Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2019 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam, Dejv: ďakujem chlapi. Tak sa zadarilo nejako
Judson: to je asi vec svalovej vytrvalosti (môžme polemizovať,či je 7 opakovaní vytrvalosť). To sa tiež dá natrénovať. Ale skúsiť to môžeš, aspoň pumpneš svaly a oddýchneš si od tých váh.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 26, 2019 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg
1x1x150kg
1x1x170kg belt on, wraps on
1x1x190kg
1x1x210kg
1x1x220kg
1x1x230kg
1x1x240kg
https://www.instagram.com/p/Bvda5KpDzf4/
1x6x200kg

Bench press:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x3x145kg PR
2x2x145kg

Zhyby:
3x6xCarabas

Hodnotenie tréningu: Tak asi dobre, či?
Tú 240ku som chcel skúsiť už dávnejšie, ale hlava nebola ready. Teraz cez víkend som bol na Morave, hodne streľby, málo spánku, nejaký ten chlast, strava pochybná, veľa cestovania... Proste ideálne podmienky, aby som si povedal "poďme to risknúť!". Ale vidíte na videu, že som bol posraný až za ušami, spotterov okolo mňa jak v 89tom na námestiach... To ma potom trochu ukľudnilo, takže sa mi horko ťažko podarilo to drepnúť. Niektorí náhodní okoloidúci vyzerali sklamaní, robil som také ceremónie a nakoniec som si ani nezlomil nohu
Ako PR si to nepíšem, je to vo wrapoch, takže to neviem vyhodnotiť objektívne Je dobré ostať nohami na zemi, takže OK, progress VO WRAPOCH, ale nie PR. To isté potom tá záverečná pumpovacia šestka. Štúr ma hecoval, ale keď pri druhom drepe povedal "Ešte štyri!", skoro som mal slzy v očiach Po dodrepovaní tam boli naozaj. Táto séria ma zničila tak, že som nebol schopný trafiť činku do zarážok a skoro som sa zabil, nebyť Erika, ktorý ma chytil a celé to so mnou hodil do stojana. Masaker. Toto môžem rátať ako PR akurát pre stred, ktorý to nejako ustál. Ale poležal som si potom na zemi, obložený opaskom a wrapmi a ľudia ma prekračovali a bolo mi to jedno.
Na benč som mal jasný plán. Aspoň jedna trojka so 145 kilami. Nakoniec sa to podarilo, aj keď ľahký benč vyzerá trochu inak Video pridám, ako vždy. Ďalšie dve dvojky už boli ako za trest, pretože som vystrieľal všetko v tej prvej sérke Ale čo už som vo veku, kedy viem, že radšej jedna poctivá séria, než zopár odfláknutých (if you know, what I mean ).
Zhyby boli hnus, ale aspoň to odsýpalo, hoci som mal odfajčené predlaktia z motania bandov, čo je mimochodom super cvik na úchop.

Včera sa zas konali manévre legín. Stačí povedať len toľko, že Žulatína hrala druhú ligu a chlapi po nej pomaly pľuli, že je špina hnusná. Prišiel aj Kojak s tou svojou modelkou, Erik sa okamžite zamiloval. Do nej, samozrejme, aby bolo jasno. #nohomo. Ten Kojak zas nie je taký fešák. Navyše je u nej tak viditeľne vo friendzone, až mi bolo ľúto, ako sa neúspešne snaží to prelomiť. Ale asi som mu nepomohol, keď som náhodou šiel okolo jeho činky a on pohotovo zvolal "Ešte mám dve série!" a ja som povedal "Síce ma to absolútne nezaujímalo, ale fakt díky, že to viem" a šiel som ďalej, čomu sa tá jeho borka dosť hlasno smiala

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út březen 26, 2019 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to PR ve wrapech, a moc pěkné!

benč jde taky systematicky nahoru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út březen 26, 2019 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkný, já ti říkal, že na závodech padne 250 kg!!!

Jinak už je čas, abys začal stopkovat u každého opakování na benči. Víš co udělá nezvyk proto stopkuju furt...
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bucco


PříspěvekZaslal: út březen 26, 2019 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Archimedes povedal: " dajte mi pevný bod a vychýlim zem z jej dráhy " myslím si že to má dodatok, nalož si na drep 240kg a patami pohneš zemou, preto ti to už nepasovalo do stojana, zem už bola inde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 27, 2019 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Archimedes bol môj obľúbený powerlifter.

Sľúbený bench:
https://www.instagram.com/p/Bvf9f4HjyhR/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2019 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Close grip bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x110kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg PR
3x3x130kg

Mŕtvy ťah s KB primontovaný k rebrine expanderom:
3x10 názov vyzerá strašne, ako nejaké stredoveké muČenie, ale presne toto sa dialo, no

Zanožovanie s expanderom:
3x10

Zakopávanie na stroji uni:
3x10x40kg

Hyperextenzie so zameraním na prdel:
3x10

Príťahy s oporou hrudníka uni:
3x12x40kg

Tlaky JČ vsede:
3x12x20kg

Brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: Fajnový relaxačný tréning. Chcel som skúsiť close grip bench na 1 rep max, dostal som sa na 140 kilo. V skutočnosti som sa s tým pokúsil ešte o druhé opakovanie, ale tam už bola potrebná malá dopomoc. Ale nevadí, aj tá jednotka je vlastne PR. Tak som potom zhodil na 130 a ešte s tým niečo málo podvíhal. Video z tej 140ky bude.
Zvyšok som poňal tradične stredovo ako regeneračné a doplnkové pumpičky. Pri mŕtvole, kde som primontovaný o rebrinu som sa slušne vytrápil, ono sa to nezdá, ale človek pri tom zapája prdel a hamsy hodne, už sa to asi nestihne premietnuť do deadliftov, ale po súťaži by to na pravidelnej báze mohlo mať prínos.
Chrbát pumpa, ramená pumpa, ani dokopy nie je čo písať k takémuto šašovskému tréningu

Žulatína sa poučila a aby nehrala druhú ligu, vzala so sebou treťoligovú kamošku, ktorá jej mala dodať na atraktivite a vizuálnej pôsobivosti. Podarilo sa. Za mňa: dobrá taktika.
Na recepcii nová borka, ak sa nemýlim Vanesa. Pozerateľná, rozhodne lepšia ako z plastu poodlievaná bloncka pooblepovaná mihalnicami, nechtami a soláriovou oranžovou kožkou, čo tam sedela donedávna.

Keď som prechádzal okolo stojana k benchu, malý vrabčák vyplašene zaškemral: "Môžem tu cvičiť?", na čo som veľkodušne odvetil "Cvič kde chceš, mne to je jedno..." Nepobral som to celkom, no nič.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2019 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.instagram.com/p/BvlJmFKHH4O/

Onen spomínaný pokus o 2 opakoavania so 140 close grip
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2019 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rýchly zápis z telefónu:

Mŕtvola :
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x170kg belt on
1x1x190kg
1x1x210kg
1x1x220kg
1x1x230kg
1x1x240kg
Nasraný,kolená si poletovali kridtakrážom aj napriek zúženému postoju. Do súťaže už seriem na to a potom niečo vymyslím

Drepy :
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
3x3x180kg

Bench :
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x2x120kg
1x6x130kg
2x5x130kg

Brucho :
3x15

Hodnotenie tréningu : posledné ťažšie ťahy až do súťaže. Takže nejaké 2 týždne už len ľahké ťahy na udržanie pohybového vzorca. Mrzia ma tie kolená,ale čo už narobím. V tomto cykle idú drepy a tlak,mŕtvola pokrivkáva. Rátam,že to je asi normálne. Sebedeštruktor pohŕdavo pozeral,ako sa trápim. Musí to byť super pocit byť silnejší ako naturálna kancelárska krysa s malým synom po 30ke,čo chodí cvičiť len tak,kým sa žena nenaštve
Drepy ťažké jak hovado,spodok toho už má ozaj dosť. Ale už len v pondelok ťažký drep a potom až do súťaže len zľahka.
No a bench ok. Nedosiahol som už na sedem reps so 130,ale ani som to nečakal. Od pondelka už tlaky so stopkami.
Včera večer mega rolovanie a mobilita a strečing,dnes som ako odliaty z masla na priamom slnku,asi som to robil dobre.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 01, 2019 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mrtvola je parádní, když vemu dřepy bez bandů, tak máš celý trojboj pěkně vyvážený i s ohledem na dlouhé ruce a výkon na benči, takže cokoliv 240+ na první soutěži zatáhneš, tak je to dobrý začátek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 02, 2019 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
mrtvola je parádní, když vemu dřepy bez bandů, tak máš celý trojboj pěkně vyvážený i s ohledem na dlouhé ruce a výkon na benči, takže cokoliv 240+ na první soutěži zatáhneš, tak je to dobrý začátek.


Uvidíme, vôbec nemám predstavu, čo čakať

Drepy:
1x6x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg wraps on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x230kg
0x245kg
https://www.instagram.com/p/BvvSupzH43R/

Bench press so stopkami 2 sekundy:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x1x150kg
1x1x155kg

Zhyby:
3x6xCarabas

Hodnotenie tréningu:
Tak posledný ťažký trenál, už cez 80 percent nepôjdem. Ešte v piatok drepy a ťahy a bench v nejakej relatívnej vyššej intenzite, ale nič výrazné (ťah a drep rozhodne nie cez 200kilo a bench max 130).
Drep bol funny. 230 pomaly, ale s istotou, až je mi to blbé písať, ale fakt so stopkou dole Snažil som sa trafiť akurátnu hĺbku a zrazu som zistil, že som si zaradil stopku a smerom hore to bol trochu boj, ale kontroloval som to.
Ale nechal som sa vyhecovať na 245, napokon, o nič nešlo a chcel som si overiť, kam to s tými bandami dotiahnem. No... Okrem Štúra nebol v gyme žiaden z mojich stálych spotterov, tak som náhodne oslovil jedného borca a Amazonku. Obaja síce ochotní, ale ja som zvyknutí na svojich ľudí, čo naklušú, keď treba, pomôžu a odklušú zas čakať, kedy ich budem potrebovať. Teraz som namotal bandy a borec "Počkaj, dám si ešte sériu!" a tak som sedel s odkrvenými nohami pomotaný a nervózny. No a potom došlo k tomu, že proaktívna Amazonka mi samým rozčúlením a nadšením pomáhala už odkedy som vzal činku z racku Krásne to vidieť, ako odrackujem a zrazu sa činke na jej strane nadvihne, Štúr okamžite priskakuje a chytá činku (klobúk dole za to, v tomto je naňho 100% spoľah) a potom sa to zhúpne celé ešte raz a môj core si povedal OK, kámo, toto je kus v piči. Povedal som jej, nech na činku nešahá, alebo som si to možno len myslel, jak som bol trochu mimo pod tou váhou a skúsil som ísť do drepu, ale už bolo neskoro Ťažko povedať, čo by bolo, keby... Ale nedal som to, slovami klasika "zajebalo ma to" a bolo. Keby som bol ozaj vajčák, drepnem to aj tak. Ale! Pozitívum. Konečne som failoval. Znie to divne, ale je to tak, potreboval som to, lebo som nevedel, čo to spraví, keď failujem s wrapmi, netušil som, či sa vyhrabem spod činky, či uskočím, ako ma omotávka pustí dole atď, takže som z toho mal celú prípravu nepekný psychický blok. Tým, že som bezpečne bez zranenia failoval som sa paradoxne vlastne ukľudnil.
Benche boli OK a s prehľadom, po 150ku dobre, ale potom už tá váha bola znateľná. Aj tak, 155 s dlhou stopkou je asi aj PR, lebo maxko mám 160 touch&go. Bola tam rezerva maximálne 2,5kila, ale zas záleží na lavičke, pamätníci vedia, ako ma na Mikuláša vypla v Eagle lavička len preto, že som na ňu nebol zvyknutý. Okolo mňa stála banda vrabčákov a celí nedočkaví prešlapovali jak holuby v parku, čo upierajú dychtivé oči na kornútok, keď tam jem zmrzlinu. Tak som si dal načas, aby šli radšej robiť drepy alebo sa najesť, ale nedali sa odradiť a hneď ako som docvičil naskákali na benč a drtili tam všetci naraz svoje nekonečné série s 30 kilami a pumpovali najdôležitejšie svaly tela hneď po bicepsoch.
No a na záver už len zhyby.

Som celkom spokojný, openery mám cca odhadnuté (drep 220, tlak 140, tah 220 - ale uvidím v rozcvičovni), už len nič nepokaziť (súťaž je 12-14.04. v Lučenci, keby náhodou niekto).
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: út duben 02, 2019 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na videu je krásně vidět, že random spotteři jsou k totálnímu hovnu. Rozhodí tě když o pomoc nestojíš, ale když tě to zamáčkne, tak tam stojí jak péra a čumí.. Příště radši jen s jedním zkušeným za sebou..

Jinak přeju hodně úspěchů na soutěži. Lavice na bench je docela velká proměnná, takže je dobře že si dal trochu nižší opener na bench. Teď už se jen nezranit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 02, 2019 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohol si dopadnut aj horsie ;)

_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Palec: Vďaka, uvidíme, čo z toho bude, som prirodzený trémista, takže sa asi vytrápim s tými ľuďmi okolo

Cohen: No ty si ma namotivoval do ďalších drepov, len čo je pravda Nabudúce, až niekam poletím lietadlom, pošli mi prosím pár dokumentov o leteckých katastrofách

Close grip bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
3x6x120kg

Zakopávanie na stroji:

1x10x40kg
3x10x102 kilo, proste všetky tehličky

Zakopávanie uni s expanderom:
3x12

Zanožovanie s expanderom:
3x10

Hyperextenzie - prdel a hamsy:
3x10x10kg

Príťahy v stroji s oporou hrudnika uni:

3x10x40kg

Tlaky vsede s JČ:
1x6x15kg
3x10x30kg

Brucho:
3x15

Hodnotenie tréningu: Už počas rozcvičky som načúval rozhovoru Rasputina a jeho špekatého zverenca, ktorý presne stelesňuje stereotyp lenivého tlstého flákača, ktorý mi v gyme na max vadí To je zvlášť kategória mimo všetkých tých ľudí, čo mi vadia z iných dôvodov.
Ako som si rozhýbaval chrbát, aby som si vedel zaviazať šnúrky, bravčo, na ktorom pri zdvíhaní nohy na bosu nebola jediná kvapka potu sa pýtal: "A čo by sa stalo, keby som prestal cvičiť?" a Rasputin sa ho nechápavo pýtal, prečo by nemal cvičiť. Na to bravčo odpovedal: "Tak ja už teraz viem, že ja nebudem do toho dávať toľko času!". Naťahoval som si hamsy a užasnuto počúval, ako mu Rasputin vysvetľuje, že keď sa nebude hýbať, musí sa snažiť držať aspoň stravu, čo bravčo, ktorý sa zatiaľ ani nezadýchal odmietol so slovami "Podľa mňa už nebudem nikdy jesť tak striktne ako teraz, to sa ani nedá" a ja som už začínal pomaly prskať jed. Pri snahe o mobilitu bedier som zachytil, ako mu Rasputin dohovára, že ak nie cvičenie, tak aspoň nejaký príjemný pohyb, prechádzky, turistika by boli fajn a bravčo triasol hlavou, až podbradky švihali na meter a pol okolo neho a náhodného okoloidúceho by akiste pripravili o život: "Ne, chápeš, ja nemám v práci veľa pohybu. Ráno sadnem do auta, idem do práce, cez deň idem tak 4x na cigu a dvakrát do kuchynky, potom do auta a domov". To už som mal ozaj dosť a ukončil som mobilitu, než som ukončil bravča nejakým násilným aktom. Kurva, načo tam taký človek lezie a ešte si za to platí. Keď ho to nebaví a neteší a nevidí v tom zmysel, nech si pchá do držky snickersky a chipsy a nevykrúca sa jak cigán, keď mu podávaš lopatu. Rešpekt Rasputinovi, ja niekoho trénovať, čo má takéto blbé pindy, tak ho obesím na expanderi ešte predtým, než zhebne na cukrovku alebo infarkt.
A potom som si dal úzke benche, neviem, či je to osobák na reps so 120 kilami, môže byť, že áno, ale kto by to rátal ale pamätal si to, lebo to nie je skutočný cvik. Bolo to príjemné, možno v prvej sérii by bolo aj sedem, v druhej tých 6 bolo akurát a v tretej som sa už vycukal, ale dal som bez pomoci.
Potom nasledovali pumpičky na hamsy a prdel, nakoniec som mal lepšie pozadie ako Rasputinka, ale aj tak by som sa radšej pozeral na ňu, ako na seba. Ona ale sedela za barom a tak som sa teda musel uspokojiť s mojim odrazom v zrkadle.
Najviac ma ale vytrestali tlaky jednoručiek. V spochabení mysle som v prvej sérii nasekal 10 opakovaní, čo ešte také zlé nebolo, ale ako správny mimoň a autista mám rád, keď v zápise "všetko sedí" a tak som musel dorobiť ešte dve desiatky, aby to vyzeralo OK Teda, posledná sérka bola viacmenej neuznateľná, dotlačené boli asi tak 4 opakovania, ale zas skrátené opakovania mi držali ramienka pekne v napätí a keby som bol kulturista, tak by to bol epicky precítený set a svaly ramien by mi vyklíčili všade spod trička ako burina.
Keď som benchoval, tradične zdiaľky ma ostražito sledovali Vrabčáci a keď som uvoľnil lavičku, akoby nedbalo sa začali približovať, že teda dobre, keď už sa to akože uvoľnilo, no tak ooookeeej, dajú si zas hrudník. Keby boli stlmené svetlá, ako podmaz by hrala nejaká hororová muzika, ich kostnaté zombie telá, ktoré sa zhrbene pomaly presúvali priestorom a zvláštny túžobný lesk v ich očiach, keď videli bench press by vo mňe prebudili bezbrehú hrôzu. Ale nič také sa chvalabohu nedialo a boli len srandovní ako vždy.
Bola aj Amazonka, ale bála sa mi pozrieť do očí po tom, čo ma takmer pozabíjala na drepoch
A Sebedeštruktor vysadil, scvrkol sa a vyhlasuje o sebe, že je naturál a vyzerá ako hovno. Je to pravda. Nie, že je naturál. Že vyzerá ako hovno Ale je to super, že sa uvedomil a došlo mu, že už potrebuje pauzu od sypky. V 19tich rokoch...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takoví jsou nejlepší. Je prase, nic ještě neshodil, a už se ptá, co se stane, když se nebude hýbat a jíst zdravě - no asi budeš pořád prase, jen tlustší a tlustší. To jako čeká, že zhubne jen proto, že několikrát viděl osobního trenéra?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: