Denníček "Dobre už bolo" Carabasa

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 369, 370, 371 ... 383, 384, 385  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas

PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2023 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok prebehol, ale bol som lenivý ho zapísať. Nakoniec prebehla aj nedeľa, dal som si ľahšie fullbody s mamkou, lebo parťáčka jej nedorazila. Nič veľké, ale predsa, 4tý fullbody za týždeň

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas

PříspěvekZaslal: út srpen 01, 2023 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x1x120kg
1x1x150kg belt on
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x200kg
3x6x140kg

Leg press:
4x20x110kg

Predkopávanie zhadzované:

3x10+10

Superset
Lýtka s VČ:

3x10x140kg
+
Lýtka v legpresse:

3x10x110kg

Superset
Incline bench press:

1x10x20kg
3x10x70kg
+
Príťahy kladky jednoruč:

3x10

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CvX2e-YtX18/

OK, tak dva fullbody tréningy dva dni po sebe (aj keď ten nedeľný bol ozaj ľahký) nie sú úplne top nápad. Tiež sa ukázalo, že predvyčerpanie mi minimálne dobre rozhýbalo nohy a drepy boli bezbolestné - to sa včera fakt povedať nedalo, hoci som nejaké rozcvičky porobil
Nakoniec som to vymáčkol na jednu smutnú 200ku, ale fakt to bol pocitovo aj technicky úplný hnus. Do budúcna si to rád odpustím.
Potom som zhodil na príjemnejších 140 a z toho boli pekné pracovné sérky, lebo CNS po tej nešťastnej dvestovke sa potešila, že jej zrazu dávam tak málo. Celkovo po drepoch sa to už rozjelo a vcelku som si užíval dobrý tréning.
Leg press bomba, jedna séria navyše, lebo Erik sa mi motkal v stojane a nemohol som ísť na lýtka.
Predkopávanie komfortné, koleno držalo, nové lanko na veži ide hladko a plynule, nastavil som to tak, že pri predkope zaberá noha hneď od začiatku, predtým bolo voľnejšie lanko a odpor začínal až po pár centimetroch pohybu.
Lýtka proste... Lýtka, čo tam k tomu písať. Aj tak je záhada, že na niektorých fotkách alebo videách mám celkom v pohode lýtka, akurátne k zvyšku tela, zatiaľčo na iných mám špagetové nohy
Záver tréningu patril tradične supersetu hrudníku a chrbta. Ľahká práca v rýchlom tempe, hlavne tá kladka bola celkom príjemná a pohodlná. Hneď sa k tomu cviku lepšie skladá, keď mi ukrajinský šaman zlepšil koleno.

Celkovo nie zlý tréning, len tie drepy si vyžadujú lepšiu rozcvičku. Plus 200 kilo si drepnúť len tak z pasie je celkom chujovina. Je fajn vedieť, že to stále vládzem, ale lepšie bude postupne sa k tomu prepracovať na jeseň, keď sa vyprdnem na diétu a zaradím trochu silovejší prístup.

Stará dobrá diéta Soraya včera urobila tortu. Neodolal som a po tréningu som si tak mohol dopriať akurát tri vajíčka a papriku. Zobudil som sa hladný a nasraný až hrôza

A joo, z Riška je už veľký ženáč. Svadbu oslávil štýlovo, zápalom priedušiek a kľudom na lôžku s antibiotikami. Pussy.

decarabas

PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2023 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Predkopávanie jednonož:
4x10

Bulharské drepy:
1x10
4x10x30kg

Larsen press:
1x10x20kg
1x10x60kg
5x10x80kg
1x10x60kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x8xCarabas + 20kg
1x10xCarabas
+
Kliky:

4x10

Superset
Incline DB press:

1x8x22kg the fuck..?
2x10x22kg
+
Zhyby:

3x6xCarabas + 20kg

Superset
Peck deck:

3x10
+
Plate press:

3x10x10kg

Triset ramená ruky:
3x veľa miliónov všelijako pumpy všade

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CvdB95yrWB1/

Navzdory horlivému uisťovaniu, že príde, sa Erik neobjavil. Rišo - škoda reči, ten umiera doma na antibiotikách, nešťastník. Stále mi nie je jasné, ako sa môže taký veľký chlap, čo vyrastal v podstate v divokej pravekej dedine a holými rukami škrtil diviaky, zosypať pri každom kýchnutí, čo poletuje okolo.
Nohy veľmi zľahka, ešte som mal stehná rozbité po pondelku. Bulhary nemám rád, ale teší ma, že ich aspoň môžem robiť. Tak ich robím. Niečo ako manželský sex po 15 rokoch.
Nejak som nemal náladu na veľké váhy, tak som si dal larseny s 80kou. Ale veľký objem aspoň. Príjemná zmena, celkom solídna robota z toho vyšla nakoniec. Ľavú kozu mi to furt berie viac. Neviem, či krivo ležím, krivo tlačím, alebo ja som krivý, ale pri cvikoch na hrudník mi vždy chytá viac ľavú stranu a dokonca to je aj vidieť na veľkosti Ale ľavé vajco mi tiež visí nižšie a žijem...
Kliky na bradlách boli po larsenoch ťažšie a myslím, že asi iba prvú sériu som dal vkuse. Na zvyšné som nemal silu a musel som občas pauzovať. Ale morda aj tak a pumpa hrozná prehrozná. To isté na incline tlakoch, kde som v prvej sérii nedal ani 10 opakovaní s blbými 22kami Šiel som to hneď po klikoch a bol som proste vyhorený. Keď som to predýchal, šlo to lepšie.
Zhyby idú furt, tam toho moc nie je.

Pekný tréning, bol som spokoný. Forma sa moc nemení, nechcem už uberať z kalórií, aj tak sa budím ráno hladný a nasraný. Keby som to moc priškrtil, to moje starecké telo nepodrží žiadne svaly a ešte by som sa zranil alebo čosi.
A jo, vymenil som žiarovku, takže máme v gyme viac svetla. Vymením ešte jednu a môžem tam robiť naleštené napumpované photoshooty

decarabas

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2023 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prijímam objednávky na podpísané plagáty

Poznámky k foteniu:
- chce to väčšie činky. S týmito cvičí môj tato. Asi budem musieť vyrobiť nejaké fejkové obrie činky, aby to pôsobilo vizuálne dramatickejšie
- chce to čierne pozadie, ako sa fotil Sandow. Prekvapivo Soraya nechce, aby som vymaľoval obývačku čiernou farbou... Tak za seba musím zavesiť nejakú látku
- v umelej kožke sa mega potím
- mám príšerne chudé nohy - a to táto je jedna z lepších fotiek
- som spokojný, ako to vyzerá

vlk#

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2023 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to skvělé! škoda že se krčí ta punčocha na pravé noze, jinak by si na první pohled člověk nevšiml, že nějaké máš
decarabas

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2023 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
je to skvělé! škoda že se krčí ta punčocha na pravé noze, jinak by si na první pohled člověk nevšiml, že nějaké máš

aj Sandowovi sa krčila pančucha, takže dobré.

Zakopávanie zhadzované:
3x10+10+10

Legpress jednonožný:
1x10x25kg
4x10x75kg

Superset
Lýtka v legpresse:

3x20x75kg
+
Výpony s BW:

3x20

Deadlift:
1x6x70kg
1x3x110kg
1x3x140kg
3x6x160kg belt on, trhačky on

Pendlay rows:
3x10x80kg

Superset
Príťahy kladky jednoruč:

4x10
+
Kliky na bradlách:

33x15xCarabas

Superset
Zhyby:

3x6xCarabas
+
Rozpažky:

3x20x22kg

Triset ramená ruky:
3x veľa

Hodnotenie tréningu: Dnes som nebol sám, malý Pepek sa pridal. Nie k cvičeniu, len sedel a pozeral rozprávky, takže mi trochu rušil rockovú muziku výkrikmi Toma a Jerryho Ale aspoň mu bolo treba 2x čúrať, tak sme museli utekať vonku. Druhýkrát sme to nestihli úplne na 100%, ale nebola to moja chyba, zakukal sa do rozprávok a neskoro si spomenul, že to naňho ide Ale nič hrozné, len malá nehoda, ako to tak s deťmi býva.
Napriek takýmto veselým rozptýleniam sa tréning celkom vydaril.

Začal som nohami a sústredil sa na hamstringy (to retro fotenie ma vydesilo, biele obtiahnuté pančušky ukázali každú slabinu na nohách - slabina začína niekde okolo bedier a končí na členku ), takže legpress som tiež robil viac cez päty a ležal som tak, aby to chytalo zadnú časť. To je jedna malá výhoda oproti klasickým moderným legpressom. Dajú sa polohovať nielen chodidlá, ale aj celý ja, podľa toho, ako si pod to ľahnem. Nohy som dorazil lýtkami a keď už mali nôžky dosť, bol čas na deadlift.
Žiadne veľké frajeriny, bolela ma hlava (počasie si ide svoje, totálny punk, slniečko strieda búrku a mne ide roz*bať hlavu) a tak som skončil na decentných šestkách so 160 kilami. Celkom OKej, deadlifty teraz nie sú priorita (už asi posledný rok či dva, heh), takže len udržiavačka a taký základ do ďalšieho tréningu chrbta.
Pendlay rows hlučné, ťažké, dobré. Mám k nim podobný vzťah ako k bulharským drepom - cvik je bezva, ale nenávidím ho. Chyba bude asi vo mne, alebo v tom, že s tou činkou nemôžem tak celkom mlátiť ako v gyme. Keby som takto opatrne pokladal činku svojho času v gyme, vietnamský Kvetinár by mohol spokojne driemkať v črepníku a Rasputinka ho nikdy nemusela posielať do riti, keď vydupkal na tých malých pacičkách po schodoch. Ale zas beriem to tak, že pomalé negatívky sú bomba super na budovanie svalstva. Tak čakám, kedy sa nejaké vybuduje.
Potom kladka, lebo už som bol lenivý a pohodlný a Pepek chcel zasa čúrať a Tom si pricvikol prsty do okna a vrieskal.
Zhyby len 6ky, ale dbal som na poctivé prevedenie a stopky.
Kliky boľavé po strede, ale rozohrial som sa a pekne to ponaťahoval a celkovo sa v klikoch zlepšujem.

Aaaaa potom ešte zhadzované ramenáruky. Kiežby som mal takú pumpu včera, keď som pobehoval v kožušinke po obývačke v snahe odfotiť sa na samospúšť tak, aby som nevyzeral úplne zle
Rád by som sa vyhovoril, že na fotkách sú tie moje nohy mizerné preto, že som mal iba 10 sekúnd od nastavenia foťáku a stlačenia spúšte po dobehnutie na pozíciu, urovnanie kostýmu a pózovanie, ale asi to nebude tým
Utešujem sa tým, že:
1. Ani onehdá nemali žiadne extra veľké nohy, lebo drepy ešte nevymysleli (teda také tie ozajstné naše) a miesto steroidov cmúľali býčie varlatá (odrezané, nie pripevnené na živom býkovi. Dúfam), ktoré asi zas až tak mnoc nefungujú
2. Fotka sa dá orezať, že ostane len vrch tela, takže nasrať

cohen999

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2023 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta druha je lepsia. Na prvej ma vyrusuju tie cervene napisy, mozno keby boli trosicku mensie. A pozadie kvoli kontrastu este tmavsie. Inac celkom ujdu. 🙃
decarabas

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2023 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám aj verziu bez nápisov. Ono tá plagátová verzia je mix dvoch či troch reálnych plagátov, ktoré boli presne tak preplácané,ako len môžu byť cirkusové plagáty z 19 storočia

Čierne pozadie je v riešení a hádam aj väčšie činky.

decarabas

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2023 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ľahký fullbody tréning s maminou, dobre padlo sa rozhýbať po včerajšom kúpalisku

decarabas

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2023 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x1x120kg
1x1x150kg belt on
5x5x150kg

Leg press:
5x10x135kg

Predkopávanie zhadzované:
5x10 + 10

Triset
Lýtka s VČ:

3x10x150kg
+
Lýtka v legpresse:

3x10x135kg
+
Výpady:

3x

Superset
Incline bench press:

1x6x20kg
1x6x60kg
3x6x80kg
+
Kladka príťahy:

5x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CvpzNkvLavG/

Tentoraz som sa pred drepmi lepšie rozcvičil, nejaké predkopávania aj zakopávania padli ešte v rámci rozhýbavania. A bolo to potom oveľa lepšie.
Napriek tomu mi trvalo asi tak do tretej pracovnej série, než sa strojček kompletne premazal a začal fungovať dobre
Celkom hanba to priznať, ale tých 5x5x150 mi dalo zabrať. Kedysi by som sa pri tom ani nespotil... Tešilo ma, že som držal formu a vcelku konštantný výkon a rýchlosť činky celý čas, s pomerne krátkymi pauzami medzi sérkami. Pridal som na objeme, 5 pracovných sérií miesto troch.
Keď si ale predstavím, že Vlk s tým dal 10 opakovaní ako AMRAP sériu, tak celkom trapas Ani sa radšej nebudem vyhovárať, proste to tam včera nebolo a modlím sa, aby to bolo len stresom a diétou
Po drepoch už relatívna pohoda - leg press veľmi kontrolovaný, pauzovaný kade tade, pomalý a precítený, s focusom na predné stehná, veľmi dobre to chytalo. Zlatík malý Pepek mi chodil ukazovať hru na telefóne, našťastie Erik tam bol tiež a zvykol ho odlákať k sebe na pokec, aby na mňa (alebo Pepka) niečo nespadlo Tak ako pri drepe, aj tu som pridal na 5 pracovných sérií.
A rovnako aj na predkopávania. To už bol aj celkom záhul, hlavne, keď to boli zhadzované sérky, teda som v jednej sérii vlastne urobil 20 opakovaní.
A potom ma osvietil neviem aký svätý, že som si po veeeľmi dlhom čase mohol dať aj výpady.
Tak som si dal.
Díky, neviem ktorý svätý.
Skoro som sa dogrcal Ale to asi preto, že to bola súčasť trisetu, kedy som robil lýtka.
A tým som ukončil ozajstnú časť tréningu a už boli len kozy a chrbát a to je easy peasy.

Dobrý tréning, mrzí ma, že nie som silnejší, ale holt, aj také dni sú. Malý Pepek sa aspoň nepočúral, ako naposledy, schrúmal všetky keksíky, čo som mu priniesol, a Erik bol vlastne len chvíľku - dosť na to, aby sme mohli pokecať, ale nie toľko, aby ma brzdil od cvičenia.

V stredu nemám parťáka, ani Rišo (po chorobe), ani Erik (zas kdesi v prdeli), tak skúsim možno Štúra alebo Cusanu. Nie že by mi parťák chýbal nejak extrémne, ale mi nemá kto podať činku

Konečne trochu náročnejší tréning nôh ma poriadne vyšťavil, ak nerátam jedno rýchle ranné venčenie, po ktorom som zaliezol nazad do postele, spal som 9 hodín ako drevo.

vlk#

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2023 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdykoliv si chceš spravit náladu, tak si dřepneš 200 kg, takže můžeš být úplně v klidu ;) já dělám z aktuální výkonnosti z nouze ctnost :D
decarabas

PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2023 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
kdykoliv si chceš spravit náladu, tak si dřepneš 200 kg, takže můžeš být úplně v klidu ;) já dělám z aktuální výkonnosti z nouze ctnost :D

Noooo 10x150 je reálne lepší výkon, ako vytrasená dvestovka

Bulharské drepy:
1x10
1x10x20kg
1x6x40kg
2x6x60kg
1x6x70kg

Highbar drepy s podloženou pätou:
3x10x70kg

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
3x10x100kg
3x15x60kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x6xCarabas + 25kg
+
Kliky:

3x10

Superset
Incline bench press:

3x10x60kg
+
Zhyby:

3x5xCarabas + 25kg

Superset
Peck deck:

3x20
+
Facepulls:

3x20

Triset:
3x6

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cvu6WlkLrxg/

Ukázal sa Štúr, hoci len na chvíľku. Ale morálku mi to zdvihlo, hlavne na bulhary. Nakoniec som sa nechal hecnúť na 70 kilo, čo mi spravilo náladu. Kontrola pohybu ani hĺbka už síce neboli nijak oslnivé, ale silovo dobré. A hlavne koleno držalo + berúc do úvahy ešte pondelkovú svalovku, som spokojný.
Na doplnenie som si dal ešte ľahké highbar drepy, ale s čiastočným rozsahom, nechodil som až úplne hore, ale len asi do 3/4, čo mi príjemne napumpovalo stehná. A tak to má byť!
Potom už hlavná časť tréningu a to hrudník. Nasekal som hneď v prvej sérii 10 opakovaní so stovkou a to bolo síce super, ale cítil som, že veľmi rýchlo vyhorím. Zvyšné dve som dal už len horko ťažko - ako vidieť aj na videu, to je myslím druhý set. V treťom ani tie stopky už neboli nijak oslnivé a laik by ich hádam ani nepostrehol Ale čo už, celkom dobre odvedená robota a tak ma to tešilo, že som si dal ešte tri pumpovacie série so 60kou v rýchlom slede a rozsekal si tak tlakové partie na kompletku.
Rozumie sa samosebou, že na bradlá som už nemal paru. Tak som si na seba zavesil 25ku, že to skúsim s menším objemom a silovejšie.

"Nápad jistě dobrý. Výsledky nebyly dobré."

Prvá séria jakž takž (video). Druhá a tretia už rozkúskované, po 4tom som musel z bradiel zliezť a dať si pár sekúnd na predýchanie. Potom, keď som prehltol hanbu, sa šlo ďalej.
A tak ďalej a tak ďalej, samé doničenie a dopumpovanie a dorazenie sa a podobne, zakončené trisetom, ktorý som poňal malinko silovejšie, preto len 6 opakovaní v sérii, zato som bol zliaty a zadýchaný, ako keby som bežal maratón.

Dobrý tréning!
Neviem, ako v piatok, ideme na celoddenný výlet do Magyárie a ktovie, kedy a v akom stave sa vrátim. Takže ak bude nejaký tréning, skôr ľahký na rozhýbanie.
A to isté platí pre celý budúci týždeň - v rámci super dovolenky prerábam detskú izbu (more uvidím leda tak na instagrame v príspevkoch bezdetných mladých vitálnych krásnych ľudí) a roboty tam je ako na kostole. Či a ako budem zvládať aj cvičenie sa ešte uvidí. Ale asi sa pokúsim aspoň v deloadovom režime.

decarabas

PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2023 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg
5x5x150kg belt on
1x10x70kg hneď po poslednej 150ke

Leg press:
1x10x80kg
5x10x150kg

Superset
Predkopávanie:

5x15
+
Výpady:

5x

Superset
Lýtka VČ:

3x15x120kg
+
Lýtka s BW:

3x20

Superset
Incline bench press:

3x10x50kg
+
TRX pazhyby:

3x10xCarabas

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CwOAtMHhC2w/

Prerábka detskej sa podarila. Jeden tréning v pondelok som si ešte dal, ale potom už bez šance. Strávil som v tej izbe desať hodín každý boží deň a na striedačku som fetoval prach zo steny alebo nejakú chémiu, ktorú som tam aplikoval. Na konci dňa som bol obvykle tak dobitý, že som proste nebol schopný pokračovať v tréningu. Núdzový spánok na gauči kvôli rozbombardovanému bytu tomu tiež nepridával.
Nekonečné kardio v podobe škrabania stien a pokladania podlahy mi ale podržalo formu, takže jéééj.
Ale vyšlo všetko podľa plánu a dokonca sme položili aj podlahu v obývačke (vďaka Rišovi, Štúrovi, Erikovi aj Nabukovi, ktorí mi rôzne pomáhali). Akurát mám podlahu ako tankodrom a nestíhali sme ju vyrovnať, tak počítam, že do troch rokov sa tá podlaha rozjebe a ideme odznova
Včera teda po týždni gym a to rovno s Rišom.
No, moc sa nám v tom teple nechcelo, aj som netušil, ako budem vládať, po takom chaotickom týždni, ale nakoniec to všetko pekne lietalo.
Drepy riadne upotené a ubolené, ako drepy bývajú, plus som cítil, že začína tuhnúť pravý trapéz, ktorý som si načal tým, ako som mal vkuse jednu ruku so škrabkou/vŕrtačkou/štetkou/valčekom nad hlavou a to už som vedel, že ma sekne v krku. A tak aj bolo. Momentálne neotočím hlavu
Je to fuk, lebo po drepoch prišiel na rad legpress a ten objem už teda bolo cítiť. V tej horúčave to bol číročistý maasochizmus, Rišovi sa motala hlava, ja som bol zaťatý ako bulldog a po týždni kokotín rozhodnutý urobiť, čo treba a dať telu, čo potrebuje
Vrchol bol supreset predkopávania a výpadov. Triko už bolo nasiaknuté tak, že keby som s tým niekomu plesol po ksichte, tak má otras mozgu a ešte by to v spomalenom zábere vyzeralo epicky, ako sa okolo neho rozprskne voda. Po chodbičke som sa motkal z nohy na nohu (ako vlastne inak, veď to boli výpady) a klepal sa ako ratlík vysilením.
Nakoniec sme to prežili, ale keď prišlo na cicky/chrbát, už nebolo z čoho brať. Trápne detské váhy a malý objem, aby som mohol konečne ísť domov a napiť sa, lebo som zo seba vypotil celé jazero Titicaca.

Po príchode domov som samozrejme zistil, že je odstávka vody, lebo keď je 35 stupňov, patrí sa. Nešla ani studeníá, ani teplá, takže som kysol ďalšiu hodinu, než som to vzdal a šiel, ako polovica sídliska, do obchodu, kde som kúpil minerálky A tak sme sa včera sprchovali, ako buržuji, v Mitickej tichej. Čož o to, na pleť to môže byť bomba, len tá voda rovno z fľašky bola celkom ľadová a tak malý Pepek utrpel (teplotný) šok a mal som čo robiť, aby som ho nejak posmelil, aby sme zmyli všetko mydlo
Keď som sa "osprchoval" a najedol, pustili vodu, tak som si dal ešte jednu poctivú sprchu a zaľadoval nohy, lebo to bolo fakt peklo.

Bomba tréning na hrane kolapsu z tepla

decarabas

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2023 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

High bar drepy, podložené päty:
1x10x20kg
1x10x70kg
3x10x100kg

Predkopávanie jednonož:
3x10

Bench press:
1x10x20kg
1x5x70kg
5x5x100kg

Kliky na bradlách:
5x5xCarabas + 25kg

Superset
Incline bench press:

5x6x80kg
+
Zhyby:

3x10xCarabas

Rozpažky:

5x15x17kg

Triset zhadzovaný:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CwTArDLhCHK/

S utavenými nohami ma čakali highbar drepy. Preveliká rozkoš, fakticky. Síce len 100kilo, ale stehná som mal hotové z pondelka, takže som to cítil pekne do hĺbky, až ku kosti Našťastie prišla Cusana, tak som nesmel ukázať slabosť a tváril som sa, že ma nič nebolí, aj keď som trpel od rednúcich vlasov na čele až po kurie oko na päte.
Cusana je strašný beast, mala už za sebou jeden poledance tréning, čiže upper body už mala odmakaný a prišla, aby si dorazila spodok. No... Keď to teda tak chcela... Drepy a predkopy sme si dali spolu, potom ja som s Erikom pružne preskočil (výraz "pružne preskočil" v spojení so mnou je solídny oxymorón) na hrudník a ona pokračovala v DVOJHODINOVEJ demolácii nôh, pri ktorej až na samý ZÁVER sa tvárila, že sa unavila Nechápem, ako mohla toľko vládať, ja som nestíhal toľko cvikov vymýšľať, koľko ich ona stíhala cvičiť. Chvalabohu za náš pekelný legpress, ten som jej postrážil až na záver a keď už teda mala spodok riadne načatý, zapučil som ju 80 kilovým legpressom a konečne sa tvárila, ako že maká Dnes a zajtra bude mať asi radosť z bežných činností ako je sadanie, chôdza a akékoľvek hýbanie nohami
Kým Cusana šrotovala nohy, my sme poctivo drvili hrudník. Tempo a nasadenie bolo také, že pri klikoch na bradlách Erika dostihol slabý obed a minimum cukru v krvi, v spojení s nedostatkom kyslíka v miestnosti, a vybehol z gymu kamsi do záhonov ruží pred barákom, aby sa tam dobľul ako prasa Holt, sme hárdkór.
Ku cti mu slúži, že, bledý ako stena, sa vrátil a docvičil zvyšok, hoci s klesajúcimi výkonmi #myfriendsaremorehardorethanyours
Čo sa mňa týka, väčšší sériový objem mi nevadil, trochu ťahalo pravé rameno, ale inak pohoda. Veľká pumpa z toho nebola, nebol tam žiadny rozpažkový či platepressový maratón, ako som dával predtým. Ale hádam to porastie v kombinácii s navýšenými kalóriami a postupne navýšenými váhami. Leto končí, môžem zas papať ako človek a pokúsiť sa nabrať nejaké to kilo na činku aj na seba Beztak ma tu všetci Vlkovia a milanTovia a ďalší frajeri serú, koľko liftujú, zatiaľčo ja len biedne chudnem a nakoniec aj tak nevyzerám ako Ustinov.
Chrbát som narýchlo ošulil len zhybmi, lebo som zabudol, že som ho ešte necvičil a nechcelo sa mi riešiť nejaké činky, tak som sa proste zavesil na hrazdu. Trochu gay, ale stačilo na rozhýbanie.

Bezva tréning, všetci ulepení, upotení a smradľaví, Erik ešte aj dobľutý, čo viac si priať!

vlk#

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2023 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

whoa... Cusana rules!!

ps: na léto jsi udělal super formu a teď ještě začneš přihazovat kotouče ;)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 369, 370, 371 ... 383, 384, 385  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: