Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

od začátku mi bylo jasný, že to vyhraje ten rus/ukrajinec (nebo co to je zač) tam jsou prostě šílený... jel úplně jako stroj tetzel mně tentokrát fakt zklamal, je sice pravda, že je těžkej, ale na druhou stranu každej tam měl svojí BW a zrovna u něj bych nečekal, že nedá ani 50
moc se mi ty videa od strength wars líběj a někdy bych rád zkusil něco podobnýho (třeba si jenom doma vyzkoušet takhle něco na čas)
určitě si myslím, že zrovna v tomhle by tu hromada lidí z fóra bylo i lepší než ty co tam byli... takovej ripper by podle mně všem dal na prdel a určitě i pan mistr carabas by se neztratil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pan Carabas pár týchto challenges už má za sebou, stačí prehrabať log Čo sa týka Tetzela a Ukrajinca, treba si na začiatku pozrieť, kto má koľko PR na drep. Ostatní majú okolo 230 a Ukrajinec 300 a to celkom spraví asi rozdiel. Bolo to trochu nespravodlivé. Asi ako keď Magumi predrepoval mňa

Nohy ťažko / Hrudník ľahko / Lýtka

Drepy:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x3x110kg
1x3x130kg
1x3x140kg
1x3x150kg
1x3x160kg
1x3x170kg
1x1x180kg totálne zlý setup, nejak som to skurvil a rozhodilo ma to, trojkám bol koniec, pridáme radšej na váhe!
1x1x185kg
1x1x192,5kg PR!!!
3x3x160kg

Čelné drepy:
5x3x130kg

Legpress:

5x12x300kg

Benchpress:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
5x5x110kg

Lýtka v legpresse:
5x12x120kg

Hodnotenie tréningu: Wow, motivačné video asi zabralo

Trojky šli veľmi mocno fajne, len tak svišťalo, až kým som nedošiel na 180 kilo. Tam sa to nejak pokazilo, nemal som veľmi dobrý setup a už som cítil, že aj spodný chrbát má celkom dosť. Takže som to drepol neveľmi uspokojivo, ale cítil som, že sila v nohách by aj bola, len proste zlyhala technika, možno som to aj podcenil. Povedal som si, že pridám na váhe a hodím tam radšej nejaké jednotky, kde sa lepšie sústredím na techniku. 185ka vyletela hore úplne čisto, aj hĺbka bola dobrá, tak som pridal na 190 kíl. A ako som tak pozeral na tú činku, tak... som pridal 2,5 kila, lebo ak náhodou by som to drepol, nech je to aspoň osobák A tak aj bolo. OK, drep to bol nekonečný ako sedenie u zubára a technika by sa tiež nedala označiť za ukážkovú, ale stále drepnuté hlboko, ako zvyknem a bez pomoci vytlačené hore. Takže...

Osobák!


Čelné drepy už sa mi nechcelo robiť, preto som dal len trojky so 130timi kilami. Celkom potrápilo, ale stále dobrá technika aj hĺbka. Legpress už len taká pumpička s 300 kilami, ale dobre som to cítil, stehná horeli. Hlavne hamy, lebo na legpresse sa snažím mať nohy vyššie

Ľahký bench bol ľahký. Hoci posledné série boleli, lebo včera som si rozsekal ramená. Takže au au, miestami už nastupovala únava. Ale aj tak progress, takže som rád.

Inak tréning fajn, došiel kamoš, že sa pred pár dňami opil a z hecu sa nechal potetovať Dal si nejaký kresťanský motív, alfa a omega, nejaká chujovina, vyzerá to ako ryba pod eifelovkou Celkom si to so mnou užil, odteraz ho inak ako Kriminálnik nenazvem, keď už má kérku Ale zaujímavé, myslel som, že debilné tetovačky si dávajú opilci len vo filmoch.
Objavil sa Sebedeštruktor senior, ale iba predkopával a roznožoval
A teplí chlapci, ktorí prišli a zas odišli, ani neviem kedy, asi idú heavy duty, lebo ich tréningy majú 20 minút.



Medzi 28.1. a 31.1. bude gym zavretý, príde nový multipress a squat rack
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

soráč, že se ti tu už dneska po 2. seru do logu, ale ty tvoje tréninky jsou prostě brutální gratulace k PR na dřepech a upřímně mně pěkně sereš s tím tvím benchem, kde jedeš mojí maximálku na 5x5 a suše to popíšeš slovem lehké
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rovněž gratuluji k osobáčku na dřepech! ale měl by sis to šetřit... takhle s Tebou příště nebude žádná legrace a začni tam psát "belt on", abych se psychicky srovnal s tím, že si tam dáš 3x170, když se na Tebe slečna usměje až půjdeš v džínách kolem klece

ne, fakt dobrý, i ten benč, začneme ho teď cvičit, ale 5x5 110 je už fakt posun na další level. pěkně to hrneš!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
soráč, že se ti tu už dneska po 2. seru do logu, ale ty tvoje tréninky jsou prostě brutální gratulace k PR na dřepech a upřímně mně pěkně sereš s tím tvím benchem, kde jedeš mojí maximálku na 5x5 a suše to popíšeš slovem lehké


Otázne je, či je to mojim spektakulárnym benchom, alebo tvojou nízkou maximálkou Lebo môj bench fakt žiaden zázrak

@vlk: pokúsim sa, ak nezabudnem. Väčšinou platí, že od 160ky už beriem opasok, v poslednom čase mám furt utavené spodky chrbta, ale dosť som teraz rval mŕtvolu, to sa poddá.
Ďalšie osobáky teraz neplánujem, cítim, že som vyžmýkal z tela, čo to šlo a je čas na chvíľku normálneho cvičenia

btw Džíny nenosím. Mám zlý pomer pás-stehná, takže by mi sedeli asi len elastické a k tým by som musel doladiť kabelku
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidávám se ke gratulantům. :) Je to skvělá motivace, vidět tě, jak makáš, musíme se do toho s Vlkem taky pořádně opřít.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Přidávám se ke gratulantům. :) Je to skvělá motivace, vidět tě, jak makáš, musíme se do toho s Vlkem taky pořádně opřít.


Pripomínam, že si ma predrepol už na Mikuláša, takže netuším, ako ťa motivujem, ale vďaka

Ja sa skoro desím vašich výkonov po ďalšom vašom cykle, keď uvážim, čo za progres ste mali po predošlom. Good luck a budem sledovať.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
od začátku mi bylo jasný, že to vyhraje ten rus/ukrajinec (nebo co to je zač) tam jsou prostě šílený... jel úplně jako stroj tetzel mně tentokrát fakt zklamal, je sice pravda, že je těžkej, ale na druhou stranu každej tam měl svojí BW a zrovna u něj bych nečekal, že nedá ani 50
moc se mi ty videa od strength wars líběj a někdy bych rád zkusil něco podobnýho (třeba si jenom doma vyzkoušet takhle něco na čas)
určitě si myslím, že zrovna v tomhle by tu hromada lidí z fóra bylo i lepší než ty co tam byli... takovej ripper by podle mně všem dal na prdel a určitě i pan mistr carabas by se neztratil


Andrej Mostovenko je mutant neuveritelnej



Nicméně já jsem si myslel vzhledem k charakteru soutěže, že by mohl mít hodně velkou šanci ten cyklista, kterej dřepuje 275kg a zároveň by měl mít obrovskou toleranci na laktát.



EDIT: Carabasi gratulace k osobáku, pěkně jedeš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajas: dík, hlavne sa daj dokopy a motivuj ma, inak mi dôjde inšpirácia a dám sa na šípky alebo karty

Hrudník ťažko / Chrbát ľahko / Ruky ľahko

Benchpress:
2x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x3x110kg
1x3x120kg
1x2x130kg PR!!!
1x1x135kg PR!!!

1x3x120kg
2x8x100kg
1x7x100kg
1x5x100kg

Incline tlaky v MP:
5x6x80kg

Decline tlaky s VČ:
5x6x80kg

Protismerné kladky:
5x12x15kg

Príťahy v stroji s oporou:
5x10x102kg


Biceps - kladka jednoručne:
5x8x25kg

Biceps - kladka jednoručne:
5x8x25kg


Hodnotenie tréningu:

Dnes som cielene šiel na dve opakovania so 130kilami Od rána som sa na to sústredil (čo bol samozrejme problém hlavne v práci, kde ma stále pri predstavovaní si samého seba, tlačiaceho zas a znova 130ku už po osemdesiatykrát, rušili povinnosti ).
Takže po ľahkej rozcvičke len trojky, aby som sa rozhýbal, ale nevyčerpal. A evidentne tá taktika fungovala, lebo som tam hodil najprv tie dve 130ky a za tým hneď aj jednu 135ku. Čím sa mi zas poposúvali maxká a to mi robí veľkú radosť (hoci som to po poslednom tréningu očakával, tlaky teraz idú nejak podozrivo hore).


Pridal som aj na incline tlakoch.

Protismerky veľmi striktne, podržané, pomalé, tam mi fakt stačí malá váha, aby som sa rozsekal. A ešte po tých predošlých tlakoch... Uff!
Dnes som si postrážil, aby som nezabudol zaradiť aj ľahký chrbát Takže bol a popumpoval. Tak akurátne
No a na záver celkom dobrý pumping rúk. Síce ma to veľmi nebavilo, ale krátke pauzy a tak to odsýpalo a aj nafukovalo údy (myslené ruky!!!). Po tréningu narvané koziská, naliaty chrbát, nafúknuté ruky, vrch tela ako balón a horko ťažko som sa vliezol do trika, ešteže nosím Lká, aj keď som prcek.

Teplí bratia priviedli ďalšieho ružového kamaráta. Keď sa tento pozrel na recepciu, kde sa objavila nejaká žena, tak ten najmenší žiarlivo zvolal "Sústreď sa na cvičenie!". Čakal som nejaký ďalší žiarlivostný výstup, ale už sa na seba usmievali, na nebi bola dúha, mraky sa rozostúpili, aby vyniklo slniečko a po nekonečnom romantickom blankyte cválal okrídlený jednorožec a kam dopadli jeho kopytá, z lupeňov ruží sa vyhrabalo malé roztomilé šteniatko a hlasom anjelika v plienočke povedalo "Láske patrí svet!".

Aha a kolegyňa v práci ma odhadovala na 70 kíl Kým som jej neukázal poslednú fotku formy, čo som dával do logu, to sa ma spýtala: "To máš fakt pod tričkom?" Potom sa nechala presvedčiť, že mám fakt 92 kilo

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po tom, co jsem tě viděl jet procítěně na Tomáše Lukáše v eaglu s tou stovkou nebyl pochyb, že těch 135kg dáš - už tehdy bys to dal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nieco k teme strength wars, na cesky sposob. A neviem ci sa mi to len zdalo, ale strongman nevedel drepovat.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Nieco k teme strength wars, na cesky sposob. A neviem ci sa mi to len zdalo, ale strongman nevedel drepovat.


uz sa to tu davno preberalo v par topicoch ocividne drepovat nevie
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten benč - jako vše ostatní - jde pěkně postupně nahoru... je vidět, že Ti tréninky fungují
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@vlk: dnes som ten pocit nemal, ale o tom nižšie

Chrbát ťažko / Nohy ľahko


Sumo mŕtvola:

1x10x60kg
1x3x100kg
1x3x130kg
1x3x160kg nejaké ťažké, prvý znak, že to bude stáť zahovno
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x205kg a nasrať!
5x1x180kg
4x10x130kg

Drepy:
5x15x60kg

Sťahovanie kladky na hrudník:
5x6x70kg

Príťahy s oporou v stroji:
5x10x70kg


Hodnotenie tréningu:
Lesk a bieda kurtizán. Bez lesku a kurtizán
Nie je každý deň nedeľa, hlavne nie vo štvrtok. Ale očakával som trápenie, z minulého týždňa sa vzpriamovače ešte nestihli spamätať a cítil som to teda riadne po minulé dni až do dneška.
Už ako som začal ťahať 160ku, tak som sa smial, že dnes teda žiadna sláva. Chrbát odpálený na cucky, takže 205 som ešte potiahol, ale hoci som udržal techniku, trvalo to ako vybavovanie papierov na úrade, proste nie a nie to dotiahnuť. Hrozné zlo a peklo, telo protestovalo a keby som odpadol, asi by ma to ani neprekvapilo Po tomto "výkone" som zhodil na 180, dal som pár jednotiek, ale rýchlo som pochopil, že dnes to nie je na veľké váhy... Tak som zhodil zas na 130 kilo a buchol tam pár desiatok. Nato CNS rezolútne oznámila, že má v p*či, párkrát ma naplo na blití a šlo sa na drepy
Tie som síce ustál so cťou, ale vzpriamovače boli spuchnuté ako pery blonďavej zlatokopky a celkom som sa vytrápil, aby som držal techniku.
Posledné dva cviky v supersete, ale to už bolo len také plazenie sa púšťou, než sa do mňa definitívne pustia supy zobákmi a rozklovajú mi vzpriamovače

Proste tréning stál zahovno, väčšinu z neho som bol bledý a bolo mi blbo, ale nijaký negatívny dopad to na mňa nemá a som optimistický. Pripisujem to čisto a len nedostatočnej regenerácii po všetkých tých osobákoch a popravde som to očakával ak nie dnes, tak v blízkej budúcnosti. Nie je šanca drviť tréningy na maxime alebo hranici maxima a čudovať sa, že telo občas zlyhá.
Budúci týždeň vynechám mŕtvoly, alebo ich len tak poškádlim, dám sa dokopy a zas na to vletím v plnej sile



Ale objavil sa jeden stratený kamarát, ktorého sme nevideli celé mesiace a sľúbil, že so mnou zamaká. Býval to zver, dnes vyzeral tak, že by som ho zjedol, padol o 9 kilo dole.

A dnes mi na chate napísal tréner Rasputin (ale samozrejme nevedel, že som to ja), že:
Rasputin: Ahoj, Potrebuješ zmeniť životný štýl ? Chceš sa o seba viac starať ? Chceš schudnúť alebo nabrať svalovú hmotu ?
Ja: Nie, díky, momentálne drepnem 190 kíl a potiahnem 220 sumo mŕtvym ťahom. Bench 135kg aktuálne. Ale vďaka, ak si nebudem vedieť dať s niečím rady, hneď ti píšem!
Rasputin: Pánko :) Len tak ďalej...

Takže ma fakt veľmi namotivoval a hneď mením svoj životný štýl

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2016 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je celkově vidět, že ti vyhovuje chodit tréninky s poměrně vysokou intenzitou a nízkým počtem opakování, ale u speciálně u mrtvol tě těžký jedničky každý trénink pošlou do regeneračního mordoru, obzvlášť když už pracuješ s váhama daleko za hranicí 2bw.

Je potřeba tu intenzitu nějak rozumně cyklovat - doporučuju 4 týdenní cykly - jeden týden nějaký pětky (5x5), další týden trojky (třeba 4x3), pak dvojky nebo jedničky, jeden týden deload a pak zase pěkně od začátku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: