Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
A pak že nejsi tlakař. Dobrý! :)


Keby som bol, dám 155 alebo 160 Navyše som to šiel bez stopky, takže v tlakoch sme na jednej úrovni A až si poladíš sumo, dáme spoločný tréning a ani nebudeme musieť prehadzovať kotúče.

Turakam napsal:
Dobré to bude, strašné zrúdnosti si stváral, tak čo, kvalitný benčung, mocne kvalitný.


Díky, od tlakomašiny ako si ty to poteší.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Keby som bol, dám 155 alebo 160 Navyše som to šiel bez stopky, takže v tlakoch sme na jednej úrovni A až si poladíš sumo, dáme spoločný tréning a ani nebudeme musieť prehadzovať kotúče.

Už se na to těším! jak na to nepřehazování kotoučů, tak na společný trénink!

Jinak nevím jakej by byl výkon bez stopky, dávám je pořád, občas když jedu amrap se stovkou, tak nestopkuju, jinak to ale dělám vždy, líp se srovnám a využiju nohy.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2017 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x110kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
3x12x100kg

Legpress:
4x20x140kg

Zhyby:
4x5xCarabas + 20kg

Tlaky VČ vsede:
4x10x50kg

Hodnotenie tréningu: Stále zľahka. Chrbát je oveľa lepší, ale nechcem sa zas dokripliť, takže to nijak nehrotím a skôr sa snažím len tak nejak hýbať, nech nevypadnem úplne z tempa.
Bench celkom fajn, na to, že som ho šiel ťažko len dva dni dozadu. Ešte ma nedajbože začne aj baviť Skončil som s napumpovanými tehotenskými cickami, ktoré mi môže závidieť aj Soraya, len miesto mlieka v nich mám bolesť
Legpress stále len tak decentne, váhy iba také, aby som nedvíhal kríže z podložky. Z toho dôvodu som si dal po 20 opakovaní, ale aj tak je to trapas oproti drepom. Fakt je to ako porovnávať smutnú rýchlu samohanu v detskej izbe, keď mama odbehne kúpiť cukor na bábovku do sámošky a parádny sex s nadšenou pohľadnou mladou divoškou so záľubou v erotických experimentoch. A jej sexy kamarátkou. Ale vzhľadom na moje súčasné možnosti, som rád, že si môžem vyhoniť v detskej
Zhyby pohoda a tlaky posediačky som nerobil hrozne dlho, takže miestami som si to spúšťal na hlavu, takže síce nemám pekne oblé guľaté ramená, ale hrboľatú hlavu s hrčami. Ale ako ektomorf sa teším z každého objemu.

Rasputinka dnes cvičila, takže poskytla niekoľko pekných scenérií, výhľady do údolí aj na ostré končiare, týčiace sa nad nimi. Počasie bolo skvelé a viditeľnosť dokonalá, krásny deň na turistiku

Pár chlapcov dnes zistilo, že bol u nás pred časom zacvičiť Noro, tak trochu fňukali, že pravidelne sledujú SW a že mu fandia, tak ich mrzí, že ho minuli. Pomaly sa z neho stáva legendárna postava slovenskej silovej scény, taký SW Jánošík Ale nie ten srandovný buzík z posledného filmu, ale ten poľský nabúšený badass!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2017 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kardio v podobe nácviku wrestlingu Nepýtajte sa... Až budú fotky, pridám.

A potom:

Zhyby:
4x6xCarabas

Military press:
1x10x20kg
1x6x40kg
1x6x50kg
1x3x60kg
1x3x70kg
4x1x80kg
1x3x70kg
1x3x60kg

Klokov press:
3x10x40kg

Tlaky JČ v stoji:
3x6x20kg

Upažovanie s JČ:
3x12x10kg

Bicáky v stoji s JČ:
3x10x12,5kg

Hodnotenie tréningu: Neplánovaný tréning. Hlavne sme v ringu nacvičovali wrestling, celkom som si prekrvil chrbát, som zvedavý, čo bude zajtra. Ale zmrzačiť by ma to nebolo, nič hrozné som nerobil, len hádzal Nabukom a Dominik hádzal mnou. Proste dospelá zodpovedná zábava budúceho otca po 30ke
Inak je to drina jak hovado, ale strašná sranda. Akurát že sme hrozné polená nešikovné Ale miestami to vyzeralo drsne.

No a potom nejaké pumpičky, keď už sme sa nachádzali v gyme

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2017 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

#nohomo





_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2017 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No rozhodne ten druhej typek na nejak ridkou bradu, na tebe nema
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2017 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
No rozhodne ten druhej typek na nejak ridkou bradu, na tebe nema


Ja to beriem vážne. Je plno chlapov, čo by chceli mať bradu ako ja a nemôžu. Je mojou ZODPOVEDNOSŤOU voči tým nešťastníkom takúto bradu mať, keď ju mať môžem.




_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ideální rekonvalescence natáhnutého vzpřimovače se dívám ber to tak, že pokud jsi ho prokrvil a nebolel, je to pro rekonvalescenci nejlepší, naženež živiny a za 2 týdne dřep 215
a s tou bradou, přesně jak píšeš... pokud ti takto roste, byl by hřích se holit!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wrestling dobrý, ale nebyl tam nějaký nízký strop? koukám, že jste si s Nabukem užili
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
wrestling dobrý, ale nebyl tam nějaký nízký strop? koukám, že jste si s Nabukem užili


Ono to trochu skresľuje, ale na nejaké veľké skoky to moc nie je... Beztak je to boxerský ring, takže tvrdý strašne, skončili sme celí omodrinovaní Ale bola to sranda, to zasa hej.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
No rozhodne ten druhej typek na nejak ridkou bradu, na tebe nema


To mam len par dnove strnisko inak nosim len copik zapleteny na brade
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:
Judson napsal:
No rozhodne ten druhej typek na nejak ridkou bradu, na tebe nema


To mam len par dnove strnisko inak nosim len copik zapleteny na brade




_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dakujem za nazornu ukazku. Internet ma snad obrazok na vsetko
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drep:
1x10x20kg
1x20x60kg
1x10x100kg
4x10x115kg belt on radšej

Leg press:
4x20x170kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x16x100kg PR objem
1x12x100kg
1x14x100kg

Military press:
4x20x30kg

Zhyby:
4x5xCarabas

Hyperextenzie:
4x10

Bicáky nejaké

Hodnotenie tréningu: Tak som dal drepom šancu (ale mŕtvolu som ešte neskúšal kvôli vlastnej priposratosti a pre mňa netypickej opatrnosti).
A kupodivu to celkom šlo, hoci len s detskou váhou a ešte som bol opásaný natrikrát ako nejaký bača vo vybíjanom opasku. Trochu som cítil tuhý vzpriamovač, ale po chvíli to pustilo, ako sa tam dostala krv a zahrialo sa to. Akurát medzi sériami to zas drevenelo, ale nedbal som.
Pretože som neriskoval vyššiu váhu, dal som tam aspoň "vyšší" počet opakovaní v rýchom dynamickom tempe a takmer bez páuz, takže pľúca zmätene vydávali chrčivé zvuky tuberáka pri pokuse o svetový rekord v hĺbkovom potápaní, na čele mi vyrazil pot, ktorý všade stekal, kvapkal a prskal a vypaľoval mi oči, ktoré som radšej zavrel, aby som v zrkadle nevidel tú napuchnutú červenú hlavu so žilami ako prítoky Amazonky, ktoré sa mi vinuli po celom krku až po kŕčovito skrivené ústa vraha, práve popravovaného na elektrickom kresle.
Pri legpresse už mi takéto neľudské zaobchádzanie s nohami privodilo zákerné pálenie a klepanie stehien, aké som už dlho necítil, takže som si opakoval mantru "čo bolí, to rastie!", ktorá vôbec nepomáhala, lebo rástla len bolesť samotná, tak som sa pokúsil ukusať si nohy ako kojot, chytený do pasce. To mi nevyšlo, lebo chrbát už vytuhol a nedokázal som sa dosť zohnúť - a hrýzť si ruky mi prišlo trochu zbytočné.
Predpokladám, že zajtra ma bude bolieť chrbát a k tomu sa pridá svalovica na stehná, akú som nemal už dlho Chvalabohu robím v kancli, kde mám stoličku s kolieskami a tak sa dostanem všade s minimálnym možným pohybom, močiť môžem do hrnčeka na kávu. Kolegovho.
Benče potešili, v prvej sérii som si urobil nový osobák so 100 kilami. Doteraz som mal maxko tuším 14 opakovaní, tak som ho takto preskočil. Sranda, že po fominovi sa mi takto zlepšili tlaky aj čo sa týka objemu, na to som obvykle trpel a chcípal som pri čomkoľvek nad 4 opakovania.
No a chrbátik potom už len tak nežne, ako prvýkrát s pannou, len aby ju to nebolelo. Než sa dá dokopy, spamätá sa, zocelí a potom ju proste toto... Viac, alebo čo.

Úplne nezvyklý tréning oproti tomu, čo som chodil posledné tri mesiace, ale aspoň je nejaká zmena a spravím formu na wrestlera, lebo som vypasený bruchatý bravčo, ale aspoň mám tenké rúčky Tak sa posnažím, nech je v ringu aspoň niekto, kto vyzerá, že robí nejaký šport, a ideálne aby to nebola súťaž v jedení hotdogov. Nabuko sa síce snaží, ale nie je dosť hustý (hlavne teda brada je riedka ako stolica po kile čerešní), tak to musím na seba vziať ja!

Legíny žiadne, len Erika jeblo v chrbte presne tam, kde mňa. Je to parťák, poznáme sa už dobrých 25 rokov, tak asi chcel byť kolegiálny spolukripel



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x1x110kg
1x1x120kg
4x4x130kg

Close grip bench press:
3x3x110kg

Drepy:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
3x6x140kg belt on
https://www.instagram.com/p/BbzvMjAHnvz/?taken-by=pete_mad_lennack

Mŕtvola - klasika:
1x5x60kg
1x5x100kg
3x5x115kg

Legpress:
3x10x250kg

Príťahy v stroji s oporou hrudníka:
3x10x100kg

Military press:
1x10x20kg
3x6x60kg

Bicák

Hodnotenie tréningu: Pomalý návrat k drepom a mŕtvolkám odštartovaný.
Ale začal som radšej benčom, nech mám niečo málo odcvičené, kým ma jebne v chrbte, aby som mal na vozíku na čo spomínať
Benče šli dobre, ešte som cítil ten pondelok, kedy som INŠPIROVAL vlka k vyšším výkonom ( ) a tak som zozačiatku oplýval ohybnosťou Golema. Ale poddalo sa to pekne a nakoniec z toho vyšla dobrá tlakovačka, ktorá zarmútila Samuraja, chlapca s copíkom navrch hlavy, ktorý celý pomotaný v bandážach a opaskoch a mikinách vytrápil pár smutných opakovaní s 90 kilami a potom chodil okolo lavičky ako páv Tak sme mu so Štúrom trochu posrali náladu, skoro som počul ten praskot pod opaskami a bandážou v momente, keď sa mu zlomilo srdiečko.
Drepy ma trochu znervózňovali, lebo ktovie, čo povie chrbát na niečo, čo sa takmer podobá váhe, naloženej na chrbte. Chrbát nakoniec nepovedal ani prd, trochu som ho cítil, ale nie viac, ako keď si naťahujem ponožky, alebo idem ráno kakať a čítať si knižku, čo znervózňuje Sorayu a kričí "Čo tam toľko robíš!" a nechápe, že je to jediné miesto, kde mám od nej trochu kľud. Druhá vec je, že z pondelka som si priniesol peknú svalovku na stehná a chvíľku to bol taký sex nasucho, ale potom sa to premazalo a už som drepoval ako profík.
Mŕtvola lietala samozrejme ako nič, detské váhy, tam som chrbát necítil absolútne vôbec, pekne sa ten úpon zahrial a fungoval ako nový. Otázka je, čo to urobí zajtra a koľko minút strávim márnymi pokusmi natiahnuť si boxerky poležiačky na podlahe spálne, olizovaný Leelou, než to vzdám a pôjdem do práce v tóge z osušky

Rasputinka dnes celá olegínovaná cvičila všade okolo nás a dokonca sa spýtala, ako chrbát Hral som hrdinu, akože všetko tip top a že som samec a zabijak a najväčší borec v okrese a dúfal som, že sa nepolámem pod činkou pred jej očami Našťastie sa to nestalo a tak mohla vzrušene vzdychať, aký som úžasný.

Štúr ma skoro nechal zhynúť pod benčom, lebo je slizký nevybúrený úchyl a zhypnotizovane sledoval Žulatínine hip thrustery a odkrveným mozgom neregistroval, že by som potreboval pomôcť pri úzkych tlakoch To je tak, keď chodím cvičiť s panicmi.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: