Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 02, 2020 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . ja som sice svojsky a vsetko, ale toto by som NIKDY dobrovolne nesiel. Brusaky/sklapacky som robil naposledy asi pred 15 rokmi, anglicaky nikdy.
Je tolko lepsich moznosti ako sa za 5 minut rozflakat...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 03, 2020 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x220kg
2x2x240kg wraps on
https://www.instagram.com/p/B9QmWb4hlPy/ a kto bude pozorný, zazrie na začiatku videjka Bubikovu čaju cvičiť na kladkách, ale Rišo, ktorý to točil, je čaptoš a pokojne mohol trochu viac nakloniť kameru na ňu

Speed reps:

3x3x160kg

Box squats:
3x3x160kg

Bench press:
1x5x60kg
5x5x110kg

Mŕtvola:
1x3x120kg
3x5x160kg

Hodnotenie tréningu: Vďaka vyhorenému konkurenčnému gymu bolo fitko plné jak námestia Severnej Kórey počas festivali pri príležitosti narodenín Kim Čong Una. Chýbali už len transparenty a tá ich divná ťing ťong muzika. Aj keď aj tá by bola lepšia, než čo púšťala majiteľka za barom s tragickým pahudobným (ne)vkusom. Chvalabohu na drepy sa nikto veľmi nehrnul, tak sme mohli nerušene drepovať.
Deload asi pomohol, lebo som mal milión energie a bol som optimisticky naladený, aj keď som dvojky s 240kou v živote nedrepoval (jejda, ono to bolo PR). Prvá séria úplne na pohodu, aj prvé opakovanie v druhej. Pri poslednom opakovaní mi tyčka (použil som inú, než normálne, "moja" bola obsadená nejakým babrákom na benchi) vyrolovala po trapézoch hore a rozhodilo mi to ťažisko - preto vidieť, ako to vyrovnávam záklonom hlavy, nech ma nezačne prevažovať dopredu. Našťastie sa to podarilo a mám celkom dobrý pocit zo sily aj zo schopnosti nestratiť hlavu a donútiť telo robiť rozumnú vec v ťažký moment.
Speed reps som urobil fakt speedovo, aj dosedy, popravde ma to asi unavilo v tom tempe viac než tie ťažké dvojky Dokonca som sa aj spotil, čo je obvykle u mňa nezvyk.
Na benchoch som mal "konkurenciu", partička už nie vrabčákov (ale okrem váhy a veku spĺňali všetky parametre - hlučnosť, pohyb v kŕdli, výkony, nezmyselné cvičenie, rozpačité obzeranie sa po väčších a silnejších ľuďoch), ktorá na najblbšej lavičke v gyme riskovala svoje rotátory patechnikou benchov s neprimeranou váhou. Chlapec pobandážovaný s opaskom urobil jedno opakovanie so 120, ale nadrel sa, ešte aj jeho spottera bolel chrbát Tak som sa snažil tváriť, že tam nie som a urobil si svoje 5ky so 110, ale všimli si ma a mali nejaké poznámky a ten najdrsnejší z nich, čo tlačil 120ku sa nejak pohŕdavo vyjadril o mostovaní Nechal som ho žiť.
Rišo na deadlifty vzal najdrsnejšiu tyčku. A to nie že vyzerá drsne alebo čo, ale je pozváraná z pilníkov, ostnatého drôtu a žiletiek. Posrané tri 5ky a nohy mám zbrúsené do krvi. Z toho zvyšku deravých Titan podkolienok mi to rvalo chuchvalce chlpov, zo stehien tiež

Ale inak super tréning, deload ozaj prospel, akurát v poslednej sérke mŕtvoly som si zas natiahol pravú stranu chrbta, očividne to je nejaké slabé miesto

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x5x60kg
1x2x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
2x2x145kg
https://www.instagram.com/p/B9VwnVtBXAj/

Speed reps:
3x3x110kg

Board press:

3x3x120kg

Zhyby:
3x5xCarabas + 20kg

Drepy:
1x5x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
5x5x160kg

Hodnotenie tréningu: Zase fitko narvané kadejakou verbežou v rukavičkách s opaskami pri cvičení na peckdecku, ale prekvapivo nikto nebol na benchi Všetci kladkárčili alebo boli na strojoch, čo je dobre, dúfam, že im tento trend v neposúvaní formy a sily vydrží
Tentokrát som prišiel vcelku skoro, tak som si dal fajn rozcvičku a zišla sa mi, z pondelka som mal rozsekané nohy a dokonca svalovku, to tu už dlho nebolo. Tak mi padlo dobre to trochu rozhýbať.
Benche šli veľmi dobre, od začiatku som cítil, že sila tam je. Trochu vytuhnutý legdrive vďaka pondelku, ale inak sa to hýbalo svižne aj po poctivej výživnej stopke. Hlavne v druhej sérii som dobre trafil dráhu a myslím, že v pohode tam bolo ešte jedno opakovanie. Len som sa šetril, lebo som lenivec
Speed reps čip čap, až svišťalo a na board press som si ešte pridal desať kilo. Žiaľ zas sa tam vyskytovali tí už-nie-vrabčáci z pondelka a zas mali nejaké kecy, tentokrát nielenže som mostoval, ešte som si skracoval dráhu doskou na hrudi Ah ja pojebaný cheater. Nabudúce si tam ľahnem ako placka a odtrhám si rotátory s 90 kilami, nech majú radosť.
Zhyby som rovno povesil na seba dvacku, čo sa s tým budem srať. Ale dal som rozumne len tri série. Už aj tak tie posledné série som dostal bradu nad hrazdu len preto, že si ju neholím a keď zakloním hlavu, trčí pol metra dohora.
No a drepy s tou svalovkou teda boli blééé. Už-nie-vrabčáci sa zas pozerali, tak som sa nejak snažil, ale bolo to tuhé až až. Sila nebola problém, ale nekomfortné to bolo ako vždy, keď drepujem na konci tréningu. Prekvapivo rýchlo som to ale zvládol a dnes to zas cítim poriadne.
Nejaký malý šampónik s náušničkou a veľmi zženštilými pohybmi cvičil nohy: drepy s vlastnou váhou, krásne zišiel dole, kde sa mu romanticky dotkli kolienka a postavil sa na špičky, lebo mobilita jak mramorový kváder. Potom šiel na legpress, kde túto ukážkovú techniku kombinoval s prepínaním kolien pod záťažou, úplná nádhera a raz si bude musieť zaobstarať flitrami a trblietkami obsypaní ružový invalidný vozík miesto análneho kolíka so zajačím chvostíkom.
Myslím, že sa tam hýbali aj nejaké legíny, ale nasrať, nechce sa mi vymýšľať prezývky, na to neboli dosť pekné a nezaslúžili si to.



Joj, váha sa hýbe niekde k 103 kilám, mal by som začať dávať bacha, na to, že som hardgainer, tak sa to nejak hýbe hore. Ak sa mám vtrepať do 100ky na súťaži, asi zruším junk.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . dobre zhyby, na tloustika . staci vyhodit sladkosti, jest iba 2x denne a vaha pojde dolu sama, dal som dve kila za tyzden. True story.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2020 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatkový trenál

Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x220kg
1x2x240kg
1x3x240kg PR!
https://www.instagram.com/p/B9a8iRAhEop/

Speed reps:
3x3x160kg

Príťahy s oporou hrudníka:
5x5

Glute bridges:
5x12

Slingshot bench press:
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x140kg

Hodnotenie tréningu: Hop čip šubidup, dobré to bolo! Oddýchnutý po deloadovom týždni som čakal, že by to mohlo celkom ísť. Tak som sa postupne prepracoval na 240ku, kde boli plánované dvojky. Prvá séria vybehla relatívne ľahko (no, rozhodne ľahšie, než pár týždňov dozadu) a tak som Riša pripravil, že v druhej sérii skúsim tri opakovania, aby točil aj po druhom Vždy je bomba mať natočený aj nejaký fail...
Úprimne, neviem, či si to mám počítať ako PR v jednej sérii, keďže od toho furt uskakujem Pravda je, že potrebujem pustiť činku a nadýchnuť sa v stoji do brucha, čo sa mi samozrejme nedarí, keby som musel držať činku počas celej série... V tejto fáze je pre mňa ale dôležitejší dobrý nádych, stále rovnaký nástup na činku a technický ťah, aby som si fixoval správne návyky a obmedzil riziko zranenia. S menšou váhou nie je taký problém, tam dokážem udržať napätie core kus lepšie, než keď ma 240ka vyžmýka jak špongiu
Ale som spokojný, síce nepatrne, ale ťahy sa pohli - technicky je to čistejšie a výkonnostne spoľahlivejšie.
Potom speed reps, ako som písal, tam som nemusel riešiť nádych v stoji, tak som to dával rýchlo a dynamicky.
Piatky mám okrem iného rád aj preto, že tam nie sú drepy Tak som si užil aspoň pumpičku prdele s expandermi a pridal som v každej sérii 2 opakovania, lebo #bikinifitness a #booty.
Na slingshoty som nechal 140, čo som dával ako max váhu minule a čuduj sa svete, šlo to ešte lepšie ako vtedy. Treba povedať, že pumpa úžasná. Kto má problém s ramenami, toto by mohla byť cesta (tak slingshot koniec koncov prezentuje aj Mark Bell), šetrí to rotátory, ale kozám to dá zabrať.

Na záver kruháč, ktorého som sa rád nezúčastnil, lebo príprava, regenerácia a iné výhovorky. Zato som ho celý vymyslel Nešťastník Rišo tak makal a zas bol posledný, pobila ho ešte aj Poledancerka. Tá sa priznala, že sa skoro pobľula a že to sa jej na tréningu stalo prvýkrát Ale kúpila si permicu, tak asi to až také zlé nebolo, plus sa teší, jak zlepšila formu a kondičku Celý kruháč vyhral Štúr, ale divím sa, že do toho šiel, lebo sa priznal, že v noci sa šiel vychcať a odpadol Len tak, lebo je fajn spláchnuť a stratiť vedomie. Tuším by s tým mal ísť k doktorovi, ale čo ja viem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2020 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to byla trojka jak má být! ten spodek ti zvedá dobře a nebýt toho dotahu ve třetí sérii, tak ani není poznat, že už jsi na hraně ;)

jinak to klasická trojka není... je to taková ta... je pro to nějaké slovo, maciak ho určitě zná, já už ho zapomněl, jak právě děláš série s těma 10-20 sekund přestávkama a dokážeš tak i při vysoké intenzitě ještě navýšit objem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2020 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

jinak to klasická trojka není... je to taková ta... je pro to nějaké slovo, maciak ho určitě zná, já už ho zapomněl, jak právě děláš série s těma 10-20 sekund přestávkama a dokážeš tak i při vysoké intenzitě ještě navýšit objem.


Cluster lift Prave od Maciaka to mam a bola to dobra rada, pomohlo mi to trenovat techniku s relativne tazkou vahou, pretoze moje problemy s technikou boli najhorsie od cca 90% maxka vyssie. A to uz su vahy, kde sa to trenuje tazsie, ale cluster tomu celkom pomohol. Akurat smola, no, ze to nie je jedna plynula seria. Ale zas nasrat, nie som crossfitak a ide mi o maxko.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 10, 2020 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x2x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x220kg
2x2x240kg wraps on
https://www.instagram.com/p/B9ilxGUB3Dk/

Speed reps:
3x3x160kg

Box squats:
3x3x160kg

Deadlift:
1x1x100kg rozcvička
3x5x160kg

Bench press:

1x5x60kg
5x5x110kg

Hodnotenie tréningu: Od víkendu ma nejak ťahá pravé trieslo. Neviem, čo to je, taký blbý feeling, nie nejaká veľká bolesť, skôr niečo niečomu zavadzia a obmedzuje to trochu hybnosť. Nič tragické, len otravné. Nevedel som, ako s tým pôjdu drepy, takže som sa do toho samozrejme drzo pustil.
240ky úplne na pohodu, akurát walkout je furt o hubu. O to väčší obdiv tomuto bláznovi, ktorý walkoutuje (a samozrejme drepuje) pol tony
https://www.instagram.com/p/B9dM_wGhVY5/
Inak vážne drepy ľahké, viac som sa nadrel pri motaní bandáže, než pri samotnom drepe, trieslo som nejak necítil, to má človek na práci hneď iné veci, ako sa starať o trieslo, keď ho mačká taká váha. Ale technicky som to zvládal dobre, silovo tiež, najľahšie 240ky, čo pamätam. A pamätám si všetky, zas toľko som ich nedal
Potom speed reps a box squats v svižnom tempe.
Nasledovali mŕtvoly, lebo bench bol obsadený nejakými panákmi zasa... Blbé bolo, že sme niekde stratili magnézko (ok, ja som stratil...) a Rišo sa nedostavil, lebo sa bojí Korony (to nie je vtip... Ale zas s jeho imunitou by na to zařval do dvoch dní, to je fakt), tak sme nemali k dispozícii ani jeho magnézko. Už pri drepoch to bolo blbé, ale na mŕtvolu úplne tragické. No ale chvalabohu nebola veľká váha, ale povedzme nad 200 kilo bez magnézka by som asi neurobil nič.
Potom sa už chvalabohu uvoľnil bench, lebo ani najsmutnejší smutní chlapci nevydržia benchovať hodinu a mohol som tlakovať.
To bolo najhoršie z celého tréningu! Mal som tam blbú pretáčavú tyč, žiadne magnézko, most nefungoval pre trieslo, ktoré sa dostávalo do boľavého stavu, keď som sa zaprel do nôh, no lahoda. Najebaný (zas, východniarsky najebaný rovná sa nasraný, zatiaľčo na zádpade najebaný = opitý, tento rozdiel mi spôsobil už nejeden komunikačný problém) som to proste oddvíhal čisto silovo, ale nepotešilo ma to.

Ale tréning fajn, aj keď asi len vďaka drepom, zvyšok stál zahovno Zas sa doplantal ten teplý chlapček, čo drepuje na špičkách, priviedol si aj nejakú moletnejšiu... no, takú silnejšiu... no dobre, bola to brutálne tučná dievčina, neviem, či boli pár alebo čo, ale cvičili spolu na legpresse, kde mu povedala "a opováž sa dať menej ako ja!", tak sa snažil, aby ho za trest nezjedla. Snažil sa tak veľmi, že prepínal kolená do uhlov, z ktorých mi bolo nevoľno, ale mal tam len nejakých 60 kilo, tak mu (asi) nehrozilo prelomenie nôh do opačnej strany. No síce s tými biednymi tyčkami do fazule by mu ich možno prelomil aj silnejší závan vetra.
Potom prišiel Aďazonkin frajer a robil hacken drepy, kde mal naložené dve 5ky, ktoré mu tam nechala Poledancerka, ktorá s tým šla záverečné vypaľovačky po 20 opakovaniach a on s tým "seriózne" cvičil nohy

Už chápem, že sa skoro rozišli
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2020 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x5x60kg
1x5x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg
2x2x147,5kg
https://www.instagram.com/p/B9nw4WfB_gY/

Speed reps:
3x3x115kg

Board press:
3x3x115kg (ehm, vlastne 1x9x115 )

Zhyby:
3x5xCarabas + 20kg

Drepy:
1x5x80kg
5x5x160kg belt on

Hodnotenie tréningu: Ah jaj, to ubolené trieslo je kurva limitujúce. Skúsil som to ponaťahovať, ale nezabralo. Mám podozrenie, že som si tam niečo solídne natiahol pri sobotnom strečingu.
Hrozne mi to obmedzilo legdrive, nevedel som sa zaprieť do pravej nohy, takže legdrive neexistoval, stopky som moc nehrotil a vlastne skoro žiadne ani neboli To bolo veľké mínus. Druhé veľké mínus je, že som retardovaný a mal som tlakovať len 145 Ale zas na druhú stranu, na to, že som nemal dobrý setup som s tým myslím zabojoval celkom slušne a to je prísľub do budúcna, že by to malo ísť. All time best je 1x2x150kg, ale myslím, že to nebude problém prekonať... Reálne to totiž nebolo ťažké, len setup neexistoval.
Zhyby easy, aj keď som chvíľku nevedel nájsť reťaz, na ktorú si vešiam kotúče. Nakoniec z toho vyšlo, že proaktívna Poledancerka ju odniesla medzi reťaze a opasky a gumy, čo tam sú nahádzané na hromade Ale našla sa, takže fajn, mohol som pumpiť chrbty. Iba na chvíľku som ju požičal takému polovrabčákovi z vyhoreného gymu, ktorý na seba zavesil 15 kilo a robil dojem na nejakého dlhého chudého kamaráta, keď s tým urobil pár zhybov.
Drepy boli hnus, ale hlavne pre to trieslo, keď som chytil tempo, už to šlo, ale bolesť číhala stále
Uvidíme, ako veľmi mi to zajtra dojebe mŕtvoly...

Fitko viacmenej prázdne, takže sme mohli veľmi intelektuálne po sebe kričať a nadávať si do kokotov. Ľudia vyplašení z Corony radšej chodia do preplnených obchoďákov nakupovať do rezervy múku a mydlo, než si zacvičiť Ale potom sa objavila aj Aďazonka s frajerom (Štúr, krátkozraký dement, si ho nevšimol a začal sa preveľmi hlasno zaujímať, či má Aďazonka zladené ponožky a spodné prádlo, snažil som sa ho utlmiť, ale nedbal. Týpek z pozadia kukal a asi mal pocit, že je neviditeľný. Keď som konečne Štúrovi vysvetlil, že borec tam ozaj je, stojí za ním a netvári sa šťastne, tak konečne držal hubu ), zopár nešťastníkov zo zhoreného konkurenčného gymu a dokonca aj jedna pompézna legína, na ktorú aj Poledancerka povedala "hm, ne zle..."
Po Rišovi ani chýru ani slychu, asi sa zabarikádoval v podzemí, polieva sa octom a snaží sa zaklínadlami odháňať zlých duchov, čo spôsobujú choroby, alebo ako fungujú na tej jeho dedine.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2020 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok ta vy*** **** **** *** * ****** * ******** **** *** *** ****** * korona nam zrusila fitko. Dakujeme jebnutym Cinanom, co zeru netopiere a polozia tym do smutku pol sveta.

Nic to, priprava na sutaz tym padom skoncila, ale asi aj sutaz samotna, takze jebat. Tri mesiace roboty v hajzli. Soraya sa tesi, ze budem doma s nou a s Judasom - tu uz som zacinal panikarit, lebo rodina je super, ale len ked si od nej mozem oddychnut.

Ale nic to, pozhanal som svoje stare zelezo, s ktorym som cvicil doma, je to cca 100kg, autom to nanosime na workoutove ihrisko a vyrobime si outdoor improvizovanu posilku. Mna tak nejaky kokotsky virus obmedzi, este to tak.

Vidim to na "bulharsky system" (neplesajte, to nie je nazov nejakej rutiny, ale improvizovany treningovy sposob fungovania na dovolenke v Bulharsku), cize fullbody s velkou cinkou, jednoruckami a hrazdou, opakovania niekde medzi 10-20, system predvycerpania a az tak cviky velkej trojky, aby stacila mensia vaha. Problem bude bench press, nemame lavicu ani stojan, ale kliky na bradlach a overhead press by to mal zachranit alebo aspon zminimalizovat skody na tlakovej sile. Stojan na drepy nie je, ale vieme brat cinku z bradiel.


Prvy trening zajtra, iba zeby prsalo, aj tak bude prvy trening zajtra, jebat.

Jebat.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2020 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . no ale to budu potom ake reporty, isto onakvejsie ako tie moje "bulinove" z tepla domova. A urcite lepsie ako treningy vsetkych tych smutnych kolegov, ktori nemaju doma zelezo ziadne. Ti budu totizto musiet zacat cojaviem... behat! 😮😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2020 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Karanténny outdoor tréning

Výpady:
4x od lavičky po lavičku x30kg

Drepy:
1x10x50kg
4x10x100kg

Zhyby:

4x6xCarabas + 10kg

Príťahy VČ podhmatom:
4x10x60kg

Mŕtvola:
4x10x100kg

Incline bench press:

4x10x60kg

Decline jednoručky:

4x10x23kg

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/B9tq_1KhdaL/
No vida, celkom to šlo, ako vidieť na zostrihu z tréningu. Maximálna váha žiaľ len 100kilo, ale to bude fajn, stále lepšie ako šaškovať s expanderom alebo robiť brušáky v obývačke.
Najväčšia drina neprekvapivo odniesť všetko železo z auta na ihrisko a vyrovnať sa s pochybovačnými pohľadmi workoutistov. Ale malo to svoje zvláštne čaro, možno v lete za iných podmienok pekne v teple v rámci opaľovania a pohody by som si tam nejaký tréning ešte doprial. Aspoň by som na videu nemusel mať tričko a krásne by bolo vidieť moje bledé mľandravé telo!
Moje mini lentilkové auto mám teraz naložené železami a v detskej sedačke tróni tyč, takže do kopca nevládze a v zatáčke vynáša, ale nasrať, hlavne, že sa dá trénovať.
Vymysleli sme aj krízový plán pre zlé počasie. Činka na chrbát a po schodoch peši na 12te poschodie. Na každom podlaží urobiť pár príťahov a pár overhead pressov.

Dúfam, že k tomuto nikdy nedôjde, lebo už teraz presne viem, že to by bola hrozná morda. Chvalabohu zatiaľ to nevyzerá na dážď.

Vonkajšie cvičenie má okrem iných ešte jednu mocnú nevýhodu. Každý vožrala, starý páprda alebo mladistvý chcípák sa rád pristaví a takému zadychčanému mi dymí do ksichtu z cigarety, takže moja príjemná povaha sa niekoľkokrát mocno prejavila.
Štúr to odmakal poctivo s rúškom, naudúce si asi aj ja niečo pretiahnem cez papuľu, istota je istota a hlavne nech neplaším okoloidúcich, keď sa tam dusím po drepoch, lebo desať opakovaní na sériu je apokalypsa pre kondíciu.

Samozrejme odniesť všetko železo nazad do auta bolo ešte horšie ako samotný tréning, aj keď je to len cca 200 metrov

Ako som predpokladal, problém bude asi bench, improvizované lavičky tam síce sú, ale nemá to človeku kto zdvihnúť, takže max 60 kilo. Takže to vidím na kurvenie rotátorov klikmi na bradlách so závažím.



Spokojnosť, vzhľadom na to, že súťaže sa zrušili a príprava je v prdeli, toto je ešte veľmi dobré riešenie a teoreticky by to mohlo celkom fungovať aj z pohľadu udržania sily a formy. Ktorú aj tak nemám.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 16, 2020 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekny trening, dobry crossfitak z teba bude velmi, velmi rychlo. #backtotheroots
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 17, 2020 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Pekny trening, dobry crossfitak z teba bude velmi, velmi rychlo. #backtotheroots




Řekni to svý krosfiťák ještě jednou.

Plague workout

Drepy:
1x10x60kg
3x20x100kg
https://www.instagram.com/p/B90omuOhgmW/

Bulharské drepy:
3x10x zážažová vesta 10kg

Mŕtvoly s rovnými nohami:
3x10x60kg

Príťahy k hrazde - inverted rows:

3x10

Príťahy JČ:
3x10x32kg

Kliky na bradlách:
3x10x záťažová vesta

Kliky na adaptéroch:

3x10

Overhead press:

3x10x30kg

Hodnotenie tréningu:
Bleh tieto improvizačky sú naprd. Ale asi by som mal byť rád aspoň za toto, o chvíľku nám zakážu chodiť von celkovo a budem musieť šmrdlať doma len s jednoručkami... Je to riadne naprd, ale čo sa dá robiť. Týmto tempom počítam, že v polke apríla budem mať 65 kilo.
Drepy v pohode, len sa nám tam motal nejaký nočný strážnik, že zodrieme činkou farbu z bradiel, na ktorých sme to mali položené. Mal pravdu, ale holt 100kilo si zo zeme za hlavu nejebnem, rozhodne nie na 3 či 4 série. A s menšou váhou robiť drepy už fakt asi ani nejde... Takže tam budeme musieť tie bradlá niečím pomotať, nech sa ujovi uľaví a dá nám pokoj.
Druhá vec je, že tá kokotská tyčka je vyrobená z plastelíny a sto kilo vyzerá na ňu priveľa. Ohýba sa v závitovej časti, takže môže byť, že ešte budem eshopovo zháňať novú tyč, na ktorú ale možno nebudú pasovať kotúče Fuck my life.
Myslel som, že dvadsiatky sú veľa, tak som bulhary nehrotil a dal ich len so záťažovou vestou. No, trochu som sa podcenil, bolo to ľahké. Nabudúce pritlačíme. Celkovo budem musieť pridať na jendonožných cvikoch, keď drepy sú nedostatočné. Vidím to na hodne výpadov tak so 60kou, nech je fun.
Chrbát fajn, dobré cviky, to je jediné, čo asi udržím, zhybovať môžem do aleluja, aj priťahovať, takže toto bude okej, len mŕtvola bude chýbať.
V rámci hrudníka samé kliky. Nezvyknutý na čokoľvek z toho som mal pocit, ako to pompézne chytá, ale dnes necítim ani hovno Nabudúce prihodíme, lebo toto bolo veľmi gay.
No a na záver trochu len prekrviť ramená, ono to po tých klikoch bolo celkom fajn.

Tréning sám osebe je nosenie železa potom nazad do auta. Stálo to zato aj včera, Štúr vydumal, že ponesie kotúče v batohu. Včera to za veľkého praskania látky a nití ešte šlo, ale nabudúce si už asi beznádejne amputuje popruhy.
Ja som niesol "veľkú" činku poohýbanú kokotskú hnusnú debilnú, plus som mal na sebe záťažovú vestu a tašku s vecami a kokotil som sa s tým potme cez park plný dier a konárov 200 metrov k autu, takže som už funkčný sparťan a kokotiny.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2020 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Druhá vec je, že tá kokotská tyčka je vyrobená z plastelíny a sto kilo vyzerá na ňu priveľa.

Zlate buliny...
decarabas napsal:
(...) takže som už funkčný sparťan a kokotiny.

No tak si vyber, funkcny chlapec, alebo kr*sfitak?

Inac naozaj odporucam single leg deadlifts, tam si vystacis aj s mensimi vahami a mas sancu si opravit dysbalancie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: