Denníček "Dobre už bolo" Carabasa

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 374, 375, 376 ... 384, 385, 386  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas

PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2023 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x5x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg belt on
2x1x170kg
5x5x170kg

Leg press jednonož:
5x10x65kg

High bar drepy s p.p. (podložená päta...):
5x10x100kg

Triset
Incline DB press:

1x10x17kg
3x10x32kg
+
Príťahy DB vleže:

1x10x17kg
3x10x32kg
+
Lýtka:

3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CywC3w9LBNi/

Jak kukám, tak kukám, nechápem, čo mi na tom trvalo dve hodiny. Potom si spomeniem na 15 pracovných sérií nôh a začne to trochu dávať zmysel.
Drepy potešili. Prvá pracovná séria lietala jak raketa, takže na druhú som šiel so sebavedomím takých tých blbcov z ulice, čo vlezú do klietky s mma fighterom a potom to hodia na Youtube. A dopadol som podobne Druhá séria ma umravnila, tak som potom k tomu pristupoval malinko skromnejšie a už to bolo fajn.
Celkovo ma posledné dva tri týždne prekvapuje, že s rastúcou váhou na činke sa cítim pohodlnejšie a silnejšie. Rozhodne týchto 170 bolo pohodovejších a menej vycukaných ako povedzme 155 pred pár týždňami Buď sa telo pekne adaptuje, alebo proste už umieram a telo už tak nereaguje na bolesť.
Pretože pravá noha je stále polovičná oproti ľavej a tá tiež nie je žiadny obor, dal som legpress jednonožne. Aspoň som mohol ísť do ešte väčšej hĺbky a viac atakovať predné stehno. Plus na tú pravačku som si mohol dávať trestné opakovania za to, že je malá. Síce to nie je zapísané, ale dialo sa to. Výsledok - ľavá noha napumpovaná a so svalovkou, pravá furt nič. Debilná pravá tenká nenapumpovaná noha
Predkopávanie stále nepoužiteľné - navyše som objednal lanká z českej stránky, ktorá na Slovensko neposiela a musím objednať zas zo slovenskej verzie tej istej stránky... Ako dobre. Čo som to chcel... Aha, jo, že som tým pádom dával highbary v piatich sériách miesto obvyklých troch.
Oh mamo moja
Stehná hotovo a vyhorenosť na max.
Zvyšok tréningu pumpičky vrchu, pohoda tabáček. Ale bolo to ťažké, lebo energia už sa blížila k nule.

Super trenál. Zajtra ťažký hrudník, to bude asi masaker... Dúfam, že dôjde Erik a podá mi činku.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi

PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2023 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt borec - ale říkal jsem ti, že to dáš ještě před deloadem. :) Kdy ho plánuješ - příští týden?

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
decarabas

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2023 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Fakt borec - ale říkal jsem ti, že to dáš ještě před deloadem. :) Kdy ho plánuješ - příští týden?

Záleží na úrovni rozbitosti

Highbar drepy s pp:
1x10x20kg
1x10x70kg
2x3x120kg belt on
1x26x120kg
1x1x170kg
1x1x200kg

Bench press:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x1x100kg
1x1x120kg
4x5x120kg
1x6x120kg

Superset
Kliky na bradlách:

5x10xCarabas
+
Príťahy JČ:

3x10x40kg

Superset
Incline bench press:

3x10x60kg
+
Decline rozpažky:

3x10x12kg

Triset:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cy1RYmILoEO/

Nechcelo sa mi pred benchom veľmi šaškovať s drepmi a dostávať sa na nejaké pracovné váhy, tak som sa rozhodol sfúknuť to rýchlo v jednej-dvoch sérkach. Inšpiroval ma Milan s tým jeho drepovým maratónom, tak som si vymyslel niečo podobné, len s väčším focusom na predné stehná (podložené päty).
Ľahké to nebolo - z pondelka mám ešte preukrutnú svalovku na stehná a prvých pár opakovaní fakt kruto bolelo. A potom už sa ozval spodný chrbát a pľúca a zhasol som extrémne rýchlo
Navyše ma Ustinov upozornil, že Milan tam mal 125 a ja len 120, lebo som slepý a neviem čítať. Potom blábolil niečo o tom, že som ťažší a preto to vlastne nie je žiaden výkon, lebo je to Ustinov a to by bolo, aby nespomenul BW Som si istý, že udýchať 183/96 je vcelku dosť náročné, ale kto by sa s ním vadil. Potom som si drepol jeden single s 200kou a k tomu sa mi Péťa zabudol vyjadriť
Keď som teda dokončil ĽAHKÉ NOHY (ľahké my ass, skoro som umrel ), mohlo sa ísť na hrudník.
Benche super. 5 opakovaní je menej ako 6 a tak som to dával celkom v pohode. Na poslednú sériu som sa hecol a dal si 6 opakovaní, ale asi to bola posledná benchová šestka tohto programu.
Kliky super - vykašľal som sa na kotúč na opasku a miesto toho zaradil extrémny streč a stopku dole a stlačenie a stopku hore. Pumpa neskutočná, urobilo mi to radosť a neodpálil som si ramená.
Hrudník som zakončil ešte supersetom, ktorý ma kompletne dorazil. Stopkovaný bench incline a rozpažky dole hlavou boli ultimátny finisher a roztrhali mi kozy na malé mokré framforce. Som zvedavý, či z toho bude svalovka.

A triset na záver, ale len ľahúčko, tá bicepsová šľacha sa hnevá, keď idem do váh...

Bezva tréning, ale tie vysoké objemy drepov sú fakt blbosť Kľudne také už robiť nebudem.

Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2023 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

200 je hezke, je to vic nez 2BW
Ale 25 opakovani s 1.5 BW si povazuju vic
decarabas

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2023 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sumo deadlift:
1x5x70kg
1x1x120kg
2x1x170kg belt on
3x5x170kg
1x1x210kg

Superset
Zakopávanie v stoji:

5x10
+
Príťahy JČ vleže:

5x10x40kg

Príťahy zhora jednoruč:
3x10

Veslo - kladka:
3x10

Superset
Facepulls:

5x12
+
Bench press:

1x6x20kg
1x6x60kg
3x8x100kg

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/Cy6Xk3YrvB8/

Spal som absolútne príšerne. Malý Pepek sa rozhodol, že strašne silno chce spať so mnou miesto vo svojej posteli a tak som celú noc musel znášať jeho okopávanie, škrípanie zubami, smiech aj plač zo sna Aby toho nebolo málo, môj rozkošný geront psík sa rozhodol, že veľmi intenzívne sa chce ísť prechádzať do dažďa o polnoci a potom o druhej ráno.
Celý deň som bol v krutom zombie móde, takže som vážne netušil, čo vystrojím na tréningu. Ale aspoň prišli objednané kábliky na posilňovaciu vežu, takže som sa tešil, ako to tam namotám.
Po príchode do gmu všade mláky. Očividne to ten pompézny opravár nad nami odflákol a vody tam tečie stále rovnako. Pecka, nemusím si nosiť nič na pitie, počas tréningu si môžem odchlipnúť rovno z linolea.
Káble som namotal úspešne a to ma celkom dobre naladilo a namotivovalo, takže som deadlift splnil podľa plánu a dokonca si dal jednu 210ku pre zábavu. Hýbala sa celkom svižne... ale zas až tak veľmi nie
Bicepsová šľacha ma neťahá, keď mám paralelný úchop. Tak som to celé odmakal takto (šľacha sa trochu zlepšila, strečingy asi pomáhajú) a nakoniec z toho bola parádna pumpa. Jediný silovejší cvik boli tie jednoručky, tak som dal 5 sérií, nech z toho niečo mám.

Benche po strede šli ťažko, veeeľmi ťažko. Ale zabojoval som a dokončil to. Uuuuž som sa chystal na triset, keď sa ozvala Soraya, že geront psík kňučí a chce ísť von. Tak som to zabalil a šiel radšej venčiť, nech nám zas nepochčije chodbu Skúsim si to docvičiť zajtra alebo tak nejako...

Bomba tréning vzhľadom na okolnosti.

decarabas

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2023 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"triset" docvičený dnes. Štyri cviky na ramená a štyri na ruky, dva na lýtka

decarabas

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2023 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x5x70kg
1x1x120kg
1x1x150kg belt on
1x1x170kg
1x1x190kg
1x1x200kg
3x3x180kg

Leg press:
5x20x120kg

Superset
Predkopávanie zhadzované:

3x20+20
+
Highbar drepy s pp:

3x10x100kg

Superset
Lýtka s VČ:

3x20x100kg
+
Predkopávanie jednonož:

3x6

Triset
Incline JČ tlaky:

3x12x32kg
+
Príťahy vleže:

3x12x32kg
+
Výpony s bw:

3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CzCNUrELjAZ/

Malá zmena v tréningu. Trochu to teraz potlačím do sily.
Nečakám žiadne PíáRká (na to som príliš starý a zranený a chýba mi podpora spotterov), ale zas trochu sa namotivovať na výkony neuškodí. Mesiac-dva silovo a keď ma to prestane baviť, zas nabehnem na nejaký viac pumpovací objem.
Skrátka a dobre, hlavne, nech je zábava, keď už to robím zadarmo.
Princíp nového prístupu bude teda ako dnes - vybehnúť na ťažšiu jednotku, potom 3x3 s primeranou váhou. A každý týždeň lineárne pridávať 2,5kg. To by mohlo fungovať. Zvyšok tréningu bude rovnako ako doteraz, teda pumpy a objemy, lebo #fitness

200 nebolo zas až tak náročné, ako som si myslel. Akurát som teraz zvyknutý rozhýbať sa skrz viac opakovaní a dnes som to podcenil. Tak som bol malinko hrdzavý. Ale sila bola!
Drepy dnes celkovo šli fajn, síce sa motala hlava, lebo som si odvykol od váh, ale dobré. Prešlo to asi po prvej trojke so 180.
Hnus prišiel s legpressom. Obrovský objem v rýchlom tempe, stehná horeli neuveriteľne. Stále dookola sa utvrdzujem v tom, že kúpa tej pekelnej mašiny bola najlepšie, čo som za posledné dva roky urobil (ak nerátam, že som si vyrobil nového syna, žejo Aj keď, to je tiež taká dilema, je to absolútny ničiteľ, dnes nám vylomil zásuvku, urval zárubňu, rozmlátil tanier a misku a skoro rozmlátil sám seba, keď v priebehu sekundy vyliezol na stôl. Má také sklony k deštrukcii, že aj Džingischán by sa zhrozil). Také prepumpované stehná som nemával v gyme na žiadnej mašine, ako tu. No niet sa čo diviť, keď bola podobná praveká technológia dobrá Platzovi alebo Menzerovi, tak ja sa asi sťažovať nebudem
Superset predkop-drepy bol presne taký hnusný, ako znie a ako si všetci viete predstaviť To už som malinkocítil koleno, ale v medziach normy, predné stehná šak boli hotové. Chodil som ako ten starý ožran od Freshu, čo tam chľastal 24/7 v lete v zime a presúval sa zásadne tackavým čaptaním a v niektorých prípadoch elegantne po štovrnožky. Skutočná ukážka ľudskej dôstojnosti. Ale dlhšie som ho nevidel, tak buď je v nejakom ústave, alebo to má za sebou, tá tlupa násosiek tam celkom preriedla za posledný rok. Je to ťažký život, darmo.
Ale to som odbočil. Nohy dead. Ale ešte som tam prepašoval nejaké predkopy jednou nohou, nech dorovnám pravú nohu, ktorá je menšia. Vyšlo to super. Stále je menšia, ale bolí ako veľká.
Koniec tradičný hrudníkochrbát. Ale som sa musel hecovať muzikou, už som mal toho dosť. Napriek tomu som šiel z 10 opakovaí na 12, takže som na seba hrdý.

Brutálny tréning, dve hodiny hroznej tortúry, z ktorej 200 kilový drep bol vlastne najväčšia pohoda

MilanT

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2023 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rekreačních 200 kg ... jsi strašné hovado
caukymnauky

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2023 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jo... posilas tam "neco"?
Magumi

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2023 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift i dřepy super. Ty váhy mě vůbec nepřekvapují, vzhledem k tvým zápisům a videím, tipoval bych, že skutečné maximálky by byly ještě o minimálně deset kilo výš.

decarabas

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2023 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

caukymnauky napsal:
To jo... posilas tam "neco"?

Jo, kreatín, tak raz za dva dni, keď nezabudnem

Magumi napsal:
Deadlift i dřepy super. Ty váhy mě vůbec nepřekvapují, vzhledem k tvým zápisům a videím, tipoval bych, že skutečné maximálky by byly ještě o minimálně deset kilo výš.

"Maximálky" asi nebudú, ale to nevadí. Po posledných problémoch s ramenom a kolenami je základ nezraniť sa, podržať formu a silu a psychicky sa odreagovať. Silovka nie je dosť dobre možná v týchto podmienkach, keď nemám spotera. Tie moje niekdajšie psychopatické drepovačky si nemôžem dovoliť bez niekoho za sebou

MilanT napsal:
Rekreačních 200 kg ... jsi strašné hovado

Ani nie, pred covidom som dával trojky s 230, tak tam nejaká bieda ešte ostala. Ostatne, daj tomu nejaký čas a Vlk to tam bude bez problémov hádzať úplne rovnako. O rok dva si to drepneš aj ty napohodu.

Magumi

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2023 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Magumi napsal:

"Maximálky" asi nebudú, ale to nevadí. Po posledných problémoch s ramenom a kolenami je základ nezraniť sa, podržať formu a silu a psychicky sa odreagovať. Silovka nie je dosť dobre možná v týchto podmienkach, keď nemám spotera. Tie moje niekdajšie psychopatické drepovačky si nemôžem dovoliť bez niekoho za sebou

...

Ani nie, pred covidom som dával trojky s 230, tak tam nejaká bieda ešte ostala. Ostatne, daj tomu nejaký čas a Vlk to tam bude bez problémov hádzať úplne rovnako. O rok dva si to drepneš aj ty napohodu.

To dobře děláš, já si taky skutečné maximálky v liftu nechával jen na pár příležitostí v roce, když jsem na ně byl připravený. Raději mít pár procent rezervu, než se zranit.

S Vlkem máš samozřejmě pravdu, ten těch dvě stě kilo brzy dřepne taky.

decarabas

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2023 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

High bar drepy s pp:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x6x100kg
4x6x120kg belt on

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x135kg
3x3x120kg

Superset
Kliky na bradlách:

5x10xCarabas
+
Príťahy jednoručiek v predklone:

5x10x32kg

Superset
Incline bench press:

3x6x70kg
+
Protismerky s expandermi:

3x10

Triset:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CzHIjkOrEsn/

Začal som drepmi, ako vlastne vždy. Akurát nohy boli ubolené a zdreveneté ešte od pondelka. Ale koleno nebolelo, čo je pozitívum. Aj tak som to radšej veľmi nehrotil.
Aby som tú nízku váhu trochu vykompenzoval, robil som také tie kulturistické pumping drepy, že som nešiel až hore. Beztak kadejakí múdri páni vypočítali, že najväčší impulz pre rast je v spodných fázach Takže díky múdri páni, šiel som do cca 3/4 pohybu smerom hore a šup ho zasa dolu. Pumpa slušná, otázka je, koľko z toho má na svedomí to divné prevedenie a koľko svalovka od pondelka.
Ale tak dal som tam jednu pracovnú sérku navyše, aby sa nepovedalo. Keď už sme pri tých nohách, aby som nezabudol, v piatok som zvykol robiť len rôzne formy zakopávania - myslím, že to zamením za legpress, tlačený cez päty a pokúsim sa zacieliť hamstringy. Mooožno to bude mať nejaký prenos na lowbar drepy Skôr nie, ale keď už toľko experimentujem posledný rok-dva...
Potom sa už šlo na benche. Pauzy som mal malinko dlhšie, pretože sa dostavil na tréning môj... čo on mi je vlastne. Moja sestra sa druhýkrát vydala a získala s manželom aj jeho nevlastného syna z prvého manželstva. Tak asi môj nejaký nevlastný synovec alebo čo Chlapec má 18, chudý, útly, skade ruka, skade noha, tak sa snaží niečo so sebou spraviť. Včera som ho učil bench press, celkom dobre mu to išlo. Vytlačil nakoniec po malom školení techniky benchu 40 kilo s odhadom 10kg rezervou. Berúc do úvahy, že sám má nejakých 55 - 60kilo a skúšal to prvýkrát, vcelku pekný výkon.
Ja som teda potlačil 135 kilo, čo síce nie je žiaden výkon, ale je priestor na posun. Ak by som túto kvázi silovku skončil na 150ke benchi, budem happy jak dva grepy.
Kliky zas humusácky spomalené a so stopkami. Nie je to síce také badass, ako keď tam Turek rúbe kliky so 60kou na opasku, zato ramená sa vyslovene tešia a pumpa je stále dobrá.
Na záver incline a nejaké šašky s gumkou, lebo sa mi nechcelo prestavovať jednoručky
A triset, aby som bol sexy v tielku, keď si oholím pazuchy.

Dobrý tréning, trocha sa natiahol kvôli mládežníkovi, ale oplatilo sa, zamakal pekne a bench má už teraz lepší ako 90% návštevníkov fitka, čo ležia na lavici jak šunka na pulte.

Turakam

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2023 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Si milý, možno raz ešte zarúbem, ej!
decarabas

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2023 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Chodil som ako ten starý ožran od Freshu, čo tam chľastal 24/7 v lete v zime a presúval sa zásadne tackavým čaptaním a v niektorých prípadoch elegantne po štovrnožky. Skutočná ukážka ľudskej dôstojnosti. Ale dlhšie som ho nevidel, tak buď je v nejakom ústave, alebo to má za sebou

Tak som mal pravdu, má to borec za sebou. Akurát sa ukázalo, že starý 70ročný ožran mal v skutočnosti 44 rokov Masaker, čo dokáže chľast narobiť s človekom.

Piatok:

Sumo deadlift:
1x5x70kg
1x3x120kg
1x1x170kg belt on
1x1x200kg
1x1x210kg
2x3x180kg

Superset
Príťahy VČ vleže:

1x10x80kg auč
4x6x80kg
+
Leg press:

3x12x130kg

Superset
Príťahy JČ vleže:

3x10x32kg
+
Leg press jednonož:

3x12x50kg

Superset
Príťahy kladky jednoruč:

3x10
+
Lýtka v legpresse:

3x20

Superset
Bench press:

1x6x20kg
1x6x60kg
3x8x100kg
+
Lýtka v legpresse:

3x20

Sťahovanie kladky zhora:
3x12

Triset:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CzMq1OLib09/

Zapísané sérky a opakovania sa môžu líšiť od reálu, sú to už dva dni a všetko som pozabúdal
Deadlift bol v pohode. Nie ľahký, ale v pohode. Malý objem mi vyhovuje. Veľké objemy na deadlifte ma jednak nebavia, jednak mi spoľahlivo odpália regeneráciu na celý ďalší týždeň. Takže takto to je ideál.

Príťahy som musel tiež trochu osekať, pri desiatich opakovaniach ma začala bolieť bicepsová šľacha. Po 6 opakovaní bola OK, tak som robil šestky Vždy sa nejak dá... Potom som tento cvik doplnil príťahmi jednoručiek, kedy ma šľacha nebolí a pohodka. Poradil som si a pumpa bola pekná.
Na nohy som zaradil legpress. Najprv som urobil klasický legpress, ale nevedel som sa dostať dosť hlboko bez buttwinku, ktorý nie je ideál pri drepe ani pri legpresse. Tak som potom zhodil váhu a dorobil si to ešte každou nahou zvlášť, čo mi umožnilo parádny streč dolu = zapojenie hamstringov.
Potom už len kladky kladky kladky benche kladky a triset.

Fajn tréning, šiel som trochu neskôr, než obvykle, lebo vlastním deti a starého psa. Ale aspoň som sa nemusel ponáhľať, keď som cvičil, deti aj pes už spali a tak som mohol tréning natiahnuť a prepašovať tam viac cvikov. Fun fact - stále trval dve hodiny, aj keď som tam narval niekoľko extra cvikov

Včera bola Olympia. Samozrejme som sa zúčastnil tipovačky a trafil som celú finálovú 6ku!!!! Úplne presne. Až na hneď prvé miesto To znamená, že som nezískal ani bod, pritom som trafil od tretieho miesta komplet všetko, len som mal prehodeného Dereka s Hadim (ktorý mal vyhrať, nie je o čom). Zákon schválnosti, no, nebude proťák zadarmo

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 374, 375, 376 ... 384, 385, 386  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: