Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 22, 2022 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kapitán Hák bol pedofilný zločinec, úplná bedač. Zato taký John Silver z Ostrova pokladov, to bol iný badass. Aj keď, kua, aj on mal nejaký moc priateľský vzťah s tým malým Jimom. Žeby každý pirát bol pederast?



Ok ok, ja beriem, v tom čase som potiahol maxko na deadlift, zatlačil som bench maxko a aj drepy boli viacmenej na vrchole... Ale kua, na pohľad to bolo zlé zlé Zato teraz komplet kalika, noha skriplená, rameno nepoužiteľné a vyzerám jak nikdy.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: čt září 22, 2022 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je presne videt ten rozdil v tom, jak vypada natural peak strength (vlevo) versus pumpickari, co ale makaj 3x min
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt září 22, 2022 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teda ty máš natrénováno... jak dlouho už pořádně nedřepuješ a netaháš a dáš tam v klidu stopkované šestky se 140 s rezervou na 160... pěkné.

a forma je dobrá, děláš to správně, nejprve je potřeba něco nabalit, aby bylo co vysekávat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá září 23, 2022 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je vidět, že jsou ty nohy furt silné a to je fajn, vzhledem k tomu, kolik jsi shodil. A forma taky daleko lepší, to je jasný. A jelikož koleno a rameno zlobí, tak to krásně pošetříš a jednou to třeba naskáče zpět a ještě v top formě a nebo ne a budeš machrovat na masters plážích .o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá září 23, 2022 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirkas8 napsal:
Tady je presne videt ten rozdil v tom, jak vypada natural peak strength (vlevo) versus pumpickari, co ale makaj 3x min


Tak zasa ani by som nepovedal, že makám trikrát menej. Váhy sú menšie, to hej, ale objemy sú celkom divoké, v supersetoch zo mňa leje pot... Ja som nikdy nemal problém s váhami, v starších zápiskoch to môžeš vidieť. CNS zvládala nápor viac než slušne. Keď som peakoval, tak som tam v každom tréningu jebal strašné pecky a to týždeň za týždňom. A doteraz by som povedal, že napr dvojka s 200kg na drepe alebo ťahu je viac v pohode, ako desiatka so 140.

vlk# napsal:
teda ty máš natrénováno... jak dlouho už pořádně nedřepuješ a netaháš a dáš tam v klidu stopkované šestky se 140 s rezervou na 160... pěkné.

a forma je dobrá, děláš to správně, nejprve je potřeba něco nabalit, aby bylo co vysekávat.


Veď som balil posledných desať rokov Permabulk.

DAVID.LOPAN napsal:
Je vidět, že jsou ty nohy furt silné a to je fajn, vzhledem k tomu, kolik jsi shodil. A forma taky daleko lepší, to je jasný. A jelikož koleno a rameno zlobí, tak to krásně pošetříš a jednou to třeba naskáče zpět a ještě v top formě a nebo ne a budeš machrovat na masters plážích .o))


Taká krásna správa a zabiješ to tým masters Tak dík, no.



Dnešok:

Príťahy VČ s oporou:
1x6x70kg
3x6x90kg
3x8x70kg

Superset
Veslo - expandery:

4x20
+
Facepulls:

4x20

Superset
Kliky na bradlách:

1x6xCarabas
3x10xCarabas + 30kg
+
Zhyby:

4x6xCarabas

Superset
Rumuny s jednoručkami s podloženými špičkami:

3x12x64kg dokopy
+
Zakopávanie v stoji:

3x12

Triset ramená a ruky:
3x20

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/Ci277n1DMar/

Piatkové tréningy mám rád, lebo veľmi nezapájam koleno ani rameno Mám pocit, ako keby som bol takmer zdravý. Aspoň fyzicky, mentálne asi nie, lebo kto normálny by si k tréningu púšťal Lojzo. Na druhú stranu, som starý fotr, čo improvizovane cvičí v suteréne s gumkami a hrdzavými kladkami, a k takej fraške sa to hodí:


Príťahy na lavičke bezva, ale mal som pocit, že s bicepsovou tyčkou to je lepšie. Asi nejaká ergonomická záležitosť, kus vytočené zápästie vyhovuje viac. Ešte to musím vychytať. Inak ale dobrý cvik, hoci musím priznať, že 90kg bolo priveľa a odišla technika. Tak som zhodil na 70kg a to už som cítil podstatne lepšie. Hanba mi, z drsného liftera, čo cvičil len veľkú trojku som sa preorientoval na preciťovacie kokotiny s malou váhou Toto keby videlo moje mladšie ja... Tak by dostalo po pysku a radu, aby si dávalo bacha na koleno a rameno. A potom by som mu ušiel, lebo ja som teraz vo forme a moje mladšie ja bolo tlsté a pomalé a zadýchané a spotené.
Potom superset príťahov s gumou a facepulls. Toto bola pecka, pomalé, podržané, jedna séria trvala cez dve minúty. Masaker. Ale stále mi prišlo, že na chrbát tam mám samé ojeby s gumkami a kladkami, tak som si ešte pridal zhyby v supersete s klikmi. Šlo to ťažko, ale rozhýbal som to.
Inak kliky: to neviem, či nie je aj PR. Netuším, lebo to je tak debilný cvik, že som sa o maxká nikdy nepokúšal. Ale desiatky s 30kg na opasku? Áno prosím, dám si ešte. Nakoniec si ten nechutný cvik hádam aj obľúbim. Asi na tom niečo je, že máme radi to, čo nám práve ide
Hamstringy dobité ľahkými váhami (ale pozor, väčšími ako minulý týždeň) a veľkým rozsahom pohybu. Pri rumunoch stojím na šikmom schodíku, čo mám na pendulum squat. Tým dostávam hamstringy do dobrého streču a potom aj malá váha stači na zničenie svalu. Ku koncu už začínali aj kŕče - a to je des, dostal už niekto niekedy kŕč do hamsu? Podľa mňa najbolestivejšie miesto na kŕč, hnus fuj. Našťastie som to rozstrečoval, inak by som si aj cvrkol do gatí.
A triset na záver, žila na bicáku potešila.
Pekné to bolo, spokojný som a môžem sa nažrať konečne. A možno to zalejem aj portským, zaslúžim si.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: so září 24, 2022 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslel jsem to na tebe, ze bys ty makal ted 3x min. Ty zvladas intenzitu tak casto jak me se muze jenom zdat. Jen jsem chtel rict ze obecne pro estetickou formu neni treba drit tak jako pro max silu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út září 27, 2022 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Pendulum squat:

1x10
1x10x80kg
4x10x100kg
+
Predkopávanie:

4x10

Superset
Hacken drep:

1x10x25kg
4x10x100kg
+
Sissy squat:

4x10

Superset lýtka:
4x20

Superset
Incline jednoručky:

1x10x30kg ok, rameno podržalo
3x12x30kg
+
Zhyby:

1x6xCarabas
3x5xCarabas + 25kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Ci-oOpgDz_y/

Šiel som cvičiť asi o hodinku včasnejšie, nech som sám, aby som mohol zrýchliť a skončiť o polhodinku skôr. Prišiel Erik a skončil som o polhodinku neskôr a to som ešte vynechal triset na záver

Háky na pendulum drep sa osvedčili perfektne. 50kg jednoručky v podstate zavesené na mne, no problem s úchopom. Akurát mi ten popruh dorezal chrbát, ten, čo projektoval popruhy na vešanie nákladu na autá asi nepredpokladal, že nejaký debil si z toho urobí hojdačku Veľa priestoru na nakladanie tam už nevidím, nemám dosť železa na jednoručky, myslím, že max bude 55kg jedna. Obávam sa, že dôjde k najhoršiemu - zvýšeniu počtu opakovaní Chvalabohu sa nemusím ničoho báť, cvičím na estetiku, takže vlastne cvičím trikrát menej (len fór, Jirkas)
Hackeny som s Erikovou pomocou zas trochu posunul viac k bezpečiu a praktickosti. Starý single stojan z predošlých rokov sa veľmi hodil, lebo som bol schopný naňho odkladať celú konštrukciu aj so závažiami a pekne ľahko z neho odoberať. Takže bezva. S odkladaním to je trochu horšie, dozadu nevidím a je lepšie, keď niekto kontroluje, či som to celé trafil do stojanu. Ale fungovalo to pekne, navyše, aj keby som netrafil, je to ešte zhora zavesené na popruhoch a nebol by veľký problém.
Nastáva však problém podobný ako pri pendulum. Bude to chcieť prihodiť opakovania, vyššie váhy nechcem riskovať. Ale asi to funguje aj v takomto koncepte, začala sa mi robiť nad kolenom slzička
Skoro ani nie je frustrujúce zistiť, že som celé roky mal nohy ako bocian len preto, že som občas nezacvičil aj nejaký cvik na predné stehná Toľko k tomu, že na plný rozvoj stehien stačia poctivé drepy - well, komu ako, keď má niekto nohy ako Frodo, tak určite áno, človeku, ktorému nohy končia pod pazuchami to zas tak veľmi vyhovovať nebude.
Lýtka klasika na hackene, vyhovuje mi to, bolo to naložené, tak prečo nie.
Supersetík hrudníka a zhybov šiel OK, rameno som cítil, ale tak, že dalo sa s tým odcvičiť a aj to pekne chytalo cicky. Bohužiaľ zhyby sklamali, nebol dobrý zhybový deň. Naposledy 6ky celkom ľahko, teraz 5ky a aj som sa potrápil. Neviem, či ešte nejaká únava z piatkového tréningu, alebo únava z počasia, alebo únava z (ne)spánku kvôli uplakaným deťom, únava z predošlého cvičenia alebo nejaký iný typ únavy, ktorú ale rozhodne cítim
Možno si ale čoskoro oddýchnem, Soraya už je nachcípaná a pretože sme manželia, čo je jej, je aj moje. Preto očakávam, že do dvoch dní to skosí aj mňa
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 29, 2022 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slingshot bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
4x10x100kg

DB press s vytáčaním:
4x20x20kg

Rozpažky:
4x20

Superset
Drepy so stopkou:

1x6x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg belt on
1x6x140kg
1x3x160kg
1x6x140kg
+
Príťahy s oporou:

4x12x60kg

Triset ramená ruky:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CjFIz_7Dno9/

Mňo, ďalší tréning za nami. Rameno ma tentoraz celkom sralo, neviem, či som na ňom nejak zle spal alebo počasie doňho podrbalo, ale fakt som to cítil zle nedobre. V pauzách medzi sériami som všakovako visel a rehabkoval a neviem čo, ale nezdá sa, že by to pomáhalo. Nejak sa mi podarilo odtlakovať aspoň 4 série so stovkou, ale potom som vzal jednoručky a bezbolestne si dorobil aspoň objem. Chvalabohu v kombinácii s rozpažkami to bolo celkom výživné a tak som odrobil aspoň kus roboty, dokonca dnes cítim aj svalovú únavu. Zničil by som sa aj trochu viac, ale Erik Pauzy sa predĺžili a potom odišiel akurát, keď som šiel na drepy. Čo zas pauzy skrátilo a ja som umieral
Po 140 úplne v pohode, kontrolované pekné drepy. Tak mi nedalo nakoniec a dal som si aj pár drepov so 160. To už oťaželo, ale nohy neboli taký problém, ale core. Už som cítil, že je to trochu na hrane a keď som sa nechcel (zas) dojebať, radšej som to nesilil a po trojke som to odložil. Holt, telo si musí zvyknúť, že mu zas trochu nakladám...
S drepmi som ale spokojný. Jasné, koleno po tréningu k večeru zatuhne, ale s tým tak nejak počítam, to mi robilo aj pred zranením Základ je, že sa koleno absolútne nezhoršuje, aj keď mu nakladám, čo beriem ako dobré znamenie.
Zvyšok tréningu už len pumpa, hnusná a bolestivá, všade samé žily a spotil som sa pri tom úplne najviac, lebo už ma tlačil čas a nemal som pauzy. Takže mi z nosa kvapkal pot pri cvičení bicáky, pričom na drepoch som bol úplne v pohode. Ťažké životy pumpičkárov.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2022 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift:
1x10x70kg
1x10x120kg belt on
1x3x170kg
1x10x170kg
1x12x140kg
1x15x120kg

Superset
Landmine rows:

4x12x60kg
+
Facepulls:

4x20

Superset
Kliky na bradlách:

1x6xCarabas
1x6xCarabas + 25kg
3x8xCarabas + 35kg
+
Zakopávanie s gumou:

3x20

Triset ramená a ruky

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CjJEtXXDEka/

MalýPali nachcípaný, Pepek nachcípaný, Soraya nachcípaná, ja jediný sa držím. Okrem iného to obnáša aj nočné odsávanie sopľov, čo znamená spánok nula, lebo náš priemyselný vysávač o druhej ráno má zvuk ako štartujúca stíhačka. V taktomto rozpoložení, dobitý až hanba, som si odskočil na deadlift. Plán bol nejak to odšmrdlať, ale potom som zbadal Kellyho video na instagrame, ako ťahal. A pretože som súťaživý mentál... Potiahol som prvú 170ku, horkoťažko som vypučil tri opakovania a cítil som, ako ma súťaživosť opúšťa a bol som viacmenej rozhodnutý to len nejako ošuliť
V druhej sérii som potiahol tri, tak reku urobím päť. Keď som mal päť, napadlo mi, že ani sedem nie je naprd. Ale zasa pri sedmičke už mi bolo ľúto skončiť, to je také debilné číslo. Po ôsmich už som vedel, že to dokončím, tak som potiahol tých 10. Hamstringy a zadok celkom nariekali, je to nezvyk.
Potom už som išiel dole s váhami a pridával opakovania, zadok som mal rozmrdaný (v rámci kontextu, intímne príbehy si necháme na inokedy ), hamstringy tiež, chrbát ani nehovorím.
Potom superset príťahov a príťahov, zamerané skôr na vršok.
Kliky na bradlách bezva, s 35kou na opasku som urobil 3x8. Moooožno by bolo aj viac, ale už tak mám modriny po bedrách, byť omotaný reťazou je celkom boľavé a ja som predsa len pumpičkárska primadona. Váham nad nejakým polstrovaným opaskom na takéto radovánky...
Na rumuny som už nemal chuť po predošlých deadliftoch, tak len zakopávačky s gumkou. Dobre to padlo, len tak na prekrvenie, ale žiadna veľká robota to nebola.
Dnes mám príjemne chytený vršok chrbta, ale inak nič. Sranda, čakal som, že zadok bude KO, ale zjavne môj ass zvláda drsné veci (ok, ok, posledná análna narážka, nech si nezruinujem reputáciu. Ešte viac).

Spokojnosť, milo ma prekvapilo, že sa ešte viem hecnúť na takýto objem a neumrieť pri tom. Nabudúce zas nejaké ťažšie single asi...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2022 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To zapínaš vysávač v noci, ozaj? Tak to je iné kafe - by nás m...o, byť sused. Nemáte jednoduchú trubičku na odsávanie? Mrtvolka ale teda výživná, onedlho si aj silovo späť, tie pumpy ťa solídne udržujú.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
To zapínaš vysávač v noci, ozaj? Tak to je iné kafe - by nás m...o, byť sused. Nemáte jednoduchú trubičku na odsávanie? Mrtvolka ale teda výživná, onedlho si aj silovo späť, tie pumpy ťa solídne udržujú.


Pohoda, sused je kamoš. Navyše, sám má tri deti, takže nám neostáva nič dlžný Soraya to s nimi overila, nepočuli vraj nič, iba raz, keď boli o polnoci hore aj oni, aby odsávali sople deckám


Superset
Pendulum squat:

1x10
1x10x40kg
4x15x100kg
+
Pendulum alá Platz:

4x15x10kg

Superset
Čelné drepy:

1x10x20kg
4x10x70kg
+
Predkopávanie:

4x15

Superset
Incline JČ:

3x10x32,5kg
+
Zhyby:

3x10xCarabas

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CjQlfv0DwFq/

Fiú, zábava. Na pendulum som prihodil opakovania a dal som si záležať na kontrolovanom pohybe a udržaní nôh pod napätím - nevystieral som nohy a riadne to bralo. Do supersetu som zvolil pendulum alá Platz. Podľa Toma Platza, keď robil hackeny:

Mám rozum, tak som to nehrotil s váhou. Mal som na sebe len 10kg vestu. Strašný masaker. Zo začiatku to vyzeralo ako taká prkotinka, ale ku koncu som už skučal hrozne. Nohy napumpované extrémne, podlamovali sa, klepali. V takom stave som bol príliš lenivý nastavovať hacken, tak som si len naložil činku, že skúsim čelňáky.
No.
Ty.
Vole.
Posraných 70 kg a klepal som sa pod tým ako ratlík. Jednak som to nešiel hádam 8 mesiacov, jednak po predošlej zábave som bol KO a ešte som sa snažil nevystierať nohy a udržať napätie v svale. Do supersetu predkopávanie a bolo vymaľované. Ku koncu sa mi už chcelo bľuť, lebo kým pri pendulum drepe som sa striedal s Erikom a tempo bolo vcelku normálne, tu už som zrýchlil a nebol to úplne najlepší nápad.
Hlava sa motala, žalúdok lietal hore dole, nohy sa klepali, potil som sa, občas mi bolo chladno, občas horúco - konečne poriadny legday!
Ale vyplo ma to hrozne, nerobil som ani lýtka, donútil som sa len k tlakom a zhybom (aj tie som dal bez závažia) a šiel som domov Dobrú polhodinu mi trvalo, než sa mi žalúdok skľudnil, bolo to peklo. Spokojnosť!
Odfotil som aj nohy, ako boli naliate, ale tá fotka vyzerá strašne gay, ako si tak vyťahujem trencle, takže to dám len na Onlyfans, keď si ho založím
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patnáctky na nějaké "pé" squaty, desítky na čelňáky... to tam chystáš žíly na stehnech? :D

fakt pěkné vypalovačky, tiše závidím :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2022 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurňa ty jsi se dal na BDSM? Jet 15ky na nohy Ze bezne obcas predvedes nejakou zabijarnu, tak tohle tomu asi kraluje

Ja pres 6 nejedu, leda na zakopavani, jinak nikde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2022 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
to tam chystáš žíly na stehnech? :D


Na stehnech mám akurát tak 3cm obvodu deficit a chlpy hustejšie ako tvoje vlasy

Jirkas8 napsal:
Kurňa ty jsi se dal na BDSM? Jet 15ky na nohy Ze bezne obcas predvedes nejakou zabijarnu, tak tohle tomu asi kraluje


V poslednom čase? Maybe. Celkovo? Ani zďaleka
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2022 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DB press:
1x10x12kg
1x10x30kg
4x8x42,5kg

Superset
Rozpažovanie:

4x15x12kg
+
DB press:

4x6x30kg

Superset
Drepy so stopkou:

1x10x20kg
1x3x70kg
1x3x120kg belt on
1x3x150kg
1x3x170kg yeah bejbe
1x10x140kg
+
Lýtka:

5x20

Superset
Chest press:

4x15
+
Príťahy - obrátený chest press:

4x12

Triset ramená a ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CjV3L7qjj-I/

Chest day je vždy radosť. Síce stále bez benchu, ale nič to. Jednoručky sú tiež fajn, aj keď po tých rokoch benchovania je pre mňa stále divné ísť každou rukou zvlášť a bojím sa ísť do zlyhania, lebo mám rád profil svojej držky a nechcem si ho neplánovane meniť činkovou masážou
Tlaky ale dobré. Pridal som od minula nejakú váhu, ale bol som sám, tak do nejakých vynútených opakovaní s dopomocou som to nehnal a tak len osmičky. Utavilo ma to aj tak slušne. Ale zas nie až natoľko, aby som si nedal ešte jeden superset. Zhodil som váhu jednoručiek na 30kg a pred každou sériou som si dal pomalé precítené rozpažky - ono to inak ani nešlo, s tým mojím ramenom musí byť všetko kontrolované a precítené Kombo strašné. Pumpa úplne desivá, nevládal som nič, dnes je z toho svalovka. Ako hovorí Turek - Dobroš
Mňo a potom prišlo to hlavné (áno, chest day a hlavný nie je hrudník. Tak to u mňa proste je ) a to drepy. Vlk ma mocno inšpiroval a keď ešte povedal, že:
vlk# napsal:
na pásku není nic zbabělého, když ti pomáhá

tak som sa skoro ani nehanbil opásať sa a vybehnúť drepy po kontrolovanú trojku so 170 kilami. A čuduj sa svete, koleno absolútne nebolelo. Respektíve, možno bolelo, ale od pondelka mám takú krutú svalovku na predné stehná, že neviem, kde končí svalovka a začína zranenie
Takže ohromná spokojnosť a to to aká, že som sa hecol do 3ky, následne 6ky a nakoniec so zaťatými zubami do 10ky so 140kou na hrbe. A všetko s poctivými stopkami, to bol teda záprah na kyslík. Ale dal som to, som spokojný a teším sa, že niečo málo v tých nohách ešte ostalo. Koleno bez problémov, spodný chrbát safe, endorfíny som musel utierať zo stien, ako zo mňa prskali.
Potom superset chest pressu na kladke (prečo sa nedoraziť) a príťahov - tie obrátené príťahy na chest presse sú prapodivný cvik - začínam vrchom chrbta, ale ako ťahám, tá rukoväť po oblúku páky klesá dole a vlastne končím tým, že to ťahám širokým chrbtovým svalom. A ešte jak je ten rozsah pohybu taký mizerný, tak to ani nestlačím na konci a celá záverečná fáza visí len na latissimoch. Pocitovo je to asi ako vytiahnuť sa do prvej tretiny zhybu a tam ostať visieť. Výsledok - svalovka na lattisimy. Good.
Skrátka a dobre, veľmi vydarený tréning a ďakujem Vlkovi, že sa zlepšuje a môžem sa hecovať jeho výkonmi, ako minulý týždeň, keď som sa pri mrťáku inšpiroval u Kellyho. Jak človek cvičí sám, takáto externá motivácia je veľká pomoc Dúfam, že sa pomaly to moje telo pozviecha a budem schopný aspoň nejaké detské tréningy zacvičiť
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: