Denníček "Dobre už bolo" Carabasa

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 384, 385, 386  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2023 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tie nohy by sa mi zisli
Magumi

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2023 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Highbar drepy s pp:
...

1x10x180kg

Fíha, to jsi dorovnal můj životní osobáček na 10 opáček. A pořád se zlepšuješ. Smekám.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2023 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Tak to bola epická séria, neskutočné .

A to keby si počul, aké epické hvízdavé zvuky som vydával, okrem obvyklého praskania a vzdychania

seeya napsal:
tie nohy by sa mi zisli

No, nie sú to zrovna Sklenaříkovej nohy, že by sa nimi dalo nejako pýšiť. Obávam sa, že najlepšie časy majú tie haksne dávno za sebou (aspoň v tom sme si so Sklenaříkovou teda podobní...). Ale tak chodia ešte trochu, no...

Magumi napsal:

Fíha, to jsi dorovnal můj životní osobáček na 10 opáček. A pořád se zlepšuješ. Smekám.

Vo svojej nekonečnej zdvorilosti a ohľaduplnosti si zabudol spomenúť, že ty si to dal na čelňákoch

Hyperextenzie:
5x12

Zakopávanie jednonož:
3x10

Príťahy jednoručky s oporou:
5x10x37kg

Príťahy jednoručiek vleže na šikmej lavici:
3x20x22kg

Superset
Bench press:

1x10x20kg
1x10x60kg
3x10x100kg touch and go
+
Výpony v legpresse jednonož:

5x10x70kg

Veslo - kladka:
3x20

Kladka príťahy zhora:

3x20

Triset:
3x10

Hodnotenie tréningu:
Dnes bez videa, nebolo čo točiť.

Rozhodol som sa preskočiť deadlifty. Spodný chrbát toho má po drepoch celkom dosť a nerád by som sa odpálil. Deadlift aj tak nie je priorita a ani ma nebaví. Nejakých tých 220 ešte hádam potiahnem a kašlem naňho
Zato som si skúsil hyperextenzie! Lavicu síce nemám, ale inšpiroval ma Šádek na internetoch, ktorý jednoducho do stojana hodil naloženú činku, pod to strčil nohy, stehnami sa uložil na lavičku a vybavené. Rozsah je malinko skrátený, ale nešiel som to tri roky, takže očakávam parádnu svalovku, ktorú som si poistil následným zakopávaním.
Hneď na to som už nabehol na chrbát. Dva cviky s voľnou váhou, dve kladky.
Pretože sa zjavil aj Erik, dal som si s ním benche, do toho som zamotal lýtka, všeeetko všetko som stihol
Hlavne kladka mi neskutočne prepumpovala chrbát, to pálilo jak ďas. Na nohy to funguje, tak možno to niečo urobí aj s chrbtom

Dokonca bol priestor aj na triset. Pekná pumpička, ale stále tak premýšľam, čo ľudí baví cvičiť na rukách Strašná chujovina, hneď sa to unaví, páli to a v zrkadle to ani nevyzerá tak epicky, ako napumpované stehná alebo hrudník

Doma decká tiež športujú. Najnovšia zábava je skákanie (teda, Pepek skáče, Pavlík ešte nevie, tak len padá, ale s nadšením!!!) z postele na hromadu paplónov a vankúšov. Keď ich omrzí skákanie, behajú z izby do izby, aby aj susedia pod nami mali niečo zo života. Niet nad každodenný radostný detský vresk a smiech, ktorý v nepravidelných intervaloch býva prerušovaný srdcervúcim plačom, keď sa niekde v behu trafia do steny, zárubne, vlastného alebo cudzieho kolena, prípadne naopak absolútne netrafia vankúš.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
cohen999

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2023 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U chalanov v skolke zuri sarlach a siesta choroba, ale ako vravis, najlepsie sa aj tak vedia dorantat doma pri pseudoakrobatickych aktivitach... obcas staci, ze sa zabudnu pri nejakych dverach, odkial vedia, ze niekto vyjde...
decarabas

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2023 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
U chalanov v skolke zuri sarlach a siesta choroba, ale ako vravis, najlepsie sa aj tak vedia dorantat doma pri pseudoakrobatickych aktivitach... obcas staci, ze sa zabudnu pri nejakych dverach, odkial vedia, ze niekto vyjde...

Div, že ľudstvo to dalo až doteraz

Drepy:

1x10x20kg
1x6x70kg
1x1x120kg
1x1x150kg belt on
1x1x170kg
1x1x190kg
1x1x200kg
1x1x210kg
3x3x190kg

High bar drepy s pp:
3x5x150kg

Triset
Leg press:

3x20x110kg
+
Predkopávanie:

3x20
+
Sissy drepy:

3x10

Superset
Výpony s VČ:

3x10x150kg
+
Lýtka v leg presse:

3x10x110kg

Superset
Incline JČ tlaky:

3x20x22kg
+
Príťahy JČ vleže:

3x20x22kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/C0KTW8fLylf/

V gyme sa malinko ochladilo, teda, aspoň pokiaľ si tam chcem nechať okno na vetračku a neudusiť sa vlastným smradom (a to ešte keď sa zastaví Erik s jeho intoleranciou na múku a mlieko a vajcia a mäso a zeleninu a ovocie a vzduch a vypúšťa jedovaté šlehy, čo by sa ani v bitke na Ypre nestratili). Z toho dôvodu som si zadovážil epopejné elasťáčky až po členky, ktoré mi nielen poskytnú komfort a pohodlie a teplúčko, ale mi aj superkovo zvýraznia moje mužsé udělátka, ktoré vyrobili mojich dvoch synov. Ergo, v živote si to nemôžem obliecť do normálneho fitka
Škoda, že som nepremýšľal nad tým, ako na to navlečiem SBD bandáže. Bol to separátny workout, po ktorom som skončil napumpovaný s červenou hlavou. Ale podarilo sa. Už ma čakalo len po tréningu dať to dole, čo bol vlastne tretí tréning v rade. Ale to predbiehame.

Drepy!
Šli. Spodné chrbty stále nie sú úplne ready. Zrejme slabý core. Ahjo, nenávidím cvičiť brucho, ale aspoň nejaké šmrdlačky zapojím, aby som si neurval platničku alebo tak. No, to je fuk, 210 padlo a relatívne ľahko. Píšem relatívne, na momentálne možnosti a schopnosti
Takisto trojky so 190 boli pomerne v pohode, aj keď medzi sériami som rozhodne netancoval po chodbe, ale sedel a dumal, či už by som mohol ísť domov, a obzeral si obtiahnuté péro v zrkadle (našťastie mám malé stehná, takže v pomere k nim som bol hotový Rosenberg).
Highbary bomba, ani ma nesral chrbát. Vidím to tak, že keď skončím tento... toto... ani neviem, silovku?, dám si pár týždňov/mesiacov len highbar. Nech si telo uľaví. Váhy asi také nebudú, ale to je mi vcelku fuk.

Triset som trošku pozmenil. Zaprvé som si ľahol na legpresse tak, aby som robil väčší rozsah pohybu. Z toho dôvodu som ANI JEDINÚ sériu nedokončil bez aspoň jednej pauzy Hnus! Stehná horeli extrémne, hlavne nad kolenami, čo potrebujem najviac vzhľadom na smutnú genetiku úponov. Na predkopávaní som pridal tehličku navyše. A na sissy drepy už som nemenil nič, tam som proste len zavrel oči a dúfal v skorý koniec. Asi netreba rozpisovať, že stehná boli uvarené až mäso odpadávalo od kosti.

Oddýchol som si na lýtkach.

A na záverečný superset som bol lenivý meniť váhu na jednoručkách, tak som dal veľký objem, čo sa ukázalo ako horšia voľba, lebo to trvalo dlho a pálilo to a kňučal som tam bez energie

A potom teda ešte snaha o stiahnutie spotených neoprénov z legín, ktoré som si takmer vyzliekol spolu s bandážami Nohy pod neoprénom komplet spotené, legíny premočené. Sexy.

Veľmi veľmi epický tréning a teším sa, týždeň do ďalšieho legday a môžem sa spamätávať.

Magumi

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2023 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc hezký trénink, ty objemy jsou parádní a silově máš podle videa pořád rezervu aspoň deset kilo.

decarabas

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2023 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík Magumi, sila hádam bude, premýšľam, kedy to celé ukončím nejakým pokusom o "maxká".

Objemy síce sú, ale to sú len stroje, to sa nepočíta

MilanT

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2023 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dík Magumi, sila hádam bude, premýšľam, kedy to celé ukončím nejakým pokusom o "maxká".

230 na ty dřepy tam podle mě máš
decarabas

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2023 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
decarabas napsal:

230 na ty dřepy tam podle mě máš

Skôr nie ako áno

Highbar drepy s pp:
1x10x20kg
1x3x70kg
1x1x120kg belt on
1x1x150kg
1x1x170kg
1x1x190kg
3x1x200kg
1x6x150kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x1x100kg
1x1x110kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x145kg
3x3x130kg

Superset
Decline bench press:

3x15x80kg
+
Príťahy jednoručne:

3x15

Superset
Incline bench press:

3x6x80kg
+
Kliky:

3x12

Triset:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/C0PfPOwL4zc/

S príšernou svalovkou na predné stehná sa mi nechcelo ísť do žiadnych drepových objemov. Drepy boli ťažké a nekomforrtné, tak som si vybehol na jednoty s 200kou. Na highbar nie úplne zlé, ale viac by sa mi páčilo, keby sa mi podarilo s takou váhou drepnúť aspoň trojku... No čo už, hádam k tomu ešte niekedy príde. Iba žeby neprišlo, lebo už som proste nešťastník za zenitom.

Tragické odoberanie činky na benchi pokračuje - nikde nikto, čo by mi pomohol a tak sa s tým mordujem sám.
Chcel by som povedať, že tá 145ka vyletela ako raketa, ale klamal by som. Nebola nejak extra ťažká, ale svižný lift si teda predstavujem inak. Okrem toho začínam mať nejaké ubolené ramená a lakte, ako sa kopí únava.
Trojky so 130 boli ešte horšie. Nie silovo, ale čo sa komfortu týka. Kĺby drhli, boleli. Neviem, či je to chladom, únavou, vekom... Ale rozhodne deload a sauna neuškodia.

Jak som bol celý otlčený aj unavený, nechcelo sa mi ani dávať si kliky na bradlách, tak som dal aspoň menší decline press. Nakoniec to nebolo zlé, taká príjemná zmena. Aby som tam nahnal ešte nejaké objemy, dal som si miesto rozpažiek kliky - v kombinácii s incline tlakmi to ale bolo celkom o hubu, v jeden moment nechýbalo veľa, aby mi spadla činka rovno do úsmevu.

Celkovo nie zlý tréning, ale cítim, že telo už dostáva záhul. Ešte skúsim odmakať piatok a ďalší týždeň si dám zaslúžený deload, ešte keby sa podarila nejaká sauna alebo masáž, tak by som bol v siedmom nebi. A potom sa uvidí, čo bude s tými akože maxkami.

Ranná BW: 97 kilo. Nahováram si, že to išlo hlavne do stehien, ale keď vidím, ako mi začína prevísať pupek, keď mám príliš tesnú gumu na boxerkách, obávam sa, že tie objemy šli priamo tam, kde mi to nechýba Nič to, na konci mája je v pláne Cyprus, tak do apríla to nejako podržím na plusmínus takejto úrovni a potom podseknem kalórie, nech som na pláži strašne sexy fitnes model skoro 40ročný šedivý, čo sa bude hrať s lopatkami a formičkami s malým Pepkom.

Magumi

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2023 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když se podívám na to, jak a kolik zvedáš a jak u toho vypadáš, tak bych řekl, že máš nakročeno k životní formě. Technika je čistá, nabral jsi svalovou hmotu, když to neuspěcháš a zachováš si zdraví, máš na to, abys své životní silové osobáčky ještě překonal.

decarabas

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2023 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Když se podívám na to, jak a kolik zvedáš a jak u toho vypadáš, tak bych řekl, že máš nakročeno k životní formě. Technika je čistá, nabral jsi svalovou hmotu, když to neuspěcháš a zachováš si zdraví, máš na to, abys své životní silové osobáčky ještě překonal.

To je milé, ale ten lifterský drive tam už proste nie je. Plus som na seba opatrnejší Asi som zmúdrel vekom, alebo za to môžu tie kadejaké zranenia

Deadlifty:
1x3x70kg
1x1x120kg
1x1x150kg belt on
1x1x170kg
1x1x200kg
1x1x220kg
2x3x190kg

Hyperextenzie:
3x15

Zakopávanie jednonož:
3x10

Príťahy jednoručiek vleže:
1x10x22kg
3x6x42kg
3x10x32kg
3x12x22kg

Superset
Bench press:

1x10x20kg
1x6x60kg
3x10x100kg
+
Veslo - kladka:

3x20

Kladka zhora:
3x20

Triset:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/C0UlJOJr4e7/

Nezapísal som core cviky, lýtka a nejaké rehabky na chrbát a tak

Deadlifft po dvoch týždňoch. Hýbalo sa to celkom pekne, asi som triafal techniku. Silovo, nooo... Nejaká rezerva bola. Ale zas nie moc. Ktovie, kam to nakoniec vyženiem a koľko stavcov si pri tom ustrelím Triezvy odhad je tak 240 (to myslím kilá, nie ustrelené stavce), keď sa nič moc neposerie. Čo by bolo 15kg pod all time best a to zas nie je taká hanba, myslím.
Hlavne ma potešilo, že chrbát nejak extra nebolel. Ozval sa až keď som sundával kotúče z činky, samozrejme... Najlepšie zranenia sú také, keď to človek ani nečaká. Ale našťastie som to ustál a postrečoval to, pobrušákoval a momentálne ma nič nebolí.

Práve kvôli tomu šetreniu chrbta som nehrotil voľné váhy a hlavne šmrdlal kladky. Viem, že to je trochu teplé, ale aspoň som si dal viac sérií s tými jednoručkami. Až sa kríže umúdria, zaradím ešte niečo s činkou.

Benche ako za trest. Svalovka zo stredy, ramená unavené, kozy unavené, tricepsy unavené. Bol to boj, pauzy nula, ale nevadí. Vršok prepumpovaný parádne, ešte som to dorazil trisetom.

Skúsil som si odfotiť chrbát v súčasnej prasoforme, ale smutne musím priznať, že malý Milan z vedľajšieho logu ma totálne rozsekal Nie je to síce úplná bieda, ale chýba tomu hĺbka a také to hrubé mäso, ktoré sa nerobí kladkami, ale činkami. A steroidmi.

Dobrý tréning, stavce a platničky ostali tam, kde majú byť, nejaký výkon som podal, spokojnosť.

cohen999

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2023 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skoda, ze si neurobil komplexnejsi zaber, lytka totiz vyzeraju lepsie nez chrbat... ale mozno je to len opticky klam.😅
decarabas

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Skoda, ze si neurobil komplexnejsi zaber, lytka totiz vyzeraju lepsie nez chrbat... ale mozno je to len opticky klam.😅

Popravde mám aj širší záber a sám som pozeral,že boha aké lýtka mám Či je to optický klam neposúdim,ale ako poznám moje nohy,najskôr hej

vlk#

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2023 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
To je milé, ale ten lifterský drive tam už proste nie je.

na tohle seš ještě mladej... to je teď jenom takový období ;) ale trpělivost máš, makáš, takže to tam všechno ještě bude.
decarabas

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2023 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
To je milé, ale ten lifterský drive tam už proste nie je.

na tohle seš ještě mladej... to je teď jenom takový období ;) ale trpělivost máš, makáš, takže to tam všechno ještě bude.

To je trochu aj o tom, v akých podmienkach cvičím. Zaprvé to nie je v suteréne baráku moc na trieskanie činkou a hulákanie, čo trochu liminuje ten boj-útek mód, v ktorom som robil najlepšie výkony
A zadruhé mi chýba spotter a sparing. Nemôžem ísť veľmi do zlyhania alebo nejaké riskanté série, lebo to hrozí prúserom. A to je ďalšia vec, že ja som najlepšie posuny mal na veľmi vysokej intenzite.
Takže zlyhania a podobné smiešky si dovolím na legpresse ale určite to nebudem riskovať na drepoch alebo benchi

Tento týždeň ani nie že deload, ale vyslovene relax. Tréningy ľahúčke, len na prekrvenie a rozhýbanie - jednoručky, gumy, ľahké činky.
A po každom takom tréningu pol hodinky - hodinu strečing a mobilita. To je úplná paráda, ako to človeka uvoľní a rozhýbe, fakt by bolo dokonalé robiť to pravidelne aspoň 2x týždenne, ale je to nereálne. Akonáhle by som si doma ľahol na zem kvôli strečingu, už po mne dupú dva páry detských nožičiek

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 384, 385, 386  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: