DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2022 6:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 22. 6. středa

ÚZKÝ BENČ - 6x50, 6x60, 6x70, 4x80, 3x90
ROZPAŽKY - 2x20
ONE ARM KB. PRESS V SEDĚ bez opory zad/natažené nohy - 2X6 s 16
UPAŽOVÁNÍ VE STOJE NA STŘEDY RAMEN - 2x10
BŘICHO - 5x

Trénink zase skoro v deset večer. Málo spánku. Malé rostou poslední zuby, do toho už má dlouho kašel. No zábavička.
Trénink lehounce. U 90kg na úzkém benči už jsem cítil rameno.
Ty pressy kdy sedíte, natáhnete nohy a némáte opřené záda jsou zajímavý cvik. Rameno říkalo "ok" tzn. zařadím.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2022 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 23. 6. čtvrtek

MRTVOLA TRAP BAR - 5x60, 5x90, 5x120, 4x142, 2x4 s 152

HORIZONTAL LEGPRESS - 4x
PŘÍTAHY NA STROJI - 4x12
STAHOVÁNÍ KLADKY - 4x
OBRÁCENÝ BICEPS KLADKA - 3x
NORMAL BICEPS KLADKA - 3x
ZADKY RAMEN KLADKA - 3x12

45 minut okénko. Mrtvoly celkem ok, ale klouzalo to. Na magnézko fakt nesmím zapomínat. Jinak kvuli grapplingu jsem začal jezdit předloktí nebo variace obráceného bicepsu. Dostává to tam dost zabrat...Zbytek pumpička.
PS: V noci hodinu koukání na krtečka a pak střídavě nošení malé. Juhů. Ale na to, že jsem spal asi 4-5 hodin vlastně dobrý. Ale večer určitě padnu...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2022 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 26. 6. neděle

fáze I. - odpoledne

SHYBY NADHMAT - 3x8
SHYBY NEUTRAL ÚCHOP - 2x8

fáze II. - večer

VÝPADY - 4x8
VÝPADY DOZADU - 2x6
BULHARY - 2x6 s 24kg
ONE ARM KB PRESS V SEDĚ S NATAŽENÝMA NOHAMA - 3x8 s 16, 2x3 s 24kg
ÚZKÝ BENČ - 4x70, 4x80, 4x90
PŘEDLOKTÍ - 3x
PLANK - 2x


Dva dny odpočinku bodly.
Opdolko fáze 1 - shyby venku. Chtěl jsem toho dát víc, ale dcera chtěla strašně dělat CÁKY CÁKY s kačenkama, tak jsme museli utíkat .o)

Večer fáze 2 - Vše lehce. Příjemné. Pressy s s nataženýma nohama bez opory zad jsou opravdu zajímavý cvik. Nicméně při 24 jsem už rameno cítil...Zajímavé je, že u úzkéhe benče poté daleko méně. Možná víc rozcvičit?
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2022 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 27. 6. pondělí

GRAPPLING/JIU JITSU


- zápasnická gymnastika-různé variace plazení, odstrkování a jiných podivností. Některé věci šly a některé vůbec.
- Obrana proti doubleleg takedownům
- Pár minut na střídačku toto: Soupeř stojí a vy proti němu máte naplno vyjet (po jeho nohách) a on to vysprawlovat (ubránit). Tohle bylo docela zajímavé. Když soupeř ví, co budete dělat, je enormně těžké to udělat. Napoprvé se mi podařilo hodit trenéra, protože prý nečekal, že to udělám tak rychle. To potěšilo. Pak už samozřejmě bez šance. Dobrý drill.
- Obrana proti double leg takedownu, když se nepovede a vy uvíznete pod soupeřem. Tři možnosti. Lehké, dobré.
- 2x3 minuty sparing. 10 sekund pauza mezi koly.
- Páky na zápěstí aneb splněný vlhký sen. Tyhle sviňárničky jsem vždycky chtěl umět a voila. Je to doma .o) respektive nějaké bych. Je to vlastně poměrně jednoduché když člověk pochopí jak to pracuje.
- 2x3 minuty sparing. 10 sekund pauza mezi koly.Sparingy vždy proti ultralehké váze (mladý klučina 54kg) a pak proti trenérovi-85kg svaly. Asi jednou nebo dvakrát se mi ho povedlo "překvapit". Jinak mě samozřejmě průměrně upáčí jednou za minutu.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 6:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 29. 6. streda

PŘÍTAHY V PŘEDKLONU - 3x6 s 70
DŘEPY S TRX - 3x10
PULLOVER - 3x10 s 27
DOUBLE BELL FRONT SQUAT - 2x6 s 40
ÚZKÝ BENČ - 6x70
BENČ S JEDNORUČKAMA - 2x15 s 32kg
ONE KB PRESS V SEDĚ S NATAŽENÝMA NOHAMA - 3x8 s 16
PLANK - 3x


Nic se nechtělo a bylo pozdě. Tak jenom spousta píčovinek lehce.
Na úzkém benči jsem to zabalil po první sérii. Rameno bolelo. Takže se vracím k jednoručkám kde vůbec nic necítím a zase budu jezdit vyšší počty opáček...
Kettlebell front squat s dvouma ketlama taky ne. Cítil jsem skoro jenom kolena namísto svalů. Nemohl jsem se do toho nasetovat. No humus. Vystačím si doma holt s bulharama .o)))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2022 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 1. 7. Patek

Mrtvoly klasika - 2x3 s 70, 3x90, 3x110, 3x120, 3x130
Benc s ruckama - 3x12 s 30
Pritahy rucky - 3x8 s 30
Pendlay rows - 3x5 s 80
Biceps kladiva - 3x
Biceps normal -3x
Predlokti - 3x
Bricho -3x


Vecer, ale hecl jsem se. tezce...mrtvoly RPE 9 nechapu... Pendlay vyzivne...pocit skvely...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2022 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 2. 7. sobota

BĚH - 28 minut

Večer, ale dobré. Při běhu mód nesmrtelnost ačkoliv mi poslední dobou běh vychází tak na 1x za deset dní...


trénink 2. 7. nedele

JÓGA

20 minut


20 minut jóga. Všechno ve mě křupalo, bolelo, hrozilo vykloubením a já si uvědomoval jak moc jsem zatuhlý... Snad se podaří jógovat častěji...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2022 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 3. 7. pondělí

MMA - 100 minut

Na MMA už jsem moc nechtěl chodit a spíš si jen tak grapplit, ale jak jsou prázdniny tak se to přehodilo a já mohl jen dnes.
-rozcvička grapplingem 9 minut lehký grappling (roll) tzn. neutahujete páky a jedete na půl plynu. Jste v pozici a jak ji máte tak jdete jinam, nebo utahnete a pustite a jedete furt plynule dál.
-nácvik armbar z divné pozice
-achilovka z postoje, kde shodíte soupeře, máte jeho nohy a páčite. Nejluxusnější variant je , když ho obrátíe a pak zasedáváte. Totálně smrtící pozice. I love it.
-poraz ala chytáte spojenýma rukama nad prdelí, táhnete a dáváte k tomu různé háčky na nohy
-nějaké finty-náznak ruky, pak pushkick a další z druhé nohy a další srandy
-sparingy MMA 3x4 minuty a minuta pauza mezi koly.
Ve sparinzích jsem se zkoušel hýbat, různě zasahovat, okopávat lowkicky a v nestřežené chvíli házet. To docela šlo. Nakonec jsem dostal vlastně pochvalu a bylo mi řečeno, že bych MMA měl chodit, že jsem naturální talent a že mi to myslí, tak to mě potěšilo. Asi přecijen budu střídat MMA a Grappling...

trénink 5. 7. středa

HORIZONTAL PULL UPS - 3x10
SHYBY NADHMAT - 2x6
HORIZONTAL PULL UPS NA ÚZKO - 3x
RING PULL UPS - 2x5
DIPS - 3x12
KLIKY NA ÚZKO - 3x12
TRICEPS - 3x

S maličkou jsem vyrazil na workoutové hřiště. Ona si tam hrála, já ji různě dával na hrazdu a ona visela (to ji strašně baví). Pohodička. Venkovní tréninky jsou fajn, ale nemohl bych být ten typ, co jede jenom hrazdu a vršek. Vždycky pak dostanu chuť na činky...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2022 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stale mozes robit pistols, co neni zla vec, ale tazke mrtvoly a drepy tym uplne nenahradis. Ono pravoverni workoutisti nemaju asi vela dovodov cvicit spodok. Este ze nie sme pravoverni workoutisti :)
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2022 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
stale mozes robit pistols, co neni zla vec, ale tazke mrtvoly a drepy tym uplne nenahradis. Ono pravoverni workoutisti nemaju asi vela dovodov cvicit spodok. Este ze nie sme pravoverni workoutisti :)
jj pistols jsou super, akorát když je jedu častěji, začne mě tahat levé koleno (přes deset let staré zranění o kterém drtivou většinu času nevím) tak dávám pistole spíš zřídka...Ale být tohle před dvaceti lety, tak bych asi pravověrnej byl .o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2022 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 7. 7. čtvrtek

BĚH - 20 minut

MRTVOLA TRAP BAR - 3x60, 3x90, 2x3 s 120, 2x3 s 130
HORIZONTAL LEGPRESS - 4x
HAMSTRINGY - 3x
ZÁDA STROJ PŘÍTAHY - 3x

Jelikož jsem včera jel jenom hrazdu a jiné srandičky tak energie byla. V noci jsem sice hodinu četl Krtečka a vymýšlel si pohádku o Aničce jak papá klobásky se zeleninkou, ale docela jsem byl vyspalý. Podle mě začnu umírat odpoledne... Domluvil jsem se s kamarádem a dali jsme ranní trénink. Předtím jsme si ještě zaběhali, protože jsem něco odjel včera, tak nebyl důvod to dnes drtit...Na pohodu. Za týden letíme na dovču, tak mrtvolky jen lehounce. Před dovčou už to neurvu.
PS: zajímavé na tréninzích brzo ráno je to, že večer bych šel cvičit klidně znova...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2022 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 9. 7. Sobota

Benc s ruckama - 30kg 13-13-13-22 opacek
One arm kb press nataz nohy bez opory zad - 4x8 s 16
Stredy ramen - 3x
Bricho

Zase strasne pozde vecer. Tak jen lehce. Skoro jako vzdy...
U tehle váhy mě rameno nebolí...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2022 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 10. 7. nedele

PENDLAY ROWS - 2x5 s 70, 2x5 s 80, 2x5 s 90
BULGARIAN SPLIT SQUAT - 5x, 5x16, 2x5 s 24, 2x5 s 40
BICEPS - 4x
PŘEDLOKTÍ - 3x

Celkem ok. Z pendlay rows cítím fajn i zadek, jak to rozjíždím nohama. To je fajn. Celkově lehké, ale bavilo. Cvičit jsem šel v 21.00 což poslední měsíce považuju vlastně za odpolední trénink .o)
Nicméně jsou to takový pinkačky všechno. Ale zase mám 3xtýdně činky, 1xtýdně mma či ju jitsu a často 1xtýdně běh. Navíc poslední měsíce jezdím zase mrtvoly, takže to vlastně není zase tak zlé...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2022 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 12. 7. úterý

MMA zaměření na Wrestling

trénink trval 80 minut

Prázdninové tréninky ve znamení dvou. Já a druhý prázdninový zástupce trenéra .o) Dobré. Vlastně chlapík co to dělá o pár let déle než já a umí o pár triků více. Nechal jsem se vlastně doučit pár drobností co mi nešli a hodně jsme házeli.
-rozcvička-běh, sprinty na rovince
-Hod nůžky. Je to píčovinka ala Chuck Norris, ale dá se to využít když se k soupeři dostanete bokem.
- Osoto Gari s dokončením lámání ruky, kde to pak trhá rameno. Policejní technika.
- Lowkicky levá - 2 minuty, Lowkicky pravá 2 minuty
- Vy kopnete roudkick, on chytí, vy přehodíte nohu a hodíte ty nůžky
+ páčení achilovky
- Vy kopnete roundkick, on chytí, přistoupí, bouchne, hodí, přeleze do halfguardu.
- Vy kopnete roundkick, on chytí, tlačí dolu a jde do obloučku.
- Seio nage - Tohle jsme před pár týdny jeli a já to chci umět, je to skvělý hod. Takže drill a hody do žíněnky abychom nechcípli.
- Útěk ze side. Tohle mi minule nešlo, tak opáčko. Stejně mi to furt moc nejde .o)
-Sparingy Wrestling+grappling a komplet MMA 3x2 minuty
Sparingy na pohodu, ale přesto jsme se slušně oba zadýchali. Ačkoliv se povedl fajn hod nebo úder, ve všech třech kolech jsme skončili v defacto patové situace, kdy on mě držel v guardu já ho trochu mlátil, on lehce kontroval a za tu cca minutu kdy jsme byli dole, jsem se nestihl z toho moc dostat. V MMA je podle mě o dost těžší se dostat z guardu, než jen v grapplingu.
Super trénink. Cítím se dobře. Teď 12 dní dovča. Plán je rychlejší plavání víckrát denně, plank, kliky, běh, stínovačka. Uvidíme co z toho nakonec bude. Hotel asi fitko nemá...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2022 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13-26 volno červenec

1X-lehká poska
4x-plavání
1x-lehká poska

Takže od 13-25 července dovolená v Turecku. Stihl jsem tam 1x posku a 4xplavání+včera večer už klasické činky. Plán byl více plavat a více běhat a ono by to i šlo, ale to bych nesměl v polovině dostat průjem a horečku a předtím by to nesměla mít žena. Takže dva dny jsem byl out a dva dny se z toho dostával...Zase jsem asi 3kg shodil. Váha ukazuje 86, což by znamenalo 5kg, ale moc mi to nesedí...
U mě už nemá cenu abych hubl normálně. Prostě si počkám na průjem a je to. On určitě někdy přijde a nebo covid a nebo něco od dcery .o)))
Nicméně, fajn jsem se zregeneroval a cítím se hodně odpočatě. Denně jsem naspal tak 10 hodin, takže pecka...
Včera už lehké činky v klasickém duchu a najíždíme na klasiku...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: