Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2020 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
moje best maxko so stovkou je myslím 19 kúskov

Tohle je nad moje chápání. Já jsem si poslední trénink, inspirován tebou, zkusil na závěr deset opakování se stovkou a nebyl jsem schopný nastavit svůj mindset tak, abych se nezačal po pátém opakování hrozně nudit a desáté jsem pak tlačil už vyloženě s odporem a s tím, že mě to hrozně sere a strašlivě nebaví. Silově bych tam vyloupl klidně dalších pět opakování, ale nevím, kde na to vzít morál. Stejný problém jsem měl u shybu, v dobách mé největší shybovací formy. Prostě všechno nad 5 opakování je crossfit, gej, satan a hrozná nuda. Achjo, nikdy nebudu velkej :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2020 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Achjo, nikdy nebudu velkej :)


To sme dvaja
Jó morál, to na benchi OK, ale také drepy, tam je to ešte len úžasná vec
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2020 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som dal raz 20:) a trikrát v živote sa pokúšal o 10 x 10 so stovečkou, vyšlo len raz, dvakrát som zlyhal v poslednej sérii pri poslednom opáčku
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2020 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Ja som dal raz 20:) a trikrát v živote sa pokúšal o 10 x 10 so stovečkou, vyšlo len raz, dvakrát som zlyhal v poslednej sérii pri poslednom opáčku


Neprekvapuje ma, že si dal 20, s tvojimi tlakovými schopnosťami. A to posledné opakovanie poslednej série muselo byť len v hlave, to nie je náhoda
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2020 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam moral aj na viac ale silu nie :D.
kvoli uzkemu uchopu mi vytuhnu tricaky a moj rekord je 21. maxko vtedy niekde k 2x170 alebo 10x140
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2020 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Ja mam moral aj na viac ale silu nie :D.
kvoli uzkemu uchopu mi vytuhnu tricaky a moj rekord je 21. maxko vtedy niekde k 2x170 alebo 10x140


Shit! Tých 140 x 10 je epic.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2020 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, že všetci ostatní v mojom logu sú silnejší ako ja

Včera pumpovačka po deviatej večeri.

Tlaky JČ vsede:
1x6x22kg
4x6x27kg

Triset
Príťahy k brade VČ:

3x15x26kg
+
Upažovanie JČ:

3x15x7kg
+
Tlaky VČ vsede:

3x15x26kg

Superset
Skull crushers:

3x10x36kg
+
Close grip bench press:

3x10x36kg

Pumpovačka kickbacks s JČ:
3x10x7kg

Superset
Biceps s VČ:

3x10x36kg
+
Biceps s JČ:

3x10x7kg

Pumpovačka biceps s expanderom:
3x10

Brucho

Hodnotenie tréningu: Štvrtková večerná klasika. Znie to ako opis sexuálneho života, ale v skutočnosti som bol popumpovať ruky a ramená v pivnici. Hm. Ešte stále to znie ako opis sexuálneho života, ale úchyláka. OK, bol som cvičiť
Nechal som sa uniesť a rozobral som sa celkom dosť, váhy síce biedne, ale supersety a objem solídny. Keď som sa upotený dovalil domov, Soraya sa čudovala, aké mám tučné ruky To je asi jej výraz pre pumpu.
Dnešný tréning bude fun s nefunkčnými rukami Ale leje, takže zhyby asi aj tak vypadnú a hrudník je len ľahko, dobre bude
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 16, 2020 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvoly:
1x6x67kg
1x3x107kg
4x6x131kg + expander + belt on

Príťahy v predklone alá číting:
3x6x107kg

Lat pull down s expanderom:
3x12

Incline JČ:
3x12x22kg

Decline JČ:
3x12x22kg

Zakopávanie s expanderom uni:
3x12

Single leg glute bridges:
3x12

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CAPGtrKAvg9/
Mŕtvolu som už nechcel ťahať z deficitu, lebo chrbát, tak sme podložili činku všetkým možným a ťahali sme to z cca normálnej výšky. A čuduj sa svete, chrbát absolútne nebolel, nič nepríjemné som necítil, záber zdola jak hydraulický zdvihák, paráda. Fakt to lietalo úplne parádne, spolu s expanderom to je od kolien vyššie niekde k 150 kilám, to na domáce podmienky nie je také zlé a som ozaj zvedavý, či som nejakú silu udržal. Pomohlo aj to, že sme s tou činkou proste jebli o zem a moc sme to nebrzdili - tlmenia bolo dosť a veľký hluk to nespravilo.
Príťahy som si dal také cheatovacie. Väčšinou dbám na techniku a preciťovačky, ale cítim, že chrbtu chýba aj ťažká robota, tak som pridal pár kilo na činku, pomohol si nohami a bolo to bezva.
Chrbát sme dorazili s expanderom, sťahovanie "zhora", parádna vec, lepšia než kladka, ale pri väčšej váhe to človeka šmýka po lavičke Tak som musel zapierať nohami do zárubne a vyzeralo to vcelku komicky Ale inak parádny cvik na komplet celý chrbát - treba zdvihnúť vrchnú časť tela a držať lakte hore, takže vzpriamovače, trapézy aj zadné ramená to celé musia fixovať a do toho samozrejme plachty, ktoré priťahujú expander. Štúr bol z toho taký nadšený, že to chce potom cvičiť aj v gyme v rámci skutočných tréningov. Celkovo sme vymysleli a zaviedli viacero noviniek, aj keď hlavne z nutnosti a nedostatku vybavenia, ktoré by som rád zachoval, lebo prekvapivo dobre fungujú.
Hneď sme využili aj šikmú lavičku na tlaky. Dole hlavou viacmenej jasné, hore hlavou to bola sranda, sadnúť na zem, pohodlne sa zaprieť o lavičku a tlakovalo sa. Super izolovane, nohy to samozrejme nedovolí riadne zapojiť, takže po predošlom dni, kedy som si totálne umoril ramená a tricáky som si pekne mákol a ľutujem akurát to, že sme tú lavičku nesplašili o mesiac skôr, hrudník mohol byť zas o niečo ďalej.
No a na záver hamstringy, tentokrát sme vynechali brucho, mal som svalovku na stred z troch dní cvičenia brucha po sebe.
Inak tréning 5 dní po sebe je taký nenápadne unavujúci. Človek ide, ide, veď malé váhy, veď len ramená, veď len brucho a dnes som vstal, vyvenčil psa, odviezol otca na záhradu, najedol sa, umyl riad a na ďalšie dve hodiny odpadol do postele, ale tak, že totálna kóma A potešila ma Soraya, včera mi trochu chcela postláčať trapézy akože masáž, kým som ládoval do hlavy večeru a vraj som nejak širší v ramenách Možno naozaj stačí zaradiť cviky na ramená a človek tam naberie

Ktovie, či aj s lýtkami je to tak...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 19, 2020 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, naši vládni experti usúdili, že pri neuveriteľnom náraste počtu nakazených 1 denne, aj to v štátnej karanténe je proste neuveriteľne nezodpovedné a nebezpečné otvárať liahne vírusov a chorôb, akými sú fitká a iné vnútorné športoviská.
Či to nebude trochu aj tým, že to vyhlásil tento pán, ktorý fitko videl asi iba raz, keď okolo neho kráčal do bufetu, aby pojedol všetky krémeše:

Chvalabohu môžme chodiť do konečne pootváraných nákupných centier a ku kozmetičkám a do nechtových salónov, ufff!

Tak sme si aspoň rozjebali nohy.

Výpady vonku:
5x cca30metrov x24kg + 1x cca30metrov bez činiek

Drepy:
1x3x87kg
4x4x131kg belt on

SLDL:
3x15x47kg

Decline JČ:
3x12x27kg

Incline JČ:
3x12x27kg

Príťahy JČ s oporou hrudníka:
3x12x22kg

Veslo - expander:
3x12

Brucho:
3x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CAWzCntArj8/
Pôvodný plán bol pošetriť sa, aby sme to v stredu mohli rozbaliť vo fitku. Samozrejme z toho nič nebude, lebo koho by zaujímali nejaké fitká, telocvične alebo plavárne, v prvom rade treba pootvárať tetovacie salóny, nechtové štúdiá a krčmy. Skúsil som sa trochu rozhorčiť na internete ohľadne tejto logiky a nejaký vyschnutý chujko s cigou v hube sa do mňa pustil, že či som bol niekedy vo fitku, že ako to tam vyzerá a čo sa deje s imunitou človeka pri cvičení a že je to brutálny risk. Niekedy som rád, že takíto ľudia sú bezpečne schovaní za múrmi internetu, inak by som mu pravdepodobne poklepal na čelo krompáčom. Som si istý, že staré babky v pootváraných kostoloch sú menej rizikoví ako ľudia, čo si prídu posťahovať kladku alebo pumpnúť bicáky
Späť k téme, vyrazili sme von trochu pumpnúť nohy výpadmi na ihrisku. Bolo pekne, stále sme zavretí v kobke, chcelo to proste už zmenu. Zhodil som aj tričko na pár sérií, nech sa smutné strhané mamky uťahané nespratnými deťmi potešia pohľadom na môj pupek, ktorý je aj tak stále menší než pupek ich mužov. Umrel som už po prvej sérii, to ihrisko má odhadom tak 30metrov a šli sme len so Štúrom a striedali sme sa hneď po sérii, takže veľa oddychu sme nemali. Šiestu sériu som si dal ešte extra bez činiek, ale to už bolo jedno - zadok v ohni, hamstringy utrhané, predok stehien napumpovaný kruto A to nás čakali ešte drepy.
Tak sme skončili, zbalili sme si show a zaliezli zas do pivnice jak banda narkomanov. Drepy som si dal len 4x4, ono nebol ani tak problém ísť hore, ale brzdiť to neexistujúcim hamstringom smerom dole Vedel by som pridať viac opakovaní, ale zas načo to hrotiť. Nohy máme v každom tréningu, tak čo. A ešte sme tam mali SLDL.
Na hrudník, ako vidieť, sme očividne použili zase našu novú pompéznu lavičku. Akurát Erik so Štúrom na nej majú problém s nadhadzovaním činiek, čo nechápem, asi jak sú malí, dačo im vadí, alebo majú krátke ruky, alebo sú babráci, ktovie
Keď už bola lavička pripravená, dali sme na nej aj chrbát, ale tam už Erik vyslovene strácal nervy, lavička bola široká a búchal do nej činkami, lebo má krátke paprčky a odmietal ruky pootočiť, aby získal viac miesta Proste Erik. Chvalabohu som ho potom utešil dvoma panákmi fajnového rumu u nás doma, ešte si aj radostne poskákal na Pepkovej trampolíne, čo o deviatej večer určite potešilo susedov pod nami, keď sa pokúšali uspať deti
Výborný tréning, tie výpady vonku tomu dodali celkom inú energiu, ale musím povedať, že nohy mám dnes na kašu, minimálne jeden hamstring som si zas natiahol, ako vždy, keď po dlhom čase cvičím výpady, no celkom morda. V stredu dosedy a bulhary budú asi trošku peklíčko.
Dnes ma čaká trošku pumpa bicepsu, veľmi málo triceps a ramená, aby mi to neafektlo stredajší tréning hrudníka a nejaké to brucho.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 20, 2020 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Erik mi sľúbil, že spolu pumpneme ruky, tak som mu napísal a vyrazil bez neho, lebo ako vždy, na poslednú chvíľu zmenil plány a ani sa neozval. Takže sólo tréning, ale nič, čo by ma ešte prekvapilo

OHP:

1x3x27kg
1x3x47kg
1x1x67kg
1x1x87kg
3x6x67kg
3x12x47kg

Biceps s JČ vsede:
3x6x12kg
3x12x9kg

Triceps za hlavou s JČ:
3x6x12kg
3x12x9kg

Plank:
3x minúta

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CAZjHZbAnQP/
Tak som zariskoval, lebo posledné dva mesiace som bol bez tlakov nad hlavu s veľkou činkou. Problémom boli trubky a hadice a neviem čo, ktoré vedú pomerne tesne nad našimi hlavami. Nerád by som pri cvikoch odjebal nejakú plynovú rúrku a vyhodil barák do povetria, aj keď mám pár susedov, ktorých by som rozhodne z plameňov nevyťahoval a keby horeli, asi by som na nich ani nenapľul, ale to je iná storka. Našiel som si jedno miesto, kde ked tlakujem s hodinárskou precíznosťou, nemal by som riskovať zničenie domu.
Dostal som sa postupne na jednotku s 87 kilami, ale mám pár výhovoriek, prečo už to nešlo vyššie - stojan, tenká činka, blbá obuv, málo tréningu, obava o tie rúry a neviem čo. Pravda je taká, že hodne padla sila, tá 87ka síce bola s rezervou, ale neverím, že by som sa vydriapal cez nejakých 95kilo aktuálne. Turek ma pri súčasnej tlakovej forme zožerie aj s topánkami. Ale nefňukám, padlo to veľmi dobre po takom čase niečo zatlačiť a kým otvoria fitká, viem, že aj v kobke sa to dá provizórne odcvičiť.
Nechcelo sa mi špekulovať nejak s viacerými cvikmi a navyše dnes sú na programe zas tlaky, tak som to poňal jednoducho, tri ťažšie šestky a tri pumpovacie dvanástky.
Biceps posediačky fajn, triceps s jednoručkami OK, len keď som sa snažil o väčší rozsah pohybu, už šľachy okolo lakťa mali k tomu nejaké kokotské reči.
Najväčšia morda samozrejme plank. Prvá minúta dajme tomu, v druhej sérii som to v polovici chcel vzdať, ale za trasenia, za ktoré by sa nehanbil ani profi barman s parkinsonom na barmanskej súťaži som to nejak doklepal. Na tretiu som sa vyhecoval a pustil si nejaké motivačné hudby a odtrpel som to, ale spotil som sa viac jak pri celm zvyšku tréningu.

Inak svalovka na nohy a zadok preukrutná. Bolí ma úplne všetko, celé stehná spredu, zozadu, zboku, zadok keď si sadám, keď stojím, krutosť hrozná Ani si nepamätám, kedy som si naposledy takto rozmlátil nohy.
Ale ako by povedal Arnold "you have to shock the muscle!" Ale ak mi po tomto šoku nohy nenarastú aspoň na 75cm, ostávam pri drepoch!!!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 20, 2020 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2020 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x47kg
1x6x87kg
2x8x121kg
2x6x121kg došla para
1x14x101kg

Rozpažky:
3x8x17kg

Tlaky JČ:
3x12x29kg

Box squats:
1x10x67kg
3x12x131kg belt on

Bulharské drepy s vestou:
3x12

Landmine rows:
3x12x40kg

Mid back pull s expanderom:
3x12

Hodnotenie tréningu: Tréning hrudníka deň po tréningu ramien je rozkoš
https://www.instagram.com/p/CAb-GwkgFUr/
Začal som veľmi optimisticky dvomi 8kami so 121 kilami. Na videu vidieť, že tá druhá osmička už bola celkom trápenie, takže som tušil, že spanilá jazda skončila. Tie dve zvyšné šestky už boli tak akurát. Na záver ešte jedna vypaľovačka so 101kou, tak zas a znova som si zopakoval prekliatych 14 opakovaní Ani zaboha nedám to jedno opakovanie naviac. Ale fajn, ten objem bol celkom značný, až toto začnem raz pretavovať do sily, mohlo by to celkom dobre skončiť.
Zvyšok už bol OK, ľahké váhy, skôr preciťovačky, samozrejme. Čo iné sa dá s takými ľahkými jednoručkami, že.
Peklo podľa očakávaní nastalo, keď prišiel rad na box squats. Naložil som všetko a aj keď v pláne boli desiatky, rval som tam 12ky. So svalovkou ešte z pondelka to bolelo tak brutálne, že ma to len viac heclo a tak som v každej sérii pridal dve opáčka Nohy totálne napadrť, klepali sa a pumpa taká masakrálna, že aj keby som robil normálne drepy, nezídem hlbšie, než je lavička, proste by ma nepustili spuchnuté stiahnuté hamstringy A potom bulhary tiež s 2 opakovaniami navyše v sérii, to som po skončení musel búchať do dverí, kým ma prestali páliť stehná. Dnes mám svalovku, kto by to bol čakal, ešte horšiu ako včera, hlavne hamstringy to schytali. A to všetko len kvôli debilným výpadom v pondelok, nechápem, že ten cvik je pre mňa taký masaker.
No a na záver trochu chrbát a vynechali sme brucho, beztak som po tom planku mal ešte dosť. Dám si ho dnes, keď pôjdem zas trošku nahnať krv do tricákov a ramien.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2020 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U vas v Kosicoch s tym nevydrbali? Kedze vonkajsie sportoviska su ok, tak u nas proste posilovne natahali stroje von, pod stany, a cvicime tak
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2020 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
U vas v Kosicoch s tym nevydrbali? Kedze vonkajsie sportoviska su ok, tak u nas proste posilovne natahali stroje von, pod stany, a cvicime tak


Neviem o tom, že by to tu niekto skúsil takto odrbať. Ono z nášho gymu ťahať po schodoch stroje by asi ani nebolo úplne ideálne, keď ich navyše nemajú vonku kam dať, lebo je tam len zastávka a parkovisko
Ale zachytil som, že nakoľko kluby majú povolené prevádzkovať gym, tak proste pri kúpe permice dostanete lajstro, kde sa prihlásite do klubu a fuck off. Zatiaľ to funguje (ale nie je to gym pre mňa, skôr taká preliezkáreň pre kladkárov v rukavičkách), ale on sa nájde nejaký dobroprajný kokot, ktorý to nahlási.

Včera večer ramená ruky

Tlaky JČ vsede:
1x6x12kg
4x6x29kg

Superset
Ptíťahy VČ k brade:

3x12x26kg
+
Upažovanie:

3x12x7kg

Superset
Skull crushers:

3x12x26kg
+
Close grip bench:

3x12x26kg

Superset
Biceps s VČ:

3x12x26kg
+
Biceps s JČ:

3x12x7kg

Brucho:
4x15

Hodnotenie tréningu: Erik sa objavil, jeeee! Takže sme sa mohli striedať hneď po skončení série, čiže paradoxne som mal kratšie pauzy s parťákom ako bez neho, fakto to lietalo.
Váhy ako vždy malé, trikrát do týždňa idem fullbody, takže jednak ramená a ruky dostávajú zabrať pri komplexných cvikoch, jednak si nechcem zbytočne rakviť regeneráciu, ktorú potrebujem na nohy A navyše tieto pumpy sú, čo sa rúk týka, väčšia zábava.
U Turka v logu som videl, že má hocikedy v kľude pracku 44cm, to nechápem ako robí, ja pri všetkej možnej pumpe a napínaní sa vyšplhám na niečo málo cez 42centi. To sa mu potom machruje, keď má miesto rúk nohy. Takže buď to chujovo meriam, alebo mám zle poskladanú ruku, alebo mám proste fakt tenké ručičky
Na záver brucho, klasické brušáky, ako na základnej škole so zachytenými nohami, ale žiadne metanie sa, pekne pomalý pohyb s precítenou negatívkou, brucho to schytalo hrozne a asi to bol najťažší cvik z celého tréningu
Váha dnes ráno 103 nalačno. No nič, zmierim sa s tým, že v karanténe ešte urobím formu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2020 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Ale zachytil som, že nakoľko kluby majú povolené prevádzkovať gym, tak proste pri kúpe permice dostanete lajstro, kde sa prihlásite do klubu a fuck off. Zatiaľ to funguje (ale nie je to gym pre mňa, skôr taká preliezkáreň pre kladkárov v rukavičkách), ale on sa nájde nejaký dobroprajný kokot, ktorý to nahlási.


Hygiena im to velmi rychlo vysvetlila, toto skusil napr. Baddy fitness u vas, mali otvorene asi hodinu
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: