Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Dal si tri trojkové série s tým, čo si "mal", je to stále veľmi dobré a dostatočné, len pokračuj, priskoro to teraz uťať.


No to je síce pekné, ale keď už teraz horko ťažko splním polovicu plánu, tak ak prihodím na 130, vyrazím si s tým zuby Tým pádom čo, budem sa pokúšať o 127,5 ešte dva roky, než si dovolím prihodiť?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Stačí počkat dva týdny. Můžeš třeba příští trénink přihodit jedno opakování do jedné série, další trénink zase, a potřetí to půjde s těžší váhou.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak psali kluci - dal jsi tři plánové série a další tři s minimálním váhovým rozdílem, takže síla tam je - když není, tak odcházejí opáčka (jako mně včera :D))

a jak psal Magumi - příště dej čtyři plánované, atd., když seš "na hraně", tak s tím nemůžeš moc kouzlit, tělo potřebuje na adaptaci čas.

benčuje Ti to pěkně a v těch šesti sériích jsi odvedl větší kus práce než v nějaké easy-pyramidě a "pak se dorazit" ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vieeem, ale keď mňa to tak serie Ja nenávidím, keď mi niečo nejde a zrovna mi nejde ten benč, hoci ostatné sa hýbe dobre.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil bych můj oblíbený systém předaktivace - vyjeď po jedničkách do nějakého submaxima (váha se kterou dáš poctivou jedničku s menší rezervou) a pak shoď váhu na plánované pracovní série pro trojky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Zkusil bych můj oblíbený systém předaktivace - vyjeď po jedničkách do nějakého submaxima (váha se kterou dáš poctivou jedničku s menší rezervou) a pak shoď váhu na plánované pracovní série pro trojky


Na drep som to včera skúsil a šlo to... No, uvidíme, ovšem drep nie je bench a ja proste mám na tlaky mizernú stavbu tela. Ale skúsim, neexistuje, že už po pár týždňoch takto stroskotám.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
...a zrovna mi nejde ten benč, hoci ostatné sa hýbe dobre.


benč tady jde akorát benčařům a ti zase trápí na tom ostatním... nebo to rovnou ignorují čest trojbojařům, kteří makají na svých slabinách
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2016 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fullbody

Sumo deadlift:
1x6x60kg
1x6x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg
1x1x180kg
5x3x207,5kg
1x2x207,5kg + 1x1x207,5kg

Benchpress:
1x10x20kg
1x6x60kg
6x6x100kg posledná vždy stopka

Čelné drepy:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x6x90kg
3x6x120kg už opasok
3x7x120kg

Military press:
6x6x50kg

Hodnotenie tréningu: No už toho začínam mať vážne dosť 4krát týždenne gym + 1krát floorball. Regeneráciu mám síce mega extra (asi vďaka čokoláde), ale po mesiaci tohto fullbody sa sotva vlečiem a som chodiaca mŕtvola s kruhmi pod očami a energie mám asi ako tri roky nemenená baterka v diaľkovom ovládači Dorazím tento týždeň a prejdem na split - každá partia dvakrát do týždňa. Inak nemám šancu pokračovať a len by som zvyšoval riziko zranenia. Tak či tak celkom dobré, toto je akurát 5ty týždeň fullbody, myslím, že som to bez pauzy ťahal celkom slušne. Ale už som fakt hotový, priberanie sa zastavilo, chuť do jedla klesá a to sú jasné znamenia, že treba zvoľniť. Pretože som proste slabá posraná princeznička

Deadlift už vytrápený, že aj beznohý afgánsky vojnový veterán postihnutý šeroslepotou by na mňa ľútostivo pozeral a podaroval ma poslednými drobnými. Posledná séria fail, nie že by nebola sila na nejakú vycukanú netechnickú trojku, ale odborná porota, zložená z majiteľov a recepčnej za pultom sa rozhodla, že ide sledovať, či náhodou moc netrieskam činkou a neruším tak ostatných mierumilovných tichých nenápadných účastníkov meditačno-kondičných tréningov. Obával som sa, aby ma nevykázali z posilňovne a potupne ma neoliali L-Karnitínom, tak som si dával fakt pozor. S váhou vyše 200 kilo v rukách som robil tak precítené pomalé a TICHÉ negatívky, že ma zničili viac ako samotný lift a skoro mi vyletela chrbtica medzi cukrové rumunské proteíny, čo tam majú v ponuke za premrštené ceny s vysokohorskou prirážkou (posilka je na poschodí). Takže bohužiaľ. Dorobil som si to jedno opakovanie potom zvlášť a keďže majitelia už medzičasom odišli, s chuťou a zadosťučinením som jebol činku o zem, až sa zatriasla podlaha, holuby z okien poplašene odleteli a stará pani na druhej strane cesty neudržala rovnováhu a spadla pod autobus číslo 15, ktorý ju potom rozomlel medzi kolesami a nechával za sebou dlhú mokrú červenú škvrnu s prímesou zubnej protézy, chumáčov bielych vlasov a plastu z francúzskej barle. Vraj sa chodí sťažovať vietnamský kvetinár zdola, že mu padajú orchidey z políc
https://www.instagram.com/p/BFmGqLQyuwS/?taken-by=pete_mad_lennack
Už vidieť, že ten chrbát nie je úplne najrovnejší a únava narastá, ale toto som ešte pomerne ustál.

Benchpress lahoda, síce len stovka, ale sem tam stopky, lietalo to pekne a mal som z toho dobrý feeling konečne. Kratučké pauzy, dobré to bolo.

Čelné drepy som sa hecol. Mohol som to dať s menšou váhou, ale nasrať. Nohy zatiaľ idú. Už som pre istotu dal opasok, po ťahoch som mal utavené kríže - neboli to najkrajšie drepy na svete, bol tam predklon, ale porušil som aj šestky a posledné tri série som robil po 7 opakovaní. Anarchia rules.

Po tomto celom už som sa v podstate len tak zombiemotal po gyme, ale v priebehu 10 minút som tam namrdal 6 sérií military pressu a šiel preč.

Celkom ma vytáča tá posadnutosť majiteľov, že sa v gyme nesmie búchať činkou. Nie je to tak, že by som nejak radostne hádzal činku o zem, aj tú negatívku stále brzdím, ale proste už existujú na svete váhy, ktoré neznejú ako keď spadne vankúš na hromadu vaty Keď chcú mať ticho, majú si otvoriť knižnicu so zameraním na odbornú literatúru o dejinách Jemenu, kde bude v stanovách napísané, že členstvo sa ruší za opakovanie kýchanie, či kašľanie, alebo príliš hlasné žutie žuvačky.

Sebedeštruktor cvičil biceps. Nádherný fullbody cvik. Toľko svalových skupín nezapájam ani pri mŕtvole, nedivím sa, že rastie ako z vody, keď aj pri takýchto banálnych cvikoch zapája celé telo.
Rasputin zas trénoval modelku. Jakživ som ho nevidel sa toľko venovať chlapovi, bol ochotný, až mňa samého vzrušil, neviem, čo musela prežívať tá jeho zverenkyňa. Potom som ju rozptýlil výkrikmi "kurva do piče!", keď som bojoval s čelňákmi a asi som Rasputinovi urobil cockblock.



P.S: Na moje narodky organizujeme šialenú powerlifterskú súťaž federácie PEPO (painfully epic powerlifting overload), tak držte palce 40 dní do súťaže a brúsim si zuby na umiestnenie v prvej trojici (z troch ).
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seš borec... šest těžkých trojek na mrtvém tahu s touhle váhou, paráda... a ty čelňáky jenom valím oči jakože tři šestky a pak ještě tři sedmičky se 120 čeká Tě zasloužený deload a split
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
seš borec... šest těžkých trojek na mrtvém tahu s touhle váhou, paráda... a ty čelňáky jenom valím oči jakože tři šestky a pak ještě tři sedmičky se 120 čeká Tě zasloužený deload a split


No bacha, ja žiadny deload nespomínam
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec se ti nedivím, že jsi zničený, nasadil jsi kombinaci ďábelského objemu, frekvence a intenzity, to nejde vydržet dlouho; pro delší cyklus by sis musel vybrat jen dvě z těch tří proměnných. Je rozumné, že to chceš uzavřít dřív, než se zraníš. A věřím, že ti i takové přetížení něco dá. Výkony máš parádní, kdyby sis teď dal jeden týden lehčí, uviděl bys sám, jak to vyletí.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak plán je nasledovný, aby som neumrel:

Utorok:
Benchpress 6x3
Kliky na bradlách 6x6
Príťahy v predklone 6x6
Biceps 6x6

Štvrtok:
Mŕtvoly 6x2 (postačia už aj dvojky ) alebo 6x6, ak pôjdem ľahko
Zhyby 6x6
Drepy 6x6
Military 6x6

Sobota:
Ramená plus ruky, tu pôjdem ako doteraz tak nejak ako sa mi chce

Nedeľa:
Drepy 6x3
Čelné drepy 6x6
Benchpress: 6x6
Triceps 6x6

Čiže som zachoval počty cvikov a sérií, ako som mal pri fullbody, ale predĺžim čas regenerácie pre jednotlivé partie, zároveň to viac "pumpnem", keď tam budem mať po dva cviky na hlavnú partiu. Uvidíme, čo to urobí, v podstate je to to, čo som jazdil pred fullbody, ale so systémom a postupným prihadzovaním.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodina a pol floorballu.

Bolí ma chrbát.

Bolia ma nohy.

Bolia ma kozy.

Bolí ma duša, lebo som zas hral so Zuzkou a Rišom Síce sme príšerne prehrali, ale ukázali sme srdiečko a odhodlanie. Ako kurča, keď udatne bojuje s vlkom

Ale kardio splnené.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2016 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fullbody mínus kozy

Drepung:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x130kg
1x1x150kg
1x1x170kg belt on
1x1x180kg
6x3x167,5kg

Zhyby:
6x6xCarabas + 15kg

Triceps:
6x6

Hodnotenie tréningu: Dnes bez ciciek, chcel by som skúsiť, ako budú fungovať v utorok na ťažkých trojkách, keď chvíľku oddýchnu. Dúfam, že sa im podarí zregenerovať a urobím na tom benchi trochu krajší výsledok.

Dnes som šiel so Sorayou na prechádzku okolo Hornádu, samozrejme bez trička, treba ukázať vyrážky na chrbte, chlpy na tučnom pupku a mizerné kozy Výsledkom je bordový chrbát, trapézy spálené na totálku, takže som mal tušenie, že položiť na to činku bude orgazmus Spieklo sa mi všetko, čo mi nejak vytŕča z môjho inak plochého tela - horné kozy, prvé dva horné (a jediné) brušáky, trapézy a horná polovica mojich hnusných vzpriamovačov, z ktorých by Soraya blila.
Okrem toho, že som videl, ako malý bacuľatý chlapec dostal od otca facku, čo by zložila aj mňa, pretože náhodou hodil kamienok uplakanej sestre do oka, som zachránil poloutopenú sadu šachu Som hrdina a vlastník popraskaného rozmočeného šachu komplet v drevenej krabici Netuším, ako a odkiaľ sa mu podarilo doplávať až do hromady naplaveného dreva:
https://www.instagram.com/p/BFtPes5Su_x/?taken-by=pete_mad_lennack
Povyše prúdu sú cigánske osady, tak možno Hornád vyplavil drevenú polozborenú smradľavú chatrč počerného sčítaného intelektuála, obdivovateľa Kasparova.

No, drepy. Trochu som mal tuhé kolená, tak som si povedal, že skúsim Pajasfintu a najprv si dám nejakú ťažkú jednotku pred pracovnými sériami. No a teda, klobúk dole pred Pajasom, nefungovalo to vôbec a vôbec mi to nepomohlo Ale drepol som si 180 kilo, tak som aspoň zistil, ako na tom som:
https://www.instagram.com/p/BFt5b42yu7u/?taken-by=pete_mad_lennack

A potom nasledovali pracovné trojky, tento týždeň so 167,5kilami:
https://www.instagram.com/p/BFt9Qz1Su3C/?taken-by=pete_mad_lennack
bohužiaľ, štvrtá séria, unavená a pomalá a hlavne hoooodne cez chrbát, pretože mám ešte stále svalovku na vzpriamovače. Ale tak dal som to, plán splnený. Aspoň tie nohy idú podľa plánu.

Nasledovali zhyby a pretože som bol v gyme len ja a Vadik, zhodil som tričko, nech vídím (e), čo ten chrbát pri tom robí. A pretože mám chrbát ako pečené prasa, preventívne som to hodil do čiernobielej
https://www.instagram.com/p/BFuBZpQyu0S/?taken-by=pete_mad_lennack
Navyše neviem, čo Vadik robil, ale točil ma až od druhého opakovania Asi sa mi mstil za dopomoc pri benchi, kde som ho nechal zavaleného pod činkou s vyhlásením, že ja dnes príťahy nemám, nech si to pekne vytlačí.

A to je asi tak všetko

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta aktivace pro těžší trojkový série moc u dřepu nefunguje. Já to používám pro série pro 5 a víc opakování, kde ten váhový rozdíl mezi aktivační sérií a pracovníma sériema je výraznější.
Když jedeš silově trojky, tak tě ta jednička spíš vyčerpá.

Jinak ale těch 180kg bylo s velkou rezervou, čistý pěkný lift s dobrou rychlostí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: