Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2021 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrkni na quercetín, v dávke cca. 1g, ak más covid, by mohol výrazne pomôcť spolu do zincom (2x30-50mg denne a Dčkom -5-6000uis, ale to poznáš) .
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2021 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja kdyz sem nemocnej tak tam hodim na par dni vysoky davky vitaminu C tak aspon 3000mg za den treba ve trech davkach Zrychli to uzdraveni tak o 30%
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2021 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasan, Cčko už beriem ako samozrejmosť.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2021 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ať je to "jenom" normální viróza, nachlazení... ani chřipka, natož covid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2021 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky aj za rady chlapi.

Už je to o dosť lepšie. V stredu by som to videl na nejaký ľahší tréning, ak si to tu nepocyklujeme ešte so Sorayou a Pepkom dookola (teraz to má pre zmenu najhoršie Soraya, soplí a chrchle).
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2021 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x40kg
1x3x70kg
4x6x100kg

Bench press:
1x10x40kg
4x10x70kg

Príťahy VČ nadhmat:
4x10x70kg

Biceps s VČ:
4x10x30kg

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CKTI3HYBOf8/
Veeeľmi opatrný decentný tréning, aby som zistil, ako sa telo chová po chorobe atď. Telo po chorobe má totálne na saláme a ide jak keby mu nikdy nič nebolo. Pekne si oddýchlo za ten týždeň a šlapalo ako dobre namazaný stroj. Sem tam ešte trošku zakašlem, ale inak úplne bez problémov a mohol by som žonglovať s bowlingovými guľami.
Všetko som odcvičil holý bosý bez opasku, lebo sa mi kvôli tým váham fakt nechcelo šnurovať topánky a prenášať opasok z izby, nedajbože si navliekať nové kostolné kolenačky
Trieslo pri drepe som cítil, ale zahrialo sa a bolo dobre.
To prapodivné boľavé miesto, čo sa ozýva pri benchi som cítil úplne tlmene, ako starú jazvu, ale nič obmedzujúce (uvidíme pri vyššej váhe, rátam, že sa ozve).
Pri bicepsoch tá šľacha zaťahala, urobil som strečing a už som o nej nevedel.
Celkovo mi príde, že telo si vyžiadalo oddych a proste "skolabovalo" pod náporom okoloidúcej choroby. Blbé telo, keby počkalo ešte deň, aj tak som plánoval pauzu Ale aspoň sa neflákalo a zahojilo, čo sa dalo - možno tomu pomohli aj nejaké tie lieky, ktoré som bral a ktoré, okrem iného, majú aj protizápalové účinky

V piatok dám už normálny tréning, malo by to ísť.

Soraya, na druhú stranu, sa stále cíti ako Drážďany po nálete.

Štúr sa rozhodol, že so sebou musí niečo robiť, lebo totálne zhnil. Vyhrabal v pivnici nejaké staré jednoručky a dal si kruháč. Písal, že takmer umrel a že v živote už kruháče robiť nebude. Ide si doobjednať nejaké kotúče a expandery, aby to mohol poňať viac silovo Hecol som ho na premenu, nech sa pofotí, pováži a pomeria a potom s domácim tréningom, či nastanú nejaké zmeny. Asi veľmi nie, ale musel som to naňho zahrať takto, aby mal nejakú motiváciu.
Rišo, na druhú stranu, je stratený furt. Každé dva dni si od neho nájdem správu: Pepek, čo mám cvičiť, keď nemám vybavenie? Ja mu stále odpíšem, čo má cvičiť, ale hlavne, nech si objedná aspoň nejaké blbé jednoručky a expandery, že to nezaberie miesto a možnosti tréningu sa tým brutálne rozšíria. On na to odpíše, že je žiďák (to ho citujem) a že nebude míňať peniaze (bavíme sa o sedliakovi, ktorý by si nechal radšej odťať ruku, než by zobral frajerku len tak na kafe alebo do kina, na druhú stranu je ochotný rozjebať stovky eur do starého auta po otcovi, na ktorom sa potom bezprízorne vozí po blate a lese, až kým mu zas neodpadne koleso). A čo má teda ako cvičiť, keď nemá vybavenie... A takto to ide dokola. No, šlo. Do včera, keď už som ho poslal do piče a nech si kúpi činky a neotravuje s chujovinami Žiďák.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2021 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak popojedem.

Drepy s pauzou:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x3x100kg
1x1x120kg belt on
1x1x140kg
5x5x140kg

Bench press pauzovaný:
1x5x40kg
1x5x70kg
5x5x110kg

Deadlift:
1x3x40kg
1x3x100kg
5x5x140kg belt on

Kliky medzi lavičkami:
1x10xCarabas
3x10xCarabas + 20kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CKXClpUBII5/
Tak kto by to bol povedal Soraya potrebovala kvôli práci vedieť, na čom je, šla teda na test a puf, stalo sa to, čo som trochu aj čakal - POZITIV.
Čo vysvetľuje moju chorobu z minulého týždňa, že... Chvalabohu nič hrozné nikomu nie je, ja som očividne dnes zas cvičil, Soraya sa cíti oveľa lepšie, než pred pár dňami a malý Pepek ani netuší, čo okolo neho lieta a je, ako väčšina detí, nerozbitný a nesmrteľný Už teraz môžem povedať, že ak sa nič nepokazí a nevráti sa nám nejaký vírusový bumerang, že sme mali ozaj ľahký priebeh a absolútne bez nejakých väčších problémov. Tak držte palce.
Kým sa to teda prípadne prejaví, tak som si rýchlo zacvičil. Poňal som to jednoducho a šiel som len úplnú kostru, tak som si pridal aspoň nejaké série.
Drepy super, fakt necítim absolútne žiadny úbytok sily. Akurát to zadržanie dychu v stopke ma občas po sérii rozkašľalo, ale tak s tým sa trochu počítalo, keď človek bojuje s respiračným ochorením
Benche fajn, zo začiatku som bol ako z dreva a nevedel som sa pod to naskladať, ale od druhej série to fičalo jedna radosť - šiel som opatrne, či sa ozve tá predkoronová prapodivná bolesť, ale nič. Vôbec som to necítil. Tak možno sa to preliečilo alebo oddýchlo alebo bohvie, čo s tým vlastne bolo. Dúfajme, že sa to už nevráti, nijak zvlášť ma to netešilo
No a deadlifty. Pohoda, bez odporových gúm, lebo síce som Wolverine, ale úplne hrotiť som to nechcel.
Zakončené nejakým ľahúčkym tricepsom.
Nakoniec z toho vyšiel bezva tréning. Dúfam, že som tým zbytočne nepodráždil covidového boha, ale tak v stredu som tiež odcvičil a nič sa nedialo.

Takže tak, keby sa dačo skurvilo, dám vedieť
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2021 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Holt, asi ste na tom zdravotne dobre. :) Tak snad si stafetu neodovzdal svokre. 🥺🙃
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2021 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Holt, asi ste na tom zdravotne dobre. :) Tak snad si stafetu neodovzdal svokre. 🥺🙃


Vraj nie. Čo už, občas to nevyjde. Teda, vlastne, totiž, hlavne, že sme všetci zdravi!


Drepy:
1x3x40kg
1x1x70kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x190kg
3x3x190kg posledné so stopkou
1x6x140kg

Tlaky s jednoručkami:
1x10x10kg
1x10x30kg
3x10x40kg
1x10x30kg

Príťahy JČ:
3x10x40kg
1x10x30kg

OHP:
4x10x40kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CKf5-Cahm3u/
Starý dobrý kamarát Vlk mal minule dobrý nápad, totiž zavesiť nejak jednoručky na reťaziach na veľkú činku. A tak som si povedal, že za skúšku to rozhodne stojí. Dieťa som odpratal bokom, aby sa mu určite nič nestalo a poprosil Sorayu, aby sa za mňa postavila, keby nááááhodou. Náááááhodou sa nič nestalo, tak som ju poslal nazad do kuchyne a už som drepoval sám. Reťaze fungovali epicky, všetko bolo pevné, nič mi neprekážalo, váha rozdistribuovaná dobre.
Ah, to bolo... To bolo... Epické Konečne poriadna váha na chrbte. Moc som to nehrotil do opakovaní, predsa len som nedávno prekonal brutálny zabijácky vírus, z ktorého som sa sotva vystrábil a už už som online kupoval rakvičku. Šlo to parádne, až na tretiu sériu, kedy zaúčinkovala nejaká lacná Lidlácka instant káva, čo som pil pred tréningom a prdol som si tak hrozne, že som radšej odložil činku, aby ďalší prd už nebol v tuhom skupenstve Inak ale rezerva bola v každej sérii na dve opakovania v pohode.
Potom sa šlo na cicíky, trocha väčší objem, aby som bol krásny bez trička. Ešte viac. To bolo tiež dobré, bavilo ma to, jednoručky sú fun. Asi preto, že sú obrovské a pripadám si ako strašný silák a pritom sa vôbec nenadriem
Chrbát jednoručko-príťahový. Tam zas ten rozmer činky nie je ideálny, skracuje mi rozsah pohybu, lebo kotúč mi vždy nabúra do môjho mohutného mäsitého tela.
Na záver precítené (akože som plakal a citlivo fňukal) OHP pre zdravé ramienka s malinkou váhou.

Dobrý tréning, tie drepy mi ozaj zdvihli náladu. Dnes ráno som vstal, cítim sa fajn, kašeľ je stále zriedkavejší, všetko šlape ako má, Soraya tiež úplne v pohodke. Takže jupí

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2021 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . pjekne! ...osku mas normalnu 220cm? Lebo pri mojich "vykonoch" rozmyslam pre domace vyuzitie kupit nejaku kratsiu (citaj praktickejsiu).
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2021 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@carabas . pjekne! ...osku mas normalnu 220cm? Lebo pri mojich "vykonoch" rozmyslam pre domace vyuzitie kupit nejaku kratsiu (citaj praktickejsiu).


Nie nie, to je 180cm, 30mm priemer. Nosnost by sa mala hybat tusim k 300 kilam. Tych 190 kilo s nou vobec nic neurobilo, ani sa neohla.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2021 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . akurat pozeram na taku s nosnostou 300kg na insportlajne, kde na rozdiel od ostatnych eshopov budem moct nakupit vsetko, lebo to... maju na sklade. :D
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2021 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@carabas . akurat pozeram na taku s nosnostou 300kg na insportlajne, kde na rozdiel od ostatnych eshopov budem moct nakupit vsetko, lebo to... maju na sklade. :D


To je presne ona
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2021 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . ok, lebo sa mi zacina rysovat jeden priestor priamo v baraku... bude plague pit!!!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2021 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@carabas . ok, lebo sa mi zacina rysovat jeden priestor priamo v baraku... bude plague pit!!!


Jaaaaasne, vsetci budu mat Plague pit, len Pepek bude drepovat v obyvacke. Boze, ty to vidis! To sa ti zda kurva OK?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: