Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maciak


PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2020 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super si to dal dokopy!.
Pozeram na fotku a kurva tie nohy, uz chapem preco tak vela drepujes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2020 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ozruta riadna a stále aj brucho v cajku, skvelá forma.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2020 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Super si to dal dokopy!.
Pozeram na fotku a kurva tie nohy, uz chapem preco tak vela drepujes


Hej, začínam nejak TomoPlatzovatieť a vrch mi zaostáva

Turakam napsal:
Ozruta riadna a stále aj brucho v cajku, skvelá forma.

Tak s tým bruchom by sa dalo čo-to porobiť, ale koho to baví, diétovať a robiť kardio
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2020 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x8x60kg
1x6x100kg
1x3x140kg belt on
4x10x160kg

Výpady:
45kg + 40kg + 30kg + 20kg + 2x no weight

Rumunské ťahy:
3x12x60kg

Bench press:
1x8x60kg
3x12x100kg

Incline tlaky:
3x12x60kg

Príťahy kladky zdola:
3x12x70kg

Facepulls:
3x12x40kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CDvDXjdhk1s/
Kardiooooo!
Vo fitku asi tak 400 stupňov, vzduch sa nehýbal, ešte k tomu milión ľudí, čo som nepochopil, že nešli niekam k vode, blbci, takže podmienky absolútne tragické. Ideál čas na kardio drepy Nechcel som ísť do váh, beztak je objemový týždeň, tak som sa hecol aspoň do desiatok so 160kou. Na celkový objem je to určite PR. Úprimne, v prvej alebo druhej sérii by tam bolo aj 20 opakovaní, keby som nemusel dýchať vzduch zo Satanovej sauny. Proste to nešlo nijak raz udýchať, ale nakoniec to dopadlo úspešne. Na videu je už posledná séria, kedy som mlel z posledného, ale predošlé boli fakt easy.
Na výpady nám nenapadlo nič lepšie, ako zaradiť zhadzovanú brutal sériu, lebo som bol ešte málo dobitý. Pri 45ke som mal pocit, že to ide ľahúčko, aj keď som musel obchádzať kokota, ktorému nedôjde, že ho neviem z výpadu preskočiť, keď tam sedí na schodoch, aby mohol pumpnúť biceps na stroji, ktorý je hneď tam bokom. Ešte mudroval, že som zakrútil hlavou nad jeho debilizmom. Nasledovala 40ka a aj tá bola ešte easy. Počas výpadov s 30kou mi začali odchádzať nohy, poćas 20ky už som musel dať pauzu. Posledné dve dĺžky bez váhy boli už absolútny horor, potil som sa mega, nevidel som pred seba cez ten slaný vodopád, čo sa mi lial z hlavy a lapal som po vzduchu jak kapor na vianočných trhoch pred Tescom, než mu jebnú po hlave a zamotajú ho do celofánu.
Plán bol prihodiť na rumuny, ale to už som bol tak vypnutý, že mi to ani nenapadlo Popíjal som tam nejakú pompéznu fitness vodu, aby ma zachránila, než som na etikete zbadal nápis ZERO SUGAR, takže som mohol rovnako tak piť vodu zo záchoda, vybil som si baterky an nulu a šlo sa na benche.
Tie boli približne také strašné, ako som v tom stave mohol čakať. Nemajte ilúzie o precítených či dotiahnutých opakovaniach. Bohapustá ojebaná pumpovačka. Kozy som mal narvané úplne na prasknutie, takže incline aj s malou váhou ma už len dorazili a motal som sa po fitku jak spotená ulepená napumpovaná zombie, čo chce ísť domov. Nejak som dokončil chrbát, vysral sa na brucho aj bicáky, šiel som do obchodu, kúpil Pepsi a až tá ma trochu postavila na nohy
Hrozný brutál, ale super tréning a bavil ma.

Legíny žiadne, Aďazonka trochu sa tam pomotkala, ale iba čo nám ukradla jedinú schopnú tyč - black mambu. Vedel som, že majú dievčatá slabosť pre čierne mamby, ale mohla nám ju nechať, je to jediná poriadna oska na drepy

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2020 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
4x6x120kg posledná zhadzovaná + 4x100kg + 6x60kg

Larsen press:
3x8x80kg posledná zhadzovaná + 8x60kg

Peck deck:
3x12x70kg posledná zhadzovaná + 12x50kg + 12x30kg

Bulharské drepy:
3x12x40kg

Legpress:
1x12x200kg pff, málo, pridám opakovania!
1x20x200kg tss, stále málo a Štúr ma chce prekonať a urobiť 30!
1x40x200kg ok, to som asi prehnal

Príťahy jednoručiek vleže na lavici:
3x12x30kg

Sťahovanie kladky zhora:
3x12x60kg

Superset
Triceps:

4x15x50kg
+
Brucho:

4x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CD0NL4GBTCW/
Fúúúj, horúco ako v kotolni, slnko šupovalo priamo na nás cez okno (viď prepálená "kvalita" videa ), pot sa z nás lial a mal som chuť skôr na zmrzlinu, ako na cvičenie. A nebol som v tom sám. Na rozdiel od napríklad takého Štúra som sa ale hecol a nakoniec výkon bol super. Nemal som topánky, lebo Soraya tak dobre reorganizovala šatník, že som nevedel, kde čo je a kým som našiel SBDčka a bandáže zápästia, zabudol som, že mi treba aj boty Tak som si dal pod nohy také gumené podložky, nech sa mi nešmýka. A vymyslel som to dobre, legdrive jak vínko a začína mi dochádzať, že šmykľavý koberec asi nie je úplne ideálny povrch na benche.
Prvá pracovná séria bola absolútne ľahučká, až som sám seba prekvapil, lebo táto séria je obvykle najviac stuhnutá a ubolená. Ale včera nie. A nakoniec žiadna nebola ťažká, naozaj to bol najľahší bench za posledné mesiace, až tak, že poslednú sériu som si dal zhadzovanú. Zlatý voči - so stovkou som vydrel už len 4 opakovania a so 60kou sotva ďalších 6, až sa mi všetci smiali, aký som chudák slabý A samozrejme sa nemýlili.
Potom larseny, to je vždy challenge, lebo máme úzku lavicu a trasiem sa tam na tom a padám raz z jednej a potom zas z druhej strany ako opitá lastovička na drôte. Posledná séria tiež zhadzovaná a pumpa už bola desivá a nevedel som sa cez napružené cicky poškrabať na nose. Každopádne larseny sú teraz fajn a bavia ma, tak som nimi (dočasne?) nahradil jednoručky.
Na dorazenie peck deck, lebo som príliš lenivý nastavovať protismerky a aj tak toto cítim lepšie. A môžem si pri tom lenivo sedkať a tiež som to ukončil zhadzovanou sériou a mohol som medzi kozami lúskať orechy Ale nemal som žiadne a kým som si moho, nejaké kúpiť zas som spľasol.
Nohy škoda reči, svalovka ešte od pondelka, na bulharoch som to rozhýbal len natoľko, aby som na legpresse neumrel. Tam som to postupne dostal na 40 opakovaní, lebo sme sa pretekali so Štúrom. Po nejakých 27 to šlo ľahko, potom to začalo tuhnúť a od takej 35ky sa mi vznietili boxerky, ako mi horeli stehná. Bola to zábavka, hoci váha detská
No a chrbát potom, s jednoručkami som sa napumpoval, až mám dnes medzi lopatkami jebák. Trochu som dúfal, že mi skôr narastú svaly, ale aj vyrážka sa počíta, tak čo.

Štúr sa pokúšal o osobák 130kilo na bench, ale skončil pod tým beznádejne a nepomohlo mu, ani keď sa pokúsil prekonať osobák na reps so 100kou, kde to odložil po štvrtom, že to nejde, a že, a tu ho citujem "môžem jebať".
Ale aspoň potom prišla MILFka a dokonca sme prehodili pár slov, ale v bezpeči ďaleko od Štúra, aby ju nevyplašil oňuchávaním a olizovaním a žiadosťou o predaj jej nohavičiek. Aj keď vlastne som jej možno zhatil šancu privyrobiť si, to som nedomyslel.
Rišo má stále vykĺbený palec a tak môže cvičiť len na strojoch a je nešťastný. Divím sa, že toto ho trápi viac ako jeho smutná frajerka, ale tak každý sme nejaký.

Namakanému borcovi s obrími nohami som pomáhal na benchi, dával trojku so 150kou, tretiu som z neho musel ťahať. Ako to tak býva, nasledovala tradičná otázka "Musel si veľmi pomáhať?" a ako to tak býva, nasledovala moja tradičná klamlivá odpoveď "Nieeeee".

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2020 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok:

Doťahy s expandermi:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
4x6x160kg

Príťahy JČ s oporou:
3x8x35kg

Príťahy s VČ:
3x12x60kg

Booty builder + miniband:
3x12x80kg

Nordic curls:
3x12

Overhead press:
1x6x40kg
1x6x60kg
3x6x70kg + 1x4x60kg

Upažovanie s JČ:
3x12x12kg

Brucho:
4x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CD5mKDlBeS9/
Nebolo to vôbec zlé. Pre zmenu sme si dali doťahy v racku a namotali sme na to 4 expandery. V zápise je len váha činky, v hornej fáze tomu expandery pridali tak 50kg. Solídna makačka, pekne to bralo celý chrbát, tie gumy tomu dodali zas iný efekt. Celkovo dobrý pocit, ale trhačky mi ohlodali zápästia do krvi, lebo mám uzučké ektomorfné kĺbiky malého dievčatka, na ktoré nepasujú žiadne trhačky.
Inak horúčava a dusno strašné, lialo sa zo mňa prevelice, pri troche snahy by ma bolo možné splaviť na kánoe za melódie "Teskně hučí Niagára, teskně hučí do noci".
Zvyšok chrbta len také, po našom, kokociny. Ale pumpy boli, účel splnili.
Hamstringy sme rozsekali, na booty builderi sme ešte frajerovali a pridali sme si miniband na kolená. Bol som rád, keď som z toho zliezol a Štúr hneď, že ideme na nordic curl. Ten človek je psychopat a ja ho nenávidím, ale šli sme to a potom už fakt som bol hotový. Nejak sa mi podarilo zatlakovať nejaké pomerne slušné čísla a mohol som doma odpadnúť na 10 hodín

Aby toho nebolo málo, v sobotu sme si dali peknú 7 km prechádzku lesom po asfaltke. Všetko by bolo super, keby nás presne v polovici nechytila brutálna búrka. Soraya vyplašená z bleskov, Erik bosý, lebo sa mu šmýkali žabky, malý Pepek v kočiari, ktorý ho chránil pred vodou asi ako cedník na cestoviny, Erikova frajerka nohy mokré až po...pazuchy a ja som vyzeral ako vodník. Super zábavka, malinko adrenalín, som hrdý na malého, ani nepípol a statočne odmakal vodu aj zimu a potom zaspal v aute.

No a na dnes zas katastrofálne predpovede, aj keď reálne bolo skoro 30 stupňov a slnečno. Páči sa mi, ako dokážu meteorológovia vyrátať, že o 50 rokov všetci umrieme na globálne otepľovania a tsunami a mráz a pičoviny, ale deň dopredu neuhádnu ani kokot. A tak si Soraya dohodla návštevu rodičov aj s malým, ja som zatiaľ doma vydrhol koberce, podlahu aj hajzel a potom som nemal čo robiť a šiel som do fitka. Dokončil som strečing, keď prišla MILFka a jak som sa len tak motkal po gyme, dali sme zrazu spoločný tréning, len také blbosti ako hip thrust a trap bar deadlift, ale určite budem mať svalovku na brucho, lebo navrhla aj AB wheel. Inak je to milá dievčina s dojebanými kolenami aj ramenom. Potom ale prišla aj Aďazonka a zazerala, že som ju vymenil O ou.

Zajtra drepy, ou jea.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2020 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Nejak sa mi podarilo zatlakovať nejaké pomerne slušné čísla
.


Kde, kedy?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2020 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
decarabas napsal:
Nejak sa mi podarilo zatlakovať nejaké pomerne slušné čísla
.


Kde, kedy?


Ale padaj odtiaľ, ešte ty ma ser
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2020 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Turakam napsal:
decarabas napsal:
Nejak sa mi podarilo zatlakovať nejaké pomerne slušné čísla
.


Kde, kedy?


Ale padaj odtiaľ, ešte ty ma ser


Muhehehe
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2020 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar, žijem, dýcham, makám. Ale mám dovolenku a tak nie som pri PC
Takze tak aktuálne: podarilo sa mi drepnúť napr 3x3x200kg bez bolesti spodného chrbta, včera som drepol 4x10x170kg,čo je PR a odrovnal mi nohy.
Zatlačil som 3x140 a 1x150 s peknou stopkou, čiže sila sa malinko vracia aj tam.
Potiahol som si nejaké sumo up to 1x240 s rezervou a bezbolestne, úkončil som to 10x140 a stále OK.
OHP sa mi podaril bez návlekov 2x90 a 1x95 (Turek, ani nereaguj! ).

Takže sila sa drží/stúpa, spodný chrbát zvláda, aj keď ešte občas zatuhne. BW sa hýbe na 102kg a minule, keď som sa z dôvodu časového pressu najedol prvýkrát až o 14:00 som mal sixpack

Nejaké videá sem snáď dolepím.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2020 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy 3x3x200kg
https://www.instagram.com/p/CEBdLbNBNLE/

Bench press 3x140kg, 1x150kg
https://www.instagram.com/p/CEGjCc8BRUG/

Ťahy do 240kg
https://www.instagram.com/p/CELmNtxhjEu/

Kardio drepy 10x170kg
https://www.instagram.com/p/CETWPxIBBLe/

A jedna kúpacia aktuálka:
https://www.instagram.com/p/CEOLMUNBQ5m/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2020 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si späť v plnej palbe, fakt pecka! Na ťah by padlo 250+ a drepy tu v logu už nebudem komentovať, kým tam nedáš tú 300ku vo wrapsoch.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2020 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
drepy tu v logu už nebudem komentovať, kým tam nedáš tú 300ku vo wrapsoch.


Takže ďalších 7 rokov nekomentuješ drepy, hej?


Dovolenka skončila, takže sa do toho zas budem môcť oprieť, aspoň čo sa týka zapisovania. Tréningy som opieral tak veľmi, že si zas po dlhšom čase dávam deload - dnes pôjdem len mobility, strečingy a nejaké visenie a tak, zvyšok týždňa len ľahko. Od budúceho pondelka to zas nakopnem poriadne. Je fakt, že odkedy otvorili fitká, nabehol som samou radosťou a síce som nešiel klasickú silovku, objemy boli hrozné a telu dali zabrať.

V piatok som si dal nejaké doťahy s gumou:
https://www.instagram.com/p/CEddkjWB4Vo/

Guma má odpor 23-30 kilo, omotaná bola na každej strane na dvakrát, proste ťažká matematika, ale so 160kou som bol schopný robiť iba jednotky, pričom hore pocitovo to bolo niekde okolo 220-230 kilo. Keď som skúsil potiahnuť 170ku, ani som s tým nepohol, čo ma prekvapilo, ale asi nemalo, tie expandery majú fakt desnú silu Neviem, či to bude mať nejaký prenos na mŕtvolu, ale trapézy to chytá brutálne a zároveň kvôli nestabilite gumy to človeka núti pekne ťahať činku na seba, čiže to môže pomôcť technike.

Cez víkend som sa šalil hlavne pri vode so Sorayou a malým Pepkom a samozrejme som moc nedržal stravu, ale dobre to padlo, trochu sa zabaviť mimo gym a neprežierať sa.

https://www.instagram.com/p/CEiiMV_hpko/

Včera sme so Štúrom ešte dali saunu a opäť sme boli svedkami panoptika nahej spotenej obezity oboch pohlaví. Je smutné, keď z celej sauny je to Štúr, ktorého by som najradšej videl nahého
#nohomo

Dominik nám vyrobil parádne tričká Powerbelly:

https://www.instagram.com/p/CEgJPcGhp4U/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2020 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stále len ľahké tréningy v rámci deloadu. Celkom dobre to padne.

Včera nejaké technické tempo drepy, tempo benche a pauzované mŕtvoly, všetko s detskými váhami. Za zmienku stojí asi len Rasputinka, ktorá nesedela za barom, ale makala pri nás, takže som si konečne mohol uvedomiť, že má dobrých 180cm, čo som prekvapene okomentoval. To zas prekvapene okomentovala ona, že som si to všimol až teraz. Nechcelo sa mi vysvetľovať, že keď sedí za barom, tak výšku nepochytím a že keď stojí, obzerám úplne iné veci a tak som sa len milo usmieval a obzeral som iné veci.
Bola s tým OK.

Zajtra zas nejaký ľahký tréning s pošetrením core a od budúceho pondelka, ak korona a svätý Igor dovolia, zajebem tam nejakú rýchlu silovku. V prvej polovici októbra máme ísť zase na pochod do Levoče, tentokrát už nie v kostýmoch, ale normálne v súčasnom oblečení, tak nech predtým stihnem za ten mesiac niečo podvíhať. Ad Levoča, pred pár dňami sme robili s bratom krátky rozhovor o našom poslednom pustovaní, tak keby sa vám chcelo popočúvať môj východniarsky prízvuk:

https://www.facebook.com/276563566406236/posts/706385036757418/?vh=e&extid=uDi9m4H3hnVVIWzC&d=n

A malé pripomenutie, že každy má šancu 2007-2020 vyzerá pôsobivo, ale cvičiť som začal až v 2011 a v gyme až 2012 alebo dokonca 2013, takže ten čas "premeny" je podstatne kratší

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2020 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked vidim tie fotky, ty rasties do hustoty
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: