zeď místo vás. Cca 15 minut
-grappling z kolen cca 10 minut

Mám rád drilly technik co používám a hlavně drobné detaily a přechody. Né nadarmo se říká, že ve skutečnosti si vystačíte klidně s pěti technikama do kterých jen musíte umět vlézt.
Wrestling na zdi super. Tohle jsem už nejel měsíce. Vlastně asi od té doby co přestal fungovat starý klub MMA Pitbull Kolín. Podařilo se mi tam pár pěkných gilotyn, které jsem vylepšoval tlačením na zeď, z čehož se pak stane pěkně nepříjemná prasárnička. Jinak většina věcí dirty style, ale dobré. Všichni soupeři ok, až na dalšího trenéra. 110kg a přes 190. To moc nešlo. Když má někdo cca 105-110 a neumí to, je to ok, ale když ano, tak je to smrt. Super trénink. Dneska jsem pěkně zničený a hodně mě bolí stehna, což nevím jestli je z nedělích lehkých bulharů nebo ze včerejšího BJJ. Občas mám pocit, že se to jakoby spojí.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2022 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 25. 5. středa

PENDLAY ROWS - 2x5 s 70, 3x5 s 80
ÚZKÝ BENČ - 5x50, 3x60, 3x70, 3x80, 3x90, 3x100

doplňky: pullover na zemi, biceps, plank


Dokodrcal jsem se do sklepa strašně pozdě večer a nebyla nálada na cvičení spodku. Pendlay byly ok. Zařadím pravidelněji.
U úzkého benče bolelo rameno méně než minule, tak jsem vyjel trošku nahoru abych otestoval jak na tom jsem po několika měsících šudlání s menšíma vahama nebo jednoručkama. Voila: dobře. 3x100 není vůbec zlé (byla rezerva). Normální benč jsem zkoušel také, ale tam jsem to cítil už u 50kg. Nicméně zatím se i s úzkým dá žít. Sumarizace je: Síla je zpět i navzdory ramenu. Tzn. není teď důvod to nějak pravidelně hrotit. Pojedu spíš nižší váhy a občas vyjedu nahoru podle ramena. A asi je čas na nějaké rehabko toho ramena...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 30, 2022 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 27. 5. pátek

MRTVOLA TRAP BAR - 5x60, 5x90, 3x110, 3x130, 4x152, 4x162

doplňky: HORIZONTAL LEGPRESS, SHYBY, 2 CVIKY NA ZÁDA, TRICEPS, BICEPS, CICKOSTROJ, ZADKY RAMEN, PLANK


Mrtvoly super. 4x162kg je nejlepší výkon za poslední dekádu, takže veliká spokojenost. Nicméně poslední opáčko už mi padalo z rukou, hlavně z té levé, která je malinko poškozená, ale i ta poslední dobou sílí a úchop se lepší (poznám to až u hodně těžkých vah)...
Zbytek šílená pumpa pro radost.

trénink 29. 5. neděle

BULGARIAN SPLIT SQUAT - up to 6x46
ÚZKÝ BENČ - up to 3x4 s 80
PENDLAY ROWS - 2x5 s 70
PŘÍTAHY JEDNORUČKY - 3x6 s 36


Pozdě večer. Nechtělo se, nešlo to, tak jsem aspoň odjel nutný základ.Na bulharech občas vyjedu trošku výš, protože to evidentně jde a jen z lenosti nepřihazuju, ale základ bude šmrdlačka, protože to přecijenom jedu občas v 10-11 večer...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne čt červen 02, 2022 7:54 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2022 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 30. 5. pondělí

GRAPPLING/BJJ

trénink trval: 100 minut

-rozcvička (běh, hvězdy, kotouly, pády)
-protažení
-Útěk z vězení aneb sweepy. Útěky z guardu, útěky z vítězné pozice. Dohromady asi 6 možností/technik. Některé jsem znal, tak jsem vychytal detaily a některé byly nové. Velmi dobré.
-5x3 minuty sparingy z postoje. 10 sekund pauza mezi koly.
-Posilka/kardio. 6x1minuta. 10 sekund pauza mezi koly. Swingy, kliky, medicinball, bossu, gumy, břicho

Sparingy dobré. Měl jsem radost i z wrestlingu. Snažím se víc hýbat, hledat možnosti. Na zemi fajn. Víc využívám sílu a mám pocit, že jsem víc naučil jak ji použít aniž bych se tolik vysiloval. Samozřejmě nejedu naplno, různě přelejzám, když něco nejde a vím, že bych to musel zarvat brutal silou, tak to nechám a jdu jinam. Potřebuji se učit věci a né se hnát za ukončením.
Sumarizace: Velmi dobré. Fyzička jentak tak vydržela, ale je znát, že jsem teď moc neběhal. Nejprve kvuli kotníku a teď jsem prostě nějak nestíhal.

PS: Když jsem před 15 lety dělal Sambo/Grappling měl jsem o cca 7-10 kg více a zvedal daleko více, přesto je to teď lepší i co se týče síly a její využítí na zemi či v postoji. Baví a moc.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2022 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 1. 6. středa

CORE+BŘICHO - planky, sideplanky, zkracovačky, hip thruster a další srandy...

PŘÍTAHY S V. Č. V PŘEDKLONU - 5x8 s 70
BULHARY - 2x10, 2x10 s 16kg
BENČ S JEDNORUČKAMA - 3x12 s 30kg

Core a křídla rozsekané z pondělního grapplingu, ale stejně jsem si nějaký core, břicho a takové stabilizační cviky dal. Dlouhodobě mám spodky zad přetížené z nošení dcerky, protože malá princezna byla už v roce asi dvakrát těžší a větší než ostatní děti a já jak jí nosím, se mám tendence předklánět a vysunovat pánev, z čehož to pak cítím...
Jinak trénink lehký, nuda, jen aby se neřeklo a něco odcvičilo. Leč v pátek moje holky odjíždí na týden do Tater za starkou a starkým a já se jdu do posky totálně zrušit. Neomezeně času na trénink, kdy jsem tohle měl naposled? .o)
PS: v pátek jsem se drbal ve vaně jak o život a řikal jsem si "svinský komár" pak se podívám a rozdrbal jsem si klíště. Zbytek jsem vytáhl, ale asi to nebylo ideální. Tak čekám jestli mi nenaskočí nějaká "chřipka" která by znamenala nějakou klíšťovou srandu. Zatím věřím, že si s tím moje vikingské tělo povadlého starce se slušnejma pazourama a trapézem, poradí.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: