Denníček "Dobre už bolo" Carabasa

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 373, 374, 375 ... 384, 385, 386  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas

PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2023 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pohoda, jediné, čo sa zrútilo bola Soraya

High bar drepy s podloženou pätou:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg belt on
1x6x140kg
3x6x160kg

Bench press:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x1x110kg
1x1x115kg
5x6x115kg

Superset
Kliky na bradlách:

3xCarabas + 20kg
2x20xCarabas
+
Príťahy JČ:

5x10x32kg

Incline bench press:
1x6x60kg
1x5x90kg
2x10x60kg

Triset:
3x10

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CyRJhuJrmGf/

Nebola nálada na nejaké veľké počty opakovaní highbar drepov. Vyriešil som to geniálne! Pridal som váhu...
Som rád, že ťažké drepy znamenajú 5ky so 165kilami a ľahké znamenajú 6ky so 160kilami Preeeesne vypočítané.
Potom už bol čas na bench press. Celkom som si nebol istý, ako to pôjde, ale asi som dobre papkal (psss, nepapkal, Soraya spravila plnenú kapustu a to je teda shitné jedlo, aspoň čo sa týka nejakých nutričných hodnôt ) lebo to lietalo pomerne svižne. Možno sa mi podarí to odtlakovať aj so 120kou, čo by bolo mega, ale ruku do ohňa za to nedám.
Kliky na bradlách bezva, hlavne záverečné 20kové série. Do supersetu sme mali kladku, ale pri druhej sérii začala drhnúť a po krátkej inšpekcii sme zistili, že lanko sa proste rozfakovalo. Vydržalo koľko? Tri mesiace?
Tak kladky a predkopávania asi chvíľku nebudú
Incline som machroval, potlačil som 90ku, ale len toľko, aby som si uvedomil, že aj 60ka stačí a rozhodne je lepšia pre rameno. A tak zhodené nazad na pekne kontrolovaných 60 kilo.

Dobrý tréning, trochu sa síce natiahol, ale to tak býva, keď príde Erik. Ale odmakal som všetko veľmi kvalitne, takže neľutujem.

Piatok asi bude nahovno, bez kladky budem musieť všetko odmakať s činkami a to je vopruz, strašne ma to nebaví.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2023 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Celkom som si nebol istý, ako to pôjde, ale asi som dobre papkal (psss, nepapkal, Soraya spravila plnenú kapustu a to je teda shitné jedlo, aspoň čo sa týka nejakých nutričných hodnôt )
Při těhle věcech na mě žena vždycky mrkne a řekne mi "dej si k tomu tvaroh zlatko". Tak ho otevřu, za minutu ho do sebe naštopkám a pak si vychutnám polévku, protože to pro mě taky neni jídlo.
vlk#

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2023 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u těch kladkostrojů máme ve fitku jedno takové lanko pro výstrahu na zdi s upozorněním, že se nesmí používat jednoruční adaptéry, přidávat na cihly další činky, cokoliv, co nesouměrně zatěžuje nějaká pouzdra nebo nutí lanko běhat mimo kolmou dráhu, že se pak takhle rozdrbe.
decarabas

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2023 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
decarabas napsal:
Celkom som si nebol istý, ako to pôjde, ale asi som dobre papkal (psss, nepapkal, Soraya spravila plnenú kapustu a to je teda shitné jedlo, aspoň čo sa týka nejakých nutričných hodnôt )
Při těhle věcech na mě žena vždycky mrkne a řekne mi "dej si k tomu tvaroh zlatko". Tak ho otevřu, za minutu ho do sebe naštopkám a pak si vychutnám polévku, protože to pro mě taky neni jídlo.

Preto Boh vymyslel proteín a plnotučné mliečko

vlk# napsal:
u těch kladkostrojů máme ve fitku jedno takové lanko pro výstrahu na zdi s upozorněním, že se nesmí používat jednoruční adaptéry, přidávat na cihly další činky, cokoliv, co nesouměrně zatěžuje nějaká pouzdra nebo nutí lanko běhat mimo kolmou dráhu, že se pak takhle rozdrbe.

Dosť možné, plus na tej veži lowcostovej je milión kladiek a ten kábel sa cez ne vkuse láme tam a späť. Na hornej časti je kábel stále OK, lebo ide len cez jednu kladku a nie 5 či koľko.

Včera

Zakopávanie s expanderom:
5x20

Sumo mŕtvola:
1x5x70kg
1x1x120kg
1x1x165kg belt on
3x5x165kg

Príťahy vleže:
3x10x60kg

Príťahy vleže JČ:
3x20x12kg

Kladka zhora:
3x20

Superset
Bench press:

1x6x20kg
1x6x70kg
3x8x100kg
+
Facepulls:

5x20

Militarko + lýtka + triset

Hodotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CyWV0Gwr03g/

Cítim (zatiaľ zvládnuteľnú) únavu spodného chrbta, ako drepy naberajú na obrátkach.
Takže celý tréning sa niesol v duchu šetrenia spodných chrbtov. Okrem toho máme teda odídenú spodnú kladku, tak som musel malinko improvizovať. Ale neľutujem, vyšlo to bezva

Deadlifty no comment, to sú ľahké váhy, aj pomerne malé objemy, ale vyhovuje mi to takto. Nemá zmysel ťahať rance a škodiť tak ostatným cvikom a nakoniec sa úplne odpáliť. Aj na takomto minimálnom výkone viem podržať slušné čísla, tých 230-240 tam je v pohode hocikedy.
Po deadlifte teda už samé pumpičky bez zapájania stredu tela - príťahy vleže a podobne. Nabudúce musím pridať váhu, tých 60 kg bolo primálo na nejaký silový stimul, ale cieli to pekne na celý chrbát, hlavne vršok.
Čo bol super prekvapivý cvik bola kladka zhora s extrémnym natiahnutím plachiet. Je pravda, že som sa kyvkal hore dole od maximálneho streču po maximálne stlačenie lopatiek, ale dnes mám z toho extrémnu svalovku na plachty. Bohužiaľ tá váha mi čoskoro prestane stačiť a budem musieť buď nejak pridať alebo prejsť na nejakú jednoručnú variantu. Vyskúmam to, lebo sa mi páči, ako to zaberalo.

Zhyby som vynechal, nebavia ma teraz absolútne vôbec a ťahá ma z toho bicepsová šľacha. Podozrievam tvar hrazdy - na rovnej som s tým nemával problém.

Militarko up to 85kilo - dosť vytrápené, ale počíta sa to. Triset v extrémnom tempe ma dopumpoval kruto, v tielku samá žila a sval, len k tomu tie smiešne tenké elasťákové nohy, no
Bol to dobrý tréning, hoci chrbát je obvykle nuda. Ale jak som musel vymýšľať nové cviky, prišla do toho trošku zábava a vyhral som sa

MilanT

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2023 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
tých 230-240 tam je v pohode hocikedy.

To bys měl začít silovku na mrtvolu, třeba bys to vytáhl i přes 300
decarabas

PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2023 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
decarabas napsal:
tých 230-240 tam je v pohode hocikedy.

To bys měl začít silovku na mrtvolu, třeba bys to vytáhl i přes 300

Ne ne, ja keď to netrénujem, potiahnem (sumom) 240 a keď trénujem, tak 250 a dojebem si regeneráciu a chrbát To sa mi fakt neoplatí.

decarabas

PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2023 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg
1x1x160kg belt on
1x1x167,5kg
5x5x167,5kg

Leg press:
5x20x120kg

Superset
Predkopávanie:

3x10
+
Highbar podložené drepy:

3x10x100kg

Superset
Výpony s VČ:

3x10x100kg
+
Lýtka v leg presse:

3x12x120kg

Superset
Incline DB press:

3x10x32kg
+
DB rows:

3x10x32kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CyeC6xNtn84/

Ah pondelkové veselosti preveliké. Drepy unavené a ťažké, ale stále na istotu.
Cieľ drepnút 5x5x170 je zas o niečo bližšie. Potom sa uvidí, či budem pokračovať alebo urobím nejakú zmenu. Ale som spokojný, síce drepy trvali pomerne dlho (asi 35minút), ale zvládol som ich celkom v pohode fyzickej aj psychickej. Dokonca ani pred 5tou sériou som nepotreboval injekciu adrenalínu, aby som sa trochu prebral a hecol k poslednému výbuchu sily.
Leg press zas zmena, aby ma to nenudilo. Miesto kontrolovaných spomalených opáčok som zdvojnásobil ich počet. Výsledok bol ale viacmenej rovnaký, explodované stehná, mal som pumpu ešte aj na chlpoch. A tak to má byť. Pálilo to tak skurvene, že som chvíľku chcel osekať série z piatich na tri. Ale hecol som sa, lebo nie som balerína. Aj keď tak vyzerám s tými dlhými tenkými nohami. navyše by to vyzeralo hrozne zapísané tu v logu a do smrti by ma to sralo.

Predkopávanie som trošku MacGyveroval. Odišlo lanko, použil som gumu. Keby som na to prišiel skôr, nemusel som mať dve deti. Ale čo už teraz - každopádne to zaberá trochu inak, zo začiatku veľmi ľahké a v konečnej fáze sakra ťažké. Tak som sa maximálne snažil podržať to v tej najťažšej záverečnej fáze. Bolo to dobré na kolená, tie totiž bolia hlavne zo začiatku, keď zaberiem. Gumkou sa to eliminovalo. A ako superset k tomu highbar drepy. Tie som si skomplikoval extra vysokou podložkou pod päty. Nesťažujem sa na to, ako mi horeli nohy, robil som to samozrejme presne kvôli tomu

Bol som veľmi spokojný s rozbitím stehien, a bol som rovnako spokojný, keď som konečne mohol prestať a pokračovať lýtkami a potom hrudníkom a chrbtom a stehná používať iba na vrávoravú chôdzu po fitku a potom po ulici cestou domov

Nohy sú dnes komplet hotové, zajtra to asi bude ešte horšie... Ale stehná progresujú! Po tých peripetiách s kolenami a obmedzeným tréningom nôh sa to zlepšuje, stehná idú hore, sila rastie tiež, riť tiež začína byť správne konská Motivuje ma to ísť ďalej, len samozrejme škoda silového úpadku za posledné dva roky.
Ale ako tak dumem, aj tak väčšinou cvičím sám a neviem si predstaviť tlačiť to do nejakého extrému bez spottera za sebou, keď ide o drepy alebo benche

A pretože mám takmer 40 rokov, dnes ma jeblo pod pravou lopatkou pri obúvaní topánok Snažím sa to uvoľniť, ale pri zajtrajších benchoch to asi bude kus mrzuté.

cohen999

PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2023 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemusel si sa s tou lopatkou hned inspirovat Vlkom...
decarabas

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2023 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Nemusel si sa s tou lopatkou hned inspirovat Vlkom...

Naivní idealisti sa vždy snažia priblížiť svojim idolom

High bar drepy s podloženou pätou (chce to stručnejší názov, zadýchal som sa pri písaní):
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x100kg
1x6x130kg belt on
1x6x160kg
1x6x170kg no vida
1x6x160kg
1x20x100kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x1x100kg
1x1x117,5kg
3x6x117,5kg
2x5x117,5kg no vida...
1x20x60kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x8xCarabas + 20kg
+
Príťahy JČ s oporou:

3x10x42kg

Superset
Incline bench press:

3x6x60kg
+
Peck deck:

3x10

Triset:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CyjKTw6roQ2/

No, už to trochu prestáva byť sranda a začína boj. Drepy ma potešili, zvládol som dokonca jednu 6ku so 170 kilami. Nie zlé na to, aké mám uvarené nohy z pondelka. Každopádne mi to dáva nádej, že ďalší pondelok by som ešte mohol dodrepovať 5x5 s touto váhou. Nádej je samozrejme pekná, ale uvidíme, až k tomu dôjde.
Na záver som si ešte dal vypalovák so stovkou, sila v nohách bolo na viac, kyslík v pľúcach ale nie Odišlo mi kardio, bohužiaľ.

Benche už boli iné kafe. Dostal som sa na váhy, kde je problém, keď si to musím odobrať sám. A bolo to vidieť na výkonoch. Zvládol som len tri série po 6 opakovaní. Zvyšok už len 5 a pauzy by tam nenašiel ani najväčší optimista, čo ma má rád a platím mu za to. Bohužiaľ, no. Nevadí, predpísaných bolo 5x5, stále som nad plánom. Ale myslím, že nabudúce sa ho určite budem držať, ak ho vôbec splním Je to škoda, že moja tlaková spanilá jazda skončila, ale tak nejak som to aj čakal.
Potom už len smiešky. Strašne som sa trápil na dipoch a nechápal som, čo je zle, než som prišiel na to, že jednu stranu stojana som mal vyššie ako druhú. Mňo. Chytrý možno nie som, ale fešák... už tiež nie Keď som to opravil, zrazu to šlo lepšie - ale bol som už taký vytrápený z tej prvej pokrivenej série, že tam viac nebolo a proste som sa na to vysral.

Incline úplne detské váhy, ale zasa kombo s peck deckom, takže to bolo náročnejšie, než sa na prvý pohľad zdá. Asi. Alebo možno som už len bol unavený.
Triset pumpička s 5kg činkami. Keď sa to robí správne, funguje to. Škoda, že to nerobím správne

Dobrý tréning, hoci nie všetko išlo podľa plánu. Doma inak všetci chorí, všade sople kašlíky a kýchania. Som zvedavý, kedy to skláti mňa, zatiaľ sa držím, ale poznáme tieto zákerne detské morové rany.

Turakam

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2023 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozabučky a onedlho kuk drep 220+ . Si dobrý a drieš jak mezek.
Magumi

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2023 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde ti všechno krásně nahoru, moc dobře se to čte, a je vidět, že jsi trefil tréninkový program, který ti skvěle sedne. Myslím, že hodně dělá ten velký objem, co teď jedeš, a všechny ty doplňky. Kdybys sis dal po příštím deloadu krátký silový program, určitě bys z toho dostal parádní maximálky, ale asi bych teď nic neměnil, dokud ti to takhle funguje.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
decarabas

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2023 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem gentlemani, dnes som sa ovšem zobudil riadne otlčený a požuvaný Skoro až dumem, že zajtra vynechám deadlift. Uvidím, ako sa budem cítiť zajtra.

decarabas

PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2023 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zakopávanie s gumkou:
5x20

Sumo dédlift:
1x5x70kg
1x5x120kg
1x1x167,5kg belt on
3x5x167,5kg

Príťahy vleže:
5x6x90kg
1x20x60kg

Príťahy zhora:
3x10 a... jeblo lanko

Superset
Bench press:

1x10x60kg
3x10x100kg
+
Facepulls s gumkou:

3x20

Triset a také:
3x15

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CyoWN-XL7iD/

Prekonal som únavu a nechuť a vydal sa do gymu, hoci pred aj počas tréningu mi Vesmír dával rôzne znamenia, že sa na to mám vyprdnúť a ísť jesť čipsy k telke. Ale čipsy som nekúpil a telku som nepozeral asi 6 rokov a mám ju v obývačke len ako dekoráciu. Tak som teda cvičil.
Po príchode do gymu som zistil, že borec nad nami asi zas tak moc dobre ten sprchový kút neopravil. Zas to tam kade tade kvapkalo, hoci nie v takom veľkom objeme ako naposledy a necítil som potrebu zháňať si plávaciu vestu. Trochu som sa cítil ako v kvapľovej jaskyni a každých pár sekúnd som počul, ako sa niekde rozpleskla veľká kvapka. Nedbal som a makal.

Deadlift stále ľahký. Len ma proste kruto nebaví. Sám neviem prečo. Triafam ho technicky, sila tam je... ale proste nuda a taký ako psychický diskomfort.

Potom som prešiel na príťahy. Tie boli super, lenže po chvíľke sa ozval ten nešťastný bicepsový úpon. Zapálená šľacha na stopro - niečo ako golfový lakeť, ale nie v predlaktí, ale v bicáku. Snažil som sa to strečovať, ale márne. Tak teda cez bolesť... Zmákol som 5 pracovných a jednu pumpovaciu a šiel som radšej na kladku.

Tam bola lepšia poloha rúk, menšia bolesť úponu a vedel som to pekne precítiť. Odmakal som tri pekné série a vo štvrtej spomínaný Vesmír: "Petrík, choď domov!" Ale pretože vesmír nevie hovoriť, tak mi praskol lanko na kladkostroji. A docvičené.
Dolné lanko urvané.
Horné lanko urvané.
Bicepsová šľacha v hajzli.
Hecol som sa aspoň do nejakého tačngou bench pressu, ale celkovo bieda.

Žalostná bilancia, chrbát nedocvičený, úpon v pytli, mašina v pytli. OK, lanká doobjednám. Kvapkajúcu vodu pochytám do vedra. Ale ten úpon ešte bude problém. chce to pauzu alebo čosi.

MilanT

PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2023 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to máš za lanka? Takové prasárny, co jsem dělal s kladkou snad nikdo nikdy nedělal a už mi drží přes dva roky
decarabas

PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2023 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
Co to máš za lanka? Takové prasárny, co jsem dělal s kladkou snad nikdo nikdy nedělal a už mi drží přes dva roky

Taaaak tam je viacero faktorov:
1. Je to len veža na bežné fomáce šmrdlanie a má limitovanú nosnosť a životnosť
2. Ja tam furt na tú kopu závaží prihadzujem ešte činky a šlubem s tým jak magor
3. Ja som silný mocný vajčák na vrchole síl a ty si malé slabé dieťa

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 373, 374, 375 ... 384, 385, 386  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: